Witaj
Gość

Wątek: NCSoft VS Innova  (Przeczytany 13770 razy)

  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

NCSoft VS Innova
« dnia: Czerwiec 03, 2012, 02:40:06 pm »
Witam!

Tak jak w temacie, w l2 grałem tylko na prywatach, lecz baaardzo długo. Teraz mam zamiar ze znajomymi wbić na globala i myślimy który serwer będzie lepszy. ;p

Ponadto powiedzcie mi jak duze sa zmiany pomiędzy Gracią a obecnym "dodatkiem"?

Pozdrawiam


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 03, 2012, 02:54:19 pm »
zmiany są kolosalne, poczytaj na forum różne newsy i topici, bo jakby ktoś chciał ci pisać to, to w 10 stronach by się nie zmieścił.

NCsoft: boty i programy na pvp. Jak lubisz, nie krępuj się i dawaj.

Innova : Dzięki frostowi 99% serwera gra legit, ale wybieraj tylko serwer core. Aria ma za mało ludzi, żeby można było przyjemnie grać.

Tego typu topici były już tworzone nie raz.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 04, 2012, 10:53:02 pm »
Nie wiem jak z programami do pvp ale boty są banowane na NC west. Wiem bo kilku znajomuch z RL bociło, ok. 80lvl wyłapali perma bany.

Na serwerach NC działa mentor i D-S grade dostajesz za darmo. Na serwerach innovy nie ma mentora, jest za to płatny premium account dający rate x2, i nie ma tanich unidentified duali bo zapomnieli dodać możliwość kraftu więc grając klasą z dualami masz lipe.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2012, 10:55:54 pm wysłana przez Vascius »


  • Wiadomości: 121

  • Pochwał: 0

Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 04, 2012, 11:20:17 pm »
Jeżeli lubisz grę gdzie 60% serwera to Polacy(płaczki,flamerzy inni) to zapraszam na core
boty są tu i tu ale pewnie na innova mniej


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 04, 2012, 11:21:59 pm »
Nie wiem jak z programami do pvp ale boty są banowane na NC west. Wiem bo kilku znajomuch z RL bociło, ok. 80lvl wyłapali perma bany.

Na serwerach NC działa mentor i D-S grade dostajesz za darmo. Na serwerach innovy nie ma mentora, jest za to płatny premium account dający rate x2, i nie ma tanich unidentified duali bo zapomnieli dodać możliwość kraftu więc grając klasą z dualami masz lipe.

tjw., tez mam bana za odpalenie l2tower
na EU ludzi ciagle ubywa, zbliżają się wakacje, co sytuacji nie poprawia
co do reszty to juz pisałem
nie gram juz od miesiaca około ale powiem tak:
nie wiem jak jest na Bartz, Magmeld ale Shilen był całkiem w porządku,
o mentora łatwo co chwile ktos shoutuje że szuka mentee,
buffa kupisz juz za 50k,
low lvl'owe spoty oblegane,
o party bardzo łatwo, party match cały czas oblegany ofertami, oprocz tego instensywny spam w miastach,
co do bota to na nizszych lvl'ach sie zdarzały, aczkolwiek na wyzszych juz nie było z tym problemu, byłem w małym klanie i tłuklismy sie z czołówką jak FatneckTigers, MR, HC itp.. czasami obrywalismy, czasami się wygrywało, ale nie nie było zadnego problemu z 3rd podczas pvp.
serwer żywy z przyszłością, do tego dosc młody dlatego to chyba najlepsza opcja


Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 04, 2012, 11:24:12 pm »
Ja bym uderzał na serwery NC softa, ale zaraz przyjdzie jakiś innova fanboi i mnie zje.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 05, 2012, 02:42:54 am »
lubisz pvp programy, to idź na NCsoft.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 05, 2012, 06:35:18 am »
Lubisz hejterów i płaczków idź na Innove.


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 05, 2012, 07:14:11 am »
lubisz pvp programy, to idź na Core i graj z ruskimi.

edited.

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 05, 2012, 09:31:47 am »
Weak flame is weak Aarion ;DZ resztą sam mówiłeś, że ruskie z Core jadą na programach :drool:

Co do duali to można już w Harmony craftować bound (przynajmniej na NCwest). Online na NCwest jest dużo większy niż na Core(eu). Botów jest bardzo bardzo bardzo dużo na NC co ewidentnie jest wadą, ale nie należy zapominać, że administracja stara się temu zjawisku zapobiegać z dość zadowalającymi rezultatami ;)

Ruskich jest o wiele więcej na Naia (NCwest) niż na Core(eu), ale nie wiem czy to jest jakiś anty argument w obu przypadkach ;D

Na NCwest nie ma PA(premium account) co jest dla mnie osobiście wadą, ale w zamian za to można odpalić tyle boxów ile się chce.
W ubiegłym tygodniu sprawdzałem o okuło 12 w południe na Core(eu) nie mogłem kupić w aden buffa żeby sube pokoksać, ponieważ nie było żadnego issa na rynku przez jakieś 40 min ... Na Naia(NCwest) taka sytuacja nigdy mi się nie zdarzyła niezależnie od tego czy grałem o 12 w południe czy o 3 w nocy, wystarczy shoutowac wtb iss i od razu dostajesz pm i invita do pt.

Ceny eq są mniej więcej te same na obu serwerach, ale co mnie zdziwiło na Naia(NCwest) są droższe atri stone (pomimo tego, że jest mentoring system) niż na Core(eu) (gdzie go nie ma...).

Na NCwest są co tydzień* nowe eventy umilające i urozmaicające rozgrywkę, natomiast na EU niestety są nieco rzadziej.
*co tydzień czasem co dwa, ale to dlatego, że niektóre eventy trwają dłużej ;p

Kampanie na Naia(NCwest) praktycznie zawsze kończą się failem (jedyne bicie nietoperków na fantasy island jest grywalne ^,^), natomiast na Core(eu) większość kończy się sukcesem.

Obydwa serwery są dobre i mają swoje wady, sugerował bym jednak spróbować na obydwu i zobaczyć gdzie Ci się lepiej gra. imo low lvl wystarczy do podjęcia takiej decyzji. Dodam jeszcze, że na tym forum w czasie kiedy Lineage 2 przechodził na system f2p szła ostra propaganda i niemiłosierny hate na serwery NCwest. Osoby, które posługiwały się takimi metodami oczywiście zachwalały l2.eu i tam też grały, jednakże 80% z nich już dawno nie gra w L2 lub wróciły na prywatne serwery. Dlatego też trudno tutaj o obiektywną opinie, z resztą widać to po moim poście ;p

Niezależnie od tego czy wybierzesz NCwest czy Innove grać będzie Ci się dobrze jeśli tylko lubisz tą grę :)


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 05, 2012, 10:34:30 am »
Dobrze że są jeszcze obiektywni ludzie na tym forum ;)


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 10, 2012, 09:57:21 am »
Gram na serwerze Naia i moge się co nieco wypowiedzieć na temat ncwest. Boty można tam podzielić na dwie kategorie:

a) legalne - czyli ludzie, którzy farmią/farmili(bo już mają 99) i jawnie bocą i śmieją się adminom w twarz. Wszyscy hero na tym serwerze to boterzy. Jeden z super przykładów tego, ze są legalne boty to Martelx, który pierwszy wbił 99 po zaledwie 3,5 miesiąca(mogę się mylić co do czasu, być może był krótszy) i ktoś obliczył ze musiał by być każdego dnia w grze ponad 20 godzin żeby wyfarmic w takim czasie ten lvl. A co na stronie sie ukazało? gratulacje od adminów za wbicie lvlu... to był smiech na sali :) można robić filmy screenshoty i wysylac do ncsoftu, i piszą ze zajmą się sprawa ale i tak to nic nie da bo ich nie zbanują (nikogo do dnia dzisiejszego z boterów nie zbanowali, tych których reportowaliśmy, a mieliśmy ewidente dowody ich boterstwa). Wielu boterow jest na wróżkach, reportowalismy, wysyłaliśmy, screenshoty, filmiki i nic :) dalej jawnie bocą sobie 24/7 :)

b) nie legalne - czyli zwykle szaraki , którzy są trochę leniwi i postawia na farme ;p z tym, że nawet nie trzeba reportowac by załapać bana.

Kolejnym minusem są skrypty... powiem szczerze bocenie jeszcze zniosę ale skryptów , które powodują lagi ze się stoi i nic nie można zrobić nie da się znieść... Po prostu totalna porażka. Oczywiście ncsoft nie wie od czego to jest :D

Moim zdaniem jedynym plusem tego serwera jest ilość graczy.

To są oczywiście moje spostrzeżenia, które wyniosłem po ponad 10 miesiącach spędzonych na tym serwerze, więc myśle jako takie pojęcie mam co się dzieje na tym serwerze.
<><><><><><> Naia <><><><><><>
<>               Sigel Knight 95 lvl           <>
<> Passive & Active reflect(FuK Yea!) <>
<>             Iss Enchanter 87 lvl          <>
<><><><><><><><><><><><><><>


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 10, 2012, 11:57:52 am »
Klamiesz, na ncwest graja sami legit, a boty to moze 1% serwera. Prokrastreyhgfjdhgdfchutor to potwierdzi : )

A tak serio oblookaj sobie core i znajdz wiecej niz 5 botow ktore dzialaja dluzej niz 1-2 dni i place ci 100kk

O scryptach nie bede nic mowil, bo gracze z naia dalej beda twierdzic, ze to przeciez malo co daje na pvp
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 10, 2012, 12:09:18 pm »
no skrypty takie ze albo stois 2-3 min i nic nie mozna zrobic albo dc ;d jedno z dwoch i nic nie daja laterixy i inne battle pingi. Choc teraz troszke sie poprawilo ale nieznacznie. ;d
<><><><><><> Naia <><><><><><>
<>               Sigel Knight 95 lvl           <>
<> Passive & Active reflect(FuK Yea!) <>
<>             Iss Enchanter 87 lvl          <>
<><><><><><><><><><><><><><>


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 10, 2012, 08:16:10 pm »
Niektorzy maja mentalnosc tego pana ;d


L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 16, 2012, 11:07:44 pm »
Nie, ale wiecie co? Można sobie mówić, że mówi się to z przekory i żeby przyciągnąć na swoją "stronę" więcej graczy, ale niestety taka prawda. Pierwsze co robię po wejściu na serwer NAIA (NCWest) to widzę od groma i jeszcze więcej spamu na chacie gold sellerów. Po bezpośrednim starcie GOD'a w zeszłym roku, również był z tym problem, ale to co tam się dzieje w tym momencie to pojęcie ludzkie przechodzi. Wielu ludzi ich poblokowało, to znaleźli sobie sposób taki, że dodają milion spacji po wiadomości i teraz, żeby znaleźć nick, który w 99% takich przypadków składa się na: "sfsxbehcasgfasg", zapamiętać go i wpisać do komendy bloka, to to się mija z cudem, skoro spam za spamem jest puszczany w dodatku z tymi chorymi spacjami. Oprócz Gold sellerów, bardzo dobrze pamiętam sytuację sprzed kilku miesięcy kiedy jeszcze grałem tam aktywnie z moim wcześniejszym CP i jeden z członków naszego party dosyć spory czas farmił na sel mahumach. W momencie kiedy wbił na spot pewnego osobnika (niestety tego nicku już nie pamiętam) i broń Boże mu sksował moba, czy się sflagował od razu z miejsca był pkowany. Kiedy tego osobnika powalił sam, zaraz zlatywało się całe jego bot party, które Ciebie rozpierniczało i tak w kółko. Pamiętam, że on na masową skalę był raportowany, ale no jak wiadomo skutku to żadnego nie wywarło.


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 18, 2012, 09:38:03 am »
Tak jak pisałem są legalne boty :)  wiesz jak ktos wywali w l2 store 1k $ to go przeciez nie zbanują bo wiedzą ze jeszcze zadotuje ;dd
<><><><><><> Naia <><><><><><>
<>               Sigel Knight 95 lvl           <>
<> Passive & Active reflect(FuK Yea!) <>
<>             Iss Enchanter 87 lvl          <>
<><><><><><><><><><><><><><>


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 18, 2012, 10:38:28 am »
ehhh smieszne i tu i tu sa boty na eu da sie botowac na lajcie to jest zalezne od tego czy cie ktos kapnie czy nie sam mam issa na bartzie i naii na 86 oczywiscie wykoksanego na bocie przez znajomego bana niedostal do teraz,a jezeli mam ci cos proponowac olej offa niedosc ze ludzie pouciekali to sam system gry na godzie jest lipny ,expisz do 86 potem mozolnie do 90+,a potem robisz tylko kartie,instancje zeby ci jak najmniej vitality zezarlo bo expic bez vp sie nieoplaca,jezeli mam ci cos doradzic idz na rpga tam gra wiecej ludzi niz na kronosie+naii  :D


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 18, 2012, 04:27:30 pm »
RPG zaliczy padnie 10x a ofy dalej będą stały.
A może by wrócić na oficjal :)


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 18, 2012, 08:07:07 pm »
Na Innovie nie zaobserwowałem żadnego bota. Tłumaczenie więc, że i tu i tu są boty jest marne. Może i na Innovie jakieś tam boty są, ale w porównaniu do NC to to jest kpina na rzecz tego drugiego.


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 18, 2012, 08:14:17 pm »
Nie grałem na innovie ale kolega właśnie tam zaczął grac i mówi, że jest w szoku, bo naprawdę żadnego bota nie spotkał. Grałem z nim w Cp na serwerze Naia i wiemy jak jest zabocony :D Więc zgadzam się z przedmówcą, że nie ma co porównywać innovy i NCwest.
<><><><><><> Naia <><><><><><>
<>               Sigel Knight 95 lvl           <>
<> Passive & Active reflect(FuK Yea!) <>
<>             Iss Enchanter 87 lvl          <>
<><><><><><><><><><><><><><>


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 19, 2012, 10:36:22 am »
http://boards.lineage2.com/showthread.php?t=204080&page=123

tak sobie czytam czasem ten topic (fajnie mozna sobie humor poprawic) i sie zastanwiam, dlaczego ci ludzie tam graja? Czemu nie pojda na serwer bez botow, skoro im to przeszkadza. Ok, wiem ze 90% z nich botuje i chce botowac, dlatego tam graja, ale reszta?  o pvp programach szkoda gadac, bo zaraz zojka wpadnie i powie, ze to tylko do pilnowania noblesa itd : D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 19, 2012, 07:29:13 pm »
klepiesz w kółko te same teksty, smutne.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 19, 2012, 09:14:23 pm »
smutne to jest, jak łazisz za mną jak qquentimek i hateujesz ciągle : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 20, 2012, 10:44:23 am »
Odpowiedz dlaczego ludzie nie chca grac na corze jest prosta... komu sie chce od nowa zaczynać grac i farmic sprzęt... mi na pewno nie ;d dlatego nie przejdę na core, jak zresztą reszta moich znajomych. Wole już nie grac niż zaczynać wszystko od nowa. Oczywiście, gdyby można było cofnąć czas to bym nie grał na Ncwest tylko na innovie :)

haha a tutaj fajny filmik :D

http://www.youtube.com/watch?v=u_Q-VndmnG8&feature=plcp

te osoby dalej grają i nie dostały bana :)
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2012, 10:50:00 am wysłana przez counterstrike »
<><><><><><> Naia <><><><><><>
<>               Sigel Knight 95 lvl           <>
<> Passive & Active reflect(FuK Yea!) <>
<>             Iss Enchanter 87 lvl          <>
<><><><><><><><><><><><><><>