Witaj
Gość

Wątek: NCSoft VS Innova  (Przeczytany 13651 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 20, 2012, 01:02:08 pm »
Na Innovie nie zaobserwowałem żadnego bota. Tłumaczenie więc, że i tu i tu są boty jest marne. Może i na Innovie jakieś tam boty są, ale w porównaniu do NC to to jest kpina na rzecz tego drugiego.
Boty są ale to margines, od startu servera może z 10 spotkałem max. No i na innovie przynajmniej banują.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 20, 2012, 02:57:02 pm »
Jeżeli NCSoft w ogóle nie banuje botów to dlaczego _codziennie_ muszę dopisywać nowe nicki spam-botów w Aden i innych miastach?
Generalizujecie - jak zawsze - i jak to Polacy.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 20, 2012, 03:09:29 pm »
Ja nic nie generalizuje :) mogę podać wiele przykładów graczy, którzy bocą i nie dostają banów. Zbanować bezwartościowe postacie na 1 lvlu to jest nic... to jest mniej niż kropla w morzu...
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2012, 03:12:12 pm wysłana przez counterstrike »
<><><><><><> Naia <><><><><><>
<>               Sigel Knight 95 lvl           <>
<> Passive & Active reflect(FuK Yea!) <>
<>             Iss Enchanter 87 lvl          <>
<><><><><><><><><><><><><><>


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 20, 2012, 04:44:52 pm »
smutne to jest, jak łazisz za mną jak qquentimek i hateujesz ciągle : )

To nie jest hejt czy coś, naprawdę piszesz ciągle to samo, do tego pseudo ironicznym tonem, który strasznie Ci nie wychodzi.
Z tego co czytałem kiedyś masz grubo ponad 20 lat, ale Twoje posty (nie wszystkie) wyglądają jakby były skrobane przez gimnazjalistę.
Kurwa widać, że nie jesteś głupi, ale tak na siłę chcesz pokazać jak to Cię hejty nie dotykają i się w ogóle nimi nie przejmujesz, że wychodzi całkowicie odwrotnie.
Ogarnij się Alarion, Ci którzy się z Tobą nie zgadzają z reguły mają Cię gdzieś i nie bardzo im zależy żeby akurat Tobie doyebać.
Takie przypinanie łatki hejtera do każdego wokół przez Ciebie jest naprawdę żałosne i wielu ludzi stwierdzi podobnie, choć nigdy z Tobą nie graliśmy/nie rozmawialiśmy.

/CAŁKOWICIE BEZ HEJTU ŻEBY NIE BYŁO



Co do NCSoft vs Innova to jest prosta sprawa i każdy o tym z Was raczej wie.

Ncsoft - boty, skrypty i nieoficjalne przywolenie na wszelkiej maści cheatowanie, ale za to większy online.

Innova - botów mało bo admini próbują wyłapywać na bieżąco, skrypty też są ale nie na masową skalę, mniejszy online.


Który wybór jest lepszy? Żaden. Obie opcje posysają, bo kronika jest po prostu beznadziejna pod prawie każdym względem.


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 20, 2012, 05:10:24 pm »
Co do NCSoft vs Innova to jest prosta sprawa i każdy o tym z Was raczej wie.
Ncsoft - boty, skrypty i nieoficjalne przyzwolenie na wszelkiej maści cheatowanie, przez to większy online.
Innova - botów mało bo admini próbują wyłapywać na bieżąco, skrypty też są ale nie na masową skalę, przez to mniejszy online.
/fixed

NC Soft ma większy online ponieważ na każdego żywego gracza przypada pt botów...

Który wybór jest lepszy? Żaden. Obie opcje posysają, bo kronika jest po prostu beznadziejna pod prawie każdym względem.
Zapomniałeś dodać, że to twoje osobiste zdanie na temat kroniki, bo wyobraź sobie, że są osoby na tym świecie, które nie grałyby już na żadnej innej kronice poniżej GOD.


Pozdro...


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 20, 2012, 08:51:55 pm »
Jeżeli NCSoft w ogóle nie banuje botów to dlaczego _codziennie_ muszę dopisywać nowe nicki spam-botów w Aden i innych miastach?
Generalizujecie - jak zawsze - i jak to Polacy.

Pozdrawiam
Czytam co jakiś czas forum ncsoftu i z tego co tam ludzie piszą to nic się nie zmieniło przez te ostatnie pare lat. Banują pionków, raz na kilka miesięcy pokazówka z banem dla kilku "znanych" party a reszta botuje nadal. I nie jest to hate, bo grałem tam dość długo.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 20, 2012, 11:39:08 pm »
No patrz, to jednak banują... Bo większość tu pisze, że nie banują.
Dokładnie tak samo jest z brakiem programów na Innovie,  wszyscy się zarzekają, że się nie da a co jakiś czas wyskakuje info/że ktoś jednak używa...
Powtórzę - generalizujecie i tyle.
A boty są były i będą.
Wszędzie.
Kwestia tylko ilości.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 21, 2012, 12:34:45 am »
No patrz, to jednak banują... Bo większość tu pisze, że nie banują.

ano, czasem coś zbanują, jak kropla wody w morzu.
Dokładnie tak samo jest z brakiem programów na Innovie,  wszyscy się zarzekają, że się nie da a co jakiś czas wyskakuje info/że ktoś jednak używa...

no, aż 5 osób z 1 CP na cały serwer, serious business...
Powtórzę - generalizujecie i tyle.
nie, po prostu precyzujemy
A boty są były i będą.Wszędzie.[
Kwestia tylko ilości.

ano, tylko jest różnica, gdy botów jest kilka(naście) na cały serwer, albo botami jest ponad połowa online graczy.



Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Banned
  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 21, 2012, 12:52:23 am »
EU - low online, brak programów/skryptów do PvP, śladowe ilości botów
US/NA - huge online, same skrypty/ragnery do PvP, farma na bocie(CP się ustawia po to, żeby ktoś bota pilnował najlepiej na zmianę czyli 24/7)


wybieraj.


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 21, 2012, 12:08:38 pm »
Hahaha, jak czytam niektórych wypowiedzi to widzę takie emo rage że głowa mała, widocznie butthurt z przeszłości.

 US - 3/4 serwera boty, każdy gracz ze skryptami, rodzice dają na dote 20k $ miesięcznie, serwery stoja u nich w domu.

EU - sami mistrzowie PVP, jeden lepszy od drugiego, zero programów, mimo że co raz więcej sięga po zR (pewne info).

Nie że hejt, po prostu pieprze głupoty jak co poniektórzy.



  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 21, 2012, 05:19:06 pm »
(...)

EU - low online, brak programów/skryptów do PvP, śladowe ilości botów
US/NA - huge online, same skrypty/ragnery do PvP, farma na bocie(CP się ustawia po to, żeby ktoś bota pilnował najlepiej na zmianę czyli 24/7)

Aaaahahahaha normalnie uśmiałem się po pachy :)
Dawno mnie nie było na Innovie więc się nie wypowiadam.

Na NCSoft gram na Chronosie.
Jeśli farma leci na bocie i 99% serwera i wszystkie CP bocą, to jak w takim razie możemy mieć open PvP? Z partami botów i JEDNYM pilnującym CP? Bez przesady. A że mamy wojny - proszę bardzo:



Uploaded with ImageShack.us

O botach na high lvl to znam JEDNO bot party na EG w miare regularnie i jedno od czasu do czasu. Na HF nie widziałem, na SoA nie widziałem, w Harnaku nie widziałem. Tak, tak, wiem - na 100% gram nie w tym czasie antenowym co boty... Na Blood Swamp czasami się zdarzają, ale to bardziej duo/trio
To, że używają rangerów i innego syfu - to wiadomo. Ale bez przesady. Tez nie 99%. I przynajmniej jak ktoś się zdecyduje to ma przynajmniej równe szanse co inny. 
A skoro na Innowie:
(...)
no, aż 5 osób z 1 CP na cały serwer, serious business...
(...)
.. 5 osób jest uprzywilejowanych i ołnuje serwer i PvP, to ja wole grac tutaj. Tu przynajmniej mam wybór. Gracze na Innovie go nie mają.

Co do Naii to wszyscy u nas mówia, że jest to teraz serwer jak kiedyś Sayha - i właśnie tam zaczynają dzieci i wszyscy "pro ołnerzy"-  botują lvl i się transferują. Tak jak to kiedyś zrobiła Nova, którą _prawie wszyscy_ tutaj podziwiają i oglądają ich frapsy z rozdziawionymi gębami. Ale jak jest na prawdę na tym serwie - nie wiem. Nie gram tam. Ale przynajmniej dzięki temu nasz tank 96 może spokojnie wpadać solo w party 98/99, załapać fraga albo i dwa i przeżyć :)

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2012, 05:21:33 pm wysłana przez MastJedi »
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 23, 2012, 09:13:25 am »
Dlatego też pisze jak jest na serwerze NAIA bo tam gram :) i tak jak już wspomniałem wszyscy hero to boty ;d niestety na tym serwerze jest duży odsetek botow na high lvlach... nie wspominając już o farm adena spotach ;d no ale trudno tak już widocznie musi być (i pewnie było) ;d i jak widzisz gram na tym serwerze i go nie bronie bo widzę co się dzieje i wyciągam obiektywne wnioski :) Oczywiście tak jak jest u mnie, ale nie musi by na innych serwerach ncwestu! :)

A co do tej wypowiedzi gdzie piszesz, że Twój tank wpada solo w party, gdzie są z dwoma healerami 99 i całą resztą 98/99 (to tylko moje przypuszczenie w jakie party Twój tank wpada :D) i jeszcze nie padnie, do tego 1-2 fragi zaliczy to naprawdę respekt ale wtedy się obudziłeś i czar prysł. :d nie to, że flame czy coś ale mało prawdopodobne mistrzu Jedi:)  No chyba, że Twój tank bije obszarówkami po ponad 12k, reflect 200% i ma reuse  skili co 2 sek no to cofnę moje słowa ;)
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2012, 05:40:47 pm wysłana przez counterstrike »
<><><><><><> Naia <><><><><><>
<>               Sigel Knight 95 lvl           <>
<> Passive & Active reflect(FuK Yea!) <>
<>             Iss Enchanter 87 lvl          <>
<><><><><><><><><><><><><><>


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 23, 2012, 11:56:52 am »
Jak to jest że l2 eu wazy u mnie 15gb a folder z l2 ncsoftu 23gb?


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 23, 2012, 12:21:55 pm »
Okrojona wersja L2 :d
<><><><><><> Naia <><><><><><>
<>               Sigel Knight 95 lvl           <>
<> Passive & Active reflect(FuK Yea!) <>
<>             Iss Enchanter 87 lvl          <>
<><><><><><><><><><><><><><>


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 23, 2012, 07:41:03 pm »
Okrojona wersja L2 :d
heheh :) dobre dobre :)

A co do tanka - nie musisz wierzyć. Ostatnio udało się go jakoś przypilnować w expie i wbił 97. Nie musimy już szukać obcych tanków na HF.  A gość jest taki, że jak widzi fraga, to się nie pyta wszystkich - "Bijemy?" - tylko od razu biegnie i wali :D Już się przyzwyczaiłem, że jak na vencie słyszę jego głos "Enemy" to znaczy, ze mam rzucać wszystko w pioruny, zmieniać harmonie i gonić za Sagim :)
Jak ktoś zna nasz serwer, to jakoś w zeszłym tygodniu z Sagim mieliśmy małe tete-a-tete na cmentarzy (Cabrio spot) z FSami. Ja (ISS) Caffe (archer) i Sagi (tank). FS JiK, Smok3d i jakiś 3ci nuker plus healer i iss. Ja i Caffe padliśmy zanim zdążyliśmy się obejrzeć. A Sagi? Jeden nuker padł, Smok3d padł a JiK zrobił BsoE jak zobaczył jak obrywa :)
On po prostu wie co robi.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 04, 2012, 12:20:51 pm »
A kto normalny farmi bez bota na ncwest ?  :oops:

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 04, 2012, 01:28:07 pm »
a potem pierdolenei bzdur, że nie wiadomo ile wyższy online na ncwest, gdzie połowa boty, a druga połowa to mentee 1 lvl dla buffka z mentora na expa : S
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: -1

Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 04, 2012, 02:23:46 pm »
A kto normalny farmi bez bota na ncwest ?  :oops:

My farmimy i mamy z tego dobrą zabawę ;)
nope


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: -1

Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 04, 2012, 02:25:24 pm »
A kto normalny farmi bez bota na ncwest ?  :oops:

My gramy w 3 party i jakoś mamy fun bez bota, serio nie wiem dlaczego niektórzy tutaj piszą, że bez bota nie da rady grać.
nope


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: NCSoft VS Innova
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 04, 2012, 05:54:45 pm »
A kto normalny farmi bez bota na ncwest ?  :oops:

Zdziwiłbyś się, oj zdziwił ;)