Witaj
Gość

Wątek: Newbie Clerin  (Przeczytany 2386 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Newbie Clerin
« dnia: Grudzień 16, 2017, 07:43:40 pm »
Hej,
Dzisiaj zacząłem grać w Lineage'a human mysticiem i zamierzam iść w klasę kleryka. Mam pytanie odnośnie skilli i eq, a mianowicie:

1. Jak rozdawać skille na początkowych poziomach, co warto maxować, a czego unikać?
2. Czy mogę później zresetować skille i na nowo je rozdać i czy jeżeli źle rozdam, to przepadną?
3. Na co zwracać uwagę, podczas dobierania eq?

Z góry dziękuję :)


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Newbie Clerin
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 16, 2017, 08:09:56 pm »
Wystarczy, ze zlapiesz kogos na target i nacisniesz skill a mu go dasz.
Nie da sie resetowac skilli, nie jest to potrzebne, tych slabych pozniej nie bedziesz uzywal.
Uzywaj setow typu robe, ktore dodaja do wit, cast. Speed, a bron to sword, staff z acumenem.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Newbie Clerin
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 16, 2017, 08:24:32 pm »
Wystarczy, ze zlapiesz kogos na target i nacisniesz skill a mu go dasz.
Targetowanie ogarniam, chodziło mi, czy będę miał deficyt skillpointów które dodaje w umki, czy rozdając wszystkie na niskich lvlach, na najwyższym lvlu będę żałował 1 źle wydanego SP.


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Newbie Clerin
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 17, 2017, 02:53:32 pm »
Nie będzie. Teoretycznie na tym etapie rozgrywki nie ma limitu na SP. Ile wyexpisz tyle będziesz miał. Ale na niskich ratach dopiero gdzieś w okolicy 60lvl, przyrost SP wyrównuje się z całkowitym kosztem skilli. Wcześniej po prostu nie będzie Cię stać na wszystkie w momencie kiedy je odblokowujesz (co 5lvl, od 40 co 4 i potem to maleje do 3, potem 2), ale to nie problem, bo dużo jest bezużytecznych albo mniej ważnych. 

Mam nadzieję, że teraz to jest jasne. Nie ma czegoś tak jak skończone punkty umiejętności w L2, że coś wybierzesz, a potem już tego nie cofniesz, w przypadku skilli prędzej czy później wykupisz wszystko co jest, a przynajmniej masz taką możliwość.