Witaj
Gość

Wątek: 3 Profesja i subka  (Przeczytany 12145 razy)

  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

  • żelazna ekipa
3 Profesja i subka
« dnia: Marzec 06, 2007, 12:19:51 pm »
mam male zaklopotanie  :shock: bo chaiłbym zrobic 3 porofke a potem subclase i nie wiem czy mi skille znikna z 3 profki jak zrobie subke i czy subka dziala po 3 profesji czy nie ??  :oops:prosze o pomoc


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: 3 Profesja i subka
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 06, 2007, 12:34:16 pm »
zalezy na ktorym lvl zrobisz sub i o ile ci spadnie lvl, jezeli powyzej 10 lvl od skili to stracisz
np. jesli lvl spadnie tobie ponizej 66 lvl stracisz skile z 76-77, i dopiero je odzyskasz (trzeba ponownie wykupic) po osiagnieciu tych lvl, Rozwiązania sa 2 albo zrobic SUB na wysokim lvl 78 + % i jak najmniej stracic, lub wpierw zrobic SUB a potem 3 klase. Szkoda by było stracic skile z 76-77
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2007, 12:44:50 pm wysłana przez ThornsPL »

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 1

  • OSmember!
Odp: 3 Profesja i subka
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 06, 2007, 12:37:56 pm »
Na Raven jak robiłem subke mojemu pph to miałem 77lvl i 20% i dostałem dlvl do 66lvl i 89% co teoretycznie wystarczy, żeby skille zostały ;)

MatiM


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: 3 Profesja i subka
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 06, 2007, 12:46:31 pm »
a po co ty mati subke na raven robiles jak SHADOW wraca :-)  tylko nie mow mi ze jednak zostajesz?

i sie offtop zrobil :-)

ps. mi z 76 i 80% na 63 spadło ^^ 

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 1

  • OSmember!
Odp: 3 Profesja i subka
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 06, 2007, 05:56:06 pm »
żeby nie było tylko off topu to powiem ;P najlepiej jest zrobić subkę na 78 lvl ... fajna sprawa bo dlvl do 72, więc nie trzeba dużo odrabiać ;P

matim

btw. robiłem subke 2 dni temu, a dlatego, żeby sie pobawić. nawet nie wiesz jaka frajda była jak wczoraj miałem pvp 2 ( ja i kumpel z klanu ) vs 20 ( OS i GoK ) ... nawet urwaliśmy 2 pvp ;P zanim padneliśmy :P
a poza tym, będę sobie grał na raven kiedy shadow będzie miał downy, bo podejrzewam, że często będzie padać zaraz jak go wskrzeszą ;P



  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

  • żelazna ekipa
Odp: 3 Profesja i subka
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 06, 2007, 06:47:15 pm »
aha czyli najlepiej zrobic subke gdy ebde mial 78 lvl i 3 profke a zna ktos z opsisem 3 questa an profke bo nie wiem na kogo moge isc jestem SH a o subke sie nie martwie bo napewno shilen elder. z góry dzięki


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: 3 Profesja i subka
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 06, 2007, 07:51:49 pm »
przy 78lvl i 50%+ spada nawet do 76 chyba ale czy sie oplaca? szybciej nabic te wczesniejsze lvl po sub niż 78+ przed...

... co do 3 klasy to na oficjalnej stronie http://www.lineage2.com/Knowledge/quest6.html  sprawdz twojego startowego NPC  potem to juz po strzałkach ..  150 mob na Hot Spring / 100+100+200 na KETRA lub Varka i 700 żuczków/mrówek w WOA  no i w miedzy czasie quest monstery dla 3 klasy (tej z sub ) bedziesz musial zrobic jeszcze raz hot spring i zuczki... co prawda z sub juz bedzie szybciej...

>> off top <<  p.s. MATI  juz macie na pienku z OS i GOK? LOL  niezle  ale OS juz pewnie all A grade jak nie S  :P

co do Shadow to napewno bedą down.. masa testów sie szykuje... <<<<<
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2007, 09:34:43 pm wysłana przez ThornsPL »

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: 3 Profesja i subka
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 06, 2007, 09:00:26 pm »
nie LOA tylko WOA, a to duzo roznica :)
ja zrobilem subke zaraz na 76 lvl bez dobijania zadnych % zeby np. w b grade od razu latac bo i tak zadnych itemow wtedy nie mialem zeby chodzic zaraz po subce... no i stwierdzilem ze fajniej sie bedzie expic zsubowana postacia niz probowac dobic 78, do tego grajac sk, ktory moze i nie jest najwolniejsza w expieniu postacia ale tez nie najszybsza ;p no i mialem wiecej czasu zeby sie pokolei zapoznawac z moimi nowymi skillami, stylem gry i ogolnie uczylem sie od podstaw swojej postaci a nie tak jak niektorzy co z dnia na dzien przeskakuja np. z th na th/da i mysla ze od razu beda umiec nim grac. ze skillami nie bylo problemu, spellbokoow troche dropnalem, skilli sie nauczylem, pozniej bo pozniej ale to nie wazne, no i bylo fajnie... bylo ;/ nawet sie nie nacieszylem swoja postacia i juz konto hakniete :P dlatego rozwazam mozliwosc zaczecia gry na shadow, jak wstanie :D
infinite........................


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 1

  • OSmember!
Odp: 3 Profesja i subka
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 06, 2007, 09:15:37 pm »
no ja sie zaciągnąłem do klanu który ma wojne z GoK i OS ... udało nam się obronić zamek przed GoK i OS ;P
wiesz ... ja mam z nimi bardzo dobre stosunki, Ci gracze z OS i GoK co mnie pamiętają z shadow biorą pvp ze mną bardzo honorow bez wyzwisk, itp. Troche ich zaskakuje bo dziś 2 raz zdecydowałem się na pvp w sumie mając marne szanse ;P ja he/pph vs elf łucznik/songer + he/pph z pofem ;P ale wygrałem xD naprawdę świetna atmosfera ;P co do ich stuffu to większość A, a i bardzo dużo s grade. Ale i tak z utęsknieniem czekam na shadow ... no niestety o 3 dni się opóźni up, ale cóż. Z rico już planujemy ostro co zrobimy.

Co do subek to ja questy na 3 proffke robiłem już po subie, praktycznie cały quest -> od mobów na hs, przez ally lvl 1 i lvl 2, skończywszy na mobach w woa sam robiłem. Quest wydaje się trudny, ale jest banalny ;)

matim


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: 3 Profesja i subka
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 06, 2007, 09:41:52 pm »
nie LOA tylko WOA, a to duzo roznica :)

Oj tam jednej literki sie czepiasz  :P  pomylilem sie..

Ja tez robilem 3 profki  po sub .. he/pp o wiele szybciej idzie  jedynie przy KETRA klan mi pomogł, reszte sam, w jeden dzien ubiłem 1400 mobków w WOA ( :D) czasami szło troche szybciej bo BENITOZ przelatujac dawał mi POF :-)  >>( szczerze Mowiac spoko gosc troche go poznałem na dragon)  tylko za bardzo zszedł na DARK SIDE ^^   palladynem nie bedzie tak szybko,  ale zawsze moge sub retail na He i potem na pp :-)

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: 3 Profesja i subka
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 06, 2007, 09:48:42 pm »
Thorns, to sprzedaj tego mieczyka, zrob jakas subke, doexp do 74 i zacznij ta 3 profke jechac to ci napewno bedzie szybciej szlo niz samym palem, a mieczyk i tak ci sie nie przyda bo watpie czy zrobisz pal/da :D no jak masz 76 oczywiscie. no i palkiem nie ma na 3 profie takiego przelomu jak np. pp ktory dostaje pofka wiec mozesz questa odlozyc na "po subie" :P

nie wiem czy dobrze zrozumialem ale ty chce swojego palka w he/pp przeistoczyc?  :P
infinite........................


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: 3 Profesja i subka
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 06, 2007, 10:04:12 pm »
mieczyk i tak ci sie nie przyda bo watpie czy zrobisz pal/da :D no jak masz 76 oczywiscie. no i palkiem nie ma na 3 profie takiego przelomu jak np. pp

Teraz ja sie doczepie  :P  PAL/DA? lol 90% skili sie pokrywa wiec po co? i taka suba jest chyba nawet nie mozliwa..
a 3 klasa dla PALA (Phoenix Knight) daje i to duzo: Physical Mirror, Touch of Life, Shield Slam, Fortitude


no 76 mam bo latam w s grade ^^ a z tym he/pp zartowalem ale jak by nie patrzec to mozliwe..  co do sub to nie wiem jeszcze co, mam dylemat.. TH odpada bo nie chce rezygnowac z mojego mieczyka.. wiec mysle o:

Wk   summon + cubiki
PP    buff 24h + POF (lubie niezaleznosc) wiekszy atk. /m def / skile na vs sleep  ... root itp
GLAD  niezle staty/ duzo wiecej CP, lion hearth / i troche strzelania :-)
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2007, 10:19:00 pm wysłana przez ThornsPL »

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 1

  • OSmember!
Odp: 3 Profesja i subka
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 07, 2007, 12:46:24 pm »
Jak lubisz niezależność to chyba nie powinieneś mieć wątpliwości, przynajmniej ja nie miałem ;) Choć, ofc radze na prawdę głęboko przemyśleć, gdyż suba bardzo dużo zmienia ;P

Co do Benitoza to się jak najbardziej zgadzam ;) Jako jedyny z moich przeciwników nigdy nie potraktował mnie wyzwiskami po walce. Fakt -> jest "dirty playerem" ale właśnie przez to, że rozwalał noobków na blazig swamp nauczył się grać swoim he/pph, no i przy okazji mnie też nauczył ;P

matim


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

  • żelazna ekipa
Odp: 3 Profesja i subka
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 07, 2007, 01:13:22 pm »
Jestem SH jesli zrobie subke na 75 lvl to czy pozniej bede mogl zrobic 3 profke sh.


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: 3 Profesja i subka
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 07, 2007, 01:39:19 pm »
jak masz np. na th light armor mastery i robisz th/wl ktory tez ma light armor mastery to te oba mastery sie stakuja robiac o iles tam wiekszy def w light armorach. wiec jakbys byl pal/da to bys mial zwiekszony p.atk, p.def, m.def i rozne jakies tam dodatkowe skille ale i tak taka subka wydaje mi sie bez sensu :P
infinite........................


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: 3 Profesja i subka
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 07, 2007, 02:54:54 pm »
jak masz np. na th light armor mastery i robisz th/wl ktory tez ma light armor mastery to te oba mastery sie stakuja robiac o iles tam wiekszy def w light armorach. wiec jakbys byl pal/da to bys mial zwiekszony p.atk, p.def, m.def i rozne jakies tam dodatkowe skille ale i tak taka subka wydaje mi sie bez sensu :P
no wiesz... super tank z tego wychodzi :) tak samo jak SE/BD jest zajebistym buferem :)


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 1

  • OSmember!
Odp: 3 Profesja i subka
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 07, 2007, 03:32:06 pm »
gdzie się stakują ? armor mastery nie mogą się stakować, bo jeśli się stakują to jest tzw. subclass bug. drake z tym walczył i w sumie na wszystkich servach Dn z wyjątkiem super zabugowanego raven nie ma stack mastery...

na 75lvl nie można robić subki...

matim


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

  • żelazna ekipa
Odp: 3 Profesja i subka
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 07, 2007, 04:09:43 pm »
pomylilo mi sie ;p hehe nie 75 lvl =]


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: 3 Profesja i subka
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 07, 2007, 05:25:07 pm »
nie wiem jak jest na innych serwerach ale na dragonie takie same mastery sie stakuja. na infi tak samo bo mi kumpel mowil ;p
infinite........................


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 1

  • OSmember!
Odp: 3 Profesja i subka
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 07, 2007, 06:06:43 pm »
aaa ^^ takie same to może tak ;P sorki, w takim razie muszę Ci przyznać rację ... mi chodziło o takiego bardzo znanego buga kiedy się robiło subke wojownik/mag lub kiedy mastery się różniły ( dawały inne bonusy ) ;) ;) ;)

matim


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: 3 Profesja i subka
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 07, 2007, 07:13:05 pm »
no i dlatego da/pal ze zwiekosznym p.defem, p.atkiem, m.defem, do tego heal od pala, rozne inne skille od pala (nie wiem jakie on tam jeszcze ma) + debuffy, drain i panterka od da = bardzo dobry tank i calkiem niezla postac na pvp :) ale ja bym jednak do pala bral th lub sorc albo nekro na statach maga :P
infinite........................


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

  • żelazna ekipa
Odp: 3 Profesja i subka
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 08, 2007, 03:03:18 pm »
czyli z tego co zrozumialem to lepiej zrobic ubke niz 3 klase tak ?? :D nie denerwojcie sie moimi pytaniami ale chce sie duzo dowiedziec o tym


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: 3 Profesja i subka
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 08, 2007, 03:50:27 pm »
mozesz zrobic najpierw 3 klase a potem subke, albo na odwrot, najpierw subke a potem jak dobijesz 76 po subce to 3 klase. mozna miec te obie rzeczy jednoczesnie i w niczym to nie przeszkadza, wrecz przeciwnie, 3 klasa to podstawa dla kazdego gracza z 77-78 lvl, do tego jak masz subke to jest spoko
infinite........................


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

  • żelazna ekipa
Odp: 3 Profesja i subka
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 09, 2007, 06:34:50 pm »
tak ale jak zrobie subke to bede mogl zrobic 3 klase z SH czy juz z tej drugiej profesji ??


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: 3 Profesja i subka
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 09, 2007, 06:47:43 pm »
bedziesz mogł zrobic z obu

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.