Witaj
Gość

Wątek: [L2OFF] GameCoast - Classic Antharas x3 - START 29.06.2018  (Przeczytany 27977 razy)

  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

  • Q_Q
[L2OFF] GameCoast - Classic Antharas x3 - START 29.06.2018
« dnia: Czerwiec 17, 2018, 05:53:14 pm »


Cześć,

29.06.2018 o godzinie 17 czasu polskiego startuje Classic x3 na kronice Antharas (najnowszy update klaysków) na serwerze GameCoast. Serwer jest całkowicie darmowy i nie ma mowy o żadnym P2W w L2Store (aktualnie trwa beta, można sprawdzić co będzie w sklepie). Jest lvlowy system premium, ale oprócz możliwości nabycia go za $$ można też go wyfarmić ( z mobów wypadają punkty, której składają się na lvl premium account).

Jest to w 100% prawdziwy L2 Off na plikach takich samych jak np. skelth. Wszystko działa jak powinno, nie ma żadnych game-breaking bugów. Jeżeli graliście wcześniej na klasyku to wiecie o co chodzi, jeżeli nie to serwery Classic charakteryzują się tym, że dzieją się w poprzednich kronikach (aktualnie Antharas to +/- C3) z nowym interfejsem i innymi niewielkimi zmianami. Większość z Was pewnie kojarzy istniejący serwer GameCoasta na najnowszej kronice Salvation, więc wiecie, że serwer nie ma żadnych wipe, żadnych downtime'ów, ani innych bolączek prywatnych serwerów :) Dodatkowo serwer będzie na bieżąco aktualizowany, może nawet szybciej niż innova :)

Ratki:
  • EXP/SP/Adena: x3;
        Drop: x2;
        Questy: х2;
        Spoil: x2.
W prawdzie zgodnie z regulaminem powinienem dodać też informacje o sprzęcie, jednakże nie mogłem takowych znaleźć, ale z racji, że jest to znany duży serwer L2Off nie będzie napewno problemu nawet do 10k online.

Strona serwera: KLIK!
Strona forum: KILK!

Dodatkowo kawałek tekstu od administracji, niestety po angielski, ale jedynie streszcza to co napisałem powyżej :)
Dear friends,

today we are ready to announce a new stage in the life of our complex. The official opening of the server Vanaheimr based on the Lineage 2 Classic chronicles with the x3 rates will held on June 29, at 18:00 Moscow time . At the moment server is in the open testing mode and we carefully study all feedbacks from you. In addition, we redeem all advertising spaces to provide you with the maximum online.

Following the best traditions of Gamecoast, the new gaming world uses the official server platform Lineage II Classic version 2.0 with the latest Antharas update. Moreover, we have made a lot of efforts to make your game even more comfortable and implemented several significant chips, including offline trading and ability to block the experience.

Bardziej od siebie dodam, że jeżeli jesteście zmęczeni GoD'em i privami, które wstają i padają co pół roku albo nie macie ochoty bawić się już w P2W to jest to naprawdę fajna odskocznia i warto spróbować. Klasyczne serwery w sporym stopniu przywracają dawne L2 :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2018, 12:10:46 pm wysłana przez Shanique »
Stare dobre userbary :)




  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] GameCoast Classic - Low - Antharas Chronicle - 29.06.2018
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 17, 2018, 06:08:38 pm »
https://forum.gamecoast.net/topic/9179-classic-vip-system/


1.DROGIE, P2W PREMIUM

70 pkt w sklepie = 1.36 euro
zeby miec 5lvl vipa, aka +30% xp(max) potrzebujesz 3500 pkt, tj 68 euro, zeby jednak osiagnac max lvl vip/premium 7 to juz wychodzi 388.5 euro.

SKOK pomiedzy 5Lv a 7Lv(max)
XP +30%, SP +30% -> 40%, drop +40% -> 55%, chance of losing things after death -20% -> 30%, PVE damage +10% -> 20%, +20 messages to world chat -> 40




Teraz pytanie czy gaming account to 1 konto do gry z master ACC(tak to rozumiem)
Master ACC -> gaming accounts w master acc, a premium post odnosi sie do "gaming" account, wiec kazde 1 konto z postaciami = premka, prosze mnie poprawic jak sie myle.

P.S mozesz to farma ing odrobine zredukowac o 7000 pkt tj 136 euro, ale nadal 252.5 euro takze ten :) 1082 zl na wasze polskie, prawdpodobnie na 1 gaming konto na rosyjskim privku, gl & hf.


P2W:
Tak czy siak min. kompetetywnie 68 euro troche sporo.... jak na privka, poza tym jak kojarze gamecoastowego GoDa, to P2W jest olbrzymie poprzez RMT aka Maxcheaters, nawet jezeli administracja nie sprzedaje. Takze prosze mi tutaj o braku P2W nie wyjezdzac.


Nastepna sprawa, 95% RU community = jako EU gracz tragedia, kronika gdzie baium JEST OP, tez dobrze nie wrozy.




P.S
Same w sobie premium jest P2W, bo wybacz ale x3->x4 raty w zasadzie + "DROP/pve damage" i zmiejszona szansa na zgubienie przedmiotow podczas smierci.

+ druga sprawa, ze na x4 ratach w zasadzie, jest i bdzie rush do 80 po CC na PP itd.










---------------------
Tak poza tym, to prawda Gamecoast to profesjonalny projekt, pliki prawdopodobnie oficjalne z innovy, takze jak najbardziej jest to 100% lepszy projekt niz jakies dex/cluby i inne szmirki, ale nie liczylbym na competitive gameplay, a juz na pewno nie liczylbym na gre bez wydawania euro.

Na dzien dobry mozna policzyc min. 68 euro, poza tym z premka do 5 kont, to az sie prosi o wyexpienie:
BD, SWS, EE/SE, WC + maina jako min.
Preferowalnie 2 osoby i full pt do necro pod farme (z PP na future CC).



Nastepna kwestia, ze na oficjalu masz duzo eventow na expa typu 30%, dodatkowo wiekszosc osob leci z gearem typu emi+10 na starcie itd. Buff pety tez sa wyexpione, wiec wiecie.




Ostatnio grupa kolegow korzysta z moich kont na offie i maja szybszego expa niz by na privku mieli od zera, takze te raty x3/4(premium), to takie troche przyrownanie do swiezego offa, wiec czysto teoretycznie. W praktyce exp (zwlaszcza, ze na skelcie wchodzi post-antharas update), exp bedzie zblizony w perspektywie 1-80, zwlaszcza jak masz dostep do bufferow.

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2018, 06:22:59 pm wysłana przez mattz »


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

  • Q_Q
Odp: [L2OFF] GameCoast Classic - Low - Antharas Chronicle - 29.06.2018
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 17, 2018, 07:46:59 pm »
Mocno założyłeś, że premka jest tylko za $$, podczas gdy de facto najwięcej osób ją wyfarmi zamiast wykupić :) Możesz wejść na test server i sprawdzić, że bijąc moby w kilka godzin dobijasz lvl 2. Fakt, znajdą się i tacy co wywalą kupę kasy od razu na lvl 7, ale z tego co wiem ma być to jakoś lvlowo ograniczone, że lvl 7 jest chyba dopiero 40/50+. Tak czy siak, farmiąc i kupując jakieś pierdoły w L2 store (czapke czy coś) też wbijesz lvl, ale dużo pózniej niż od razu za hajs.

Odnośnie RMT - pokaż mi serwer na którym nie ma RMT. Innova? Pufa sprzedaje adene w setkach euro tygodniowo. Nc west? Szkoda gadać. RUOFF? Dopiero dramat. GameCoast z racji mniejszej popularności i większych ratów będzie miał z tym raczej dużo mniejszy problem. Tam gdzie gracze, tam i RMT. Nawet na niedawno otwartym Emi już można adene kupować w paczkach :)

Odnośnie RU Community fakt, większość graczy będzie zdecydowanie RU, ale z racji, że serwer będzie F2P i na kronice, która ściąga sporo graczy jest szansa na jakieś EN community.


Ogółem gra nic nie kosztuje, więc warto spróbować. Bez premki można odpalić 3 klienty, więc bez problemu można próbować. Sam projekt GameCoast jak przyznałeś jest profesjonalny (nawet launcher mają duuużo lepszy niż ktokolwiek inny) i na pewno będzie to serwer, który ustoi dłużej niż ostatnio otwierane serwery innovy/ncwest :)))
Stare dobre userbary :)




  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] GameCoast Classic - Low - Antharas Chronicle - 29.06.2018
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 17, 2018, 07:49:44 pm »
ta Gamecoast i brak p2w ? :D padłem....  JAK tutaj zobacze to uwierze.

pozdrawiam.


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] GameCoast Classic - Low - Antharas Chronicle - 29.06.2018
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 17, 2018, 07:55:30 pm »
GameCoast z racji mniejszej popularności i większych ratów będzie miał z tym raczej dużo mniejszy problem.
blad, gamecoast przez conajmniej pierwsze pol roku nie bedzie mial "mniejszej" popularnosci (a moze i dluzej, bo to classic), RMT bedzie obecne i to na bardzo duza skale


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] GameCoast Classic - Low - Antharas Chronicle - 29.06.2018
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 17, 2018, 08:49:49 pm »
ta Gamecoast i brak p2w ? :D padłem....  JAK tutaj zobacze to uwierze.

pozdrawiam.

xD niech nadal wierzy


GameCoast z racji mniejszej popularności i większych ratów będzie miał z tym raczej dużo mniejszy problem.
blad, gamecoast przez conajmniej pierwsze pol roku nie bedzie mial "mniejszej" popularnosci (a moze i dluzej, bo to classic), RMT bedzie obecne i to na bardzo duza skale

:D niech idzie, zobaczy.


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] GameCoast Classic - Low - Antharas Chronicle - 29.06.2018
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 17, 2018, 09:22:01 pm »
oczywiscie ze niech idzie, RMT nie powinno byc czynnikiem odstraszajacym bo jest obecne na kazdym serwerze i nie da sie temu przeciwdzialac, po prostu napisalem jak to wygladalo przez pierwsze pol roku jak gralismy na gamecoascie x7

jeszcze gdzies mam liste eq do sprzedania, ktora dawalem liderowi klanu w ktorym gralismy


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

  • Q_Q
Odp: [L2OFF] GameCoast Classic - Low - Antharas Chronicle - 29.06.2018
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 17, 2018, 09:25:21 pm »
Ale chłopaki, porównujecie kroniki GoD'a, gdzie P2W jest podstawą z powodu itemów z L2Store + itemów poza L2store. Na klasyku kupisz adene - wszędzie kupisz adene. Porównujcie GameCoast z innymi klasykami, a nie z serwerami GoD'a :)

Wole gamecoast F2P niż innove, na której jest i RMT i dodatkowo trzeba im płacić siano za najgorszy management z regionów L2 :)

Może inaczej - porównując do innych privów i innych klasyków ten wydaje się najsensowniejszy.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2018, 09:27:17 pm wysłana przez Defqon »
Stare dobre userbary :)




  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] GameCoast Classic - Low - Antharas Chronicle - 29.06.2018
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 17, 2018, 09:32:56 pm »
Ale chłopaki, porównujecie kroniki GoD'a, gdzie P2W jest podstawą z powodu itemów z L2Store + itemów poza L2store. Na klasyku kupisz adene - wszędzie kupisz adene.
serio myslisz ze jest roznica miedzy kupieniem pvp r99 +16, a kupieniem emi bowa +16?

RMT bylo na godzie, tak samo bedzie na klasiku, ale tak jak pisalem wyzej nie jest to powod zeby zniechecac sie do serwera, bo istnieje to wszedzie i nie da sie temu przeciwdzialac


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] GameCoast Classic - Low - Antharas Chronicle - 29.06.2018
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 17, 2018, 09:51:44 pm »
innova to absoluty syf leżący na półce obok trionu :D
grałem na ostatnim GODzie gamecoasta i mogę szczerze polecić jako "wydawce"


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

  • Q_Q
Odp: [L2OFF] GameCoast Classic - Low - Antharas Chronicle - 29.06.2018
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 17, 2018, 10:05:16 pm »
Ale chłopaki, porównujecie kroniki GoD'a, gdzie P2W jest podstawą z powodu itemów z L2Store + itemów poza L2store. Na klasyku kupisz adene - wszędzie kupisz adene.
serio myslisz ze jest roznica miedzy kupieniem pvp r99 +16, a kupieniem emi bowa +16?

RMT bylo na godzie, tak samo bedzie na klasiku, ale tak jak pisalem wyzej nie jest to powod zeby zniechecac sie do serwera, bo istnieje to wszedzie i nie da sie temu przeciwdzialac

Ja to rozumiem, ale.na każdym serwerze będzie RMT, a tutaj chociaż powinno się w miare sensownie grać.
Stare dobre userbary :)




  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] GameCoast Classic - Low - Antharas Chronicle - 29.06.2018
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 18, 2018, 10:23:28 pm »
To kto się wybiera?


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] GameCoast Classic - Low - Antharas Chronicle - 29.06.2018
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 21, 2018, 12:40:52 pm »
Przecież jak tam ruscy odpalą po 20 rybaków, sklepików, czujek to kolejki po 10h+ będą... a cap pewnie 6k jak na offie. Jak oni chcą sobie z tym poradzić?


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] GameCoast Classic - Low - Antharas Chronicle - 29.06.2018
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 21, 2018, 04:35:36 pm »
Bardzo poważnie myślę nad tym serwerkiem


  • Wiadomości: 231

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] GameCoast Classic - Low - Antharas Chronicle - 29.06.2018
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 21, 2018, 05:37:36 pm »
ktoś się wybiera? jakiś klan?


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

  • Q_Q
Odp: [L2OFF] GameCoast Classic - Low - Antharas Chronicle - 29.06.2018
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 21, 2018, 06:58:43 pm »
Przecież jak tam ruscy odpalą po 20 rybaków, sklepików, czujek to kolejki po 10h+ będą... a cap pewnie 6k jak na offie. Jak oni chcą sobie z tym poradzić?

Nie ma max capacity.
Stare dobre userbary :)




  • Wiadomości: 231

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] GameCoast Classic - Low - Antharas Chronicle - 29.06.2018
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 21, 2018, 07:07:05 pm »
proste pytanie: jeżeli to jest taki dobry serwer z takim dobrym onlinem z taką dobrą "renomą" z takimi dobrymi plikami, to czemu nie ma chętnych osób na ten serwer?. Zdaje sobie sprawę, że jest to ruski serwer z jak to napisaliście 80% ru communicaty, ale który teraz to nie jest ruski?


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

  • Q_Q
Odp: [L2OFF] GameCoast Classic - Low - Antharas Chronicle - 29.06.2018
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 21, 2018, 07:26:17 pm »
proste pytanie: jeżeli to jest taki dobry serwer z takim dobrym onlinem z taką dobrą "renomą" z takimi dobrymi plikami, to czemu nie ma chętnych osób na ten serwer?. Zdaje sobie sprawę, że jest to ruski serwer z jak to napisaliście 80% ru communicaty, ale który teraz to nie jest ruski?

A czemu myślisz, że nie ma chętnych? Ze skelth idzie sporo osób.
Stare dobre userbary :)




  • Wiadomości: 231

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] GameCoast Classic - Low - Antharas Chronicle - 29.06.2018
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 21, 2018, 08:38:28 pm »
Rzeczywiscie troche zle to ujalem... bardziej chodzilo mi o naszych graczy..


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] GameCoast Classic - Low - Antharas Chronicle - 29.06.2018
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 21, 2018, 09:51:32 pm »
Bo to jest typowy RU, nie ru typu RPG gdzie masz jakieś procentowe eu community. Tutaj masz promilowe. Wcześniej czy później sporo osób odchodzi i zostajesz w jedno-dwa polskie CP wśród morza rusków, wybierasz side, jest rosyjski, klan rosyjski, bez kogoś kto zna rosyjski ciężko cokolwiek szybko załatwić w każdej kategorii, bo może ktoś tam gada po angielsku, ale nie będziesz zawsze miał kontakt tylko z tą osobą. Może nie każdy ma takie przemyślenia, ale dla mnie gra na ruskim serwerze czy to tu krótko, czy innych, w polskich czy eu party była dość hermetyczna nawet mimo niewielkiej znajomości języka.
Imo skala jest sporo większa niż na rpg czy kiedyś chociażby lancerze.


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

  • Q_Q
Odp: [L2OFF] GameCoast Classic - Low - Antharas Chronicle - 29.06.2018
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 21, 2018, 10:01:19 pm »
Bo to jest typowy RU, nie ru typu RPG gdzie masz jakieś procentowe eu community. Tutaj masz promilowe. Wcześniej czy później sporo osób odchodzi i zostajesz w jedno-dwa polskie CP wśród morza rusków, wybierasz side, jest rosyjski, klan rosyjski, bez kogoś kto zna rosyjski ciężko cokolwiek szybko załatwić w każdej kategorii, bo może ktoś tam gada po angielsku, ale nie będziesz zawsze miał kontakt tylko z tą osobą. Może nie każdy ma takie przemyślenia, ale dla mnie gra na ruskim serwerze czy to tu krótko, czy innych, w polskich czy eu party była dość hermetyczna nawet mimo niewielkiej znajomości języka.
Imo skala jest sporo większa niż na rpg czy kiedyś chociażby lancerze.

Widać, że nie grałeś na GameCoast, a wypowiadasz się z perspektywy jakiś ruskich privów na javie. Wejdż na Gamecoast GoD'a i zobacz sobie, że nie trudno o english-speaking community. Wiadomo majority to ruski, ale tak czy siak gra się lepiej niż gdzie indziej. Ruscy są na każdym serwerze L2 na którym jest sens grać bo stanowią 60% community grającego w L2, więc albo się z tym pogodzisz i grasz w swoim CP albo grasz na privach co 2-3 miesiące po 200-500 osób :)
Dodatkowo pokaż mi serwer off classic gdzie indziej (nie gran-kain i skelth), tymbardziej F2P :) To zachęci mnóstwo ludzi z EU community i sam to zobaczysz.
Stare dobre userbary :)




  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] GameCoast Classic - Low - Antharas Chronicle - 29.06.2018
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 21, 2018, 10:08:22 pm »
EU community jest prawie w całości rozrzucone po privach (pełnych cutomów l2j z buff/gk w alt+b i mp potkami), w RU wiedza typowego casuala na temat ostatnich kronik i classica jest o wiele większa niż u nas. Dopiero wysyp l2j classiców (oczywiscie z tp i mp potami) w ostatnim półroczu, pozwolił interludowcom spojrzeć na coś nowszego i zrewidować pogląd o starwarsach po h5 :D

Więc taki gamecoast będzie ciekawy głównie dla tych którzy grali/grają na offowym classicu (czyt. garstki osób), a żeby ściągnąć więcej ludzi musieliby ztargetować reklamę w interludowców i dodać jakieś ułatwienia do których są przyzwyczajeni.

@up
grałem na ostatnim GODzie do merga, poza moim klanem nie było innych ENG party które miały jakiś cel, pojedyncze osoby z NA/SA :D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2018, 10:11:05 pm wysłana przez JamesDoakes »


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] GameCoast Classic - Low - Antharas Chronicle - 29.06.2018
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 21, 2018, 10:29:54 pm »
1. Nie gram w l2, więc nie muszę grać na privach po 200-500 osób.
2. Uwielbiam takich forumowych fighterów.
Cytuj
Widać, że nie grałeś na GameCoast, a wypowiadasz się z perspektywy jakiś ruskich privów na javie.
Grałem na gamecoast, jak możesz wiedzieć z jakiej perspektywy się wypowiadam? Nie znasz mnie i nie wiesz gdzie grałem. Od kiedy lancer i rpg-club to java? Kiedy napisałem, że gra się gorzej? Ja serwer propsuje. Odpowiadam gościowi czemu tyle ludzi na niego nie pójdzie i tyle, a ty już butny forumowiczu bronisz tego gamecoast'a za wszelką cenę, a ja (powtarzam) nawet go nie atakuję. Piszę czemu ludzie na niego nie pójdą (w, powtarzam, dużej ilości).

Bo za 4 miesiące zostanie 10% Waszego początkowego community, a za pół roku nikogo/parę cp (na godzie, może tutaj byłoby inaczej, nie znam realiów classica). Dlatego "tyle" ludzi tam nie pójdzie.

Natomiast jeśli ktoś ma z kim tam grać, to polecam, lepszej alternatywy nie ma. F2P ten serwer jest jeśli nie chcesz konkurować z topką, przynajmniej na starcie (odejmując podstawowe dopałki, które to mus, żeby kiedyś ich dogonić).

Co do "english-speaking" community. Well, to że ktoś umie mówić po angielsku to nie świadczy o tym, że community jest "english-speaking". A ty grałeś na gamecoast? Bo ja pamiętam to tak: 1/3 zmieni klawę i napiszę po angielsku jeśli się dowie, że ty nie panimaju pa ruski, 1/3 odpisze fonetycznie po angielsku w cyrylicy, 1/3 odpiszę po rosyjsku. Jakiś mały procent jeszcze w ogóle zakończy rozmowę, ale to akurat rzadkie.

Więcej luzu. Na 90% za rok tu grać nie będziesz, więc po co ja w ogóle się w dyskusje wdaję ^^. Paka.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] GameCoast Classic - Low - Antharas Chronicle - 29.06.2018
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 21, 2018, 11:47:15 pm »
A ty grałeś na gamecoast? Bo ja pamiętam to tak: 1/3 zmieni klawę i napiszę po angielsku jeśli się dowie, że ty nie panimaju pa ruski, 1/3 odpisze fonetycznie po angielsku w cyrylicy, 1/3 odpiszę po rosyjsku. Jakiś mały procent jeszcze w ogóle zakończy rozmowę, ale to akurat rzadkie.
Imo nawet lepiej niz 1/3, nie było większych problemów żeby się dogadać po ang, a jak np lider ru klanu nie govorit po zapadcku to przychodził ze swoim tłumaczem xD
Jedyny problem który trzeba przełknąć to nazwy sklepów, nazwt podstawowych itemów trzeba będzie zapamiętać


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] GameCoast Classic - Low - Antharas Chronicle - 29.06.2018
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 22, 2018, 09:35:17 am »
Czyli klient będzie ruski jak na Einhasad?:O