Witaj
Gość

Wątek: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!  (Przeczytany 299995 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #125 dnia: Styczeń 24, 2013, 02:53:44 pm »
<3 :)

A się tam zastanawiam czy grac w gw2 czy podbijac PL offa l2 :D

PS Ta sygna chyba nigdy nie przestanie mnie smieszyc :D
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #126 dnia: Styczeń 24, 2013, 03:05:42 pm »
ile razy mam wam mówić, że to nie był dentysta tylko technik dentystyczny :D
Franz: Kaczor
Lancer: Pадость
Lilith: 1098
Classic: Kaczor


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #127 dnia: Styczeń 24, 2013, 03:31:20 pm »
<3 :)

A się tam zastanawiam czy grac w gw2 czy podbijac PL offa l2 :D

PS Ta sygna chyba nigdy nie przestanie mnie smieszyc :D
Nie graj w ogóle, wiosna będzie zanim się odwrócisz do okna ;) A ten PL to kolejny odgrzewany koltet, niby wszyscy się jarają aby dojść do wniosku któryś raz z kolei, że jest się zmęczonym L2.


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #128 dnia: Styczeń 24, 2013, 04:01:36 pm »
Teoretycznie brałem taką opcję pod uwagę ale za bardzo mnie to cieszy żeby w ogóle nie grać :P

Co do L2 to właśnie tego się boje..że po raz kolejny dojdę do właśnie takiego wniosku :) Chociaż będą tutaj w przeważającej części Polacy więc może być zabawnie :D Zawsze przecież najlepsze wojny prowadziło się ze swoimi rodakami :P I nie ważne czy to EPI czy Franz (pozdrawiam Bielaka i ekipe) czy cokolwiek innego :D

Natomiast zaczynam się zastanawiać czy jest sens się cofać. GW ma wiele ciekawszych rzeczy niz L2. Do tego sam silnik jest o niego lepszy (w GW wszystko na max i stale 60+ fps a w l2 ledwie 20-30 :P).

Zobaczymy jak będzie beta wyglądać :D
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #129 dnia: Styczeń 24, 2013, 05:15:23 pm »
oł maj gad :D Nawet się Mef rozpisal na forum :P Wyczuwam powrót do nałogu :P
MDH <3 :D
No to jeszcze Olki brakuje  8)

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #130 dnia: Styczeń 24, 2013, 05:26:21 pm »
Ola z Jankiem graja ze mna w gw2 :D albo raczej ja z nimi :P codziennie na skype siedzimy :P
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #131 dnia: Styczeń 24, 2013, 05:28:44 pm »
Ola z Jankiem graja ze mna w gw2 :D albo raczej ja z nimi :P codziennie na skype siedzimy :P
Omg zabije ją  :o kłamczucha jedna miała już nie grać w gry  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #132 dnia: Styczeń 24, 2013, 05:44:55 pm »
Ola z Jankiem graja ze mna w gw2 :D albo raczej ja z nimi :P codziennie na skype siedzimy :P
Omg zabije ją  :o kłamczucha jedna miała już nie grać w gry  :D
okłamała cie

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #133 dnia: Styczeń 24, 2013, 06:36:05 pm »
Ola z Jankiem graja ze mna w gw2 :D albo raczej ja z nimi :P codziennie na skype siedzimy :P
Omg zabije ją  :o kłamczucha jedna miała już nie grać w gry  :D
okłamała cie
Cicho tam bo wiem, że cie ciągnie na ten serwer  :D
A to, że kłamczucha z niej to wiem :P

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #134 dnia: Styczeń 25, 2013, 09:28:55 am »
Moim zdaniem 80% osob tu sie wypowiadajacych nie przejdzie nawet przez bete i walnie QQuita z servera bo cos mu nie bedzie pasowac.
Juz widze ten ate po wyjsciu bety ze to nie pasuje w tlumaczeniu i tamto. Ze placy biegaja i denerwuja.
Ja osobiscie gram w lineage 2 dla fun i nie przejmuje sie dzieciarnia.
Wystarczy nie zwracac uwagi i tepic klany typu GZMN lub jak tam ktos dodal jakis Metinowcy PL (omg), ciekawe czy dla zwaly.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #135 dnia: Styczeń 25, 2013, 09:49:16 am »
nie chce nic mówić, ale sam zaliczałeś się do osób, które miały "hype" na Core gdy stawał, a byłeś jednym z tych co quitneli szybciej niż bmf-y : D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #136 dnia: Styczeń 25, 2013, 10:39:52 am »
Cytuj
Wystarczy nie zwracac uwagi i tepic klany typu GZMN lub jak tam ktos dodal jakis Metinowcy PL (omg), ciekawe czy dla zwaly.

Czemu chcesz tępić oldschoolowe klany, które mają jakąś tam otoczkę, budują sobie klimacik, podchodzą do sprawy z jajem, lider nie wdaje się w kłótnie jak ludzie mu wszystko wytykają w topicu rekrutacyjnym. Dlatego, że na pierwszy rzut oka nie widać full profeski, trzeba to tępić? Masz strasznie dziwne zdanie.

Co do Metinków, to jest trolling... a jak nie to agree, agree.


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #137 dnia: Styczeń 25, 2013, 11:21:08 am »
nie chce nic mówić, ale sam zaliczałeś się do osób, które miały "hype" na Core gdy stawał, a byłeś jednym z tych co quitneli szybciej niż bmf-y : D
Alarion ja QQuitnelem z powodu braku cp i idiotow co tam grali, ale i nie tylko. 2 razy probowalem grac z zgrana ekipa i 2 razy sie rozpadla wiec przestalem grac w lineage2, a potem to gralem tylko na Naia jakies 2 miesiace.
Ja sam nie pisze jak ty ze trzymam gdzies 2 lata i sie tym szczyce, jako ze to jest cos wspanialego piszac ze gralem tu tu i tu tez.
Gram w lineage2 dla fun tylko, po prostu dla siebie by zabic czas z ktorym nie mam co zrobic po godzinach. Jesli jakas gra mnie nudzi to po prostu ja olewam i dalej w nia nie gram juz. Po prostu leci delete z dysku.
Raczej nigdzie nie wytrzymalem dluzej niz 2 - 3miesiace, ale co z tego? Granie po 2 lata na danym/jakims serverze to nie jest powod do dumy a bardziej wymiany mozgu, bo cos nie tak jesli zyjesz caly czas ta gra i ludzmi ktorzy w to graja.
Ja mam tez inne rzeczy do robienia niz siedziec tylko w lineage2 lub na tsie z dziecmi po 16 - 20lat.
Na privach nie gram juz od 2 lat okolo. A jak cos wchodze na priva to nawet nie wytrzymuje tam 2 tygodnie bo mnie nie interesuja.
Mowisz o quicie z core... Ja quitlem tez z powodu bardzo duzych sslagow i tego ze komputer nie wytrzymywal mi przy tej grze bo gralem na Pentium D. Co jest teraz syfem bo mam tez syfa ale C2D E8500... Moj komputer nie wyrabia na optymalizacji.
Potem wspomnialem o Naia ale z tamtad poszedlem bo mialem dosc ludzi i botow/ programow ktore tam graja. Przy czym grajac tam gralem dla fun. No ale sprzet mialem troszke lepszy.
Sam nie wiem czy zaczne gre na PL officialu czy nie. To zalezy wszystko od mojego komputera i tego co bedzie przedstawiac polskie spoleczenstwo na tym officialu. Do samego clienta nic nie mam bo widzialem bardzo duzo gier translowanych na jezyk PL i to kwestia przyzwyczajenia.
Na temat klanow to sie nie wypowiadam bo wiekszosc z nich albo priv albo botland US...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2013, 11:22:41 am wysłana przez Thombstone »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #138 dnia: Styczeń 25, 2013, 11:25:48 am »
geez, ale ściana O_o

słuchaj, to że ktoś nie lubi skakać z kwiatka na kwiatek nie znaczy, że ma mózg do wymiany. Może po prostu ciągle jest pvpi zabawa i nie trzeba przeskakiwać na kolejne privy non stop a la bmf style?

Poza tym dla mnie to możesz serwer nawet co 2 dni zmieniać, ale skoro 3 posty wyżej naśmiewasz się z tych "co pewnie to do bety ledwo wytrwają" a sam się do takich osób zaliczasz (powód nie ma znaczenia, efekt jest taki, że też nie utrzymujesz sięnigdzie na tyle długo by móc dany serwer ocenić i jego comunity). See the point?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #139 dnia: Styczeń 25, 2013, 12:11:37 pm »
nie chce nic mówić, ale sam zaliczałeś się do osób, które miały "hype" na Core gdy stawał, a byłeś jednym z tych co quitneli szybciej niż bmf-y : D
Alarion ja QQuitnelem z powodu braku cp i idiotow co tam grali, ale i nie tylko. 2 razy probowalem grac z zgrana ekipa i 2 razy sie rozpadla wiec przestalem grac w lineage2, a potem to gralem tylko na Naia jakies 2 miesiace.
Ja sam nie pisze jak ty ze trzymam gdzies 2 lata i sie tym szczyce, jako ze to jest cos wspanialego piszac ze gralem tu tu i tu tez.
Gram w lineage2 dla fun tylko, po prostu dla siebie by zabic czas z ktorym nie mam co zrobic po godzinach. Jesli jakas gra mnie nudzi to po prostu ja olewam i dalej w nia nie gram juz. Po prostu leci delete z dysku.
Raczej nigdzie nie wytrzymalem dluzej niz 2 - 3miesiace, ale co z tego? Granie po 2 lata na danym/jakims serverze to nie jest powod do dumy a bardziej wymiany mozgu, bo cos nie tak jesli zyjesz caly czas ta gra i ludzmi ktorzy w to graja.
Ja mam tez inne rzeczy do robienia niz siedziec tylko w lineage2 lub na tsie z dziecmi po 16 - 20lat.
Na privach nie gram juz od 2 lat okolo. A jak cos wchodze na priva to nawet nie wytrzymuje tam 2 tygodnie bo mnie nie interesuja.
Mowisz o quicie z core... Ja quitlem tez z powodu bardzo duzych sslagow i tego ze komputer nie wytrzymywal mi przy tej grze bo gralem na Pentium D. Co jest teraz syfem bo mam tez syfa ale C2D E8500... Moj komputer nie wyrabia na optymalizacji.
Potem wspomnialem o Naia ale z tamtad poszedlem bo mialem dosc ludzi i botow/ programow ktore tam graja. Przy czym grajac tam gralem dla fun. No ale sprzet mialem troszke lepszy.
Sam nie wiem czy zaczne gre na PL officialu czy nie. To zalezy wszystko od mojego komputera i tego co bedzie przedstawiac polskie spoleczenstwo na tym officialu. Do samego clienta nic nie mam bo widzialem bardzo duzo gier translowanych na jezyk PL i to kwestia przyzwyczajenia.
Na temat klanow to sie nie wypowiadam bo wiekszosc z nich albo priv albo botland US...
Butthurt i hipokryta

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #140 dnia: Styczeń 25, 2013, 12:13:40 pm »
nie chciałem tego tak dobitnie ujmować ; D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #141 dnia: Styczeń 25, 2013, 12:20:41 pm »
Pogra miesiąc, za rok znów przyleci z tą samą teorią, jaki to on zajebisty a wszystko dookoła buee i dlatego nie grał więcej swoim 70 lvlowym gnomkiem rozbójnikiem bo jego forumowe CP dotrwało do 69 lvla także dobił o jeden więcej żeby pokazać różnice poziomów i totalne nieporozumienie jak taki super gracz jak on znalazł się w grupie nieudaczników z 69 lvlami. Ktoś przestał grać to przestał, po kij drążyć temat i pisać popierdzielone teorie stawiając siebie w super świetle w pikselowej grze i forum, takie osoby na prawdę muszą mieć zajebiście niską samoocenę.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #142 dnia: Styczeń 25, 2013, 12:21:50 pm »
Pogra miesiąc, za rok znów przyleci z tą samą teorią, jaki to on zajebisty a wszystko dookoła buee i dlatego nie grał więcej swoim 70 lvlowym gnomkiem rozbójnikiem bo jego forumowe CP dotrwało do 69 lvla także dobił o jeden więcej żeby pokazać różnice poziomów i totalne nieporozumienie jak taki super gracz jak on znalazł się w grupie nieudaczników z 69 lvlami. Ktoś przestał grać to przestał, po kij drążyć temat i pisać popierdzielone teorie stawiając siebie w super świetle w pikselowej grze i forum, takie osoby na prawdę muszą mieć zajebiście niską samoocenę.
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/10/3ef5a47a7c8f4f9fa0813b45c9660100.jpg?1349535153

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #143 dnia: Styczeń 25, 2013, 04:37:58 pm »
a kto powiedział do którego lvla nalezy grac w l2 ??


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #144 dnia: Styczeń 25, 2013, 05:33:15 pm »
Ciii. Oni uwazaja za jakies osiagniecie gre przez 2 na officialu , wbicie over 90+ lvl i zdobywanie e-kolegow. Ciekawe czy maja cos innego do roboty.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #145 dnia: Styczeń 25, 2013, 05:43:25 pm »
Ciii. Oni uwazaja za jakies osiagniecie gre przez 2 na officialu , wbicie over 90+ lvl i zdobywanie e-kolegow. Ciekawe czy maja cos innego do roboty.
Ale ty po prostu jesteś butthurtem  :oops:

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #146 dnia: Styczeń 25, 2013, 05:59:56 pm »
Wymysl cos lepszego i prosze cie nie powtarzaj sie bo zaczne sadzic ze ty tez nie masz mozgu.


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #147 dnia: Styczeń 25, 2013, 06:40:20 pm »
Ciii. Oni uwazaja za jakies osiagniecie gre przez 2 na officialu , wbicie over 90+ lvl i zdobywanie e-kolegow. Ciekawe czy maja cos innego do roboty.
Jeśli wypisujesz takie herezje na forum usprawiedliwiając siebie to chyba właśnie ty próbujesz ich zdobyć na forum  8)


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #148 dnia: Styczeń 25, 2013, 06:44:05 pm »
Wymysl cos lepszego i prosze cie nie powtarzaj sie bo zaczne sadzic ze ty tez nie masz mozgu.
Hmm, ok

Boli Cie dupa i płaczesz na forum

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #149 dnia: Styczeń 25, 2013, 06:54:47 pm »
Moim zdaniem 80% osob tu sie wypowiadajacych nie przejdzie nawet przez bete i walnie QQuita z servera bo cos mu nie bedzie pasowac.
Juz widze ten ate po wyjsciu bety ze to nie pasuje w tlumaczeniu i tamto. Ze placy biegaja i denerwuja.
Ja osobiscie gram w lineage 2 dla fun i nie przejmuje sie dzieciarnia.
Wystarczy nie zwracac uwagi i tepic klany typu GZMN lub jak tam ktos dodal jakis Metinowcy PL (omg), ciekawe czy dla zwaly.

Ciii. Oni uwazaja za jakies osiagniecie gre przez 2 na officialu , wbicie over 90+ lvl i zdobywanie e-kolegow. Ciekawe czy maja cos innego do roboty.


epic i to jednego dnia ; D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker