Witaj
Gość

Wątek: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!  (Przeczytany 300103 razy)

  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: -3

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #150 dnia: Styczeń 25, 2013, 08:03:28 pm »
ciekawe co na to GZMN jak sie dowiedza, ze thombstone bedzie ich tepil, pewnie quit, one side server juz przed startem


  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!
Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #151 dnia: Styczeń 25, 2013, 08:07:21 pm »
ejj kamil kogo robisz na polaczkowie ? :oops:


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #152 dnia: Styczeń 26, 2013, 12:35:35 am »
ejj kamil kogo robisz na polaczkowie ? :oops:

z queemem jedziemy na kurwie, ES+OL oczywiscie   :D


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #153 dnia: Styczeń 26, 2013, 11:30:36 am »
Niech to wkoncu ruszy bo nie ma w co grac ;p

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #154 dnia: Styczeń 26, 2013, 12:59:25 pm »
Ja biorę 5 dni urlopu na start :D


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #155 dnia: Styczeń 26, 2013, 05:54:44 pm »
Ja biorę 5 dni urlopu na start :D
I tak quitniesz po tygodniu  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #156 dnia: Styczeń 26, 2013, 06:02:28 pm »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_DboMAghWcA[/youtube]

Ta gra nie robi z was żołnierzy, a niektórym pokręciły się priorytety i na takich się robią, jak widzę posty opisujące grę, że chodzi psychologię przeciwnika, taktyki i rozpracowanie prawie jak u Gmocha przed meczami reprezentacji to czuję się troszkę dziwnie czytając te herezje. Kiedyś to się grało "Wkładaj płytkę i nie pindol", a teraz jakieś maniactwo :D

Na tym forum takie thombstony już mnie nie dziwią, w 1 poście wypowiadają się na jakiś tam temat, a gdy rozwija się dyskusja to próbują tą ideologię wyśmiać jakby zapomnieli swój wcześniejszy post. Czasami literacki monolog by wystarczył aby ktoś sobie samemu strzelił w stopę, nie trzeba się rozpisywać  8)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2013, 06:08:04 pm wysłana przez xRelapse »


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #157 dnia: Styczeń 27, 2013, 03:25:41 pm »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_DboMAghWcA[/youtube]
Na tym forum takie thombstony już mnie nie dziwią, w 1 poście wypowiadają się na jakiś tam temat, a gdy rozwija się dyskusja to próbują tą ideologię wyśmiać jakby zapomnieli swój wcześniejszy post. Czasami literacki monolog by wystarczył aby ktoś sobie samemu strzelił w stopę, nie trzeba się rozpisywać  8)
Troszke nie rozumiem o jaki kontekst Ci chodzi. Moglbys rozwinac? Albo mniej wiecej napisac na pw o co masz do mnie zale gorzkie?
Nie wiem, ale sam sie przyznaje ze jestem osoba poryta i nie kryje sie z tym. Ja siebie nie zmienie i swojego stylu pierniczenia glupot czasami po to by po prostu cos napisac albo jak to piszesz wysmiac.
Alariona wysmialem tylko za to ze 5 lat spedzil na jakis serverach z lineage2 - mowa o officialach a dokladnie mi chodzi o to ze osoby typu te poznane w lineage2 czy tez podczas pvp dla mnie sa nic nie warte. Po prostu to ekipa do gry w ktora lubie grac i nic po za tym.
Moze i czasem mam Hype na jakies servery czy na cos, ale kto nie ma? Tez piszecie ze jedni maja a potem hejtuja server. Ja jesli mialem hype na core to w pozniejszych czasach kiedy wyszedlem z tego servera to nie nasmiewalem sie z graczy ktorzy tam graja bo nie interesowali mnie oni.
W sumie nic nie zrobicie, a mozecie sobie pisac glupoty na moj temat bo i tak zadna z osob po za forum z lineage2 mnie nie zna bo nie jestem graczem typu pro ktory chce zownowac server poprzez zabawe dlugi czas na nim. Ja gram chwile by zabic czas z ktorym nie mam co zrobic. Po za tym komputer mi na gre w lineage2 troszke nie pozwala wiec po co w ta gre grac jak GW2 czy tam Tera czy Aion chodzi 100 razy lepiej, ale gry sa te gorsze dla mnie od Lineage2.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #158 dnia: Styczeń 27, 2013, 05:12:28 pm »
Ja biorę 5 dni urlopu na start :D
I tak quitniesz po tygodniu  :D

heheh, ostatnio bpo miesiącu + 800zł :D


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #159 dnia: Styczeń 27, 2013, 06:51:38 pm »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_DboMAghWcA[/youtube]
Na tym forum takie thombstony już mnie nie dziwią, w 1 poście wypowiadają się na jakiś tam temat, a gdy rozwija się dyskusja to próbują tą ideologię wyśmiać jakby zapomnieli swój wcześniejszy post. Czasami literacki monolog by wystarczył aby ktoś sobie samemu strzelił w stopę, nie trzeba się rozpisywać  8)
Troszke nie rozumiem o jaki kontekst Ci chodzi. Moglbys rozwinac? Albo mniej wiecej napisac na pw o co masz do mnie zale gorzkie?
Nie wiem, ale sam sie przyznaje ze jestem osoba poryta i nie kryje sie z tym. Ja siebie nie zmienie i swojego stylu pierniczenia glupot czasami po to by po prostu cos napisac albo jak to piszesz wysmiac.
Alariona wysmialem tylko za to ze 5 lat spedzil na jakis serverach z lineage2 - mowa o officialach a dokladnie mi chodzi o to ze osoby typu te poznane w lineage2 czy tez podczas pvp dla mnie sa nic nie warte. Po prostu to ekipa do gry w ktora lubie grac i nic po za tym.
Moze i czasem mam Hype na jakies servery czy na cos, ale kto nie ma? Tez piszecie ze jedni maja a potem hejtuja server. Ja jesli mialem hype na core to w pozniejszych czasach kiedy wyszedlem z tego servera to nie nasmiewalem sie z graczy ktorzy tam graja bo nie interesowali mnie oni.
W sumie nic nie zrobicie, a mozecie sobie pisac glupoty na moj temat bo i tak zadna z osob po za forum z lineage2 mnie nie zna bo nie jestem graczem typu pro ktory chce zownowac server poprzez zabawe dlugi czas na nim. Ja gram chwile by zabic czas z ktorym nie mam co zrobic. Po za tym komputer mi na gre w lineage2 troszke nie pozwala wiec po co w ta gre grac jak GW2 czy tam Tera czy Aion chodzi 100 razy lepiej, ale gry sa te gorsze dla mnie od Lineage2.


Ja biorę 5 dni urlopu na start :D
I tak quitniesz po tygodniu  :D

heheh, ostatnio bpo miesiącu + 800zł :D

Co nie zmienia faktu  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #160 dnia: Styczeń 28, 2013, 11:00:48 pm »
Ja biorę 5 dni urlopu na start :D
I tak quitniesz po tygodniu  :D

heheh, ostatnio bpo miesiącu + 800zł :D



<3


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #161 dnia: Styczeń 29, 2013, 11:33:05 am »
Witam Panowie i Panie.

Potrzebuje oświecenia co do nowej ery L2.

Gralem kilka lat temu jeszcze na wersji c3, c4 pamiętny polski serwer existance...

Mam kilka pytan... Co to za serwer nowy ma wyjsc i kiedy to nastąpi, jaka to wersja gry, skad mozna ja pobrac i jak polaczyc sie z tym nowym serwerem tzn czy istnieje jego strona www itd

Z góry dzieki wszystkim za pomoc.


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: -3

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #162 dnia: Styczeń 29, 2013, 11:54:59 am »
start w drugiej polowie lutego, kronika god, wiecej na oficialnym forum servera https://4gameforum.com/pl/forum.php?s=4e3e0ecddb0f41317f27699a31aa77c3


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #163 dnia: Styczeń 29, 2013, 12:05:32 pm »
jeszcze pytanie

jaki rate?


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #164 dnia: Styczeń 29, 2013, 12:09:54 pm »
jeszcze pytanie

jaki rate?
12 euro za miesiąc konto premium, lub za darmo bez.


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #165 dnia: Styczeń 29, 2013, 12:13:36 pm »
jeszcze pytanie

jaki rate?
Jest to OFF, a więc podstawowe raty to x1 (z możliwością ich zwiększenia poprzez PA i inne dostępne polepszacze) ;)


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #166 dnia: Luty 02, 2013, 10:57:17 am »
QQ + Alarion jak mi tego brakowalo  :D

Teraz codziennie rano bede odwiedzac to forum i sledzic z wypiekami na twarzy wasza >nasza wojenke xD


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #167 dnia: Luty 02, 2013, 11:21:18 am »
Siema Sorot

nie, jak pisałem, na 99% nie planuję tutaj grać, powody już podawałem, a dlaczego sobie szydzę z qquentimka też już pisałem, póki siedzi cicho, nie ma co flame'ować : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #168 dnia: Luty 02, 2013, 11:30:06 am »
 1 % sobie jednak zostawiles ? :P


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #169 dnia: Luty 02, 2013, 01:20:48 pm »
nauczony doświadczeniem z lancera, że czasem nie wszystko zależy od twoich chęci jedynie, a sporo jednak od okoliczności zewnętrznych (w tym przypadku quit 90% polaków i tak z niewielkiego wtedy grona) : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 126

  • Pochwał: 0

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #170 dnia: Luty 02, 2013, 02:34:45 pm »
Raczej odeszło 90% polaków i nie było z kim dramy kręcić a bez tego jak każdy wie l2 to nie to samo )
In The Name Of Satan ...


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #171 dnia: Luty 03, 2013, 12:45:36 pm »
Siema Sorot

nie, jak pisałem, na 99% nie planuję tutaj grać, powody już podawałem, a dlaczego sobie szydzę z qquentimka też już pisałem, póki siedzi cicho, nie ma co flame'ować : )

To raczej on szydzi z ciebie, a ty nieudolnie próbujesz się bronic ciągle tymi samymi   tekstami


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #172 dnia: Luty 05, 2013, 07:14:30 pm »
@Spam
Z czesciowych informacji jakie wyczytalem z forum:

Beta startuje juz 12 lutego i potrwa do 28 lutego. A na nastepny dzien czyli 1 marca jest live start.
 Wyczytane z informacji umowy licencyjnej innovy:
https://eu.4game.com/licence/view/serviceId/1008/type/1/

 Strony officialne Lineage2 PL wystartowaly:
https://eu.4game.com/lineage2pl/install/ - glowna strona z instalatorem clienta ktory bedzie dostepny od 12 lutego.
https://eu.4game.com/lineage2pl/play/ - glowna strona z rejestracja i informacjami.

 Server polski bedzie nosic nazwe - Lilith.

Tyle w tym temacie. Teraz w sumie mod musi newsa walnac, ale ja tylko informuje zainteresowane osoby. :P
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2013, 07:43:35 pm wysłana przez Thombstone »


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #173 dnia: Luty 05, 2013, 10:11:17 pm »
(...)
 Strony officialne Lineage2 PL wystartowaly:
https://eu.4game.com/lineage2pl/install/ - glowna strona z instalatorem clienta ktory bedzie dostepny od 12 lutego.
https://eu.4game.com/lineage2pl/play/ - glowna strona z rejestracja i informacjami.
(...)

Ale fail:
Cytuj
4game nie działa w 64-bitowej wersji przeglądarki internetowej. Skorzystaj z 32-bitowej wersji.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 277

  • Pochwał: 6

Odp: PolskiSerwerPL (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #174 dnia: Luty 06, 2013, 01:26:09 pm »
Informacja ws. startu Otwartych Beta Testów polskiej wersji Lineage II

Moskwa, 6 lutego 2013

W związku z pojawiającymi się informacjami odnośnie startu Otwartych Beta Testów polskiej wersji Lineage II, chcielibyśmy poinformować polskich graczy, iż 12 lutego nie jest oficjalną datą ich rozpoczęcia.
Proces wydawniczy gry podzielony jest na wiele etapów, które są ze sobą w ścisły sposób powiązane. Data która pojawiła się w wiadomościach na stronach związanych z grą była przypuszczaną datą rozpoczęcia testów na jednym z etapów produkcji, która w tym momencie jest już nieaktualna. W trosce o graczy chcemy przygotować wszystko jak najlepiej, tak aby nasz tytuł dostarczał wyjątkowe doświadczenia i dopracowaną rozgrywkę.
Gdy wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, oficjalna data rozpoczęcia Otwartych Beta Testów zostanie ogłoszona w naszym komunikacie prasowym.
W tym miejscu chcielibyśmy również przeprosić wszystkie osoby, które w związku z wyżej wymienioną informacją poczuły się wprowadzone w błąd. Nie było to naszym zamiarem.

Zespół Lineage II


L2 EU off @ TapMadls