Witaj
Gość

Wątek: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!  (Przeczytany 300174 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #200 dnia: Luty 07, 2013, 03:37:19 am »
I wszystko to wina ncsoftu bo musi dostarczyc polskie pliki clienta dla innovy. (...)
Pozdrawiam
PS. Dickert Bula nie ma szacunku do nikogo. Taki typ.
moze i nie mam szacunku do nikogo, ale to nie zmienia faktu ze nie myle podstawowych pojec, takich jak szacunek dla jednostki i szacunek dla duzej grupy ludzi/firmy/organizacji

Taki juz ze mnie typ.
A ja?  :beksa:

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #201 dnia: Luty 07, 2013, 03:39:43 am »
well, ja napisalem "moze", skoro MastJedi ma az taka wiedze o mnie, to jego powinienes pytac :)


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #202 dnia: Luty 07, 2013, 04:27:28 am »
well, ja napisalem "moze", skoro MastJedi ma az taka wiedze o mnie, to jego powinienes pytac :)
:ork_4_1:

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #203 dnia: Luty 07, 2013, 07:27:53 am »
I wszystko to wina ncsoftu bo musi dostarczyc polskie pliki clienta dla innovy. (...)
??
NCSoft tłumaczy klienta?
Na rosyjski/niemiecki/każdy inny też przetłumaczyli?
Tłumaczy i sam nie otwiera zlokalizowanych serwerów tylko oddaje pliki podwykonawcy?

I Ty w to wierzysz?!

Pozdrawiam
PS. Dickert Bula nie ma szacunku do nikogo. Taki typ.

Pomysl bo na razie uznam ze ty tez mozgu nie masz... Innova tlumaczy clienta(podejrzewam ze z rosyjskiego) i wysyla tlumaczenie do ncsoftu a ncsoft kompiluje pliki w calosc bo innova nie ma do tego prawa.
Prosta zasada tworcy i wydawcy... Tworca plikow jest NCSOFT a wydawca i tlumaczem Innova(RU i EU).
Takich podstaw nie znasz?

nie chodzi mi o to, bo wiadomo, że to nie jest już to L2 co 6 lat temu. Po prostu widzę, że gość czeka na ten serwer, a ma go dzięki NC i jej pracy, więc imo trochę szacunku się należy.

Bardziej mi chodzilo o kwestje lekkiego zniszczenia lineage2  (niektore zmiany sa chore) i o system antybot jaki posiada.
Ncsh1t zniszczyl kilka ladnych lat temu official w europie wiec musiala go przejac Innova.
Ale europa to i tak maly rynek wiec co tam...
Dla Innovy mam wiekszy szacunek niz dla tworcy tej gry. To Innova kupila licencje upadajacego servera EU od NCSh1tu.
Rownie dobrze moge sobie grac na starych privach ale sam nie chce nawet sie za nie lapac.
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2013, 07:51:13 am wysłana przez Thombstone »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #204 dnia: Luty 07, 2013, 09:21:53 am »
Mast, powiedz śleyp jesteś, czy udajesz takiego? Wszystkie low lvl lokacje do farmy adeny są po prostu zawalone botami, gdzie w loa i dv / mos / gc nie ma nawet 1 wolnej salki od bot traina. Ludzie huczą na pvp porgramach, że aż niemiło się frpasy oglada, ludzie biegają z latarkami +15 jak na jakimś high rate, bo wprowadzili zamiast systemy "Free2play" system "pay2win". Ty to nazywasz normalnym serwerem? : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 277

  • Pochwał: 6

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #205 dnia: Luty 07, 2013, 09:30:08 am »
I wszystko to wina ncsoftu bo musi dostarczyc polskie pliki clienta dla innovy. (...)
??
NCSoft tłumaczy klienta?
Na rosyjski/niemiecki/każdy inny też przetłumaczyli?
Tłumaczy i sam nie otwiera zlokalizowanych serwerów tylko oddaje pliki podwykonawcy?

I Ty w to wierzysz?!

Pozdrawiam
PS. Dickert Bula nie ma szacunku do nikogo. Taki typ.

Innova tłumaczyła klienta, jednak jak ktoś to już napisał Innova nie jest wydawcą gry. Tłumaczenie zostało przekazane do NC softu, który z tego ma zrobić klienta.
Zapewne tyczy się to ich umowy między sobą, ale tak samo jak Innova nie może wprowadzać swoich zmian tak samo nie mogą sami w pełni wydać klienta.
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2013, 09:32:28 am wysłana przez Kall »


L2 EU off @ TapMadls


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #206 dnia: Luty 07, 2013, 11:41:16 am »
(...), jednak jak ktoś to już napisał Innova nie jest wydawcą gry. (...)

No coz a myslalem ze to oni sa wydawca.
Tymczasem trzeba poczekac.


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #207 dnia: Luty 11, 2013, 05:00:28 pm »
az mi sie nie chec wierzyc ze tyle ludzi chec isc do tego smiesznego klaniku z miasta nozy  :o
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #208 dnia: Luty 11, 2013, 05:03:54 pm »
Zerg FTW, jeżeli się nie rozsypią przed 1wszym siege, to pewnie będą top side na serwie  :D, chyba, że skończą jak OOWW na core.


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #209 dnia: Luty 11, 2013, 06:10:53 pm »
klan randomow ktory ownil Trawiana i chce ownic L2 - to nie ma prawa byc side :D
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #210 dnia: Luty 11, 2013, 06:26:43 pm »
na tym serwerze to jest możliwe ; D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #211 dnia: Luty 11, 2013, 07:20:12 pm »
Innova chce tym serwerem wyciągnąć resztki kasy jeszcze od ludzi którzy nie wiedzą w jakim stanie jest obecne l2 bo nigdy nie grali w tą grę. Czy na prawde off jest taki przepełniony że trzeba dostawiać kolejne serwery tym razem dla poszczególnych krajów?. Bo jak gałem ostatni raz tam równo rok temu to była tragedia a nie mmo na tle innych gier. Aż dziwne że opłacało im się będzie utrzymywać taki serwer.


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #212 dnia: Luty 11, 2013, 08:56:51 pm »
Gdzieś na Pl forum innovy czytałam że już ze startem Core było wiadomo o innych serwerach bo taką mieli umowę z Ncsoftem.Niemcy już coś tam chyba mają, my będziemy mieli i bardzo prawdopodobne że to nie koniec. Nie pamiętam czy pisał to ktoś wyżej postawiony czy to tylko taka plota. Generalnie na rosyjsko języcznym dobrze wyszli, przypuszczam ze mają większy online niż mieliby rusków na starych serwerach z przed pojawienia się innovy.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #213 dnia: Luty 11, 2013, 09:38:54 pm »
Innova chce tym serwerem wyciągnąć resztki kasy jeszcze od ludzi którzy nie wiedzą w jakim stanie jest obecne l2 bo nigdy nie grali w tą grę. Czy na prawde off jest taki przepełniony że trzeba dostawiać kolejne serwery tym razem dla poszczególnych krajów?. Bo jak gałem ostatni raz tam równo rok temu to była tragedia a nie mmo na tle innych gier. Aż dziwne że opłacało im się będzie utrzymywać taki serwer.

aha cool story, tylko graczy na core więcej dużo niż kilka miesięcy temu i pvp od groma. Co jeszcze powiesz? : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #214 dnia: Luty 12, 2013, 09:38:40 am »
Innova chce tym serwerem wyciągnąć resztki kasy jeszcze od ludzi którzy nie wiedzą w jakim stanie jest obecne l2 bo nigdy nie grali w tą grę. Czy na prawde off jest taki przepełniony że trzeba dostawiać kolejne serwery tym razem dla poszczególnych krajów?. Bo jak gałem ostatni raz tam równo rok temu to była tragedia a nie mmo na tle innych gier. Aż dziwne że opłacało im się będzie utrzymywać taki serwer.

aha cool story, tylko graczy na core więcej dużo niż kilka miesięcy temu i pvp od groma. Co jeszcze powiesz? : )
Podaj mi przybliżoną liczbę graczy grających w l2 na offach obecnie, może to być liczba grających w sumie na US i EU serwerach oficjalnych, a ja ci podam przybliżona liczbę jaka gra w znane gry mmo z ostatniego roku. Tylko nie pisz mi że l2 stare i kiedyś grało dużo ludzi bo swoją wypowiedz kierowałem do ludzi którzy z l2 styczności nie mieli i zachęceni polskim darmowym offem raczej nie zdają sobie sprawy w jakim stanie jest l2 w porównaniu do innych darmowych mmo obecnie. A nie oszukujmy się l2 może i było fajne 10 lat temu, ale obecnie jest to bardzo przeciętna produkcja.


  • Wiadomości: 472

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #215 dnia: Luty 12, 2013, 09:44:35 am »
Innova chce tym serwerem wyciągnąć resztki kasy jeszcze od ludzi którzy nie wiedzą w jakim stanie jest obecne l2 bo nigdy nie grali w tą grę. Czy na prawde off jest taki przepełniony że trzeba dostawiać kolejne serwery tym razem dla poszczególnych krajów?. Bo jak gałem ostatni raz tam równo rok temu to była tragedia a nie mmo na tle innych gier. Aż dziwne że opłacało im się będzie utrzymywać taki serwer.

aha cool story, tylko graczy na core więcej dużo niż kilka miesięcy temu i pvp od groma. Co jeszcze powiesz? : )
Podaj mi przybliżoną liczbę graczy grających w l2 na offach obecnie, może to być liczba grających w sumie na US i EU serwerach oficjalnych, a ja ci podam przybliżona liczbę jaka gra w znane gry mmo z ostatniego roku. Tylko nie pisz mi że l2 stare i kiedyś grało dużo ludzi bo swoją wypowiedz kierowałem do ludzi którzy z l2 styczności nie mieli i zachęceni polskim darmowym offem raczej nie zdają sobie sprawy w jakim stanie jest l2 w porównaniu do innych darmowych mmo obecnie. A nie oszukujmy się l2 może i było fajne 10 lat temu, ale obecnie jest to bardzo przeciętna produkcja.

Skoro jest przeciętna, i nikt w nią nie gra, to wypierdalaj z tego forum na inne, i nie zawracaj dupy.
Doomcio Sigel Knight 99 ~ H.S.J.E.A.H  Team    [Party Leader]


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #216 dnia: Luty 12, 2013, 09:49:46 am »
fascynujące, tylko TERA okazała się big failem a i niestety GW 2 nie grzeszy rozwiniętym End game jak już wspólnie ustaliliśmy. Może się to za jakiśrok zmieni, ale póki co wygląda kiepsko. Poza tym odseparowanie PvE od PvP jest dla mnie biedne trochę(WoW, GW), a tego chyba raczej nie zmienią.

I co mnei obchodzi ile gra graczy w gw? Powiem ci tak, na W vs W vs W masz 4 mapy po bodajże 150 osób z każdej z 3 frakcji na 1, dobrze pamiętam? To daje 3 x 4 x 150, gdzie tak naprawdęna 1 mapie maxymalnie 3 x 1 x 150. I co z tego, że masz tych serwerów kilka(naście) jak siłą rzeczy ty tych osób nie znasz. Możesz ich równie dobrze traktować jak dosyć inteligentne (Albo i nie) boty z sojuszniczym albo wrogim crestem.

Serwery l2 (przynajmniej oficjalne) mają capa na 4-5k graczy. Niech na Core będzie nawet jedynie te 3 -3,5k i to mi zupełnie wystarczy, by mieć dobre siege, dużo daily pvp / mass pvp. I o zgrozo graczy przybyło od wakacji jak już wspomniałem.

Póki nie wymyślą gry z podobnąmechaniką do l2, to jeszcze długi czas będą tu grać ludzie. Czy to na zabotowanym NCsofcie (niektózy lubią taką grę...) , czy na Inovie, czy na privach.  Paniał? : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 126

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #217 dnia: Luty 12, 2013, 10:08:44 am »
Cytuj
Podaj mi przybliżoną liczbę graczy grających w l2 na offach obecnie

http://l2on.net/?c=online&a=stat&target=sum
In The Name Of Satan ...


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #218 dnia: Luty 12, 2013, 10:40:38 am »

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #219 dnia: Luty 12, 2013, 10:59:53 am »
no ok, już jedną przymiarkę miałeś, zobaczymy ile tym razem : D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #220 dnia: Luty 12, 2013, 11:31:02 am »
no ok, już jedną przymiarkę miałeś, zobaczymy ile tym razem : D
Hmm
TERA EU kupione przed premierą, zrobione 2 postacie na 60, fap fap fap ale frogster to -_- nie firma
Przejście na TERA US (znowu kupiona gra) postać 60, semi-quit z powodu tego, *że delios nie mógł grać > powrót teraz +mistic 48, berk 36 in progress...

Quit nie był przez to, że gra była ch-_-wa tylko przez Deliosa :P

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #221 dnia: Luty 12, 2013, 11:48:06 am »
Wstanie polaczkowo to znowu będzie quit  :D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #222 dnia: Luty 12, 2013, 11:51:58 am »
obecnie frogster został kupiony przez gameforge (ta sama firma co prowadzi metina i aiona EU po tym jak NCsoft odsprzedał prawa. mniej więcej jak L2 EU innovie). Jak się okazuje z opinii graczy (wieeeelu graczy) Gameforge to samo gówno (a nawet gorsze) niż frogster. warto zapoznać się z tym tematem http://www.aiononline.com.pl/forum/index.php?topic=13571.0 , żeby przeczytać o takich ciekawostkach jak:

- GM normalnie grający i pomagający w klanie
- bany za nic (nie odpisząci nawet za co)
- czeka się 2 tyg aż łaskawie w ogóle ci na petycję związany mz jakimśproblemem odpiszą
- bany za mechanikę gry (np. Weaving i jumpshoty, które są normalną częścią tej gry).

Także szczerze współczuję tym grającym na EU pod takim szyldem, bo to prawie takim syf jak NCsoft...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #223 dnia: Luty 12, 2013, 12:02:15 pm »

- GM normalnie grający i pomagający w klanie
- bany za nic (nie odpisząci nawet za co)
- czeka się 2 tyg aż łaskawie w ogóle ci na petycję związany mz jakimśproblemem odpiszą
- bany za mechanikę gry (np. Weaving i jumpshoty, które są normalną częścią tej gry).

Także szczerze współczuję tym grającym na EU pod takim szyldem, bo to prawie takim syf jak NCsoft...
nie zeby cos, ale to sa raczej objawy przecietnego priva w l2, a nie NA offa ;p


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste