Witaj
Gość

Wątek: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!  (Przeczytany 299870 razy)

  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #250 dnia: Luty 13, 2013, 03:57:05 pm »
Nie ma hero :<

bycie wiecznie drugim, to prawie jak hero
bycie koniem to wstyd
Nie ma hero :<

bycie wiecznie drugim, to prawie jak hero
i nie bedzie, robie 15 walk i starczy
Po tylu nieudanych próbach pewnie tez bym dal za wygrana, robiąc dobra minę do złej gry i to dosłownie :) tłumacząc wszystkim na około ze już mnie hero nie interesuje tylko 15 wal
tobie tez nie wychodzilo na lancerze byc w top 10 ahhahahaha

Przecież nie mówimy o mnie ^^, i fail było tam bardzo łatwo znaleźć się  max na 2 miejscu, nie wspominając o top 10 z racji małej konkurencji, gdzie nawet mi się zdarzyło na nim być nie raz, nie mówiąc już o top 10, 40 pkt zapewniało ci miejsce w top 5 wiec o czym my mówimy, robiąc tylko podstawowa ilość walk. Nie raz się zdarzało ze liczonych było 6 osób. Tylko ze ja się nie kreowałem na niszczyciela oli i bycia gościem na pvp w przeciwieństwie do ciebie


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #251 dnia: Luty 13, 2013, 04:04:03 pm »
Nie ma hero :<

bycie wiecznie drugim, to prawie jak hero
bycie koniem to wstyd
Nie ma hero :<

bycie wiecznie drugim, to prawie jak hero
i nie bedzie, robie 15 walk i starczy
Po tylu nieudanych próbach pewnie tez bym dal za wygrana, robiąc dobra minę do złej gry i to dosłownie :) tłumacząc wszystkim na około ze już mnie hero nie interesuje tylko 15 wal
tobie tez nie wychodzilo na lancerze byc w top 10 ahhahahaha

Przecież nie mówimy o mnie ^^, i fail było tam bardzo łatwo znaleźć się  max na 2 miejscu, nie wspominając o top 10 z racji małej konkurencji, gdzie nawet mi się zdarzyło na nim być nie raz, nie mówiąc już o top 10, 40 pkt zapewniało ci miejsce w top 5 wiec o czym my mówimy, robiąc tylko podstawowa ilość walk. Nie raz się zdarzało ze liczonych było 6 osób. Tylko ze ja się nie kreowałem na niszczyciela oli i bycia gościem na pvp w przeciwieństwie do ciebie
Jelly much?

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #252 dnia: Luty 13, 2013, 06:34:21 pm »
Nie ma hero :<

bycie wiecznie drugim, to prawie jak hero
bycie koniem to wstyd
Nie ma hero :<

bycie wiecznie drugim, to prawie jak hero
i nie bedzie, robie 15 walk i starczy
Po tylu nieudanych próbach pewnie tez bym dal za wygrana, robiąc dobra minę do złej gry i to dosłownie :) tłumacząc wszystkim na około ze już mnie hero nie interesuje tylko 15 wal
tobie tez nie wychodzilo na lancerze byc w top 10 ahhahahaha

Przecież nie mówimy o mnie ^^, i fail było tam bardzo łatwo znaleźć się  max na 2 miejscu, nie wspominając o top 10 z racji małej konkurencji, gdzie nawet mi się zdarzyło na nim być nie raz, nie mówiąc już o top 10, 40 pkt zapewniało ci miejsce w top 5 wiec o czym my mówimy, robiąc tylko podstawowa ilość walk. Nie raz się zdarzało ze liczonych było 6 osób. Tylko ze ja się nie kreowałem na niszczyciela oli i bycia gościem na pvp w przeciwieństwie do ciebie
ty mówisz o lancerze? I nie ja sie kreowałem na niszczyciela oli tylko wy mnie wykreowaliscie za co Dzieki wielkie.
poza tym nie byłes nigdy w top 10, nie straczało cie nawet pkt na zrobienie 15 walk, poprostu byłeś niemotą.

nie wspominając o top 10 z racji małej konkurencji, gdzie nawet mi się zdarzyło na nim być nie raz, nie mówiąc już o top 10,

Te zdanie ma Sens!
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2013, 06:36:04 pm wysłana przez Redbox »

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0



  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0



  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #255 dnia: Luty 13, 2013, 07:03:51 pm »
Cytuj
Ostatecznie działał na Core, ponieważ jego online nie przekracza 1000 osób na raz
Ale co oni tam wiedzą z innovy na core online nigdy nie spada poniżej 10k.
Jeżeli na offie EU jest tyle graczy gdzie jak nazwa sama wskazuje grają gracze z całej Europy to na PL ciekawy online będzie na start a jeszcze ciekawszy za rok.
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2013, 07:09:37 pm wysłana przez Grande »


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #256 dnia: Luty 13, 2013, 07:59:34 pm »
Dobrze, że l2store wyrabia ze zdolnością produkcyjną :afro:
Na NCwest path to awakening działa przy większym online i w dodatku od początku GoD'a ;) Jakiś czas temu widzałem coś podobnego na Koreańcu z czego można wyciągnąć wnioski, że innova ma pliki po chuju :]


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #257 dnia: Luty 13, 2013, 10:49:51 pm »
Nie ma hero :<

bycie wiecznie drugim, to prawie jak hero
bycie koniem to wstyd
Nie ma hero :<

bycie wiecznie drugim, to prawie jak hero
i nie bedzie, robie 15 walk i starczy
Po tylu nieudanych próbach pewnie tez bym dal za wygrana, robiąc dobra minę do złej gry i to dosłownie :) tłumacząc wszystkim na około ze już mnie hero nie interesuje tylko 15 wal
tobie tez nie wychodzilo na lancerze byc w top 10 ahhahahaha

Przecież nie mówimy o mnie ^^, i fail było tam bardzo łatwo znaleźć się  max na 2 miejscu, nie wspominając o top 10 z racji małej konkurencji, gdzie nawet mi się zdarzyło na nim być nie raz, nie mówiąc już o top 10, 40 pkt zapewniało ci miejsce w top 5 wiec o czym my mówimy, robiąc tylko podstawowa ilość walk. Nie raz się zdarzało ze liczonych było 6 osób. Tylko ze ja się nie kreowałem na niszczyciela oli i bycia gościem na pvp w przeciwieństwie do ciebie
ty mówisz o lancerze? I nie ja sie kreowałem na niszczyciela oli tylko wy mnie wykreowaliscie za co Dzieki wielkie.
poza tym nie byłes nigdy w top 10, nie straczało cie nawet pkt na zrobienie 15 walk, poprostu byłeś niemotą.

nie wspominając o top 10 z racji małej konkurencji, gdzie nawet mi się zdarzyło na nim być nie raz, nie mówiąc już o top 10,

Te zdanie ma Sens!

Skoro tak piszesz to pewnie masz racje, przepraszam czasami sny mylą mi się z rzeczywistością.


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #258 dnia: Luty 13, 2013, 11:51:07 pm »
Roli co to ma wspólnego z plikami ^^?

Zasada działania PoA, a ER jest zasadniczo inna. ER jest automatyczny, więc jak wbijesz określony level, automatycznie dostajesz określone itemy. Jak lvl wbija pareset osób to coś może się przeciążyć. W PoA sam pobierasz itemy za pośrednictwem strony.

Pewnie jest taki system, bo tylko na taki dostali pozwolenie. Geez.


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0



  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #260 dnia: Luty 16, 2013, 09:07:45 pm »
https://4gameforum.com/pl/showthread.php?t=171
co kamil zajmujesz się rekrutacją? BMF to będzie chyba jedyny nie anonimowy klan, czy ktoś jeszcze sie wybiera?
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #261 dnia: Luty 16, 2013, 09:12:27 pm »
https://4gameforum.com/pl/showthread.php?t=171
co kamil zajmujesz się rekrutacją? BMF to będzie chyba jedyny nie anonimowy klan, czy ktoś jeszcze sie wybiera?

nie wiem, raczej polskich znanych klanów to nie ma, jest kilka fajnych  polskich klanów na  rpg, ale nie wiem czy przyjdą tutaj 


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #262 dnia: Luty 16, 2013, 10:16:08 pm »
poproscie GreenWarriors by z dexa przyszli  hahaha
Macie szczescie ze TB juz nie ma!   :bump:
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #263 dnia: Luty 17, 2013, 04:21:16 am »
BMF zaczelo sie rekrutowac i drama na 7 stron  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
ten klimat offa emnuje wrecz P(L)owerem  :oops: oby online dopisal, bo beda krecic sie najwieksze dramy polaczkowego community ever! :P
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #264 dnia: Luty 17, 2013, 04:36:19 am »
noo chlopaki z BMF dobrze jadą  :shock:

jakis dumny BMF gracz

Cytuj
Swoją drogą śmiesznie się czyta zazdrosnych polaczków że my robimy w 2 miesiące to co wy w 7 miesiecy

Cytuj
macie do nas pretęsje że potrafimy grać systematycznie w CP po kilka godzin dziennie

Cytuj
Jak nauczycie sie grać w party i dysponować czasem w party to wtedy pogadamy.

Cytuj
po prawiwie 10 miesiacach od keidy quitneliśmy klan jest nadal w top pvp

Cytuj
Co do Aresa i oddawania klanu. Lol. Jak bym miał firmę i chciał odejść to dlaczego owoc swojej pracy, markę na którą pracowałem tyle miałbym oddać komuś, jeszcze ją zszarga albo po porstu nie poradzi sobie i bedzie wtedy marka postrzegana pod tym kątem





  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #265 dnia: Luty 17, 2013, 04:43:25 am »
jak dla mnie maja racje akurat pod tym wzgledem  :)
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #266 dnia: Luty 17, 2013, 07:42:20 am »
jak dla mnie maja racje akurat pod tym wzgledem  :)
Nie gandam, nie maja racji:)

Zazdrosny myśle ze nikt nie jest o gre albo o to co się w niej dzieję, śmieszne za to jest to samo-zachwalanie kim to oni nie są, gdyby mieli chociaż resztki rozumu to by to ignorowali a nie odpisują.

Jeśli nawet się wybija jakoś na pl offie to nie bedzie oznaczało ze są zajebiści(bo to bedzie banalne, wystarczy mieć ekipe i grac razem), za to jestem ciekaw jak dlugo się utrzymają czy znowu switch servera tłumacząć się załosnym argumentem "nie ma co robić, wygraliśmy internet" QQ.


  • Wiadomości: 652

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #267 dnia: Luty 17, 2013, 10:45:51 am »
albo napuszą sie jak paw i wrzucą filmik jak 3 party 85lvl, sporo vesper broni, 90% vesper setów pokonalo na siege 5 party w random eq od A-grade do kilku zaledwie setów vesper i praktycznie 0 broni s84 :D
(jak ostatnia wrzutka aresa na forum l2ex ;d)


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #268 dnia: Luty 17, 2013, 11:13:13 am »
Myślę, że jak ich pocisną Gladiatorzy z Miasta Noży formacją cyklon czy jakimś innym shitem to się im odbije na psychice i imię(marka :D) klanu zostanie zszargane   ; D
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #269 dnia: Luty 17, 2013, 12:05:41 pm »
albo napuszą sie jak paw i wrzucą filmik jak 3 party 85lvl, sporo vesper broni, 90% vesper setów pokonalo na siege 5 party w random eq od A-grade do kilku zaledwie setów vesper i praktycznie 0 broni s84 :D
(jak ostatnia wrzutka aresa na forum l2ex ;d)

Klany z tego frapsa to klany które zaczynały grę na samym starcie razem z nami. Ponadto na pewno jeden ( mroczni, chociaż chlewiki chyba tez) przeniósł się z Arii(pierwszy serwer l2ex) gdzie grał sporo czasu a ustawienia tego serwera (kronika, raty itd) są identyczne. Wiec jeszcze przed startem w momencie kiedy prowadzili tak szeroką "kampanię reklamową" :)była nadzieja że coś tam wiedzą. Niestety miesiąc później na ostatnim siege na którym się pojawiliśmy oni nadal biegali w A gratach ...takie życie jak ktoś nie wyciąga wniosków ze swoich wcześniejszych poczynań i woli tracić czas na Woa zamiast skoczyć na bardziej ambitne tereny.
Na owym frapsie odebraliśmy zamek jednym, przeszkodziliśmy drugim, daliśmy zamek trzecim generalnie w jedno pt bo pozostałe dwa bawiły się na innych zamkach.


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #270 dnia: Luty 17, 2013, 12:12:31 pm »
U are my hero.  :o



  • Wiadomości: 652

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #271 dnia: Luty 17, 2013, 12:18:13 pm »
moge autograf?


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #272 dnia: Luty 17, 2013, 12:30:34 pm »
oo maluczki oświecony moją łaską :P mogę ci zaproponować nawet trzy:) ....wszystkie fake


  • Wiadomości: 241

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #273 dnia: Luty 17, 2013, 02:46:25 pm »
3 pt  ladny zerg   :?

myslicie ze doswiadczenie z l2 ex wystarczy zeby   wygrac  polski server?
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2013, 02:48:30 pm wysłana przez Sesto »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #274 dnia: Luty 17, 2013, 03:04:53 pm »
noo chlopaki z BMF dobrze jadą  :shock:

jakis dumny BMF gracz

Cytuj
Swoją drogą śmiesznie się czyta zazdrosnych polaczków że my robimy w 2 miesiące to co wy w 7 miesiecy

Cytuj
macie do nas pretęsje że potrafimy grać systematycznie w CP po kilka godzin dziennie

Cytuj
Jak nauczycie sie grać w party i dysponować czasem w party to wtedy pogadamy.

Cytuj
po prawiwie 10 miesiacach od keidy quitneliśmy klan jest nadal w top pvp

Cytuj
Co do Aresa i oddawania klanu. Lol. Jak bym miał firmę i chciał odejść to dlaczego owoc swojej pracy, markę na którą pracowałem tyle miałbym oddać komuś, jeszcze ją zszarga albo po porstu nie poradzi sobie i bedzie wtedy marka postrzegana pod tym kątem


BMF to takie dno...

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.