Witaj
Gość

Wątek: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!  (Przeczytany 299950 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #275 dnia: Luty 17, 2013, 05:01:46 pm »
albo napuszą sie jak paw i wrzucą filmik jak 3 party 85lvl, sporo vesper broni, 90% vesper setów pokonalo na siege 5 party w random eq od A-grade do kilku zaledwie setów vesper i praktycznie 0 broni s84 :D
(jak ostatnia wrzutka aresa na forum l2ex ;d)

Klany z tego frapsa to klany które zaczynały grę na samym starcie razem z nami. Ponadto na pewno jeden ( mroczni, chociaż chlewiki chyba tez) przeniósł się z Arii(pierwszy serwer l2ex) gdzie grał sporo czasu a ustawienia tego serwera (kronika, raty itd) są identyczne. Wiec jeszcze przed startem w momencie kiedy prowadzili tak szeroką "kampanię reklamową" :)była nadzieja że coś tam wiedzą. Niestety miesiąc później na ostatnim siege na którym się pojawiliśmy oni nadal biegali w A gratach ...takie życie jak ktoś nie wyciąga wniosków ze swoich wcześniejszych poczynań i woli tracić czas na Woa zamiast skoczyć na bardziej ambitne tereny.
Na owym frapsie odebraliśmy zamek jednym, przeszkodziliśmy drugim, daliśmy zamek trzecim generalnie w jedno pt bo pozostałe dwa bawiły się na innych zamkach.

a to sorry myslalem ze ta podjarka dotyczy core, a tu l2ex costam


  • Wiadomości: 241

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #276 dnia: Luty 19, 2013, 09:01:47 pm »
...." 
      L2Cerberus 2x Hero Duelist
     Innova Core - 2nd awaken tyrr warrior
     Innova Core - 2x top 10 tyrrs *in first 3 months of server*
     Innova Core - 3rd awaken nobless tyrr warrior                    ".....

gruba ekipa nadciaga na server nie wiem czy nie wziąsć sobie 5 drivera co by nie odstawac :)
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2013, 09:12:21 pm wysłana przez Sesto »


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #277 dnia: Luty 19, 2013, 09:54:28 pm »
...." 
      L2Cerberus 2x Hero Duelist
     Innova Core - 2nd awaken tyrr warrior
     Innova Core - 2x top 10 tyrrs *in first 3 months of server*
     Innova Core - 3rd awaken nobless tyrr warrior                    ".....

gruba ekipa nadciaga na server nie wiem czy nie wziąsć sobie 5 drivera co by nie odstawac :)

Powinien dodać, że wtedy grało około 10 Tyrów i większość zrobiła reroll zaraz po przebudzeniu ;p


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #278 dnia: Luty 19, 2013, 11:13:05 pm »
...." 
      L2Cerberus 2x Hero Duelist
     Innova Core - 2nd awaken tyrr warrior
     Innova Core - 2x top 10 tyrrs *in first 3 months of server*
     Innova Core - 3rd awaken nobless tyrr warrior                    ".....

gruba ekipa nadciaga na server nie wiem czy nie wziąsć sobie 5 drivera co by nie odstawac :)

Powinien dodać, że wtedy grało około 10 Tyrów i większość zrobiła reroll zaraz po przebudzeniu ;p
Yup

Akurat chwalenie się tyrr warriorem na *first 3 months* to raczej obelga niż komplement :p

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 652

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #279 dnia: Luty 19, 2013, 11:27:40 pm »
oppa bmf style

powinno byc jeszcze
**1st emo quited tyrr warior 85+lvl**

oppa


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #280 dnia: Luty 20, 2013, 09:24:01 pm »
fiftin tajm heroes wana bi


  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #281 dnia: Luty 22, 2013, 06:03:55 pm »
nie mam specjalnei nic do BMF ale jaranie sie jaki to byl dobry klan na Core to jest troche wyolbrzymione
mieli zamek? wardy? 1hero ? ok ale nikt nie powiedzial w jaki sposob to zdobyli, w tym czasie cale HI + 80%HB i z 2pt ooc mialo bany za exploitowanie speziona, BMF w tym czasie mialo moze z 2-3osoby na lvlu 90 wiec 0 banow i wolna droga na zamki i wardy+tylko 1hero =)
sorry gregory ale bmf nie istnialo na Core


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #282 dnia: Luty 22, 2013, 06:38:58 pm »
nie mam specjalnei nic do BMF ale jaranie sie jaki to byl dobry klan na Core to jest troche wyolbrzymione
mieli zamek? wardy? 1hero ? ok ale nikt nie powiedzial w jaki sposob to zdobyli, w tym czasie cale HI + 80%HB i z 2pt ooc mialo bany za exploitowanie speziona, BMF w tym czasie mialo moze z 2-3osoby na lvlu 90 wiec 0 banow i wolna droga na zamki i wardy+tylko 1hero =)
sorry gregory ale bmf nie istnialo na Core
Nie znasz sie BMF podbiło core/rpg i wiele dużych privów, a ich członkowie jako jedyni gracze ukończyli l2 i zobaczyli napisy końcowe.
Ponoć sami Koreańczycy uczyli się od nich farmić.
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2013, 06:41:14 pm wysłana przez Grande »


  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #283 dnia: Luty 22, 2013, 11:54:06 pm »
Jak czytam te forum to aż chce sie pograć i ponapie.... samozwańczych progejmerów po glowach, (ekskjuz)ale kurde czasu brak (/ekskjuz)


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #284 dnia: Luty 24, 2013, 08:29:08 pm »
Fanpage:
http://www.facebook.com/pages/Gladiatorzy-z-Miasta-No%C5%BCy/145037942329085?ref=ts&fref=ts

LIKE IT!

chlopaki nawet chwala sie pvp z W][E! teraz juz wiem na pewno ze sa doswiadczona ekipa
+ sa screeny z pierwszych manewrow, my jako zwykli zjadacze chleba nie mamy szans dopatrzyc sie tam piramidy, ale to taki zamysl taktyczny
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

  • Slawenrind
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #285 dnia: Luty 24, 2013, 09:23:24 pm »
bmf będą mieli taka konkurencje, po roku od quitniecia cięgle będą w top pvp...
Widzę ze na Lilith szykuje się słitasny polaczkowo-javowy klimacik :D
"I may not be able to turn copper into gold, but I can turn germans into poles!"


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: -1

  • ...xax0r!?
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #286 dnia: Luty 24, 2013, 10:22:18 pm »
Wie ktoś może, czy do wyboru będzie tutaj angielska wersja klienta? Jakoś nie widzi mi się biegać i wszędzie wszystko mieć po polsku (może z przyzwyczajenia). Spolszczenie tylko txt? Bo coś nie wydaje mi się, że spolszczą też dubbing. Jak wygląda sprawa na forum Innovy, chodzi mi o "ruch" na polskim forum.


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #287 dnia: Luty 24, 2013, 10:34:07 pm »
BMF quitną po max 2 miesiącach jak wszyscy wiemy i to nie podlega wątpliwości żadnej. Potem zostaną ludzie którzy chcą sobie pograć w mmo a nie się ścigać szkoda tylko że w większości bedą to ludzie nowi którzy nie wiedza jakim mmo jest l2 obecnie.

Natomiast jeśli chodzi o polski serwer oficjalny to powinien on powstać jakieś 6 lat temu wtedy może miało by to jakiś sens.
Polonizacja to też jedna wielka porażka innovy, gdzie amatorskie grupy zajmujące się spolszczeniami gier zrobiły by to o wiele lepiej w wolnym czasie bo kto robi polonizacje ze spolszczeniem nazw własnych w dodatku w tak nie udolny sposób.


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #288 dnia: Luty 25, 2013, 12:24:00 am »
@kraha... będzie tylko PL wersja, żadna inna do wyboru i będzie wszystko po PL (przynajmniej tak twierdzą) :)


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: -1

  • ...xax0r!?
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #289 dnia: Luty 25, 2013, 09:49:09 am »
@kraha... będzie tylko PL wersja, żadna inna do wyboru i będzie wszystko po PL (przynajmniej tak twierdzą) :)

Dlatego, to mnie trochę odpycha od próby zaczęcia gry na tym serwerze. Dodatkowo masywny napływ samych Polaków, aż strach pomyśleć, jak to będzie wyglądać... Jednakże z drugiej strony, ciekawi mnie to, jak będzie wyglądać serwer, jak wielu ludzi zawita i jak serwer długo będzie "tętnić życiem".


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #290 dnia: Luty 25, 2013, 11:22:23 am »
angielskie nazwy wolisz bo? Pewnie nie znasz jezyka. W ich jezyku brzymi to tak samo/bardzo podobnie jak w naszym, z tym ze oni problemu nie maja jakos z tym. zmien kraj
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: -1

  • ...xax0r!?
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #291 dnia: Luty 25, 2013, 11:35:19 am »
angielskie nazwy wolisz bo? Pewnie nie znasz jezyka. W ich jezyku brzymi to tak samo/bardzo podobnie jak w naszym, z tym ze oni problemu nie maja jakos z tym. zmien kraj

O widzę wyciągasz wnioski bardzo piękne. Widzę, jak operujesz językiem ojczystym. Wolę angielskie nazwy i angielski opis questów, bo jestem przyzwyczajony i po prostu lepiej brzmią dla mnie nazwy czytane z angielskiego, niźli po polsku. Śmiesz twierdzić, że nie znam angielskiego? Huh, iście gimnazjalny tok myślenia... Zmień kraj? No niestety, niektórzy mają już to doświadczenie za sobą koleżko... Tak gwoli ścisłości, jeśli pytam to chcę uzyskać prostej i przejrzystej odpowiedzi, a nie durnowatego komentarza... Peace!


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #292 dnia: Luty 25, 2013, 11:46:00 am »
angielskie nazwy wolisz bo? Pewnie nie znasz jezyka. W ich jezyku brzymi to tak samo/bardzo podobnie jak w naszym, z tym ze oni problemu nie maja jakos z tym. zmien kraj

O widzę wyciągasz wnioski bardzo piękne. Widzę, jak operujesz językiem ojczystym. Wolę angielskie nazwy i angielski opis questów, bo jestem przyzwyczajony i po prostu lepiej brzmią dla mnie nazwy czytane z angielskiego, niźli po polsku. Śmiesz twierdzić, że nie znam angielskiego? Huh, iście gimnazjalny tok myślenia... Zmień kraj? No niestety, niektórzy mają już to doświadczenie za sobą koleżko... Tak gwoli ścisłości, jeśli pytam to chcę uzyskać prostej i przejrzystej odpowiedzi, a nie durnowatego komentarza... Peace!

wolisz angielskie nazwy, a jeszcze nie widzialeś PL serwera, cool story

jak wolisz ang nazwy masz core serwer
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2013, 11:50:39 am wysłana przez kamiil »


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: -1

  • ...xax0r!?
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #293 dnia: Luty 25, 2013, 11:50:11 am »
wolisz angielskie nazwy, a jeszcze nie widzialeś PL serwera, cool story

wszystko kwestia przyzwyczajenia, po 2 tygodniach nie bedziesz widział roznicy miedzy eng i pl

Nie trudno się domyśleć, jak to wszystko będzie wyglądać. Możliwe, że nie będzie dla mnie różnicy, co nie zmienia faktu iż zadałem normalne pytanie, na które oczekiwałem prostej odpowiedzi :) . Nvm. Pożyjemy, zobaczymy :)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #294 dnia: Luty 25, 2013, 11:52:04 am »
na pewno dla kogoś kto grał 5 lat na ang przyzwyczai się w moment : D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #295 dnia: Luty 25, 2013, 12:13:53 pm »
Wyczuwam ironie, ale w czym problem drogi alarionie?


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: -1

  • ...xax0r!?
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #296 dnia: Luty 25, 2013, 12:21:27 pm »
na pewno dla kogoś kto grał 5 lat na ang przyzwyczai się w moment : D

Dla niektórych, jak widać, zero problemu... Dobrze, że nieliczni rozumieją :D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #297 dnia: Luty 25, 2013, 12:25:10 pm »
Wyczuwam ironie, ale w czym problem drogi alarionie?

w niczym, podkreślam idiotyzmy które są czasem wypisywane przez wielkich znawców obco/narodowo językowych serwerów : )

Przecież nie piszę "nie grajcie tam"  z wieloletniego doświadczenia wiem, że póki ludki nie pójdą i nie przekonają się o failu na własnej skórze, to im więcej bym pisał tym większe by było zacietrzewienie, więc sobie tylko spokojnie czytam posty pro pve ownerów over 900000 serwerów : D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 652

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #298 dnia: Luty 25, 2013, 12:50:11 pm »
core ftw servidor z 1700 online wieczorem.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #299 dnia: Luty 25, 2013, 01:00:39 pm »
słaba prowokacja : D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker