Witaj
Gość

Wątek: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!  (Przeczytany 300211 razy)

  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #325 dnia: Luty 25, 2013, 08:22:57 pm »
Ale ty pieprzysz 3 po 3. To, że ktoś nie jest takim prosikiem jak ty i nie żyje to grą, to nie znaczy, że trzeba go porównywać do BMF... Będzie miało ludzi, trudno, ale będzie klimat, będzie więcej, też fajnie. Co do poziomu, co z tego, że będzie niski, jak komuś się nie spodoba pójdzie sobie gdzie indziej, przecież ty grasz na ulra pro Core, także w czym masz problem?

Także idź stąd, bo guzik Cię to powinno obchodzić skoro nie masz nic do wniesienia tylko swoje: dead servidur OooOooOOo, over 9000, to jest tak *******... Ile ci brakuje % do bana, bo ja bym się chyba zmówił z ludźmi z tego forum, którzy też rzygają na tą Twoją idiotyczną propagandę, żeby na każde uchylenie od regulaminu słać raport, naprawdę nie wiem czy ty udajesz, nie masz życia, jesteś nerdem? No offense, nie chcę Cię obrażać i nic z tych rzeczy... Jak jesteś takim zapalonym graczem, który wszystko wie i jest taki super, naucz się koreańskiego, za kilka lat jak nabierz wprawy w języku wyjedź do Korei, tam będziesz gwiazdą.

Póki co to widzę, że chyba boisz się, że PL przebije core pod względem aktywności, zabawy itd. Jeździsz po nim wszędzie. Powinieneś się cieszyć, że w końcu Polska będzie miała coś na własność, nawet jeśli poziom nie będzie wygórowany.

Uprzejmie Cię broszę, idź na Ultra Alive Core less than 9000 i graj sobie tam i nie zawracaj (tutaj) ludziom dupy, swoim płakaniem.

@Dyma, kto niby rozkręcił drame, Alarion? BMF przyszło i wszyscy ich schejtowali, a oni zaczęli bluzgać na lewo i prawo (jak to bmf: nie mam argumentów, zwyzywam Ci rodzine).


  • Wiadomości: 652

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #326 dnia: Luty 25, 2013, 08:30:22 pm »
alarion szykuje ciętą ripostę za
3 sec

2 sec



1 sec!


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #327 dnia: Luty 25, 2013, 08:53:14 pm »
Ludzie którzy wybieraja sie na ten serwer doskonale wiedza czego można sie po nim spodziewac. Na pewno bedzie zatrzesienie ludzi na początku, potem 1/3 quitnie. Bedzie duzo bmfów, metinowców i ogolnie graczy stawiających 1 kroki w grze. Co d tego nie trzeba nikogo specjalnie uswiadamiac. Jednak jak widac zawsze znajdzie sie jakis analion co mysli ze jest fajny. takie zycie.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 225

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #328 dnia: Luty 25, 2013, 09:20:24 pm »
takim jak ty mistrzem pvp : )


Dlaczego mam się bać o onilne na Core? Ci Polacy co tu grają wiedzą jak będzie na polaczkowie i nie przeniosą się tam. Ci co pójdą to większości (ofc nie wszyscy!) to banda emo skoczków jak bmf ^^
Skończysz kiedyś gre na Core to też będziesz skoczek.  :D
Ja bym się upatrywał w migracji ludności z Core na Polski raczej w nizszych lvlach aniżeli w "topce" . Jak ktoś tam pogrywa ma ten 85 lvl to pewnie pogra sobie na Lilith . Polski server officjalny super fajnie ale troche za późno jak dla mnie ta gra niestety straciła swój urok znudziła mnie swoją żelazną farmą w wiekszości niestety w full pt + instancje na przestrzeni lvli 85-95(jak wyżej nie wiem). Polskie nazwy? Dla jaj wbije i zobacze ten server i byc może popekuje na talking jak to robiłem na Core. Mimo wszystko troche smutne jeśli na serverze off Europejskim jest 3k ludzi wiadomo tym co tam grają daje to zabawe i wystarcza ale jest to żenująca ilość graczy na officjalu jak i ilość tych officjali Eu. Dla porównania w World of Tanks na Eu Servie gra 150+- k ludzi. O czym to świadczy? Ano o tym iż jest to grywalniejsza atrakcyjniejsza gra na te chwile . Niestety ale Nc zabiło te gre farmą której nigdy dość i brakiem niczego fajneog przed end game.
Ps. Ciekawy jestem losu tego serva :D


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #329 dnia: Luty 25, 2013, 09:59:08 pm »
moim zdaniem online na początku będzie spory bo wiele osób co "zawsze przez coś nie mogą być top" będzie liczyła, że na tle metinowców, tibijczyków i innych początkujących i do tego gimbazy, w końcu się wybije, oczywiście nic bardziej mylnego ;) Jakieś bmfy czy inne klany typu "najlepsi z najgorszych" ( są beznadziejni, ale na tle polskich klanów wypadają całkiem dobrze...chyba) po miesiącu pewnie odejdą bo będą zażenowani poziomem serwera i zostaną się "prosy" z polaczkowa oraz newbe. O ile Ci pierwsi chcieliby wszystko za nic, o tyle Ci drudzy pewnie będą ostro płacić innovie i serwer będzie ultra słaby, ale będzie przynosił spore zyski. Już widzę ten szał 12nastolatków na jakąś czapeczkę ze świńskim ryjkiem :D
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #330 dnia: Luty 25, 2013, 10:14:52 pm »
O to to to co Dyma napisał, idealnie opisuje Core :D





  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #331 dnia: Luty 26, 2013, 01:00:46 am »
Aż się zdziwiłem, że niektórzy grają w L2 po to, żeby coś osiągnąć. Ja już z tego wyrosłem. To tylko gra...


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #332 dnia: Luty 26, 2013, 07:02:11 am »
Aż się zdziwiłem, że niektórzy grają w L2 po to, żeby coś osiągnąć. Ja już z tego wyrosłem. To tylko gra...
Dziwisz się o postawe którą sam reprezentowaleś? fck logic

I co masz na myśli to tylko gra?



  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #333 dnia: Luty 26, 2013, 09:23:35 am »
To że ty wyrosłeś z tego to nic nie znaczy, ja znam ludzie po 40 którzy grając w gry przegrywają swoje życie przed komputerem, jeśli im to pasuje to czemu nie, jedni wolą zaćpać się, inni pić wino wiedząc że kolejny dzień spędzą spiąć w rowie albo pod budką z piwem, a jeszcze inni wolą przegrać swoje życie przed komputerem.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #334 dnia: Luty 26, 2013, 10:16:09 am »
Ale ty pieprzysz 3 po 3. To, że ktoś nie jest takim prosikiem jak ty i nie żyje to grą, to nie znaczy, że trzeba go porównywać do BMF... Będzie miało ludzi, trudno, ale będzie klimat, będzie więcej, też fajnie. Co do poziomu, co z tego, że będzie niski, jak komuś się nie spodoba pójdzie sobie gdzie indziej, przecież ty grasz na ulra pro Core, także w czym masz problem?

Także idź stąd, bo guzik Cię to powinno obchodzić skoro nie masz nic do wniesienia tylko swoje: dead servidur OooOooOOo, over 9000, to jest tak *******... Ile ci brakuje % do bana, bo ja bym się chyba zmówił z ludźmi z tego forum, którzy też rzygają na tą Twoją idiotyczną propagandę, żeby na każde uchylenie od regulaminu słać raport, naprawdę nie wiem czy ty udajesz, nie masz życia, jesteś nerdem? No offense, nie chcę Cię obrażać i nic z tych rzeczy... Jak jesteś takim zapalonym graczem, który wszystko wie i jest taki super, naucz się koreańskiego, za kilka lat jak nabierz wprawy w języku wyjedź do Korei, tam będziesz gwiazdą.

Póki co to widzę, że chyba boisz się, że PL przebije core pod względem aktywności, zabawy itd. Jeździsz po nim wszędzie. Powinieneś się cieszyć, że w końcu Polska będzie miała coś na własność, nawet jeśli poziom nie będzie wygórowany.

Uprzejmie Cię broszę, idź na Ultra Alive Core less than 9000 i graj sobie tam i nie zawracaj (tutaj) ludziom dupy, swoim płakaniem.

@Dyma, kto niby rozkręcił drame, Alarion? BMF przyszło i wszyscy ich schejtowali, a oni zaczęli bluzgać na lewo i prawo (jak to bmf: nie mam argumentów, zwyzywam Ci rodzine).

Dafuq, so much rage? O_o

Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #335 dnia: Luty 26, 2013, 10:23:59 am »
To że ty wyrosłeś z tego to nic nie znaczy, ja znam ludzie po 40 którzy grając w gry przegrywają swoje życie przed komputerem, jeśli im to pasuje to czemu nie, jedni wolą zaćpać się, inni pić wino wiedząc że kolejny dzień spędzą spiąć w rowie albo pod budką z piwem, a jeszcze inni wolą przegrać swoje życie przed komputerem.
Tylko ze gry głównie są przedstawiane w tym "złym" świetle kiedy własnie maja dużo wiecej pozytywnych stron, tak samo jak obecnie E-sport dla Polaków to coś niedopuszczalnego bo jak "poważni" ludzie mogą grac w takie głupie gry...


  • Banned
  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #336 dnia: Luty 26, 2013, 10:34:14 am »
próbujesz tą samą bajkę co z Arimasem, gdzie jak poproszę cię o screena to zaczniesz odwracać kota ogonem? : D
Powtarzasz się stary, co tam jeszcze ci potrzebne do twoich "badań" że do nas zaglądasz? : )
no przepieknie sie napiales. po co mam wrzucac tu tego screena? podwiniesz ogon i odbijesz z forum jak totys, pokit i reszta ekipy. wole cie miec tu pod reka, jakos tak mam ze widok ludzi niewydarzonych zyciowo i gadajacych od rzeczy mnie uspokaja i relaksuje.

ale swoja droga moglbys wydac oficjalne oswiadczenie - dlaczego rodzicie nazwali swoja firme krzak imieniem mlodszego syna? czyzby ich pierworodny nie byl spelnieniem marzen? jesli tak to raz dwa wolaj ich do kompa i pokaz jak trzesiesz core, na pewno poleca do urzedow zmieniac nazwe na michal, ew. ambercp. a moze ojciec liczyl skrycie, ze bedziesz taka gwiazda tenisa jak radawnska i nie sprostales oczekiwaniom i wymaganiom ??

ogarnij sie, otrzyj gile i przepros ladnie tu, na forum, a przestane cie masakrowac. zadne pmy, skrzynke niedlugo bede mial full od amirasowych i dymowych pmow.
Oczywiście i dzięki temu:
- mam najlepszych ludzi w klanie z całego serwera
- najwięcej hero
- zamek w aden
- zrobiliśmy 3/4 z dotychczasowych smokow
- i tylko chyba ja wiem dlaczego bramy były otwarte a wy geniusze zastanawiajcie się dalej
Pomyśl jakbyście mieli -_-' gdybym nie był taki zły ...

dziękuje mojemu klanowi za wspaniała mobilizację i obecność na siegu - z aktywnych graczy zabrakło tylko 4/100 osób to chyba najlepiej obrazuje jakim klanem mam zaszczyt kierować.
Do przeciwników: dziękuję za wspaniała pełna determinacji zabawę i do zobaczenia w środę pod Antkiem


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #337 dnia: Luty 26, 2013, 10:41:57 am »
oj panie profesorze, nerwy puszczają mocno, że dwa razy do tej samej bajki musisz się uciekać. kamilku, w przerwie pomiędzy biciem mobów, a z racji, że sezon truskawkowy jeszcze się nie zaczął, podrzuć naszemu naukowcowi lepsze teksty na PM które ma ciskać na forum, bo nawet długa przerwa mało mu dała : X

 
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Banned
  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #338 dnia: Luty 26, 2013, 10:51:22 am »
widze, ze fakt ze cie nawet slomensk carpetuje 3 na 10 sprawia, ze troche nerwowy jestes na forum hahaha ale powiedz, po co bylo od razu zglaszac moj ostatni post do moderatora? wez totysa, dyme i wsiadajcie w czarny woz i wpadajcie po mnie jak obiecywaliscie hahaha
Oczywiście i dzięki temu:
- mam najlepszych ludzi w klanie z całego serwera
- najwięcej hero
- zamek w aden
- zrobiliśmy 3/4 z dotychczasowych smokow
- i tylko chyba ja wiem dlaczego bramy były otwarte a wy geniusze zastanawiajcie się dalej
Pomyśl jakbyście mieli -_-' gdybym nie był taki zły ...

dziękuje mojemu klanowi za wspaniała mobilizację i obecność na siegu - z aktywnych graczy zabrakło tylko 4/100 osób to chyba najlepiej obrazuje jakim klanem mam zaszczyt kierować.
Do przeciwników: dziękuję za wspaniała pełna determinacji zabawę i do zobaczenia w środę pod Antkiem


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #339 dnia: Luty 26, 2013, 10:52:27 am »
hue hue hue hue
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Banned
  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #340 dnia: Luty 26, 2013, 10:55:36 am »
idz swoje historie ojcu opowiadac, ktory zarzadza firma krzak "bartek" siedzac w swoim "ofisie" bez koszulki hahaha
Oczywiście i dzięki temu:
- mam najlepszych ludzi w klanie z całego serwera
- najwięcej hero
- zamek w aden
- zrobiliśmy 3/4 z dotychczasowych smokow
- i tylko chyba ja wiem dlaczego bramy były otwarte a wy geniusze zastanawiajcie się dalej
Pomyśl jakbyście mieli -_-' gdybym nie był taki zły ...

dziękuje mojemu klanowi za wspaniała mobilizację i obecność na siegu - z aktywnych graczy zabrakło tylko 4/100 osób to chyba najlepiej obrazuje jakim klanem mam zaszczyt kierować.
Do przeciwników: dziękuję za wspaniała pełna determinacji zabawę i do zobaczenia w środę pod Antkiem


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #341 dnia: Luty 26, 2013, 11:01:13 am »
Po pierwsze, nikt z nowych graczy w l2 nie bedzie gralo. Jesli jeszcze nie grali to wierzcie mi, ze maja o wiele lepsze alternatywy niz l2.

Po 2. Na serwer zagladna pewnie i nasi sasiedzi ze wschodu i poludnia. Wiec ludzi nie braknie.

Po 3. Zapewne bedzie jakies syfiaste donate takie jak runy na exp, potiony na vitality itp. Tego gowna na offie nigdy nie powinno byc, a jak bedzie to nawet nie ma sensu tam zagladac. Bedzie to tylko powod do placzu i quitow. Dla mnie tez.  Nie mam zamiaru grac 3 miesiace tego co ktos ugra w 3 tygodnie. Od tego mam midrate ;d
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2013, 11:09:25 am wysłana przez Szakalaka »


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: -3

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #342 dnia: Luty 26, 2013, 11:05:13 am »
witamy w czasach pay2win


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #343 dnia: Luty 26, 2013, 11:07:46 am »
Wiem ze p2p > f2p i mnie to nie dziwi. Dziwie sie tylko tylko jak mozna bylo zrobic az taka przepasc miedzy zwyklym graczem a czlowiekiem placacym.

Prawde mowiac predzej zagladnal bym na serwer na starych warunkach. Abonament i nie ma rownych i rowniejszych.


  • Banned
  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #344 dnia: Luty 26, 2013, 11:13:46 am »
to nie prawda. wystarczy spojrzec na przyklad core:

kamil i tazman nie wydali ani zlotowki, podczas gdy aralion wraz z amber cp wydali polowe obrotu firmy bartek na potki, runy na xp i PA. Efekt byl taki, ze jak kamil i tazman dobijali 95 to aralion wciaz meczyl speziona. ponadto oni sobie farmili gdzie chcieli w orbis, a aralion siedzial na fairy i zmienial klany liczac, ze w koncu gdzies ludzie mu pomoga zajac 1 salke w orbisie.

o jakim pay2win wy tu mowicie?
Oczywiście i dzięki temu:
- mam najlepszych ludzi w klanie z całego serwera
- najwięcej hero
- zamek w aden
- zrobiliśmy 3/4 z dotychczasowych smokow
- i tylko chyba ja wiem dlaczego bramy były otwarte a wy geniusze zastanawiajcie się dalej
Pomyśl jakbyście mieli -_-' gdybym nie był taki zły ...

dziękuje mojemu klanowi za wspaniała mobilizację i obecność na siegu - z aktywnych graczy zabrakło tylko 4/100 osób to chyba najlepiej obrazuje jakim klanem mam zaszczyt kierować.
Do przeciwników: dziękuję za wspaniała pełna determinacji zabawę i do zobaczenia w środę pod Antkiem


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: -1

  • ...xax0r!?
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #345 dnia: Luty 26, 2013, 11:13:51 am »
Oj, co do nowych graczy, to zdaje mi się, że jesteś w błędzie ;)


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: -3

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #346 dnia: Luty 26, 2013, 11:28:39 am »
nie wydaje mi sie zeby kalmil z tamzanem wygrali server  :oops:


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #347 dnia: Luty 26, 2013, 11:41:28 am »



profesor wie lepiej, zależy co mu kamilek szepnie na PM-kę (tudzież sam napiszę z dual konta) : )




witamy w czasach pay2win

Co do waszego "pay 2 win", wy chyba nie wiecie co to jest. Zerknijcie na l2 store ncsoft (tylko tak dokładnie) to zrozumiecie, że potki na vita i runki na expa to kropla w morzu tego co można za dotę dostać tam : D

poza tym pamiętajcie też o 2 sprawach:

- to są w większości itemy tradeowalne, więc jak ktoś jest obrotny, to je sobie zakupi
- jakby nawet tego nei było (tylko był abonament) to i tak ludzie by kupowali adenę i kupowaliby epiki, OE bronie. Donate to donate. Może być legalny przez inove, albo nielegalny na max cheaters / allegro etc. etc.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 225

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #348 dnia: Luty 26, 2013, 12:30:50 pm »



profesor wie lepiej, zależy co mu kamilek szepnie na PM-kę (tudzież sam napiszę z dual konta) : )




witamy w czasach pay2win

Co do waszego "pay 2 win", wy chyba nie wiecie co to jest. Zerknijcie na l2 store ncsoft (tylko tak dokładnie) to zrozumiecie, że potki na vita i runki na expa to kropla w morzu tego co można za dotę dostać tam : D

poza tym pamiętajcie też o 2 sprawach:

- to są w większości itemy tradeowalne, więc jak ktoś jest obrotny, to je sobie zakupi
- jakby nawet tego nei było (tylko był abonament) to i tak ludzie by kupowali adenę i kupowaliby epiki, OE bronie. Donate to donate. Może być legalny przez inove, albo nielegalny na max cheaters / allegro etc. etc.

A co można dostać  na Nc jeśli możesz w skrócie?
Sprawa jest taka albo ludzie płacą abonament albo płacą za itemy , czołgi premium, runy itd. Dota zawsze była i będzie w ten czy inny sposób. Tylko pytanie czy kiedyś ktoś z was miał możliwość zainstalowac pograć w l2 na Nc, na innovie, w World of tanks, w tere ? Nie bo trzeba było płacić co miesiąc a tu jak jestes cassualem to sobie możesz pykac nie wydając ani złotówki. Dla mnie F2P FTW


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #349 dnia: Luty 26, 2013, 12:45:06 pm »
Aż się zdziwiłem, że niektórzy grają w L2 po to, żeby coś osiągnąć. Ja już z tego wyrosłem. To tylko gra...
Dziwisz się o postawe którą sam reprezentowaleś? fck logic

I co masz na myśli to tylko gra?

Nigdy nie biegałem po forach i nie płakałem, że ludzie to 'emo skoczki', które zmieniają serwer jak po dupie dostaną, ani że serwer, który jeszcze nie wstał jest failem, bo 'mój' jest lepszy i na nowy pójdą tylko Ci, którzy nic nie osiągnęli na 'moim'. Po prostu sobie grałem for fun na privach.

Chodzi mi o to, że niektórzy traktują to zbyt poważnie, jakby to było całe ich życie...


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane