Witaj
Gość

Wątek: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!  (Przeczytany 300024 razy)

  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #350 dnia: Luty 26, 2013, 01:02:58 pm »
Chodzi mi o to, że niektórzy traktują to zbyt poważnie, jakby to było całe ich życie...
Bo na takich ludzi zwraca się zbyt dużą uwagę, jakoś nikt znacznie nie zwraca uwagi na alkoholików czy ćpunów ale za to jak się wspomni o ludziach którzy grają troche "poważniej" to już jak o osobie uzależnionej, to jest chore.



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #351 dnia: Luty 26, 2013, 01:04:24 pm »
a kto biega po forach? mi się nawet forum inovy pl nie chce przeglądać, zobaczyłem tam 2-3 topici i mi wystarczy, a jak widać kamilki i im podobne i tak mają już taką obsesję, że muszę podszywać się pod mój nick na forum : D

chyba, że pisałeś do kogoś innego, to sorry ^^


@Asm
Scrole of destruction - pozwają na high OE broni, dlatego jak obejrzyj frapsy z NCwest zobaczysz że w top party dużo osób biega z latarkami +10-16 (tak jak na jakimśhigh rate ; p )

Fajne power koszulki (dawałem kiedyś linka na forum, ale nie mam go pod ręką tutaj). Dają ++ do wielu statystyk i sporo innych bonusów

Scrole of destruction do armorów i sporo innych

i ogólnie co jakiś czas pojawiają się inne fajne bajery, np. niedawno kilka osób mówiło, że mają być scrole co mogą zmienić zwykły item w blessed (z jakąś tam %) ale nie chciało mi się póki co tego potwierdzać, więc potraktujmy to jako plotkę ; D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #352 dnia: Luty 26, 2013, 02:33:46 pm »
Chodzi mi o to, że niektórzy traktują to zbyt poważnie, jakby to było całe ich życie...
Bo na takich ludzi zwraca się zbyt dużą uwagę, jakoś nikt znacznie nie zwraca uwagi na alkoholików czy ćpunów ale za to jak się wspomni o ludziach którzy grają troche "poważniej" to już jak o osobie uzależnionej, to jest chore.
O jakim poważnym graniu ty mówisz jeśli ktoś siedzi 15+ godzin dziennie albo i więcej i tak tygodnie i miesiące kolejne mu upływają to jest choroba a nie troche bardziej poważna gra. Ja również lubie od czasu do czasu pograć sobie ale nie dzień w dzień jak tylko otworzą nowy serwer czy ma premiere nowa gra.
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2013, 02:36:01 pm wysłana przez Grande »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #353 dnia: Luty 26, 2013, 02:56:22 pm »
Chodzi mi o to, że niektórzy traktują to zbyt poważnie, jakby to było całe ich życie...
Bo na takich ludzi zwraca się zbyt dużą uwagę, jakoś nikt znacznie nie zwraca uwagi na alkoholików czy ćpunów ale za to jak się wspomni o ludziach którzy grają troche "poważniej" to już jak o osobie uzależnionej, to jest chore.
O jakim poważnym graniu ty mówisz jeśli ktoś siedzi 15+ godzin dziennie albo i więcej i tak tygodnie i miesiące kolejne mu upływają to jest choroba a nie troche bardziej poważna gra. Ja również lubie od czasu do czasu pograć sobie ale nie dzień w dzień jak tylko otworzą nowy serwer czy ma premiere nowa gra.
Słyszałeś o gaming house'ach?

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #354 dnia: Luty 26, 2013, 03:01:53 pm »
Chodzi mi o to, że niektórzy traktują to zbyt poważnie, jakby to było całe ich życie...
Bo na takich ludzi zwraca się zbyt dużą uwagę, jakoś nikt znacznie nie zwraca uwagi na alkoholików czy ćpunów ale za to jak się wspomni o ludziach którzy grają troche "poważniej" to już jak o osobie uzależnionej, to jest chore.
O jakim poważnym graniu ty mówisz jeśli ktoś siedzi 15+ godzin dziennie albo i więcej i tak tygodnie i miesiące kolejne mu upływają to jest choroba a nie troche bardziej poważna gra. Ja również lubie od czasu do czasu pograć sobie ale nie dzień w dzień jak tylko otworzą nowy serwer czy ma premiere nowa gra.
Słyszałeś o gaming house'ach?
Nie słyszalem


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #355 dnia: Luty 26, 2013, 03:16:10 pm »
Chodzi mi o to, że niektórzy traktują to zbyt poważnie, jakby to było całe ich życie...
Bo na takich ludzi zwraca się zbyt dużą uwagę, jakoś nikt znacznie nie zwraca uwagi na alkoholików czy ćpunów ale za to jak się wspomni o ludziach którzy grają troche "poważniej" to już jak o osobie uzależnionej, to jest chore.
O jakim poważnym graniu ty mówisz jeśli ktoś siedzi 15+ godzin dziennie albo i więcej i tak tygodnie i miesiące kolejne mu upływają to jest choroba a nie troche bardziej poważna gra. Ja również lubie od czasu do czasu pograć sobie ale nie dzień w dzień jak tylko otworzą nowy serwer czy ma premiere nowa gra.
A czy ja wspominam o ludziach co siedza 15 godzin przy kompie bez wychodzenia z domu przez tygodnie?


  • Banned
  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #356 dnia: Luty 26, 2013, 03:28:00 pm »
Nie słyszalem
profesjonalne druzyny gejmingowe maja swoje wlasne nieruchomosci (nie zadne gaming house jak to jakis przychlast zasugerowal) najczesciej mieszkania/apartamenty, z rzadka wolnostojace domy, w ktorych na codzien zyja, trenuja i graja. popularne glownie w takich krajach jak korea i japonia, gdzie e-sport jest na nieco wyzszym poziomie, chodz same mieszkania przeznaczone stricte do gier i bootcampow znajdziesz tez w europie (a nawet polsce).

generalnie w takich miejsach profesjonalne druzyny (czyli takie, ktore maja kontrakty) spedzaja wiekszosc czasu w ciagu roku, reszta to wyjazdy. cos w stylu normalnej pracy, z tymze wymiar jest nieco inny, no najczesciej nie wracasz do domu na nocki

tl;dr - siedza typy przed kompami cale dnie, w nocy snia o graniu, dla reklasu w chwilach przerw ogladaja seriale/bajki na kompie, jedza przed kompami, a jak akurat nie graja to rozkminaja strategie/ogladaja replaye, a za wszystko dostaja co miesiac calkiem nieprzecietna kase.

w sumie to jak amiras, z tymze on nie dostaje za to pieniedzy xD po prostu jest lamuskiem.
Oczywiście i dzięki temu:
- mam najlepszych ludzi w klanie z całego serwera
- najwięcej hero
- zamek w aden
- zrobiliśmy 3/4 z dotychczasowych smokow
- i tylko chyba ja wiem dlaczego bramy były otwarte a wy geniusze zastanawiajcie się dalej
Pomyśl jakbyście mieli -_-' gdybym nie był taki zły ...

dziękuje mojemu klanowi za wspaniała mobilizację i obecność na siegu - z aktywnych graczy zabrakło tylko 4/100 osób to chyba najlepiej obrazuje jakim klanem mam zaszczyt kierować.
Do przeciwników: dziękuję za wspaniała pełna determinacji zabawę i do zobaczenia w środę pod Antkiem


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #357 dnia: Luty 26, 2013, 04:29:42 pm »
Tylko że w krajach takich jak Korea można zarobić na tym i traktować to jak normalną prace ale nie w polsce gdzie taka osoba nie ma co miesiąc wypłaty za siedzenie przed komputerem, i jest co najwyżej uzależnionym od mmo odludkiem.
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2013, 04:31:32 pm wysłana przez Grande »


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #358 dnia: Luty 26, 2013, 05:04:12 pm »
Policzmy zatem!

AtosPortosiAmiras 15% obraza + 15% rodzina + 30% rodzina + 30% rodzina + 30% obraza.. O rany, skończyła mi się skala... Tego pana zapraszamy na 4chana, bo to forum nie stoi tu dla podobnych milusińskich...

Quentim 30% obraźliwe teksty w stosunku do innych (tak, nie interesuje mnie czy pośrednio czy nie)

Alarion 15% za  "zdjęcia twojej rodziny". Chyba powoli kończą się pochwały? Zapraszam do pisania poradników, brakuje nam na przykład up-to-date kontektu na temat klas postaci...

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #359 dnia: Luty 26, 2013, 06:24:35 pm »
Tylko że w krajach takich jak Korea można zarobić na tym i traktować to jak normalną prace ale nie w polsce gdzie taka osoba nie ma co miesiąc wypłaty za siedzenie przed komputerem, i jest co najwyżej uzależnionym od mmo odludkiem.
Jedni grają w piłke, drudzy siedza przed komputerami troche dłużej niż przeciętna osoba, ale żadna z nich nie jest gorsza, są różne pasje a ze niestety Polacy to zacofany kraj nie potrafią tego zrozumieć, a twój post dobitnie to pokazuje.

W krajach takich jak Polska można zarobic na graniu w piłke i traktować to jak normalną prace ale nie w Korei gdzie taka osoba nie ma co miesiac wypłaty za siedzenie na boisku i jest najwyżej uzależnionym od piłki nożnej odludkiem.

Rozumiesz? można lubić grać i robic to dłużej niż przeciętna osoba i robić to coraz lepiej nie będąc tak zwanym "odludkiem" bo fakt ze nie zarabiamy nie oznacza ze nie czerpiemy z tego przyjemności a to ona liczy się najbardziej, myslisz ze każda osoba postanowi sobie ze "ohh zostane piłkarzem i za miesiąc juz dostane wypłate".



  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #360 dnia: Luty 26, 2013, 07:55:04 pm »
Tylko że w krajach takich jak Korea można zarobić na tym i traktować to jak normalną prace ale nie w polsce gdzie taka osoba nie ma co miesiąc wypłaty za siedzenie przed komputerem, i jest co najwyżej uzależnionym od mmo odludkiem.
Jedni grają w piłke, drudzy siedza przed komputerami troche dłużej niż przeciętna osoba, ale żadna z nich nie jest gorsza, są różne pasje a ze niestety Polacy to zacofany kraj nie potrafią tego zrozumieć, a twój post dobitnie to pokazuje.

W krajach takich jak Polska można zarobic na graniu w piłke i traktować to jak normalną prace ale nie w Korei gdzie taka osoba nie ma co miesiac wypłaty za siedzenie na boisku i jest najwyżej uzależnionym od piłki nożnej odludkiem.

Rozumiesz? można lubić grać i robic to dłużej niż przeciętna osoba i robić to coraz lepiej nie będąc tak zwanym "odludkiem" bo fakt ze nie zarabiamy nie oznacza ze nie czerpiemy z tego przyjemności a to ona liczy się najbardziej, myslisz ze każda osoba postanowi sobie ze "ohh zostane piłkarzem i za miesiąc juz dostane wypłate".
Zacznijmy od tego że w polsce na sporcie raczej kokosów nie ma a wiem co mówie bo siedze właśnie w sporcie dość aktywnie od ponad 15 lat, kolejna sprawa a czy ja gdzieś napisałem że jak ktoś siedzi przed komputerem tyle to jest gorszy? wręcz przeciwnie napisałem we wcześniejszych postach że są różne pasje i każdy marnuje życie na swój sposób nawet jeśli to ma związek z uzależnieniem.


  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #361 dnia: Marzec 03, 2013, 11:38:26 am »
Tylko że w krajach takich jak Korea można zarobić na tym i traktować to jak normalną prace ale nie w polsce gdzie taka osoba nie ma co miesiąc wypłaty za siedzenie przed komputerem, i jest co najwyżej uzależnionym od mmo odludkiem.
YYY sorry ale chyba mało siedzisz w temacie bo na graniu w Polsce też zarabiają, dobre teamy w lola, sc itd, na streamach na turniejach itd, na l2 też byś mógł zarabiać(nie mówię tu o sprzedaży adeny czy itemów) na streamowaniu, ale kto by chciał oglądać jak zabijasz potwory całymi dniami :D
przepis na duże zarobki z grania:
- mieć cycki
- mieć neta z dobrym uploadem + xplita czy innne coś
- umieć grac w lola
- mieć ciekawą osobowość i cycki
- grać i streamować all dai long, zbierać dotacje założyc fanpejdże fora itd. jak ktoś nie wierzy to poszukajcie sobie streama np itshafu albo poksie
uwaga cycki nie są obowiązkowe ale bardzo zalecane :D i nie mówię tu o męskich cyckach!


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: -3

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #362 dnia: Marzec 03, 2013, 11:55:29 am »
przepis na duże zarobki z grania:
- mieć cycki
- mieć neta z dobrym uploadem + xplita czy innne coś
- umieć grac w lola
- mieć ciekawą osobowość i cycki
- grać i streamować all dai long, zbierać dotacje założyc fanpejdże fora itd.

wczoraj widzialem jak panienka nic nie ogarniala, ale miedzy rundami pokazywala cwieczenia yogi, 2k viewers


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #363 dnia: Marzec 03, 2013, 03:27:31 pm »
No i ile twitch.tv płaci za 2k średnio miesięcznie. 3 tysiące PLN? Jak mniej, to nie mamy o czym rozmawiać.


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #364 dnia: Marzec 03, 2013, 03:45:06 pm »
Oce na own3dzie za srednio 10k widzow przez 8h dziennie zarabial jakies 9k dolcow


  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #365 dnia: Marzec 03, 2013, 04:09:22 pm »
Oce na own3dzie za srednio 10k widzow przez 8h dziennie zarabial jakies 9k dolcow
najlepszy jest i tak ten polski vloger od gier rockalone2k, gra w różne gry, w żadną nie jest nawet dobry, ma z 30 lat gada o jakiś pierdołach a wyświetleń czy to na twiczu czy na yt w pizdu, myśle że spokojnie robi 5k miesięcznie, więc tak, na graniu da się zarabiać ale trzeba znaleźć swój sposób na to a ich jest wiele :)


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #366 dnia: Marzec 03, 2013, 04:45:40 pm »
Voyboy ma teraz 41k, ostatnio jak padło EU miał ok. 60k, weź tak streamuj przez kilka godzin, a połowa ma adblocki - np. ja :P


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #367 dnia: Marzec 04, 2013, 12:18:31 pm »
Za każdy view na yt zarabiasz 0,01 $, za subskrypcję 0,03$. Ale to nie jest takie proste. Bo musi to być Twój wytwór, chodzi o prawa autorskie o muzykę itp. Wysyłane na yt jest w cholerę ludzi którzy mieli pomysł i kręcą kasę, np ten adbuster (czy jak mu tam) który testuje wszystko, od płynów do naczyń po modemy od neta.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2013, 12:21:58 pm wysłana przez EsTeCzteryRkA »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #368 dnia: Marzec 04, 2013, 12:52:31 pm »
Za każdy view na yt zarabiasz 0,01 $, za subskrypcję 0,03$. Ale to nie jest takie proste. Bo musi to być Twój wytwór, chodzi o prawa autorskie o muzykę itp. Wysyłane na yt jest w cholerę ludzi którzy mieli pomysł i kręcą kasę, np ten adbuster (czy jak mu tam) który testuje wszystko, od płynów do naczyń po modemy od neta.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2


...Nie zapominaj też o tym, że często na true partnerstwo z YT (a nie reklamy z Adsense) trzeba czekać nawet latami :P

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #369 dnia: Marzec 04, 2013, 01:08:47 pm »
No tak, musisz być dodany do ich programu partnerskiego.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2


4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #370 dnia: Marzec 04, 2013, 02:25:58 pm »
A teraz wracamy do rozmów o l2 chociażby :P
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #371 dnia: Marzec 04, 2013, 05:28:12 pm »
jakby ktoś napotkał w necie reklamę PL serwera to zapodajcie linka bo ciekawi mnie gdzie i jak ją umieszczą/umieszczają.
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #372 dnia: Marzec 04, 2013, 05:39:10 pm »
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #373 dnia: Marzec 04, 2013, 07:14:53 pm »
eee liczyłem na Chucka Norrisa w tv, jak z WoWem ;p
btw można by przenieść ten temat do działu serwera, którego dotyczy, tak jak to jest chyba ze wszystkimi tematami tego typu.
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #374 dnia: Marzec 04, 2013, 10:36:23 pm »
Kiedy start bety/live?