Witaj
Gość

Wątek: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!  (Przeczytany 299989 razy)

  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #800 dnia: Maj 07, 2013, 12:58:24 pm »
Kto normalny by zbanował ludzi którzy dają im za free kase.
czy musze wytlumaczyc Tobie relacje klient-sprzedawca?
jaka kase za free?
relacje klient-sprzedawca to są w sklepie a nie na takim serwerze. Jesli uważasz że za free nie dają im kasy to powiedz ty mi co takiego wielkiego innova zrobiła od startu core, teraz od startu lilith. Dla mnie w obu przypadkach to skok na kase i tyle. Co im zależy czy odejdzie 200 osób z serwera, jak by odeszło 100k to by mogło im zależeć.

1. Postawili server- czyli wyprodukowali towar
2. Uruchomili L2store oraz wystawili ceny- okreslili cene
3. zaczeli sprzedawac- biznes sie kreci ;P

teraz zobacz Twoj tok rozumowania:

1. siedza sobie na swojej rosyjskiej laweczce i przychodzi Taziu i zostawia im na laweczce rosyjska flaszeczke - daje kase/dobro za free
2. innova zabiera flaszeczke i pije za free- korszytanie z dobroci Tazia


Teraz jeszcze raz przemysl swoj tok rozumowania humanisto ;) -braki w ekonomii masz straszne skoro myslisz, ze dla Innovy 200 ludzi na Lilith to malo  ;) To nie jest "skok na kase" tylko zaoferowanie produktu i sprzedanie go po przystepnej cenie- zobacz ceny PA na Core i na Lilith - chyba sie roznia, co? dokladnie ;) Poza tym klienta trzeba przetlumaczyc, zaplacic ludziom, nawet samo to ze start serwera sie zmienial... myslisz ze osoby stanowiace ten projekt tez mowily w sklepie- "ej sluchajcie server nam sie sypnal dajcie nam buleczki i nutelle za friko ? " na tym swiecie praktycznie za wszystko placisz, a jak cos sie zmienia/ktos Tobie nie placi to Ty nie placisz komu innemu.
Szkoda że porównując ten towar do innych mmo to tak jak by porównać hulajnoge do ferrari. W takim gw2 były boty zagrożona była marka poszły bany kilkudziesięciu tysięcy kont bez jakiegokolwiek tłumaczenia był miesiąc płaczu potem wszystko ucichło teraz nikt nie pamięta o tym. Zobacz sobie na blizzarda co robi z wowem. Natomiast innova co zrobiła na core też ponoć były boty i wykorzystywanie bugów i jedyne co zrobili kilka dni zawiesili konto i tyle, mentora tam nie było na początku. Tutaj nie ma o wiele więcej niż mentora, do tego z tego co słychać lipa z CH, słabe spolszczenie i wiele wiele innych rzeczy. Kolejna sprawa brak reklamy, coraz to więcej itemów w store wszystko tylko aby utrudnić grę ludziom którzy nie wpłacają im kasy. Fakt na nc west gre zniszczyły boty ale tam wszystko inne działa prawidłowo nie tak jak tutaj.
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2013, 01:00:10 pm wysłana przez Grande »


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #801 dnia: Maj 07, 2013, 01:17:06 pm »
slabe tlumaczenie, brak reklamy , l2 store,  prosze kopnij sie w glowe
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2013, 01:18:44 pm wysłana przez kamiil »


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #802 dnia: Maj 07, 2013, 01:26:53 pm »
slabe tlumaczenie, brak reklamy , l2 store,  prosze kopnij sie w glowe
Daj mi linki do reklam l2 obecnie a ja ci dam linki do recenzji w internecie bardzo słabych oraz do tłumaczeń fanowskich gier i zobaczymy kto ma racje.
Zresztą ta dyskusja się toczy odkąd wystartowało core i na każda sensowną krytykę innovy ludzie którzy tam graja z piana na ustach wymyślają takie bezsensowne teksty, po czym jest quit i hate leci w strone tej innovy która kilka dni wcześniej tak radośnie bronili.
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2013, 01:35:05 pm wysłana przez Grande »


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #803 dnia: Maj 07, 2013, 01:43:21 pm »
jak mysleles ze bedzie  reklama w przerwie finalu ligi mistrzow to rzczywiscie inoova feil

fanowskie  gry tak tak, podaj lepiej co jest nie tak z tłumaczeniem




  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #804 dnia: Maj 07, 2013, 01:48:20 pm »
Dobrze wiesz że nie o taką reklame mi chodzi. Zresztą wiadomo było że nic sensownego nie możesz napisać. A co do spolszczenia wielokrotnie podawałem to i zresztą nie tylko ja.
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2013, 01:51:13 pm wysłana przez Grande »


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #805 dnia: Maj 07, 2013, 01:52:45 pm »
Nie ma jak wypowiedzi ludzi co nie graja a płaczą.

Grande w każdym poście sam hejt, 0 konstruktywnej krytyki, sam żal itp... Brak $ na PA, czy po prostu dziewczyna z gimazjum Cię olała ?



  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #806 dnia: Maj 07, 2013, 01:53:21 pm »
dzisiaj mnie zaskoczyl  szponton apokalipsy , az sobie sprawdzilem co to szponton  8)

co d ol2stroe są na aukcji vit scrole za 1,5kk na ktorych expisz kilka godzin na niskich lvlach
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2013, 01:55:21 pm wysłana przez kamiil »


  • Wiadomości: 209

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #807 dnia: Maj 07, 2013, 01:54:39 pm »
Dobrze wiesz że nie o taką reklame mi chodzi. Zresztą wiadomo było że nic sensownego nie możesz napisać. A co do spolszczenia wielokrotnie podawałem to i zresztą nie tylko ja.
jeszcze brak mi porownania jakie to WOW jest super, a jakie L2 jest bleeee...
czekaj czekaj to jaka reklame? chcialbym zeby w paczkach chipsow Lays mozna bylo znalesc figurki RB'kow czy pod nakredkami coca coli kody do wykorzystania w L2Store na Lilith?
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2013, 01:56:11 pm wysłana przez OsamaInAden »


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #808 dnia: Maj 07, 2013, 01:58:12 pm »
chcialbym zeby w paczkach chipsow Lays mozna bylo znalesc figurki RB'kow czy pod nakredkami coca coli kody do wykorzystania w L2Store na Lilith?
Ty byś chciał to a ja bym chciał żeby niektórzy się zastanowili zanim coś napisza. Jak to się mówi każdy ma swoje marzenia.


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #809 dnia: Maj 07, 2013, 02:41:19 pm »
Tak ironizujecie z reklama na chipsach itp. A tak na dobrą sprawę co innova zrobiła za reklamę? na polaczkowie, gdzie każdy zna l2, ewentualnie jakaś wzmianka na jakimś cd-action albo coś (nie czytam to nie wiem). To ja co nie zajmuje się reklamą po 5min zastanowienia mam kilka pomysłów. Prosty przykład - są na YT kolesie  od gier (typu rock, rojo itp) co mają dziesiątki, setki tysięcy wyświetleń. Ich widownia to we większości docelowi klienci pl serwera. Wystarczyłoby dać takiemu "kilka" złotych, żeby zrobił filmik zachęcający do l2, informujący o darmowym polskim serwerze, albo nawet żeby sam wbił na serwer i zrobił kilka filmików z gry. Na pewno ludzi by od czegoś takiego nie ubyło... Możliwości jest masa, ale potrzeba trochę rozeznania na rynku i przede wszystkim mózgu oraz chęci.
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #810 dnia: Maj 07, 2013, 03:03:54 pm »
o.O UNBAN :D



  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #811 dnia: Maj 07, 2013, 04:29:36 pm »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #812 dnia: Maj 07, 2013, 04:40:37 pm »
co tam tazmanek, na rpg sie botowanie znudziło i przyszedłeś w komitywie z truskawką? : D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #813 dnia: Maj 07, 2013, 05:09:47 pm »
co tam tazmanek, na rpg sie botowanie znudziło i przyszedłeś w komitywie z truskawką? : D
amc sie znudzilo?:D


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #814 dnia: Maj 07, 2013, 06:09:13 pm »
co tam tazmanek, na rpg sie botowanie znudziło i przyszedłeś w komitywie z truskawką? : D

wreszcie wyszedles z norki ? balem sie ze cos sobie zrobiles


ale to BMF jest głupie, caly klan wparował na 4game i płaczą o boty z tekstami " jak ich nie sprawdza  to pora szukac nowego serwera" hahaha hahaha hahaha  :o
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2013, 06:37:06 pm wysłana przez kamiil »


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #815 dnia: Maj 07, 2013, 06:51:29 pm »
Kamil o ile uważałem cie za inteligentniejszą osobę tak widzę ze musisz być niezłym retardem jeśli wrzucasz wszystkich do jednego worka(do bmf-ów) kto chce bana dla tazmana, wszyscy ludzie którzy przeglądają troszke forum chcą bana dla nich bo botują na servie gdzie słynie mocarny "anti-bot" aka frost a ty jeszcze dziwisz się ze chca bana dla nich?


Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #816 dnia: Maj 07, 2013, 06:55:15 pm »
a mnie ludzie na forum innovy umiejscowili w tazman parti


bede slawny )


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #817 dnia: Maj 07, 2013, 06:57:34 pm »
Uśmiałem się do łez :D


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #818 dnia: Maj 07, 2013, 07:02:03 pm »
Kamil o ile uważałem cie za inteligentniejszą osobę tak widzę ze musisz być niezłym retardem jeśli wrzucasz wszystkich do jednego worka(do bmf-ów) kto chce bana dla tazmana, wszyscy ludzie którzy przeglądają troszke forum chcą bana dla nich bo botują na servie gdzie słynie mocarny "anti-bot" aka frost a ty jeszcze dziwisz się ze chca bana dla nich?

1 idiotyzm aresa to wrzucenie tego od razu na officialne forum, takie rzeczy robi sie po cichu z administracji
2 idiotyzm to zawolanie calego klanu na 4game i placz ze jak nie dostana bana to pora szukac nowego serwera

3 jak botowali to niech dostaną bana 

i CIA danny " no no tazman miał cos tam cos tam, szkoda ze wtedy nie frapsowałem"  "szkoda ze danny nie nagral PR na hide"
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2013, 07:04:20 pm wysłana przez kamiil »


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #819 dnia: Maj 07, 2013, 07:07:56 pm »
1.Było najpierw wysłane po cichu ale aresowi znudziło się czekanie
2.Nikt nikogo nie wołał, ludzie mają coś takiego jak wolna wola. Ponadto temat jest pełen nowych osób z kilka postami wiec widzę kamilek że ty każdemu siedzisz pod biurkiem skoro wiesz kto co i jak.


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #820 dnia: Maj 07, 2013, 07:13:23 pm »
maemi jest z bmf ?


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #821 dnia: Maj 07, 2013, 07:15:46 pm »
co tam tazmanek, na rpg sie botowanie znudziło i przyszedłeś w komitywie z truskawką? : D

Skonczcie z tymi truskawkami bo to jest juz zalosne w chuj. Michas uwazasz ze zbieranie truskawek jest bardziej godzące w dumę niz kładzenie  kostki brukowej albo zapierdalanie w firmie tatusia?

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #822 dnia: Maj 07, 2013, 07:19:22 pm »
ja zbieralem jablka w holandii, luks robota ;)


  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #823 dnia: Maj 07, 2013, 07:33:58 pm »
ja zbieralem jablka w holandii, luks robota ;)
ja choinki z pola w Dani, tez bylo zajebiscie!


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #824 dnia: Maj 07, 2013, 07:44:11 pm »
a mnie ludzie na forum innovy umiejscowili w tazman parti


bede slawny )
Jesteś człowiekiem batmana, więc spasuj xd