Witaj
Gość

Wątek: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!  (Przeczytany 300005 razy)

  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #950 dnia: Maj 14, 2013, 09:46:17 pm »
tazman 100% legit unbaned




gz  :D


bmf i alarion juz petycje piszą  hahaha
for real? Oo


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #951 dnia: Maj 14, 2013, 09:52:40 pm »
rekompensata za niesłusznego bana included


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #952 dnia: Maj 14, 2013, 10:05:16 pm »
Bardzo ciekawe


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #953 dnia: Maj 14, 2013, 10:14:39 pm »
Jak się nie botuje i oskarżenia z dupala, to teraz wszyscy czekają na przeprosiny Polaczkowa na PMie.


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #954 dnia: Maj 14, 2013, 10:36:53 pm »
a nie mówiłem ze pojdzie ban za płacz



mariusz max kolonko , mowie jak jest


  • Wiadomości: 340

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #955 dnia: Maj 15, 2013, 10:11:59 am »
Dzięki Ci szerze Kamil, za przypomnienie dlaczego nie gram na tym ruskim syfie.
Nie moja wina ze IQ większości tu piszących jest na poziomie przedszkola, wiec mogą nie zrozumieć toku myślenia osoby dorosłej :D
to po kiego... siedzisz w tej piaskownicy? jakiś pedofil czy co...?
Cytat: shout
xRelapse [Maj 22, 15:05:23]:   wszystko jest dla ludzi
xRelapse [Maj 22, 15:05:25]:   anal też XD
Clovery [Maj 22, 15:05:45]:   ah, zatem stad bol dupy, k.


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #956 dnia: Maj 15, 2013, 11:10:58 am »
Dam sobie uciąć głowe i obydwie ręce że nic im nie zrobią jeśli faktycznie jakieś boty się pojawiły. Kto normalny by zbanował ludzi którzy dają im za free kase. A innova nie raz pokazała że umie dymać ludzi którzy o dziwo bardzo łatwo dają się dymać cały czas.
To co, tniemy?
Komu? jeżeli ja po raz kolejny przewidziałem trafnie przyszłość
moje cv właśnie zostało przesłane do kilku biur cudotwórców, wróżbitów, uzdrowicieli i znachorów.


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #957 dnia: Maj 15, 2013, 11:13:16 am »
A do szpitala psychiatrycznego? Z takic CV biorą tam od strzała.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #958 dnia: Maj 15, 2013, 11:20:51 am »
A do szpitala psychiatrycznego? Z takic CV biorą tam od strzała.
moja szklana kula mówi mi że kolejnym pacjentem w takim miejscu będziesz ty


  • Wiadomości: 340

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #959 dnia: Maj 15, 2013, 12:11:30 pm »
Dam sobie uciąć głowe i obydwie ręce że nic im nie zrobią jeśli faktycznie jakieś boty się pojawiły. Kto normalny by zbanował ludzi którzy dają im za free kase. A innova nie raz pokazała że umie dymać ludzi którzy o dziwo bardzo łatwo dają się dymać cały czas.
To co, tniemy?
Komu? jeżeli ja po raz kolejny przewidziałem trafnie przyszłość
moje cv właśnie zostało przesłane do kilku biur cudotwórców, wróżbitów, uzdrowicieli i znachorów.

Wiem wiem. Przyznaję za szybko oceniłem sytuację.
Lecz w następnym poście jaki napisałem po tym zacytowanym, już pisałem dokładnie to co ty.

Nie wiem czy coś zrobili. Szczerze mnie to ani ziębi, ani grzeje. Znając życie, to dadzą chłopakom "ostrzeżenie".. do poniedziałku mają usunąć booty, a może i nawet żeby pompujący w serwer pieniążki się nie pienili to może i im pozmieniają nicki i chłopaki cicho będą grać dalej.
Mam ochotę zagrać sobie w L2, ale jak pomyślę jakie ruskie są łase na kasę, i że na każdym serwerze znajdą się bootujące ścierwa którzy nawet gotowi wejść w krocze administracji byle by mogli botować, to odechciewa mi się logowania. Niestety, ale takie podejście administracji zniechęca część ludzi. No ale cóż.. dla nich ważniejsi gracze których mają, niż opinia o nich samych i o serwerze.

Polityka Innovy nie zmieniła się ani troszku. Przecież sytuacja z taziami jest cipka w cipkę taka sama jak sytuacja z party lotusa. Wszyscy wiedzieli że botują, byli raportowani, a Innova miała to w dupie. Jak im coś się jawnie udowodniło, to reakcja prosta, info na forum:"NIKT MA TAK NIE ROBIĆ, BĘDZIEMY KARAĆ ZA TO OD ......." , a zgłaszane pt nie ponosi praktycznie żadnych konsekwencji.
Jak to mówią.
Pieniążki muszą się zgadzać.
Nie moja wina ze IQ większości tu piszących jest na poziomie przedszkola, wiec mogą nie zrozumieć toku myślenia osoby dorosłej :D
to po kiego... siedzisz w tej piaskownicy? jakiś pedofil czy co...?
Cytat: shout
xRelapse [Maj 22, 15:05:23]:   wszystko jest dla ludzi
xRelapse [Maj 22, 15:05:25]:   anal też XD
Clovery [Maj 22, 15:05:45]:   ah, zatem stad bol dupy, k.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #960 dnia: Maj 15, 2013, 12:58:01 pm »
Dam sobie uciąć głowe i obydwie ręce że nic im nie zrobią jeśli faktycznie jakieś boty się pojawiły. Kto normalny by zbanował ludzi którzy dają im za free kase. A innova nie raz pokazała że umie dymać ludzi którzy o dziwo bardzo łatwo dają się dymać cały czas.
To co, tniemy?
Komu? jeżeli ja po raz kolejny przewidziałem trafnie przyszłość
moje cv właśnie zostało przesłane do kilku biur cudotwórców, wróżbitów, uzdrowicieli i znachorów.

Wiem wiem. Przyznaję za szybko oceniłem sytuację.
Lecz w następnym poście jaki napisałem po tym zacytowanym, już pisałem dokładnie to co ty.

Nie wiem czy coś zrobili. Szczerze mnie to ani ziębi, ani grzeje. Znając życie, to dadzą chłopakom "ostrzeżenie".. do poniedziałku mają usunąć booty, a może i nawet żeby pompujący w serwer pieniążki się nie pienili to może i im pozmieniają nicki i chłopaki cicho będą grać dalej.
Mam ochotę zagrać sobie w L2, ale jak pomyślę jakie ruskie są łase na kasę, i że na każdym serwerze znajdą się bootujące ścierwa którzy nawet gotowi wejść w krocze administracji byle by mogli botować, to odechciewa mi się logowania. Niestety, ale takie podejście administracji zniechęca część ludzi. No ale cóż.. dla nich ważniejsi gracze których mają, niż opinia o nich samych i o serwerze.

Polityka Innovy nie zmieniła się ani troszku. Przecież sytuacja z taziami jest cipka w cipkę taka sama jak sytuacja z party lotusa. Wszyscy wiedzieli że botują, byli raportowani, a Innova miała to w dupie. Jak im coś się jawnie udowodniło, to reakcja prosta, info na forum:"NIKT MA TAK NIE ROBIĆ, BĘDZIEMY KARAĆ ZA TO OD ......." , a zgłaszane pt nie ponosi praktycznie żadnych konsekwencji.
Jak to mówią.
Pieniążki muszą się zgadzać.
Ban za speziona wyglądał tak: całą kasa przetrejdowana na krasia, wszyscy powchodzili na subki > Zabrali trochę expa z subek, mainy nie ruszone  :D trochę wakacji od farmy i dalej jazda.

Innove bardziej interesują $$ niż opinie graczy.
Anyway lancer>all za dawnych czasów ^^

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #961 dnia: Maj 15, 2013, 01:31:43 pm »
Cytuj
Innove bardziej interesują $$ niż opinie graczy.

znajdz mi firme w ktorej jest inaczej  :o


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #962 dnia: Maj 15, 2013, 01:41:10 pm »
Cytuj
Innove bardziej interesują $$ niż opinie graczy.

znajdz mi firme w ktorej jest inaczej  :o
ArenaNet


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #963 dnia: Maj 15, 2013, 01:44:38 pm »
Cytuj
Innove bardziej interesują $$ niż opinie graczy.

znajdz mi firme w ktorej jest inaczej  :o
ArenaNet
uheuhe, raczej popełnili kroki żebyś tak myślał


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #964 dnia: Maj 15, 2013, 01:56:23 pm »
Cytuj
Innove bardziej interesują $$ niż opinie graczy.

znajdz mi firme w ktorej jest inaczej  :o
ArenaNet
uheuhe, raczej popełnili kroki żebyś tak myślał
jakie?
jakoś grając w gry tej firmy ja jak i kolejne 3 miliony ludzi jesteśmy zadowoleni, natomiast grając w l2 innovy na eu razem z tysiącem innych osób po tyg przestałem być zadowolony, na pl nawet nie zaczynałem grać i jak widać ludzie nadal narzekają na tą firme.
Już perfect world ma leprze podejście do graczy niż innova
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2013, 02:03:30 pm wysłana przez Grande »


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #965 dnia: Maj 15, 2013, 02:19:17 pm »
a w  gry  firmy ncsoft gra XX milionów ludzi



grande pisalem ci jakis czas temu zebys sie kopną w glowe, widze nie sluchasz





  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #966 dnia: Maj 15, 2013, 02:25:50 pm »
a w  gry  firmy ncsoft gra XX milionów ludzi



grande pisalem ci jakis czas temu zebys sie kopną w glowe, widze nie sluchasz
Mnie ciągle zastanawia dlaczego grande ciągle wypowiada się o innych grach skoro gw2 jest takie superaśnie słeetaśne

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #967 dnia: Maj 15, 2013, 02:31:13 pm »
Jeśli uważasz że gw2 wydał perfect world to powodzenia z taką wiedzą to nie powinieneś się nawet wypowiadać na forum dotyczącym tetrisa.
A innova jest już takim samym syfem jak nc soft jeśli pozwalają botować. Jeśli już kilka pt jak nie kilka klanów co najmniej jedzie na bocie tutaj i nic nie robią tak samo jak na core to jak to można nazwać jak nie przyzwolenie na bota. Zresztą ludzie którzy grają tutaj i narzekają że boty/bugi itd. są idiotami skoro po doświadczeniach z core znowu dali się wydymać tym razem na pl.
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2013, 02:46:10 pm wysłana przez Grande »


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #968 dnia: Maj 15, 2013, 02:44:26 pm »
Prawda jest taka, że większość z was wraca naiwnie do L2 milion razy myśląc, że odkryją tą chęć z początków ery świetności tej gry, gdzie panowała świeżość. Jesteście jak dzieci żrące czekoladę bez świadomości, że w końcu nawet tak smaczna rzecz po przekroczeniu granic powoduje odruchy wymiotne. A kwestie innovy i ich kroków są wam na rękę aby się do czegoś przypierdolić i usprawiedliwić, jakby nie była to innova to znalezlibyście coś innego.

Nie gram w L2 od prawie roku, tak dla uprzedzenia, a czemu jestem na forum dalej? Jestem jak masa ludzi, którzy rzucili tą grę jak ja i też zostali chociaż na portalu.

Możecie też pieprzyć, że kiedyś było lepiej, czasy się zmieniają, wszystko zostaje ulepszane, boty też, a druga kwestia, że za dawnych czasów wielu z Was nie posiadało takiej wiedzy na tematy wspomagaczy albo takie afery przelatywały gdzieś koło Was bo nawet nie byliście na tym etapie aby o takich rzeczach myśleć, wielu było na etapie spontanu grania w klanach i odłączało się od forum, flejmu, robili to nieliczni którzy rzeczywiście byli w czołówce gry, a tych zielonych było milion razy więcej, grali, flagowali się, wygrywali, przegrywali ale po walkach nie wchodzili na żadne durne fora aby sprawdzić czy przypadkiem na ich temat dotyczący tych walk nie powstał jakiś temat, albo czy jakiś top gracz przypadkiem nie używa bota, była większa pasywność i tyle.
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2013, 02:48:47 pm wysłana przez xRelapse »


  • Wiadomości: 209

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #969 dnia: Maj 15, 2013, 02:49:04 pm »
natomiast grając w l2 innovy na eu razem z tysiącem innych osób po tyg przestałem być zadowolony, na pl nawet nie zaczynałem grać i jak widać ludzie nadal narzekają na tą firme.
to powiedz mi po co siedzisz caly czas w tematach serverow, na ktorych nawet nie zaczales grac?
po co wrzucasz swoje zbedne 3 grosze?
po co zamiast wypisywac o superlatywach GW2 (bo temat juz zdechl kompletnie) piszesz w tematach L2?  Bo lubisz nabijac posty?
Doceniam Twoje odpowiedzi na moje posty w temacie GW2, ale czy ja tam wchodze cisnac jakie GW2 jest cienkie a L2 swietne?

Nie obraz sie ale GW2 jest tak samo shitowe jak L2 - obie gry maja wady i zalety ale proponowalbym nie porownywac ich do siebie bo ta rozmowa pedzi w kierunku podobnym jaki obralo porownanie WOW do L2 ;P




EDIT: +1 za post xRelapse !!!
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2013, 03:07:32 pm wysłana przez OsamaInAden »


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #970 dnia: Maj 15, 2013, 02:55:49 pm »
Prawda jest taka, że większość z was wraca naiwnie do L2 milion razy myśląc, że odkryją tą chęć z początków ery świetności tej gry, gdzie panowała świeżość. Jesteście jak dzieci żrące czekoladę bez świadomości, że w końcu nawet tak smaczna rzecz po przekroczeniu granic powoduje odruchy wymiotne. A kwestie innovy i ich kroków są wam na rękę aby się do czegoś przypierdolić i usprawiedliwić, jakby nie była to innova to znalezlibyście coś innego.

Nie gram w L2 od prawie roku, tak dla uprzedzenia, a czemu jestem na forum dalej? Jestem jak masa ludzi, którzy rzucili tą grę jak ja i też zostali chociaż na portalu.

Możecie też pieprzyć, że kiedyś było lepiej, czasy się zmieniają, wszystko zostaje ulepszane, boty też, a druga kwestia, że za dawnych czasów wielu z Was nie posiadało takiej wiedzy na tematy wspomagaczy albo takie afery przelatywały gdzieś koło Was bo nawet nie byliście na tym etapie aby o takich rzeczach myśleć, wielu było na etapie spontanu grania w klanach i odłączało się od forum, flejmu, robili to nieliczni którzy rzeczywiście byli w czołówce gry, a tych zielonych było milion razy więcej, grali, flagowali się, wygrywali, przegrywali ale po walkach nie wchodzili na żadne durne fora aby sprawdzić czy przypadkiem na ich temat dotyczący tych walk nie powstał jakiś temat, albo czy jakiś top gracz przypadkiem nie używa bota, była większa pasywność i tyle.
+1 naprawdę dobry post


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #971 dnia: Maj 15, 2013, 03:13:23 pm »
natomiast grając w l2 innovy na eu razem z tysiącem innych osób po tyg przestałem być zadowolony, na pl nawet nie zaczynałem grać i jak widać ludzie nadal narzekają na tą firme.
to powiedz mi po co siedzisz caly czas w tematach serverow, na ktorych nawet nie zaczales grac?
po co wrzucasz swoje zbedne 3 grosze?
po co zamiast wypisywac o superlatywach GW2 (bo temat juz zdechl kompletnie) piszesz w tematach L2?  Bo lubisz nabijac posty?
Doceniam Twoje odpowiedzi na moje posty w temacie GW2, ale czy ja tam wchodze cisnac jakie GW2 jest cienkie a L2 swietne?

Nie obraz sie ale GW2 jest tak samo shitowe jak L2 - obie gry maja wady i zalety ale proponowalbym nie porownywac ich do siebie bo ta rozmowa pedzi w kierunku podobnym jaki obralo porownanie WOW do L2 ;P




EDIT: +1 za post xRelapse !!!
Nie chodziło mi o porównanie gier, bo jak wiadomo każdy gra w co chce wiele osób gra w tibie i też są zadowoleni. Mi cały czas chodzi o podejście firmy do gracza, a nie gracza do gry. Temat ostatnio cały czas się kręci wokół botów a nie sytuacji wziętych z gry więc mam prawo się wypowiadać co myśle na ten temat programów ułatwiających w jakiekolwiek grze nawet jeśli od ponad roku nie gram w tą gre już, natomiast to że są boty to nie wina gry tylko wina firmy związanej z tą grą że bardziej leci na kase niż marke danej gry.
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2013, 03:18:52 pm wysłana przez Grande »


  • Wiadomości: 171

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #972 dnia: Maj 15, 2013, 03:22:24 pm »
Jaki online jest teraz na serwie ?


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #973 dnia: Maj 15, 2013, 03:24:50 pm »
to jakbys mial pretensje do firm produkujących antywirusy ze istenieją  wirusy  !!




  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #974 dnia: Maj 15, 2013, 04:23:44 pm »
Prawda jest taka, że większość z was wraca naiwnie do L2 milion razy myśląc, że odkryją tą chęć z początków ery świetności tej gry, gdzie panowała świeżość. Jesteście jak dzieci żrące czekoladę bez świadomości, że w końcu nawet tak smaczna rzecz po przekroczeniu granic powoduje odruchy wymiotne. A kwestie innovy i ich kroków są wam na rękę aby się do czegoś przypierdolić i usprawiedliwić, jakby nie była to innova to znalezlibyście coś innego.

Nie gram w L2 od prawie roku, tak dla uprzedzenia, a czemu jestem na forum dalej? Jestem jak masa ludzi, którzy rzucili tą grę jak ja i też zostali chociaż na portalu.

Możecie też pieprzyć, że kiedyś było lepiej, czasy się zmieniają, wszystko zostaje ulepszane, boty też, a druga kwestia, że za dawnych czasów wielu z Was nie posiadało takiej wiedzy na tematy wspomagaczy albo takie afery przelatywały gdzieś koło Was bo nawet nie byliście na tym etapie aby o takich rzeczach myśleć, wielu było na etapie spontanu grania w klanach i odłączało się od forum, flejmu, robili to nieliczni którzy rzeczywiście byli w czołówce gry, a tych zielonych było milion razy więcej, grali, flagowali się, wygrywali, przegrywali ale po walkach nie wchodzili na żadne durne fora aby sprawdzić czy przypadkiem na ich temat dotyczący tych walk nie powstał jakiś temat, albo czy jakiś top gracz przypadkiem nie używa bota, była większa pasywność i tyle.
Wiekszość? ja po wbiciu na server na 2-3 dzien od startu poczułem świetny klimat rpg-owy prawdopodobnie dzieki spolszczeniu+kroniki, następna sprawa jest taka ze spora ilość ludzi przechodząca na offa wymagała profesionalizmu(dla 1/2 ludzi jak nie wiekszości to jest pierwszy retailowy server) i nie spodziewała się takiej niekompetencji w administracji.

To dobrze ze nie grasz w l2, ale idąc twoim tokiem myślenia nie wolno robić czegoś wiele razy bo to już jest głupotą? pomimo ze przeszedlem gothica 1 jak i 2 milion razy ciągle do tego powracam i nie, nie jest to jak czekolada...

Co do ostatniego punktu twojej wypowiedzi, nie wiem nawet jak to skomentowac...do czego ona się odnosi? ładnie to tak wrzucać wszystkich/większość do jednego worka? na swoim przykładzie znam mase ludzi którzy od początku grania w l2 wchodzili na forum poczytać co się dzieje na serverze jak nie tylko, dziwisz się hejtowaniu botów przez "casuali" i reszte? mają do tego prawo nieważne czy kiedyś byli pasywni wobec tego czy nie, to co jest teraz jest teraz i koniec kropka...