Witaj
Gość

Wątek: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!  (Przeczytany 299922 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #975 dnia: Maj 15, 2013, 04:44:30 pm »
relapse lubi prawić banały, byleby zwrócić na siebie uwagę i poleczyć swoje kompleksy, typowa atencyjna ku*hore.  Zdiagnozowałem jego przypadek już dawno temu w shoutboxie


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #976 dnia: Maj 15, 2013, 04:49:49 pm »
relapse lubi prawić banały, byleby zwrócić na siebie uwagę i poleczyć swoje kompleksy, typowa atencyjna ku*hore.  Zdiagnozowałem jego przypadek już dawno temu w shoutboxie
Napisał coś mądrego > a wezmę i mu pocisnę  :oops:

ku*hore, co to ku*wa jest?

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #977 dnia: Maj 15, 2013, 05:00:09 pm »
Mądrego? raczysz żartować? jego wiedza na ten temat chyba pochodzi z autopsji...gra go znudziłą, próbował w nią grac po kilka razy i teraz wysuwa takie wnioski przypisując do tego "wiekszość"...

Prawda jest taka ze "wiekszość" z którymi ja gram gra w l2 bo ta gra daje im fun, pomimo tego ze jest stara ciągle daje wiecej frajdy niz nowo powstałe gry, każdy zdaje sobie sprawe z tak oczywistych rzeczy, ludzie wchodza na server potem quitują a nastepnie szukają czegoś nowego ale komu to szkodzi? do czasu aż tej osobie sprawia takie coś przyjemność jest OK.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #978 dnia: Maj 15, 2013, 06:17:19 pm »
Ile razy robiłeś quit, potem jakiś nowy serwer i hype > znudzenie > quit?

Nadal nie widzę w jego poście powodu do flame  :o

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 340

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #979 dnia: Maj 15, 2013, 06:31:58 pm »
Ile razy robiłeś quit, potem jakiś nowy serwer i hype > znudzenie > quit?

Nadal nie widzę w jego poście powodu do flame  :o
Pomijając wszystkie lolkowate serwery które stały max 2 miesiące...
4 serwery miałem w swojej karierze, i praktycznie na każdym spędziłem minimum 9 miesięcy.
Everlast(później Passion) - quit z powodu merge z Gravelandem - światem doterów
L2ex Aria x10 - quit - musiałem zająć sie prywatnymi sprawami.
RPG club x15 - quit znudzenie po wielu miesiącach walk z bociarnią, obiecankami zmian przez ruskich (H5 soon itp.)no i masowe quity na l2WS
i na koniec Core Innovy - podejście i profesjonalizm innovy dał się we znaki. Po jakimś czasie człowieka szlak trafiał. Aż w końcu trafił.

Tak jak pisałem, po każdym serwie miałem minimum 4 miechy przerwy, i podczas tych przerw jeżeli zaglądałem do l2, to na jakieś lolkowate 2-miesięczne serwery.
Teraz jestem na podobnym etapie jak po każdym serwie, długa przerwa po core, w międzyczasie tylko 1,5 miesięczna zabawa na l2ex... mam ochotę zagrać, ale po akcji z taziami, przypomniały mi się wszystkie negatywne odczucia z innovy. Więc za ten serw podziękuję. A że nie ma zadnego sensownego serwera teraz, to co najwyżej pójdę się pobawić na jakiś l2 lol dex albo l2world. Bez spiny, bez celu.


I zgodzę się z drikim.
Wiedza relapse najprawdopodobniej opiera sie na jego doświadczeniach, i wrzucanie wszystkich do jednego wora jest co najmniej nie na miejscu. Różne cele w grze, różne podejście do rozgrywki, jak i różne powody skończenia gry i powrotu do niej po jakimś czasie. Generalizować sobie może na swój temat.
Nie moja wina ze IQ większości tu piszących jest na poziomie przedszkola, wiec mogą nie zrozumieć toku myślenia osoby dorosłej :D
to po kiego... siedzisz w tej piaskownicy? jakiś pedofil czy co...?
Cytat: shout
xRelapse [Maj 22, 15:05:23]:   wszystko jest dla ludzi
xRelapse [Maj 22, 15:05:25]:   anal też XD
Clovery [Maj 22, 15:05:45]:   ah, zatem stad bol dupy, k.


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #980 dnia: Maj 15, 2013, 07:15:19 pm »
Sensownego serwera nie ma bo nie ma sensownego community, nadmiar plików off doskonale to pokazuje. A dzielenie ludzi na grupy w dzisiejszych czasach nie ma sensu, nawet jakbym to napisał to długość postu by znięchęciła ludzi do czytania.
Piszecie o 2 miesięcznych serwerach, to jest bardzo ciekawe, 2 miesięczne serwery czy może 2 miesięczni gracze? Interpretacja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Po 2-3 dniach odczułeś klimat rpg, po 3 dniach to się można zauroczyć i pózniej szybko znudzić.

relapse lubi prawić banały, byleby zwrócić na siebie uwagę i poleczyć swoje kompleksy, typowa atencyjna ku*hore.  Zdiagnozowałem jego przypadek już dawno temu w shoutboxie
OK, powaga na twarzy i przemówienie, pierwszy i ostatni raz w twoją stronę  8)
Zwróciłeś na siebie uwagę, wyleczyłeś swoje kompleksy wyzywając mnie a na dodatek odwróciłeś kota ogonem, jak ktoś ma głowę na karku to go nie ruszy, widzisz jaki ciężki ten dzisiejszy świat? Nawet aby wyrządzić krzywdę trzeba podjąć ambitne kroki, paplanina z rynsztoku nikogo zdrowego nie ruszy w czeluściach internetu.
Dopóki Ty piszesz na poważnie a ja robię sobie ciągle bekę to z tych 2 osób raczej Ty masz problem, jakby mi zależało być kimś wartościowym w oczach drugiego internauty to bym zgrywał ciągłego intelektualiste, ale to nie są moje priorytety i zabawniej jest na sb balansować na granicy absurdu, a czasami balansuje na niej także z głównym założycielem forum tylko trzeba mieć dystans do siebie albo omijać nas szerokim łukiem stereotypowy internetowy sąsiedzie. Specjalnie czasami robię z siebie intelektualną ofiarę aby grupka hipokrytów wyzwała mnie, powiedziała, że mam kompleksy chociaż nie użyłem w ich stronę ani jednej obelgi lub wulgaryzmu, a na finał jeszcze stwierdzą, że to ja mam problem :D Wygląda to całkiem zabawnie z perspektywy przebranej ofiary a ja lubię zjawisko paradoksu, który towarzyszy dzisiejszym internautom.

Kończę i pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2013, 07:29:37 pm wysłana przez xRelapse »


  • Wiadomości: 340

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #981 dnia: Maj 15, 2013, 07:31:33 pm »

Piszecie o 2 miesięcznych serwerach, to jest bardzo ciekawe, 2 miesięczne serwery czy może 2 miesięczni gracze? Interpretacja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Piszę na swoim przykładzie, i w pełni świadom piszę o 2 miesięcznych serwerach.
L2ws: Dłużej nie postał bo chwilę po jego starcie ruszyło core.
Dementia: lolkowy serwer, fajne ustawienia, admnistracja do dupy: efekt 2 miechy pad.
i ostatni fail L2ex pod nazwą : L2ex Van Holter.

Widzisz relapsiku. Nie wszystko zależy od interpretacji.
"A dzielenie ludzi na grupy w dzisiejszych czasach nie ma sensu". Tak nie ma sensu a argument dałeś dobry:"nawet jakbym to napisał to długość postu by zniechęciła ludzi do czytania."

Więc wszyscy jesteśmy tacy sami, bo Relapsa by inaczej nikt nie czytał. Chłopie troszkę powagi. Odnosząc do realiów L2: Jeden lubi PVP, drugi PVE, a trzeci lubi posiedzieć w mieście i popierdolić głupoty ze znajomymi.
Jeden siedzi 2 h dziennie , ale ostro przez 5 miechów, drugi miesiąc ale za to 20h/dobę 7 dni w tyg.
Jeden jeździ na bootach, drugi rzyga widząc takich śmieci. A trzeciemu to Lotto.
Więc jeżeli nie chce ci się pisać bo zostaniesz zignorowany (nie przeczytany), to zamiast o części społeczeństwa, nie pisz w ogóle.
Nie moja wina ze IQ większości tu piszących jest na poziomie przedszkola, wiec mogą nie zrozumieć toku myślenia osoby dorosłej :D
to po kiego... siedzisz w tej piaskownicy? jakiś pedofil czy co...?
Cytat: shout
xRelapse [Maj 22, 15:05:23]:   wszystko jest dla ludzi
xRelapse [Maj 22, 15:05:25]:   anal też XD
Clovery [Maj 22, 15:05:45]:   ah, zatem stad bol dupy, k.


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #982 dnia: Maj 15, 2013, 07:43:34 pm »
Dobra inaczej o grupach specjalnie dla ciebie.

Czy w rzeczywistości gdy na świecie jest tylu ludzi, przykuwamy uwagę do wyjątków, małych grup, plemion odciętych od cywilizacji gdzieś w dżungli?
Prawda jest taka, że obecnie w L2 grupa ludzi którą opisałem jest największa, ogromnych rozmiarów a jako ludzie skupiamy się na rzeczach najważniejszych, największych, mających największe przebicie.

Na 200 osób z mojej grupy przypada 5 osób z Twojej, jakby było inaczej to miałbyś w czym przebierać, dostępność plików off jest dzisiaj ogromna i to nie tylko u ruskich, jakby admini z EU widzieli potencjał to by serwery powstawały, bo wiele takich było i skończyło się jak zawsze, bo oczywiście lepiej napisać, że to serwer 2 miesięczny niż community. Więc jaki jest sens skupiać się na małych grupach, których L2 nadal kręci? Pamięć o nich jest bez sensu i wspominanie o tym, jest ich za mało i nie są niczym szczególnym, bo tych z wielkiej grupy też kiedyś cechował taki zapał do gry.

Reasumując: Dziś nie było by Cię tutaj w tym dziale jakby było inaczej, wielu adminów lub osób nie ma problemu dziś w znalezieniu dobrych plików, pomocników, problem jest w znalezieniu dobrego community a nie na odwrót.
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2013, 07:49:58 pm wysłana przez xRelapse »


  • Wiadomości: 340

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #983 dnia: Maj 15, 2013, 07:53:08 pm »

Prawda jest taka, że obecnie w L2 grupa ludzi którą opisałem jest największa, ogromnych rozmiarów a jako ludzie skupiamy się na rzeczach najważniejszych, największych, mających największe przebicie.

Na 200 osób z mojej grupy przypada 5 osób z Twojej
Wróżysz z kart czy z fusów? A może robisz badania naukowe o grupach i podziałach społecznych w L2? A na koniec.. może jeszcze szufladkujesz wszystkich ??
Mówisz ludzi z mojej grupy?
o jakiej szufladce ludzi mówisz?
Bierzesz jako kategorię postrzeganie podejścia administracji do oszustów? A może online? A może playtime na serwerze? A może upodobania pvp?

Właśnie o to mi chodzi, co człowiek to inne podejście do wszystkiego. Ty ładnie to zamykasz w szufladce. "My jestesmy tu gdzie wtedy, oni tam gdzie stalo ZOMO"; "Jak nie jesteś za pisem, to jesteś za PO";
A że "was" jest więcej ( z jakże ściśle udokumentowanych źródeł wiedza pewna) to wszyscy są tacy jak "wy".
Nie moja wina ze IQ większości tu piszących jest na poziomie przedszkola, wiec mogą nie zrozumieć toku myślenia osoby dorosłej :D
to po kiego... siedzisz w tej piaskownicy? jakiś pedofil czy co...?
Cytat: shout
xRelapse [Maj 22, 15:05:23]:   wszystko jest dla ludzi
xRelapse [Maj 22, 15:05:25]:   anal też XD
Clovery [Maj 22, 15:05:45]:   ah, zatem stad bol dupy, k.


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #984 dnia: Maj 15, 2013, 08:38:52 pm »
Ale relapse o czym ty piszesz oO jesteś jedną z niewielu osób z takim podejściem przypisując jednocześnie to zachowanie wiekszości


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #985 dnia: Maj 15, 2013, 08:45:34 pm »
Hype > granie > znudzenie > quit > Hype > granie > znudzenie > quit > Hype > granie > znudzenie > quit .CDN.
O to mu chodzi i to jest większość obecnego community l2, a wy spinacie dupy i tłumaczycie się gdzie i ile graliście O.O


We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #986 dnia: Maj 15, 2013, 08:48:04 pm »
Boże nie wypowiadaj się na temat na który nie masz pojecia...

To że ludzie robia to samo przez kilka miesięcy(ba lat) nie znaczy ze mają tym rzygać, jeśli ktoś lubi quitowac po czym zaczynać od nowa to czemu ma tego nie robić? gdzie tu syndrom rzygania od jedzenia ciagle czekolady? jak już podałem przykład z gothicem.

A co do żywotności serverów l2 to tutaj sprawa jest skomplikowana bo to wlasnie przez mniejszość odchodzi większość i jest zataczany efekt koła, l2 jest tak zrobioną grą ze bardzo łatwo można poczuć jakby się grało w pare osób, świat ogromny ale o efekt "pustki" jest bardzo łatwo, dlatego servery się tak rozpadają.
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2013, 09:02:11 pm wysłana przez driki »


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #987 dnia: Maj 15, 2013, 08:55:03 pm »
Hype > granie > znudzenie > quit > Hype > granie > znudzenie > quit > Hype > granie > znudzenie > quit .CDN.
O to mu chodzi i to jest większość obecnego community l2, a wy spinacie dupy i tłumaczycie się gdzie i ile graliście O.O


Za dużo może do ogarnięcia, co ma wspólnego wypisywanie grup osób grających w L2 do tego, że większość z nich jest znudzona ta grą, jakby było inaczej to byście mieli w czym przebierać a tak mam tworzyć notatkę z historii tworząc podział osób.

Co ma piernik do wiatraka, my o jednym, oni o drugim.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #988 dnia: Maj 15, 2013, 09:02:27 pm »
OK, powaga na twarzy i przemówienie, pierwszy i ostatni raz w twoją stronę  8)
Zwróciłeś na siebie uwagę, wyleczyłeś swoje kompleksy wyzywając mnie a na dodatek odwróciłeś kota ogonem, jak ktoś ma głowę na karku to go nie ruszy, widzisz jaki ciężki ten dzisiejszy świat? Nawet aby wyrządzić krzywdę trzeba podjąć ambitne kroki, paplanina z rynsztoku nikogo zdrowego nie ruszy w czeluściach internetu.
Dopóki Ty piszesz na poważnie a ja robię sobie ciągle bekę to z tych 2 osób raczej Ty masz problem, jakby mi zależało być kimś wartościowym w oczach drugiego internauty to bym zgrywał ciągłego intelektualiste, ale to nie są moje priorytety i zabawniej jest na sb balansować na granicy absurdu, a czasami balansuje na niej także z głównym założycielem forum tylko trzeba mieć dystans do siebie albo omijać nas szerokim łukiem stereotypowy internetowy sąsiedzie. Specjalnie czasami robię z siebie intelektualną ofiarę aby grupka hipokrytów wyzwała mnie, powiedziała, że mam kompleksy chociaż nie użyłem w ich stronę ani jednej obelgi lub wulgaryzmu, a na finał jeszcze stwierdzą, że to ja mam problem :D Wygląda to całkiem zabawnie z perspektywy przebranej ofiary a ja lubię zjawisko paradoksu, który towarzyszy dzisiejszym internautom.

Kończę i pozdrawiam.
nie zawiodłeś mnie, tradycyjne już "no you" plus bełkot na pół strony o tym że w internecie lubisz z siebie robić idiotę bo bycie normalnym nie jest "bekowe" czy "glamur" :D
już pomijam nawet, że te twoje "balansowanie na granicy absurdu" jak to ładnie nazwałeś ogranicza się do wtrącania swoich farmazonów gdzie popadnie (które i tak większość już ignoruje) napisanych pokemonem czy innym gównem wymyślonym przez 12 latki na potrzeby swoich bLoGuFF o modzie, ten topic ładnie to pokazuje.


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #989 dnia: Maj 15, 2013, 09:04:43 pm »


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #990 dnia: Maj 15, 2013, 09:08:30 pm »
lepiej przedstaw nam statystykę grup społecznych które nadal interesują się l2, nie zapominając oczywiście o wykresach :D


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #991 dnia: Maj 15, 2013, 09:11:25 pm »
lepiej przedstaw nam statystykę grup społecznych które nadal interesują się l2, nie zapominając oczywiście o wykresach :D
Nie trzeba pierdolić się w wykresy żeby zauwazyć, że L2 w Europie ma się słabiutko ignorancie ;) Jak się dopierdalasz to rób to porządnie chyba, że taki poziom wystarcza Ci aby uśmierzyć niesamowity ból dupy :D
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2013, 09:16:15 pm wysłana przez xRelapse »


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #992 dnia: Maj 15, 2013, 09:34:00 pm »
Słabo znaczy jak? jak na gre mmorpg trzyma się i tak niezle przez tyle lat, efektów podobnych do wow-a nie bedzie mial poprzez słabą reklame jak i fakt ze to next "korean" mmo, ty myslisz ze inne mmorpg szczycą się ogromnym online?


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #993 dnia: Maj 15, 2013, 09:53:00 pm »
relapse ale ty pierdolisz smenty  :shock:


  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #994 dnia: Maj 15, 2013, 09:59:00 pm »
relapse ale ty pierdolisz smenty  :shock:
tyle wall of textow i nareszcie jakiś konkret :d
ja od siebie dodam ze gdyby nie l2 to bym w nic nie grał, no czasem w gran turismo jedynie, nie ma drugiej takiej gry której się nienawidzi z jednej strony i niby się nie chce wchodzić i farmić, ale jak się tego nie robi to tego jakoś brakuje :D


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #995 dnia: Maj 15, 2013, 10:01:00 pm »
relapse ale ty pierdolisz smenty  :shock:
Słownik o Ciebie pytał, podobno 20 lat się nie widzieliście.


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #996 dnia: Maj 15, 2013, 10:49:15 pm »
relapse ale ty pierdolisz smenty  :shock:
Słownik o Ciebie pytał, podobno 20 lat się nie widzieliście.
Pranie mi wyschło, dzięki Ci o Relapsie!  :)


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #997 dnia: Maj 15, 2013, 11:01:09 pm »
relapse ale ty pierdolisz smenty  :shock:
Słownik o Ciebie pytał, podobno 20 lat się nie widzieliście.
Pranie mi wyschło, dzięki Ci o Relapsie!  :)
Wzruszyłem się, ocieram łzy chusteczką nasączoną chloroformem  :beksa: Jedno zdanie a tyle dobrego.


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #998 dnia: Maj 16, 2013, 12:02:51 am »
Zdaje się top pt z euforii wlasnie wylecialo ;d

btw niezła beka jak od nas jeden tam stał a euforia sie bije miedzy sobą XD


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #999 dnia: Maj 16, 2013, 12:17:52 am »
relapse ale ty pierdolisz smenty  :shock:
Słownik o Ciebie pytał, podobno 20 lat się nie widzieliście.
Pranie mi wyschło, dzięki Ci o Relapsie!  :)
Sadistic.pl much?  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.