Witaj
Gość

Wątek: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!  (Przeczytany 300005 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1025 dnia: Maj 20, 2013, 05:59:16 pm »
a ja wyczuwam ten sam typ kolesia co grande, gdzie gra po polsku jest za mało polska  hahaha

ostatni miesiac to 2 terendory 1 katia solo i 2 katie grupy, w harnaku i soa nawet nie bylem na lilith , a jutro sobie zrobie nowa posatc z mentoringiem i l2 znowu jest spoko  8)
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2013, 06:02:04 pm wysłana przez kamiil »


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: 0

  • BANG BANG PK PK!!!
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1026 dnia: Maj 20, 2013, 07:34:14 pm »
To jeżeli tylko postacie utworzone po 21 będą mogły być mentee to jutro wysyp nowych charów ;p
Sam chyba coś stworze :D
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2013, 07:35:46 pm wysłana przez Quibre »


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1027 dnia: Maj 20, 2013, 08:44:45 pm »
Co chwile postacie zmieniac bedziecie?:D


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1028 dnia: Maj 20, 2013, 09:08:42 pm »
Trochę bez sensu, że osoby, które zaczęły wcześniej nie dostaną certyfikatu. Ciekawe kto wymyślił taką głupotę.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1029 dnia: Maj 20, 2013, 09:35:53 pm »
Trochę bez sensu, że osoby, które zaczęły wcześniej nie dostaną certyfikatu. Ciekawe kto wymyślił taką głupotę.

Inova :P


  • Wiadomości: 241

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1030 dnia: Maj 20, 2013, 10:49:22 pm »
no coz  wrzucenie wszystkim tego itemku do wh ich przeroslo :)

btw pozdrawiam  moje dzisiejsze party z soa daily quest a szczegolnie  podziwiam cierpliwosc i chęć pomocy jaka wykazaliscie pomagajac tej biednej  sumonerce  dostac sie na gracie  o ktorej wczesniej nigdy nie slyszala i nie wiedziala gdzie sie udac ,jest jeszcze nadzieja w narodzie :D


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1031 dnia: Maj 21, 2013, 12:43:14 pm »
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2013, 12:44:58 pm wysłana przez roli »


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1032 dnia: Maj 21, 2013, 04:25:35 pm »
a ja wyczuwam ten sam typ kolesia co grande, gdzie gra po polsku jest za mało polska  hahaha
A ja jako, że jestem ekspertem przedstawiam fachowy rysunek przedstawiający ciągłość zachowań sporej ilości użytkowników tego forum:

Taka sytuacja dzieje się przed każdym startem serwera i świeżo po nim przez pewien okres, pózniej nastepuje otwarcie nastepnego serwera (błędne koło)



 8)


  • Wiadomości: 652

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1033 dnia: Maj 21, 2013, 04:52:58 pm »
relapse idź być glamur gdzieś indziej


  • Wiadomości: 340

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1034 dnia: Maj 21, 2013, 05:02:49 pm »
Relapsik. Już wiemy czym cię leczą, i jak ci obrazują twoje różne stany emocjonalne.  Dołącz jeszcze fachowe wyniki badań i kartę swojej choroby, a wszystko się ułoży w całość.

P.S. Czyli stawiam że jak piszesz pseudo mądre wywody, to stan zwątpienia (czy aby na serio nie wychodzisz na błazna). Przeczytasz to co wypociłeś, zaczniesz być dumny z siebie (optymizm), i ci momentalnie szajba odbija (podniecenie) i zaczynasz pisać językiem em0 kretynów.
Coś w tym jest.
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2013, 05:06:25 pm wysłana przez Khav »
Nie moja wina ze IQ większości tu piszących jest na poziomie przedszkola, wiec mogą nie zrozumieć toku myślenia osoby dorosłej :D
to po kiego... siedzisz w tej piaskownicy? jakiś pedofil czy co...?
Cytat: shout
xRelapse [Maj 22, 15:05:23]:   wszystko jest dla ludzi
xRelapse [Maj 22, 15:05:25]:   anal też XD
Clovery [Maj 22, 15:05:45]:   ah, zatem stad bol dupy, k.


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1035 dnia: Maj 21, 2013, 05:47:38 pm »
pewien byly klanowicz i jego problemy


Obserwowałem przez cały czas forum i nic się nie zmieniło oprócz offtopu i tego, że moje cp zostało rozwiązane, dopiero w ostatnim czasie zaczęły pojawiać się zmiany, ale na szczęście odchodzę, ponieważ na 76 trzeba mieć już cp inaczej wyawlenie a raczej tak szybko nie znajdę więc długo bym i tak nie posiedział a poza tym na forum 4game pisaliście, że to już emerytura klanu więc on długo nie pożyje a ja z moją aktualną sytuacją nie zacznę grać prędzej niż za 2 lata, ponieważ stara ciągle mi mówi żebym nie grał ale tak obraźliwie że jestem zdekoncentrowany i nie jestem w stanie grać np. zaczynam grać a ona "nie jesteś zmęczony po szkole?", a jak mnie to nie zdekoncentruje to włazi do pokoju i zaczyna oglądać co piszę i tak dalej, ostatnio grałem na angielskim serwerze to aż zacęła się uczyć angielskiego żeby wiedzieć, co piszę. No i chcę tu napisac że odchodzę a ona "co to za dyskusje klanowe po co ci to" a w tle takie strony demony więc pomyśli że jestem w jakiejś satanistycznej sekcie i zacznie mi kazać chodzić codziennie do kościoła lub przyśle egzorcystę albo wyśle mnie do psychiatryka już kilka razy kazała mi chodzić do kościoła w tygodniu, na kolendzie gadała z księdzem o egzorcyście dla mnie a w psychiatryku to już byłem z 10 razy za każdym razem inna diagnoza i tak oto mam 10 chorób psychiczny, sąd mnie ubezwłasnowolnił prawie bez rozprawy jak tylko zobaczył grubość dokumentacji medycznej. I do tego ta wredota ciągle mnie stresuje, dokucza mi, denerwuje. Tak więc odchodzę.

Aha i kontakt do sprawcy:
dane usunalem zeby mnie ktos nie oskarżył

Jeśli uważacie mnie za chorego psychicznie to możecie do niej pisać/dzwonić to się dowiecie że to ona ze mnie takiego zrobiła (zresztą tak samo ze zdrowiem fizycznym pojawiają już mi się siwe włosy i zmarszczki a mam 18 lat, ciśnienie 190/90.

Aha. 6 maja prawdopodobnie będę bezdomnym bo mi tak zagroziła że mnie wywali z domu jak nie zdam matury a z takim poziomem stresu jaki z nią mam na pewno mi tak pójdzie że będzie na start wiadomo że nie zdam.
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2013, 05:49:34 pm wysłana przez kamiil »


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1036 dnia: Maj 21, 2013, 06:02:16 pm »
Relapsik. Już wiemy czym cię leczą, i jak ci obrazują twoje różne stany emocjonalne.  Dołącz jeszcze fachowe wyniki badań i kartę swojej choroby, a wszystko się ułoży w całość.

P.S. Czyli stawiam że jak piszesz pseudo mądre wywody, to stan zwątpienia (czy aby na serio nie wychodzisz na błazna). Przeczytasz to co wypociłeś, zaczniesz być dumny z siebie (optymizm), i ci momentalnie szajba odbija (podniecenie) i zaczynasz pisać językiem em0 kretynów.
Coś w tym jest.
szecz bioronc pszejżałeś mię


  • Wiadomości: 340

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1037 dnia: Maj 21, 2013, 08:02:56 pm »
pewien byly klanowicz i jego problemy


Obserwowałem przez cały czas forum i nic się nie zmieniło oprócz offtopu i tego, że moje cp zostało rozwiązane, dopiero w ostatnim czasie zaczęły pojawiać się zmiany, ale na szczęście odchodzę, ponieważ na 76 trzeba mieć już cp inaczej wyawlenie a raczej tak szybko nie znajdę więc długo bym i tak nie posiedział a poza tym na forum 4game pisaliście, że to już emerytura klanu więc on długo nie pożyje a ja z moją aktualną sytuacją nie zacznę grać prędzej niż za 2 lata, ponieważ stara ciągle mi mówi żebym nie grał ale tak obraźliwie że jestem zdekoncentrowany i nie jestem w stanie grać np. zaczynam grać a ona "nie jesteś zmęczony po szkole?", a jak mnie to nie zdekoncentruje to włazi do pokoju i zaczyna oglądać co piszę i tak dalej, ostatnio grałem na angielskim serwerze to aż zacęła się uczyć angielskiego żeby wiedzieć, co piszę. No i chcę tu napisac że odchodzę a ona "co to za dyskusje klanowe po co ci to" a w tle takie strony demony więc pomyśli że jestem w jakiejś satanistycznej sekcie i zacznie mi kazać chodzić codziennie do kościoła lub przyśle egzorcystę albo wyśle mnie do psychiatryka już kilka razy kazała mi chodzić do kościoła w tygodniu, na kolendzie gadała z księdzem o egzorcyście dla mnie a w psychiatryku to już byłem z 10 razy za każdym razem inna diagnoza i tak oto mam 10 chorób psychiczny, sąd mnie ubezwłasnowolnił prawie bez rozprawy jak tylko zobaczył grubość dokumentacji medycznej. I do tego ta wredota ciągle mnie stresuje, dokucza mi, denerwuje. Tak więc odchodzę.

Aha i kontakt do sprawcy:
dane usunalem zeby mnie ktos nie oskarżył

Jeśli uważacie mnie za chorego psychicznie to możecie do niej pisać/dzwonić to się dowiecie że to ona ze mnie takiego zrobiła (zresztą tak samo ze zdrowiem fizycznym pojawiają już mi się siwe włosy i zmarszczki a mam 18 lat, ciśnienie 190/90.

Aha. 6 maja prawdopodobnie będę bezdomnym bo mi tak zagroziła że mnie wywali z domu jak nie zdam matury a z takim poziomem stresu jaki z nią mam na pewno mi tak pójdzie że będzie na start wiadomo że nie zdam.
Nie moja wina ze IQ większości tu piszących jest na poziomie przedszkola, wiec mogą nie zrozumieć toku myślenia osoby dorosłej :D
to po kiego... siedzisz w tej piaskownicy? jakiś pedofil czy co...?
Cytat: shout
xRelapse [Maj 22, 15:05:23]:   wszystko jest dla ludzi
xRelapse [Maj 22, 15:05:25]:   anal też XD
Clovery [Maj 22, 15:05:45]:   ah, zatem stad bol dupy, k.


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1038 dnia: Maj 21, 2013, 08:19:23 pm »


  • Wiadomości: 279

  • Pochwał: 1

  • OblivioN
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1039 dnia: Maj 21, 2013, 09:35:10 pm »
Live To Play -- Play To Win -- As Much As Possible -- As Hardcore As Possible


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1040 dnia: Maj 21, 2013, 10:33:41 pm »
nope


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1041 dnia: Maj 22, 2013, 04:03:42 pm »

twoje robienie z siebie idioty też przestało być zabawne dawno temu :oops:
teraz nie rozczaruj mnie lapsiku i wklej obrazek ze swoją maścią


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1042 dnia: Maj 22, 2013, 04:30:18 pm »
Maść ci nie pomaga, chyba się nie przyjmuje, pracuje nad tabletkami mój fanie.


  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1043 dnia: Maj 22, 2013, 05:52:28 pm »
Może czopki?
L2 Classic RU - Elf Figher - Cam3llia


  • Wiadomości: 241

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1044 dnia: Maj 22, 2013, 10:39:29 pm »
moze nowy mozg


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1045 dnia: Maj 25, 2013, 11:47:40 am »
ma kts jakiegos clikera co dziala ?


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1046 dnia: Maj 25, 2013, 12:14:54 pm »
autoclick 2.2

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 209

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1047 dnia: Maj 27, 2013, 11:56:54 am »
nostromo ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1048 dnia: Maj 27, 2013, 01:07:47 pm »
ostatnio 0 crashow a tu dzis: https://4gameforum.com/pl/showthread.php?t=1901&page=3

tylko czekac na krytyczny blad i wipe :D
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 209

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1049 dnia: Maj 27, 2013, 02:12:18 pm »
wylacz antywira, restart kompa, uruchom przy wylaczonym antywirusie stronke i powiedz czy dziala :)