Witaj
Gość

Wątek: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!  (Przeczytany 299860 razy)

  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1150 dnia: Czerwiec 03, 2013, 01:54:48 pm »
Nick w grze kamilka?


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1151 dnia: Czerwiec 03, 2013, 02:32:23 pm »
Nick w grze kamilka?
Machen Truskawken.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1152 dnia: Czerwiec 03, 2013, 03:20:08 pm »
Kto to espirit?


Ja nadal espritowi nie wybaczam, że wyparował bez słowa z CP. Gorzej jak u was zrobi to samo, gra gra i nagle znika : DD Chociaż biorąc teraz Amethysta do CP (Esprit go raczej pamięta) nie mogę żałować, bo ogar podobnie dobry jak u w00diego na nuku.

Alarion daj sie namówic i chodz do nas na server^^

1) polski język bee
2) Core mimo opinii haterów ma się naprawdę dobrze przy wyrównanym 2 side'owym serwerze (u was nie ma 1 side'a przypadkiem?)
3) jutro livindor u nas
4) trochę już z CP uzbieraliśmy, sam trochę przez rok już nafarmiłem. Trochę szkoda tego ^^

A serwera jak widzisz i tak wam nie hatuje, bo kto ma grać na Core, gra na Core, kto ma grać na polaczkowymPL gra na nim, a kto ma quitnąć po max 2-4 miesiącach, jak np. kamilek, BMF i inni ownatorzy (potem wrzucając jaka kronika jest beznadziejna ;p) i tak quitną, więc porządek jest zachowany ^^

Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1153 dnia: Czerwiec 03, 2013, 03:34:28 pm »
ja tam do tazmana nic nie mam. Taki mamy system w kraju, że studenciki jak on i pride bez pracy siedzą w domu i mają za dużo czasu. Na pvp się z nim nie spotykam (pr master), a na oly się ich łatwo zamiana nawet bez exploitów i bota.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1154 dnia: Czerwiec 03, 2013, 03:36:56 pm »
ja tam do tazmana nic nie mam. Taki mamy system w kraju, że studenciki jak on i pride bez pracy siedzą w domu i mają za dużo czasu. Na pvp się z nim nie spotykam (pr master), a na oly się ich łatwo zamiana nawet bez exploitów i bota.
w każdym poście przewija się "tazman", tru fanboj.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1155 dnia: Czerwiec 03, 2013, 03:37:20 pm »
no Kardi już udowodnił, jaka lamerka wychodzi z często źle ustawionymi scryptami (szczególnie na daily pvp były te błędy u nich), aż w końcu i programy przestały im pomagać i ekipa zawinęła się. A kamilek jakby mógł, dalej bym im dupę lizał, jakie to pt nie było cool i w ogóle : DD
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1156 dnia: Czerwiec 03, 2013, 03:51:53 pm »
ja tam do tazmana nic nie mam. Taki mamy system w kraju, że studenciki jak on i pride bez pracy siedzą w domu i mają za dużo czasu. Na pvp się z nim nie spotykam (pr master), a na oly się ich łatwo zamiana nawet bez exploitów i bota.

No cóż nie powiem że trochę chore takie granie "nolifienie" etc .... na szczęście mam to za sobą. Ale skoro nie ma nic lepszego do robienia w swoim wolnym czasie to jego sprawa.  CO do Tazmana to wczoraj widziałem popisy jego CP na Rune Shutgart odbijanie Giran i chyba Aden.


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1157 dnia: Czerwiec 03, 2013, 04:00:47 pm »
Alarion server jest 2 side no może 3 side wychodzi czyli tazmany/pridy etc chociaz tazmany pewnie znowu dostana bana na tydzien/2 za bugowanie/exploitowanie.

Jedynie czego zazdroszczę core to livindora;d summoner jest mega na tej kronice, wszystko sobie ogarnąłem i teraz czekam tylko na kronike.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1158 dnia: Czerwiec 03, 2013, 04:15:29 pm »
ilu sideowy jest serwer, to się okaże na nowych epikach + aż w końcu smoki zaczną u was padać : D Ale do tego czasu taziu z ekipą walną emo quita, bo "no competition" : >
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1159 dnia: Czerwiec 03, 2013, 04:22:07 pm »
Sobek to tam hellmana kampi imięchce mnie ddodać bo mam za haj lewel :-D

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1160 dnia: Czerwiec 03, 2013, 04:46:17 pm »
Hahaha matrox, uwierz expimy dużo mniej niż Ci się wydaje, max 4h w czasie ceremoni + insty przed/po. To, że mieliśmy świetny setup pod wróżki i tam się wybiliśmy nie nasza wina Zresztą już większość CP z bmf i euphori ma podobny bądź taki sam lvl jak my, po za tym to nie pierwszy GoD gdzie 2 lvl różnicy robiły ogromną przewagę :)



  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1161 dnia: Czerwiec 03, 2013, 04:58:34 pm »
Alarion server jest 2 side no może 3 side wychodzi czyli tazmany/pridy etc chociaz tazmany pewnie znowu dostana bana na tydzien/2 za bugowanie/exploitowanie.

Jedynie czego zazdroszczę core to livindora;d summoner jest mega na tej kronice, wszystko sobie ogarnąłem i teraz czekam tylko na kronike.

Przykro mi, ale w twoich rękach summoner będzie jedynie free fragiem :c


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1162 dnia: Czerwiec 03, 2013, 05:33:33 pm »
2 lvle nadal robią robią wielką różnicę przez mechanikę debuffó i damage penalty. Ofc czasem da się wykorzystać jakieś błędy przeciwnika i nadal wygrać. do 99 jak pisałem, te osoby i tak nei dotrwają, więc nie ma wielkiej różnicy :)
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1163 dnia: Czerwiec 03, 2013, 05:45:43 pm »
Alarion server jest 2 side no może 3 side wychodzi czyli tazmany/pridy etc chociaz tazmany pewnie znowu dostana bana na tydzien/2 za bugowanie/exploitowanie.

Jedynie czego zazdroszczę core to livindora;d summoner jest mega na tej kronice, wszystko sobie ogarnąłem i teraz czekam tylko na kronike.

Przykro mi, ale w twoich rękach summoner będzie jedynie free fragiem :c
Ale serio...jakbyś po za marną prowokacją pokazał coś w tej grze, cokolwiek to bym jeszcze zrozumiał.


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1164 dnia: Czerwiec 03, 2013, 07:01:39 pm »
Cytuj
no Kardi już udowodnił, jaka lamerka wychodzi z często źle ustawionymi scryptami (szczególnie na daily pvp były te błędy u nich), aż w końcu i programy przestały im pomagać i ekipa zawinęła się. A kamilek jakby mógł, dalej bym im dupę lizał, jakie to pt nie było cool i w ogóle : DD

mowisz o party ktore trzymalo ten erwer za jaja przez rok , tak dla przypomnienia

a te bledy wynikały tylko z tego ze czasami na gangach bylo live 2-3 osoby tylko  :D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2013, 07:06:53 pm wysłana przez kamiil »


  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1165 dnia: Czerwiec 03, 2013, 07:34:38 pm »
daj mi lepiej baypasa do rangera na ten server! albo podaj cene :D


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1166 dnia: Czerwiec 03, 2013, 07:44:33 pm »
daj mi lepiej baypasa do rangera na ten server! albo podaj cene :D
chodzą ponoć po 50 ojro


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 1

  • Tak suche że aż stodoła się zapaliła
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1167 dnia: Czerwiec 03, 2013, 09:17:30 pm »
Ma ktoś już 99 tutaj tak w ogóle?
Polskie Polaczkowo Pol PL :D
Nxi EE 72 i jakoś tam się zmienia :D.


Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1168 dnia: Czerwiec 03, 2013, 09:55:30 pm »
nie


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1169 dnia: Czerwiec 03, 2013, 11:43:09 pm »
LuL

Zabiłem na subie wara i PK wpadło  :oops:
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1170 dnia: Czerwiec 04, 2013, 12:08:01 am »
pewnie akademia

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0



  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1172 dnia: Czerwiec 04, 2013, 12:33:37 am »
zgadzam się z alarionem. Na core tazman i reszta też nie pokazali nic poza brakiem pracy i zajęć w życiu. Jak ich dogonoliśmy z levelem i zaczęli dostawać na pvp to od razu się "znudzili".

dobranoc wszystkim. Jedni idą spać bo jutro do pracy a inni (tazman i pride) dopiero w połowie farmy.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1174 dnia: Czerwiec 04, 2013, 01:39:10 am »
zgadzam się z alarionem. Na core tazman i reszta też nie pokazali nic poza brakiem pracy i zajęć w życiu. Jak ich dogonoliśmy z levelem i zaczęli dostawać na pvp to od razu się "znudzili".

dobranoc wszystkim. Jedni idą spać bo jutro do pracy a inni (tazman i pride) dopiero w połowie farmy.
tak