Witaj
Gość

Wątek: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!  (Przeczytany 300815 razy)

  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1175 dnia: Czerwiec 04, 2013, 02:05:09 am »
zgadzam się z alarionem. Na core tazman i reszta też nie pokazali nic poza brakiem pracy i zajęć w życiu. Jak ich dogonoliśmy z levelem i zaczęli dostawać na pvp to od razu się "znudzili".

dobranoc wszystkim. Jedni idą spać bo jutro do pracy a inni (tazman i pride) dopiero w połowie farmy.

Ja pierdole człowieku nie wiem ile masz lat ale w KAŻDYM twoim poście na tym forum i na innych przewija się słowo PRACA, naprawdę cieszymy się że podjąłeś w końcu swoją pierwszą w życiu prace i zapierdalasz za 10zl/h od 6 do 18 a stara dzień przed szykuje kanapki ze smalcem jak do szkoły ale naprawdę uwierz, GÓWNO NAS TO OBCHODZI.

A co do Cora to twoje gówno-party było carpetowane zaczynając od fogu kończąc na orbisie gdzie paliliście double pry, spierdalaliście w peace-zone albo byliście podejmowani 7vs14 (tazman core vol3 na jutube). Na Core byłeś jedynym tankiem z reflectem a każdy inny tank przejeżdżał po tobie jak walec za to na Lilith walczyliśmy z 2 razy i powiem ci szczerze że random tanki 8x stawiają większy opór więc naprawdę SKOŃCZ.

A teraz jebnij sobie posta jak to po ciężkim dniu na produkcji i spakowaniu xxxxx śrubek do pudełek jesteś zmęczony i nie masz siły grać jakby to kogokolwiek chociaż trochę obchodziło.

EDIT: ja pierdole doczytałem ten twój bełkot do końca i zobaczyłem "dostawać na pvp....", człowieku ty jesteś po prostu bezczelny twoje gówno-party było kilku sekundowym materiałem (jak udało nam się zabić waszych healerów przed daniem pr).
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2013, 02:08:23 am wysłana przez NotTheFakeTazman »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1176 dnia: Czerwiec 04, 2013, 02:10:55 am »
o kurde, madness over 9000 : D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1177 dnia: Czerwiec 04, 2013, 02:15:28 am »
o kurde, madness over 9000 : D

Starałem się ignorować i tylko pompowaliśmy że typ na 4game i tutaj w 8 postach użył 20 razy słowo praca ale gościu robi się coraz bardziej bezczelny :D

Mad 0% nawet nie bardzo go kojarzyłem aż mi powiedzieli że carpetuje go na swoim frapsie :D


  • Wiadomości: 444

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1178 dnia: Czerwiec 04, 2013, 11:08:41 am »
Biedny Taziu jako jedyny siedzi po 20h przed kompem bo nie pójdzie do pracy za 10zl h.  I co myślisz że ktoś ci zaproponuje potem 5000k na miesiąc bo byłeś hero na polaczkowie ??

Po prostu wszystkie posty związane z pracą są w 100% trafne. Twoja przewaga wcześniej na Core a teraz na polaczkowie wynika tylko z tego że nie robisz i zapewne nie umiesz robić w życiu nic innego. A umiesz postawić bota, zapomniałem.

Kamil przynajmniej zbierał truskawki dla swojego pana a ty ??
Cytat: Shanique;134896
If you talking about me... i'm in BS from that time when we left OOC because one stupid guy didn't liked polish words in clan chat and kicked Qra from clan... after that, BS history just begun.
BS - prawdziwa historia.


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1179 dnia: Czerwiec 04, 2013, 11:24:08 am »
Biedny Taziu jako jedyny siedzi po 20h przed kompem bo nie pójdzie do pracy za 10zl h.  I co myślisz że ktoś ci zaproponuje potem 5000k na miesiąc bo byłeś hero na polaczkowie ??

Po prostu wszystkie posty związane z pracą są w 100% trafne. Twoja przewaga wcześniej na Core a teraz na polaczkowie wynika tylko z tego że nie robisz i zapewne nie umiesz robić w życiu nic innego. A umiesz postawić bota, zapomniałem.

Kamil przynajmniej zbierał truskawki dla swojego pana a ty ??
On nie ma żadnej przewagi na Polaczkowie;d

Nic bym nie miał nawet do niego gdyby ten xxxx(wpisz sobie co chcesz) nie próbował botowac/expoitować gdzie popadnie.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2013, 11:25:53 am wysłana przez driki »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1180 dnia: Czerwiec 04, 2013, 12:09:35 pm »
Biedny Taziu jako jedyny siedzi po 20h przed kompem bo nie pójdzie do pracy za 10zl h.  I co myślisz że ktoś ci zaproponuje potem 5000k na miesiąc bo byłeś hero na polaczkowie ??

Po prostu wszystkie posty związane z pracą są w 100% trafne. Twoja przewaga wcześniej na Core a teraz na polaczkowie wynika tylko z tego że nie robisz i zapewne nie umiesz robić w życiu nic innego. A umiesz postawić bota, zapomniałem.

Kamil przynajmniej zbierał truskawki dla swojego pana a ty ??
On nie ma żadnej przewagi na Polaczkowie;d

Nic bym nie miał nawet do niego gdyby ten xxxx(wpisz sobie co chcesz) nie próbował botowac/expoitować gdzie popadnie.
Thug lyfe
 hahaha

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 444

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1181 dnia: Czerwiec 04, 2013, 12:17:13 pm »
Arimas skoro tutaj jesteś wytłumacz mi jak to jest.

Kiedy ktoś jedzie po Tazmanku to od razu pojawia się Razielek i rozdaje %% ale kiedy Tazmanek wyzywa innych to wszystko jest OK ? Jakieś nowe zasady zostały wprowadzone ?
Cytat: Shanique;134896
If you talking about me... i'm in BS from that time when we left OOC because one stupid guy didn't liked polish words in clan chat and kicked Qra from clan... after that, BS history just begun.
BS - prawdziwa historia.


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1182 dnia: Czerwiec 04, 2013, 12:34:46 pm »
Biedny Taziu jako jedyny siedzi po 20h przed kompem bo nie pójdzie do pracy za 10zl h.  I co myślisz że ktoś ci zaproponuje potem 5000k na miesiąc bo byłeś hero na polaczkowie ??

Po prostu wszystkie posty związane z pracą są w 100% trafne. Twoja przewaga wcześniej na Core a teraz na polaczkowie wynika tylko z tego że nie robisz i zapewne nie umiesz robić w życiu nic innego. A umiesz postawić bota, zapomniałem.

Kamil przynajmniej zbierał truskawki dla swojego pana a ty ??
On nie ma żadnej przewagi na Polaczkowie;d

Nic bym nie miał nawet do niego gdyby ten xxxx(wpisz sobie co chcesz) nie próbował botowac/expoitować gdzie popadnie.
Thug lyfe
 hahaha
Raczej "frajer lyfe"


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1183 dnia: Czerwiec 04, 2013, 12:41:01 pm »
a mnie wkurwia jak gram gramgam a tu mi sie spac chce i musze isc nynac a czlowiek by pogral jeszcze ze 3 h  :(


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1184 dnia: Czerwiec 04, 2013, 12:45:32 pm »
A mnie wkurwia ból pleców przy zbieraniu truskawek


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1185 dnia: Czerwiec 04, 2013, 12:52:08 pm »
Arimas skoro tutaj jesteś wytłumacz mi jak to jest.

Kiedy ktoś jedzie po Tazmanku to od razu pojawia się Razielek i rozdaje %% ale kiedy Tazmanek wyzywa innych to wszystko jest OK ? Jakieś nowe zasady zostały wprowadzone ?
Specjalnie ponownie przeczytałem jego posty i stwierdzam, że nazwanie czyjegoś party "gównianym" w topicu flame nie kwalifikuje się do warna.

Ostatni warn(jak również 2 poprzednie) został przyznany 2013-05-31 przez BiggieZ'a i to nie w tym dziale

Coś jeszcze?

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1186 dnia: Czerwiec 04, 2013, 01:15:19 pm »
Wyrzuty na forum gry o to, że ktoś nie chodzi do pracy tylko gra w l2.
Moim zdaniem powinniście całkowicie kompa wywalić i w nic nie grać, bo szkoda czasu i w tym czasie wziąć nadgodziny w pracy.
Nie no ból dupy o to, że jeden gra więcej bo ma czas a drugi musi do pracy chodzić, TEGO JESZCZE NIE GRALI.  hahaha
Litości.


  • Wiadomości: 89

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1187 dnia: Czerwiec 04, 2013, 01:41:06 pm »
Ktoś   tu spomniał o kronice  Lindvior źe próbował sobie postac gdze juź dzała ta kronika ?


  • Wiadomości: 444

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1188 dnia: Czerwiec 04, 2013, 02:11:25 pm »
Arimas skoro tutaj jesteś wytłumacz mi jak to jest.

Kiedy ktoś jedzie po Tazmanku to od razu pojawia się Razielek i rozdaje %% ale kiedy Tazmanek wyzywa innych to wszystko jest OK ? Jakieś nowe zasady zostały wprowadzone ?
Specjalnie ponownie przeczytałem jego posty i stwierdzam, że nazwanie czyjegoś party "gównianym" w topicu flame nie kwalifikuje się do warna.

Ostatni warn(jak również 2 poprzednie) został przyznany 2013-05-31 przez BiggieZ'a i to nie w tym dziale

Coś jeszcze?

Nazwanie kogoś "je****m oszustem" kiedy ten wrzucał filmiki na których używał bugów na innych serwerach jak widać bez problem się kwalifikuje.
Cytat: Shanique;134896
If you talking about me... i'm in BS from that time when we left OOC because one stupid guy didn't liked polish words in clan chat and kicked Qra from clan... after that, BS history just begun.
BS - prawdziwa historia.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1189 dnia: Czerwiec 04, 2013, 02:24:37 pm »
Arimas skoro tutaj jesteś wytłumacz mi jak to jest.

Kiedy ktoś jedzie po Tazmanku to od razu pojawia się Razielek i rozdaje %% ale kiedy Tazmanek wyzywa innych to wszystko jest OK ? Jakieś nowe zasady zostały wprowadzone ?
Specjalnie ponownie przeczytałem jego posty i stwierdzam, że nazwanie czyjegoś party "gównianym" w topicu flame nie kwalifikuje się do warna.

Ostatni warn(jak również 2 poprzednie) został przyznany 2013-05-31 przez BiggieZ'a i to nie w tym dziale

Coś jeszcze?

Nazwanie kogoś "je****m oszustem" kiedy ten wrzucał filmiki na których używał bugów na innych serwerach jak widać bez problem się kwalifikuje.
Robisz z igły widły.
Przeczytałem teraz parę jego ostatnich postów i nie widzę w nich bezpośrednio obraźliwych wrzut na czyjąś rodzinę lub godność.

Ew. niedowidzę i możesz mnie oświecić

Ostatnie 3 warny od RazielIII dostali: Clovery, Polanin, Badyll aka alt konto zakapiora
2 miesiące temu..
Russe dał Quentimowi -30 za naprawę prezentacji.
A Sebal gdzieś wsiąkł

Naprawdę nie wiem do czego pijesz, jak chcesz to mogę poprosić tutaj Saladina o ile sam tego już nie czyta

/No cóż, życie trochę układam :P  aczkolwiek dalej jestem.
/Sebal
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2013, 02:39:07 pm wysłana przez Sebal »

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1190 dnia: Czerwiec 04, 2013, 02:41:59 pm »
omigi drama


  • Wiadomości: 279

  • Pochwał: 1

  • OblivioN
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1191 dnia: Czerwiec 04, 2013, 04:20:22 pm »
Tak na marginesie
innova miała uwolnić świat l2 od botów  a tego nie zrobiła
kiego h..j ktokolwiek sie do tego jeszcze loguje
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2013, 04:36:35 pm wysłana przez WiLdEcaRd »
Live To Play -- Play To Win -- As Much As Possible -- As Hardcore As Possible


  • Wiadomości: 209

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1192 dnia: Czerwiec 04, 2013, 04:39:39 pm »
nie loguje sie bo Exo nie chce mnie koksac swoim warlordem bo mu nie dalem pasow do Osamy :(
Wilde na jakim serwie GW2 grasz? 


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1193 dnia: Czerwiec 04, 2013, 04:47:49 pm »
Tak na marginesie
innova miała uwolnić świat l2 od botów  a tego nie zrobiła
kiego h..j ktokolwiek sie do tego jeszcze loguje


bo z wyłączeniem tazmanó i jeszcze paru innych ścierw, które mogłyby iść botować na ncwest nikt tu bota nie używa i u nas jest tyle botów na serwerze, co tam full legit graczy, więc sam przyznasz, że to spora różnica?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 279

  • Pochwał: 1

  • OblivioN
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1194 dnia: Czerwiec 04, 2013, 06:00:06 pm »
@Alarion
bo z wyłączeniem tazmanó i jeszcze paru innych ścierw, które mogłyby iść botować na ncwest nikt tu bota nie używa i u nas jest tyle botów na serwerze, co tam full legit graczy, więc sam przyznasz, że to spora różnica?

błedna logika
to tak jak w Polsce 99% jest ok tylko ten 1% co rządzi jest be
i takim sposobem 99% ma prze....bane
Live To Play -- Play To Win -- As Much As Possible -- As Hardcore As Possible


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1195 dnia: Czerwiec 04, 2013, 06:24:21 pm »
Tak na marginesie
innova miała uwolnić świat l2 od botów  a tego nie zrobiła
kiego h..j ktokolwiek sie do tego jeszcze loguje


bo z wyłączeniem tazmanó i jeszcze paru innych ścierw, które mogłyby iść botować na ncwest nikt tu bota nie używa i u nas jest tyle botów na serwerze, co tam full legit graczy, więc sam przyznasz, że to spora różnica?

+1


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1196 dnia: Czerwiec 04, 2013, 06:37:29 pm »
wasza logika rozbraja

to wina innovy ze są boty ??


tak jakby winą antyvirusa bylo ze są wirusy


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1197 dnia: Czerwiec 04, 2013, 06:44:31 pm »
Wyzywanie od ścierw ludzi na forum ehh. To takie dojrzałe.  :)

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1198 dnia: Czerwiec 04, 2013, 06:47:13 pm »
proponuje alariona ze świtą aby udali sie na forum zrangera i tam plakali ;)


  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1199 dnia: Czerwiec 04, 2013, 06:56:09 pm »
wasza logika rozbraja

to wina innovy ze są boty ??


tak jakby winą antyvirusa bylo ze są wirusy
tak mi sie przypomniało... myślisz że kto robi te wirusy jak nie firmy antywirusowe ? :D
btw 2 Jedziecie po Taziu że niby nolife itd... moje pt zaczęło 2 tyg po starcie, a mamy 95+, do tego pracuje 8h dziennie więc nie wiem albo nie ogarniacie totalnie tej kroniki albo logujecie się po to żeby postać w mieście i pospamować forum w międzyczasie :o