Witaj
Gość

Wątek: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!  (Przeczytany 300155 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1225 dnia: Czerwiec 05, 2013, 10:43:48 pm »
Ja nie wiem, z was to tak jakos same placzki sa widze ;d
Niestety to ze dajecie sie dymac to wasza sprawa ;d
Znaczy się, że żeby nie dawać się dymać to trzeba samemu używać bota?  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1226 dnia: Czerwiec 05, 2013, 11:24:58 pm »
tazman gra healerem po tym jak poznał alariona na core... przypadek? nie sądze  hahaha


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1227 dnia: Czerwiec 05, 2013, 11:43:33 pm »
Ocb ze stanxem? oscamowal tazmanów czy coś?:P jakaś drama się szykuje?^^


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1228 dnia: Czerwiec 06, 2013, 12:18:28 am »
Ta. Wyjebał ich na fure, na którą się złożyli w całe CP żeby na wakacje pojechać, podczas gdy ich automatyczne programy będą im farmić daily i oly.



  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1229 dnia: Czerwiec 06, 2013, 12:32:26 am »
Ta. Wyjebał ich na fure, na którą się złożyli w całe CP żeby na wakacje pojechać, podczas gdy ich automatyczne programy będą im farmić daily i oly.
dokładnie tak, na szczęście zorientowaliśmy się w czas, przebiliśmy opony i nie odjechał daleko.


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1230 dnia: Czerwiec 06, 2013, 01:26:09 am »
:(


  • Wiadomości: 171

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1231 dnia: Czerwiec 06, 2013, 02:10:51 am »
Widzę że dziś tazmany też botowali :)
Na core botowali to i tu będą.
Nic się nie zmieniło :P

Co poradzić jak ktoś ma w sobie mało skilla i nie radzi sobie z normalna grą to musi uciekać do programów.
Dobrze że są jeszcze na tym świecie ludzie którzy nie botują i nie lubią takich ludzi.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2013, 02:13:40 am wysłana przez Senti »


Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1232 dnia: Czerwiec 06, 2013, 03:32:54 am »
DOBRZE ZE SA JESZCZE LUDZIE KTORZY DZIELA DROP Z ISTINY


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1233 dnia: Czerwiec 06, 2013, 03:38:17 am »
Jakoś nie mam żalu do osób które są w wojnie a wbili 95+lve etc, ba gz dla nich i nie powiem złego słowa o nich...ta cała nagonka ze tazman to, tazman tamto powstała nie bez powodu.

Pierwszy topic pokazujący zachowanie tazmanów na spotach wystarczył, trzeba być kretynem żeby pomyśleć ze wszystko było "full legit" a w dodatku te tępe tłumaczenie tazmana/obsessa jaką to mieli beke kiedy widzieli dannego biegającego za nimi...yhm.

Dostaliście bana za sharing konta, OK co było to było...Ale nie powinniście się nawet dziwić ze ludzie wami gardzą, a same tłumaczenia ze mieliście 2 tygodnie bana jest dla mnie żałosne, musiało by mnie ostro poje*** że po takiej akcji śmiałbym jeszcze mówić ze mialem bana na 2 tygodnie i ludzie i tak nas "dogonili".

Śmieszą mnie jakiekolwiek posty "Defenderów" tazmana i jego kółka wspólnej adoracji, problem jest taki ze albo jesteście daleko w tyle z lv-lami od reszty albo po prostu gracie po jednej stronie, ja rozumiem to ale czasem wypada byc obiektywnym, czyz nie?
Problem jest taki ze to co tazmany tutaj odwalają to jest jeden wielki śmiech a co najlepsze administracja totalnie nie reaguje i zmusza graczy to upublicznienia ich poczynań na serverze, chociaż potem kamilki i tak szczekają ze zgładza się takie coś administracji w pierwszej kolejności, to kamilku uświadamiam cię ze było to robione wiele razy.

I żeby nie było ze tylko "bmf" są przeciwko tazmanom, euphoria tak samo zresztą nie tylko ona...ludzie swoje zdanie wyrazili w pierwszym "drama topiku".
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2013, 03:39:53 am wysłana przez driki »


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1234 dnia: Czerwiec 06, 2013, 03:44:00 am »
Fajnie że się rozpisałeś, serio.

Szkoda że to na nic. :)


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1235 dnia: Czerwiec 06, 2013, 03:52:35 am »
Jakoś nie mam żalu do osób które są w wojnie a wbili 95+lve etc, ba gz dla nich i nie powiem złego słowa o nich...ta cała nagonka ze tazman to, tazman tamto powstała nie bez powodu.

Pierwszy topic pokazujący zachowanie tazmanów na spotach wystarczył, trzeba być kretynem żeby pomyśleć ze wszystko było "full legit" a w dodatku te tępe tłumaczenie tazmana/obsessa jaką to mieli beke kiedy widzieli dannego biegającego za nimi...yhm.

Dostaliście bana za sharing konta, OK co było to było...Ale nie powinniście się nawet dziwić ze ludzie wami gardzą, a same tłumaczenia ze mieliście 2 tygodnie bana jest dla mnie żałosne, musiało by mnie ostro poje*** że po takiej akcji śmiałbym jeszcze mówić ze mialem bana na 2 tygodnie i ludzie i tak nas "dogonili".

Śmieszą mnie jakiekolwiek posty "Defenderów" tazmana i jego kółka wspólnej adoracji, problem jest taki ze albo jesteście daleko w tyle z lv-lami od reszty albo po prostu gracie po jednej stronie, ja rozumiem to ale czasem wypada byc obiektywnym, czyz nie?
Problem jest taki ze to co tazmany tutaj odwalają to jest jeden wielki śmiech a co najlepsze administracja totalnie nie reaguje i zmusza graczy to upublicznienia ich poczynań na serverze, chociaż potem kamilki i tak szczekają ze zgładza się takie coś administracji w pierwszej kolejności, to kamilku uświadamiam cię ze było to robione wiele razy.

I żeby nie było ze tylko "bmf" są przeciwko tazmanom, euphoria tak samo zresztą nie tylko ona...ludzie swoje zdanie wyrazili w pierwszym "drama topiku".

Co takiego odwalamy :D? Bo słyszałem że w waszych klanach chodzą prawdziwe legendy, podziel się nimi jak możesz.


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1236 dnia: Czerwiec 06, 2013, 04:51:24 am »
Tazmanku ja się mam dzielić?

jak to jest być handless betonem i jeszcze pyszczyć?:)

Daleko nie trzeba szukać juz za samo bugowanie eventu powinniście dostać bana na ryj i to na dłużej niż ostatnio bo to już 2 przewinienie.

No tak ludzie się na ciebie uwzieli i sobie bajki wymyślają:(

Dzonego nie skomentuje bo to piesek na przyczepke:)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2013, 04:54:59 am wysłana przez driki »


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1237 dnia: Czerwiec 06, 2013, 08:33:54 am »
No to taka sama sytuacja jak u nas. Maleńkie nic nie znaczące boty szybko łapią bana natomiast jak factorzy jebali na programach pol roku od startu to było zero ingerencji.
Poczekajcie jeszcze kilka miechów albo pół roku ^^
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1238 dnia: Czerwiec 06, 2013, 10:54:42 am »
jak to jest być handless betonem i jeszcze pyszczyć?:)
dobre pytanie, też sie zastanawiam jak skończyłeś poprzednie oly z 4 punktami :D


  • Wiadomości: 279

  • Pochwał: 1

  • OblivioN
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1239 dnia: Czerwiec 06, 2013, 11:22:05 am »
Kazdy z nas jest winny obecnemu stanu rzeczy w L2.
To była kiedyś epicka przygoda z której zrobiliśmy szambo.
Młodzi ludzie a zal was czytać a co dopiero rozmawiać z wami.
Skończyłem przygodę z l2 z niesmakiem i wstyd mi ze byłem częścią tej wspólnoty graczy .

WiLdE out i bez odbioru.
Live To Play -- Play To Win -- As Much As Possible -- As Hardcore As Possible


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1240 dnia: Czerwiec 06, 2013, 12:08:22 pm »
Wilde, jeszcze wrocisz, moze zawitasz ponownie na europejski? : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 171

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1241 dnia: Czerwiec 06, 2013, 12:23:00 pm »
Alarion to ty zawitaj na Polaczkowy :P

Tapnięte z Galaxy Gio



  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1242 dnia: Czerwiec 06, 2013, 12:38:11 pm »
Dzonego nie skomentuje bo to piesek na przyczepke:)

Co raz większa beka 1000 : D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1243 dnia: Czerwiec 06, 2013, 01:13:03 pm »
Alarion to ty zawitaj na Polaczkowy :P

Tapnięte z Galaxy Gio

calkowicie abstrahujac od tego co sadze o serwerach narowosciowych (gdzies niedawno widzialem badania, ze ludzie ze znajomscia jezykow obcych sa jednak w lekkil stopniu % lepiej wyksztalceni i bardziej kulturalni, ale oczywiscie nie jest to generalna regula) to czemu bym mial? : )

na polaczkowie troche jeszcze minie nim bedziecie wstanie ubic smoka lub traskena i jestem ciekaw jakby wam poszlo z aq/orfenem/ baiumem gdyby livindor wszedl do was juz teraz. pvp na 99 tez wyglada zupelnie inaczej niz pvp na 95 + -  bez wsystkich skilli i mozliwosci OE wielu z nich. poza tym ciagle mnie zastanwia, co bedzie gdy bmf, tazie i inni "wpadlem poownic se 2 miechy" niedlugo sie wyniosa.

 sam widzisz, nie biegam i nie oczerniam waszego serwera, sami bawimy sie dobrze na core, wam tez zycze dobrej zabawy, a jak sadze predzej czy pozniej wyladujemy na 1 serwerze albo chociaz na cross server siege, o ile wiekszosc z was pogra dluzej niz te 2-3 miechy :)

a tak btw, zobaczycie jaki placz w livindorze sie zacznie, bo to jest naprawde powrot do korzeni hardcoru, gdzie pieewsze wersje GoDa definitywnie towarzystwo rozpuscilo. w god klan poza idea zabawy na daily pvp i siege nie byl do niczego potrzebny w sumie, bo dobre CP bylo wiecej niz samowystarczalne. obecnie jak sie chce miec dostep do top epikow (antek, valdek, trasken, livindor, blessed mrowa, blessed orfen, blessed baium, tauti) to dobry side na serwerze to podstawa.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1244 dnia: Czerwiec 06, 2013, 01:31:18 pm »
japierdziele driki to nawet wiekszy attention whore niz ja :c

strasznie nieudolne jest to Twoje podpuszczanie do hejtu ^.^



Co takiego odwalamy :D? Bo słyszałem że w waszych klanach chodzą prawdziwe legendy, podziel się nimi jak możesz.

Skąd on ma wiedzieć o takich rzeczach jak on jest "factorem" od niecałego miesiąca, do tego stara się powiedzieć o tym całemu światu :P
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2013, 01:35:22 pm wysłana przez Clovery »


Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1245 dnia: Czerwiec 06, 2013, 01:47:09 pm »
na polaczkowie troche jeszcze minie nim bedziecie wstanie ubic smoka lub traskena i jestem ciekaw jakby wam poszlo z aq/orfenem/ baiumem gdyby livindor wszedl do was juz teraz
a myslisz ze teraz w ogole by poszlo?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2013, 01:48:59 pm wysłana przez bula »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1246 dnia: Czerwiec 06, 2013, 03:41:38 pm »
na polaczkowie troche jeszcze minie nim bedziecie wstanie ubic smoka lub traskena i jestem ciekaw jakby wam poszlo z aq/orfenem/ baiumem gdyby livindor wszedl do was juz teraz
a myslisz ze teraz w ogole by poszlo?

zapewne nie, ale wasza obecna kronika ma 1 przewage: gorszy sprzet i lvle mozecie zrekompsenowac czasem bicia (oczywiscie obecnie tak czy siak za male lvle). a w livindor jak nie zjedziesz smoka na koniec szybko, to w epic rage mode was po prostu zmiecie i zmarnujecie kilka godzin. dlatego tez skonczy sie na sile dobijanie smokow o 01:00 w nocy gdzie ze 140 osob na poczatku zostaje 80 i polowa na afku : D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1247 dnia: Czerwiec 06, 2013, 04:52:07 pm »
Kazdy z nas jest winny obecnemu stanu rzeczy w L2.
To była kiedyś epicka przygoda z której zrobiliśmy szambo.
Młodzi ludzie a zal was czytać a co dopiero rozmawiać z wami.
Skończyłem przygodę z l2 z niesmakiem i wstyd mi ze byłem częścią tej wspólnoty graczy .

WiLdE out i bez odbioru.
^ macie tu jakis ranking na idiote miesiaca? chcialem zglosic swojego faworyta


  • Wiadomości: 171

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1248 dnia: Czerwiec 06, 2013, 04:52:15 pm »
Alarion freya i zaken zostaja po staremu ? Nie beda r ? Rzeczywiscie pvp trwa max 2  min w linvi ?

Tapnięte z Galaxy Gio


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1249 dnia: Czerwiec 06, 2013, 04:58:28 pm »
Senti, chłopaki kazali zapytać co z dropem z istiny :D