Witaj
Gość

Wątek: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!  (Przeczytany 300281 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1350 dnia: Czerwiec 18, 2013, 12:50:12 am »

Nie mam żadnych zastrzeżeń do servera, gra się przyjemnie i miło chociaż boterzy już niezle rynek napsuli :X
Ale Tazman nie boci  :(

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1351 dnia: Czerwiec 18, 2013, 08:40:30 am »
Przecież wiesz jak jest, napisze tu jakiś gracz z Core "idź na Core" to go gracze z polaczkowego zjedzą w moment. To jest tak jakbyś na forum NCwest pytał, czy grać na ncwest, czy na Inova : )

Aktualnie nawet nie czujemy specjalnej potrzeby przekonywać ludzi z lilith na przejście do nas, bo naprawdę dużo osób z Ncwest znudzonych botami/latarkami/scryptami na pvp i ciągłymi crashami serwera przechodzi do nas. Domyślam się, że na lilith też nadal idzie sporo polaków, bo póki co serwer ma nadal renomę "młodego" (choć dla części polaczków serwer jest już za stary i trzeba się rozglądać za jakimś nowym uber privem).
Kwestie językowe itd. to sam musisz stwierdzić. Na pewno na polaczkowie sporo gimbusów, ale idiotyzmem byłoby stwierdzić, że na Core nei znajdą się barany co cię też zbluzgają (tyle że prawdopodobnie po angielsku). Ja np. nie umiem sobie wyobrazić gry na polskim kliencie, ale sporo osób gra i czuję się z tym dobrze, więc dla każdego coś miłego. Decyduj sam : )
Niestety alarionie jeśli tutaj nie grasz, byłoby błędem ocenianie pl offa, tak zwanych gimbusów nie ma praktycznie w ogóle, szczerze mówiąc mialem tylko jeden przypadek kiedy spotkałem "typowego gimbusa" odkąd tutaj gram, czyli początku servera...community pl offa o dziwo nie jest tak tragiczne jak każdy myślał, większość ludu z innych gier która miała styczność ugrać coś tutaj juz squitowała bo zobaczyła ze l2 jest za cięzkie...obecnie u nas są 2/3 sidy...BMF/PH/Euphoria(która ledwo co się zalicza do side-u:X jest bardzo slaba obecnie).

PvP jest, dramy są więc czego chcieć więcej? grają również słabsze klane które też ugrywają pvp z ludzmi na swoim poziomie np: Templarsi z ViciousCircle etc...

Nie mam żadnych zastrzeżeń do servera, gra się przyjemnie i miło chociaż boterzy już niezle rynek napsuli :X

No to samo mogę napisać o naszym serwerze. Kwestia upodobania (czy ktoś lubi jezyk polski w kliencie itd. itd.).

A taziu już się nachapał. Kasy ma wystarczająco, by wykupić cokolwiek się pojawi na rynku, ale to już wasz problem z nim. i tak szybko quitną, tak samo jak na core i zarobią trochę przy wyprzedaży.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1352 dnia: Czerwiec 18, 2013, 10:17:16 am »
Niestety to co napisałeś jest prawdą, nagły przypływ adeny po prostu zrujnował rynek...wit scrolle/wejściówki na kartie itp podskoczyły niesamowicie w góre, czasem jak się na to patrzy to odechciewa się grać, w tak krótkim czasie ceny podskoczyły praktycznie 2-otnie, żeby kupić sobie takie takie "wspomagacze" za adene jak to miało czas jeszcze nie tak dawno jest niemożliwe dla zwykłego gracza, ja na tym aż tak nie cierpie bo w systemie cp mamy spore zasoby kasy ale ludzie grający samemu/w kilku nie maja szans...

Co do tazmanów to oni nic nie znacza na pvp, obecnie każda strona ma na nich wyrzygane, sami nic nie zrobią więc pozostała im farma adeny+oly i sprzedania postaci, na daily pvp i tak zerowy poziom reprezentują:) ogólnie pve party.
Cytuj
Cytuj
4.18. Zabrania się używania programów emulujących obecność Gracza w Grze, zastępowania Użytkownika Gry zaakceptowanego przez Innovę, oraz zakłócania poprawnego działania oprogramowania na serwerze
Fragment ten jest w ten sposób zdefiniowany, że odnosi się on do każdej akcji, która wykonywana jest bez reakcji użytkownika. Ba powiem nawet że, wnikając głębiej można stwierdzić, że takie osoby innova może pozwać za próbę oszukania systemu frost, bowiem właśnie tym jest używanie skryptów zapisanych i wykonywanych w urządzeniach peryferyjnych odpowiedzialnych za sterowanie.
Z doświadczenia wiem również, że ncsoft definiuje używanie makr za nielegalne gdy wykonywane są przez takie makro dwie różne (lub więcej) czynności, bądź jedna zapętlona nieskończenie.
Nie jest to mój post ale idealnie pasuje do sytuacji z tazmanami.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1353 dnia: Czerwiec 18, 2013, 10:32:26 am »
też bez przesady, nei macie chyba online 500, żeby 1 party mogło aż tyle zrobić na rynku. My w naszym CP wyfarmiliśmy w 1 miesiącu około 60kkk i nei odczułem, by miało to jakiś straszny wpływ na rynek. To, że chłopaki jadą na botach, no cóż. Wystraczy, że każdy lider będzie ogarniał i nie weźmie ich do klanu i wtedy solo chłopaki to mogą sobie oly porobić (co na początku serwera jest łatwe jak ma się przewagę lvlową) i na końcu zrobić cash outa.

U nas np. Gruzzdiger'a (GraveDigger jakby ktoś nie wiedział o kogo chodzi) prezentowało podobną mentalność takich "solo players" mających wyjebane na wszystkich wokół. Wprawdzie nie botowali jak tazmany, ale farmili AQ, baiumy i inne rzeczy na których wyciągnęli multum hajsu. Cały problem polega na tym, że wpierw zrobili dramę u nas w Heart Breaker, potem poszli do naszego dawnego ally (The Horde) tam zrobili to samo, poszli jak hipokryci do klanu ruskich (Holy inq.), tam też część osób poszła sobie w c** bo nei mogli z nimi wytrzymać. Gdy Kardi ze swoim ruskim party cheaterów zrobił emo quita po oscamowaniu valakasa i całe HI poszło do OOC tam też się rozpanoszyli i część osób również wyszła.

Na końcu zaczęli bić się o spota z party CL'a z OOC i sam CL ich wyrzucił.  Obecnie nie chce ich nikt do klanu wziąć, bo u nas dla ścierwa nie ma miejsca w klanie, ally OOC ma trochę honoru i rozumu i nie chce by 1 CP im klan od środka rozsadziło, nasze ally ma zakaz brania ich do klanu, więc mogą sobie iść do jakiegoś klanu pokroju orzeł biały co najwyżej : D

L2 jest grą zespołową (Szczególnie w Livindor, gdze top klany blokują AQ, Orfena, Baiuma, Traskena, Antharasa, Valakasa itd.) i jednym CP choćby nie wiem jak sfarmionym gówno zrobisz. Nawet feeda nie przeskoczysz na oly, ani na siege nic nei zrobisz.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1354 dnia: Czerwiec 18, 2013, 10:50:39 am »
Ale tazmany jak juz napisałem nie istnieją, nikt normalny ich nie wezmie, PH które coś znaczy i BMF nie dodadzą ich, euphoria raczej tez ich nie doda zresztą oni mozliwe ze na dniach się rozpadną...Robią to co napisałeś, farmią oly mająć przewage eq i ew lvl chociaz kilkadziesiąt osób już ma 96 jak oni(no chyba ze tazmany juz 97), zresztą farmić to za dużo powiedziane:) robią to tylko 2-ie osoby.

Alarion problem taki ze to nie tylko zasługa tazmanów, kasy naprawde przybyło bardzo dużo jak na tak krótki okres czasu.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1355 dnia: Czerwiec 18, 2013, 10:58:27 am »
bo u was już wiecie z naszego doświadczenia, że farma w MoS itd. daje dobry zarobek. U nas ludzie to ogarnęli dosyć późno.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1356 dnia: Czerwiec 18, 2013, 11:15:06 am »
Jakby Kardi ze swoja ekipą nadal grali z takim samym zapałem co od początku to lekko w kapciach dyktowaliby u nas ceny rynkowe broni/armorow, a na pewno mogliby to robić z rzeczami blessed na AH tak więc 1-2 totalnie zbotowane party w skali serwa może namieszać na rynku. Z tym mosem to też prawda - późno się ludzie obudzili.
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1357 dnia: Czerwiec 18, 2013, 11:20:57 am »
z tym pve pt się nie rozpędzaj, bo twoje śmieszne pt było klepane w 6 osób bez śmierci.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2013, 06:55:04 pm wysłana przez kornes »


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1358 dnia: Czerwiec 18, 2013, 12:03:06 pm »
My klepani przez tazmanów? widocznie musiałeś pomylić osoby bo nie pamiętam ŻADNEGO pvp przegranego z tazmanami, ale to absolutnie żadnego, owszem są pve party na daily pvp nie istnieją więc pozostaje im tylko daily piesku:) i ogarnij pisanie bo jak wspomniałem sam z pieniędzmi nie mam żadnych problemów:)

i jak na ironie to tazmanki przez nas były klepane:) dlatego pewnie wlasne faila zailiczyleś i pomylileś osoby, ba nawet jedno pvp z tazmanami zostało sfrapsowane przez clavva.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1359 dnia: Czerwiec 18, 2013, 12:16:04 pm »
My klepani przez tazmanów? widocznie musiałeś pomylić osoby bo nie pamiętam ŻADNEGO pvp przegranego z tazmanami, ale to absolutnie żadnego, owszem są pve party na daily pvp nie istnieją więc pozostaje im tylko daily piesku:) i ogarnij pisanie bo jak wspomniałem sam z pieniędzmi nie mam żadnych problemów:)

i jak na ironie to tazmanki przez nas były klepane:) dlatego pewnie wlasne faila zailiczyleś i pomylileś osoby, ba nawet jedno pvp z tazmanami zostało sfrapsowane przez clavva.
było i sami na nas wskoczyliście jak robiliśmy daily q na s2, 20+ fragów bez śmierci ;D
skonsultuj się następnym razem zanim zaczniesz szczekać na forum, piesku.

co do frapsa z początku serwera, gdy nasz 2gi healer miał <90, to jedyny raz kiedy wam się udało.. kończąc i tak z większą ilością śmierci.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2013, 12:18:19 pm wysłana przez kornes »


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1360 dnia: Czerwiec 18, 2013, 12:26:24 pm »
i ogarnij pisanie bo jak wspomniałem sam z pieniędzmi nie mam żadnych problemów:)
dlatego wlasnie wygrales kazda aukcje na serwerze ta? oh wait pozostaje wam tylko kupowanie lsow na aukcjach bo kazda inna jest nasza;d


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1361 dnia: Czerwiec 18, 2013, 12:38:31 pm »
My klepani przez tazmanów? widocznie musiałeś pomylić osoby bo nie pamiętam ŻADNEGO pvp przegranego z tazmanami, ale to absolutnie żadnego, owszem są pve party na daily pvp nie istnieją więc pozostaje im tylko daily piesku:) i ogarnij pisanie bo jak wspomniałem sam z pieniędzmi nie mam żadnych problemów:)

i jak na ironie to tazmanki przez nas były klepane:) dlatego pewnie wlasne faila zailiczyleś i pomylileś osoby, ba nawet jedno pvp z tazmanami zostało sfrapsowane przez clavva.
było i sami na nas wskoczyliście jak robiliśmy daily q na s2, 20+ fragów bez śmierci ;D
skonsultuj się następnym razem zanim zaczniesz szczekać na forum, piesku.

co do frapsa z początku serwera, gdy nasz 2gi healer miał <90, to jedyny raz kiedy wam się udało.. kończąc i tak z większą ilością śmierci.
Widocznie to ty za mocno szczekasz piesku, zresztą już po samych twoich excuse rzygać mi się chce jak widze co piszesz:) jeszcze jakieś bajeczki powiesz? już sam obsess pokazał skilla na sumku waste-ując binda i pare innych skilli, zreszta to można zaobserwować na wczesniej wspomnianym frapsie...na s2 owszem dostalismy po ryju ale od mercadiego i faktycznie nie raz:)

Widocznie ciężko wam pogodzić się z faktem ze zostaliście wymiocinami na serverze i trzeba być desperatem żeby cokolwiek spróbować z wami zrobić.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2013, 12:42:51 pm wysłana przez driki »


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1362 dnia: Czerwiec 18, 2013, 12:44:13 pm »
My klepani przez tazmanów? widocznie musiałeś pomylić osoby bo nie pamiętam ŻADNEGO pvp przegranego z tazmanami, ale to absolutnie żadnego, owszem są pve party na daily pvp nie istnieją więc pozostaje im tylko daily piesku:) i ogarnij pisanie bo jak wspomniałem sam z pieniędzmi nie mam żadnych problemów:)

i jak na ironie to tazmanki przez nas były klepane:) dlatego pewnie wlasne faila zailiczyleś i pomylileś osoby, ba nawet jedno pvp z tazmanami zostało sfrapsowane przez clavva.

Napisz jeszcze że farmisz mnie na oly :D No masz racje że na daily pvp na waszych lokacjach nie istniejmy bo etap soa daily i wróżki mamy już za sobą.

No niestety nasz tygodniowy healer bez nobla nie był w stanie wygrać z pt 90+++ na tamten czas a i tak zrobiliśmy na was więcej fragów. A sfrapsował pvp na twierdzy2 gdzie przez 5min farmiliśmy na was crp bez śmierci? Był to w sumie ostatni raz jak was widziałem, istniejecie jeszcze w ogóle?


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1363 dnia: Czerwiec 18, 2013, 12:45:52 pm »
My klepani przez tazmanów? widocznie musiałeś pomylić osoby bo nie pamiętam ŻADNEGO pvp przegranego z tazmanami, ale to absolutnie żadnego, owszem są pve party na daily pvp nie istnieją więc pozostaje im tylko daily piesku:) i ogarnij pisanie bo jak wspomniałem sam z pieniędzmi nie mam żadnych problemów:)

i jak na ironie to tazmanki przez nas były klepane:) dlatego pewnie wlasne faila zailiczyleś i pomylileś osoby, ba nawet jedno pvp z tazmanami zostało sfrapsowane przez clavva.
było i sami na nas wskoczyliście jak robiliśmy daily q na s2, 20+ fragów bez śmierci ;D
skonsultuj się następnym razem zanim zaczniesz szczekać na forum, piesku.

co do frapsa z początku serwera, gdy nasz 2gi healer miał <90, to jedyny raz kiedy wam się udało.. kończąc i tak z większą ilością śmierci.
Widocznie to ty za mocno szczekasz piesku, zresztą już po samych twoich excuse rzygać mi się chce jak widze co piszesz:) jeszcze jakieś bajeczki powiesz? już sam obsess pokazał skilla na sumku waste-ując binda i pare innych skilli, zreszta to można zaobserwować na wczesniej wspomnianym frapsie...na s2 owszem dostalismy po ryju ale od mercadiego i faktycznie nie raz:)

Widocznie ciężko wam pogodzić się z faktem ze zostaliście wymiocinami na serverze i trzeba być desperatem żeby cokolwiek spróbować z wami zrobić.

Ty za to pokazujesz ponadprzeciętny skill na oly :D :D :D


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1364 dnia: Czerwiec 18, 2013, 12:46:56 pm »
No tak my mielismy 1 healer driverowanego przez gracza który nie wie co to cleanse, so?:D

Zresztą tazmanku zobaczymy jak długo jeszcze wytrzymacie na serverze:) sam stasiek mówił ze jesteście życiowymi przychlastami którzy od monitora nie potrafią odejść.

OHHH WAIT, bez powodu nas hejtuja ludzie na serverze:( so sad...ja wierze w wasz tru skill i niewinność:)

Ale rage niezły jednego z waszych blaznów na forum polaczkowa;d

Na zakończenie proponuje wam dickholding do ET ew VC:D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2013, 12:55:02 pm wysłana przez driki »


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1365 dnia: Czerwiec 18, 2013, 12:54:52 pm »
Ale rage niezły jednego z waszych blaznów na forum polaczkowa;d
kazdy od nas ma taki sam nick na forum jak w grze, reszta to bmfki od ciebie :)

swoją drogą, pminj tazmana po 7v7 w prime jak masz jakieś wątpliwości, chyba że wasze party już nie istnieje ? :C


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1366 dnia: Czerwiec 18, 2013, 01:00:31 pm »
No tak my mielismy 1 healer driverowanego przez gracza który nie wie co to cleanse, so?:D

Zresztą tazmanku zobaczymy jak długo jeszcze wytrzymacie na serverze:) sam stasiek mówił ze jesteście życiowymi przychlastami którzy od monitora nie potrafią odejść.

OHHH WAIT, bez powodu nas hejtuja ludzie na serverze:( so sad...

Aha to pvp gdzie my mieliśmy healera 87 który gra pierwszy raz w życiu tą klasą vs wasze pt 92 to jest ok, ale jak wy macie drivera to już pvp nie zaliczasz i piszesz "bo nie pamiętam ŻADNEGO pvp przegranego z tazmanami, ale to absolutnie żadnego..." ładnie masz tam najebane. I jeszcze post temu piszesz że rzygać ci się chce na temat excussow kornesa :D :D MASAKRA

Będziemy grali tak długo jak nam się nie będzie nudziło i na pewno hejt ze strony popychadeł tego nie przyśpieszy a tylko opóźni. Stasiek dostał buta na ryj z party więc...

Super, bardzo się cieszymy że cały serwer nas hejtuje i pisze na mnie mass petycje z nadzieją ze za coś mnie zbanują :D


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1367 dnia: Czerwiec 18, 2013, 01:01:33 pm »
Dokladnie tak, nasze cp już nie istnieje

biedni nawet goddart staskowi nie zabrali:( zły prajd z długimi włosami wam nie pozwolił.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2013, 01:03:35 pm wysłana przez driki »


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1368 dnia: Czerwiec 18, 2013, 01:03:19 pm »
Dokladnie tak, nasze cp już nie istnieje
spodziewałem się, że skleisz morde jak się zapytam o 7v7 :)


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1369 dnia: Czerwiec 18, 2013, 01:03:54 pm »
BTW, Pride w wyniku bezsilności i oklepie na ceremonii ogłosił że cały klan ma pisać na mnie petycje z nadzieją że mnie zbanują i uda im się wygrać ceremonie. W BMF jest coś podobnego że do daily speziona macie dopisany punkt "petycja" czy raczej nie?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2013, 01:09:18 pm wysłana przez NotTheFakeTazman »


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1370 dnia: Czerwiec 18, 2013, 01:12:21 pm »
Tak mamy wbudowane takie coś:)

@Kornes
Tak proś nas teraz o 7v7 kiedy jeteśmy w farmie troszke tyle:) ale spokojnie na dniach ubierzemy serafy i z checia clav ew gandam pm-ną.

@Tazman
Obecnie to ty masz obsesje ze każdy jest zły i nie ma co robić tylko wysyłać petycje;d no tak jesteśmy popychadłami:( tylko jak na ironie obecnie to wy nie ugracie żadnego znaczego mass pvp/siege etc z prostego powodu, nikt o zdrowych zmysłach nie chce z takimi rzygowinami jak wy się zadawać:) gratuluje ugrywasz oly ale co po za tym? oczywiście tak samo to nie wy bugowaliście event z atri? my sobie to wszystko wymyśliliśmy ;d oczywiście stasiek który z wami grał też żył w szmaragdowym śnie i sobie powymyślał wszystko no tak całkowicie cie rozumiem, my tak samo jak kogoś kickujemy to nagle mass report za wszystko dostajemy:)


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1371 dnia: Czerwiec 18, 2013, 01:19:34 pm »
jeteśmy w farmie troszke tyle:) ale spokojnie na dniach ubierzemy serafy
zresztą już po samych twoich excuse rzygać mi się chce jak widze co piszesz:)


  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

  • I'm an allstar
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1372 dnia: Czerwiec 18, 2013, 01:20:46 pm »
driki ile macie epikow w party


Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1373 dnia: Czerwiec 18, 2013, 01:23:39 pm »
/popcorn


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1374 dnia: Czerwiec 18, 2013, 01:26:49 pm »
Tak mamy wbudowane takie coś:)

@Kornes
Tak proś nas teraz o 7v7 kiedy jeteśmy w farmie troszke tyle:) ale spokojnie na dniach ubierzemy serafy i z checia clav ew gandam pm-ną.

@Tazman
Obecnie to ty masz obsesje ze każdy jest zły i nie ma co robić tylko wysyłać petycje;d no tak jesteśmy popychadłami:( tylko jak na ironie obecnie to wy nie ugracie żadnego znaczego mass pvp/siege etc z prostego powodu, nikt o zdrowych zmysłach nie chce z takimi rzygowinami jak wy się zadawać:) gratuluje ugrywasz oly ale co po za tym? oczywiście tak samo to nie wy bugowaliście event z atri? my sobie to wszystko wymyśliliśmy ;d oczywiście stasiek który z wami grał też żył w szmaragdowym śnie i sobie powymyślał wszystko no tak całkowicie cie rozumiem, my tak samo jak kogoś kickujemy to nagle mass report za wszystko dostajemy:)

Nie jest to obsesja a autentyczny dekret Prida. A niby o co ma być mass pvp? Do znaczącego mass pvp to ten serwer ma GRUBE miesiące i kilkukrotne zmiany side'ów, faktycznie uczestniczenie w siegeach na tej kronice jest szczytem moich marzeń. Tak się składa że mam z kim grać na serwerze i z wieloma pt zarówno z BMF jak i EU mam dobre kontakty. Co poza oly? Nie wiem np nie przegrałem żadnego pvp od kilku tygodni. Event z atry to sobie odpuść i nie ośmieszaj się bardziej. No tak się składa że Stasiek żyje trochę w szmaragdowym śnie i wiele rzeczy sobie wymyśla.