Witaj
Gość

Wątek: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!  (Przeczytany 300074 razy)

  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: 0

  • BANG BANG PK PK!!!
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1450 dnia: Czerwiec 23, 2013, 05:21:47 pm »


Uploaded with ImageShack.us
 :o


  • Wiadomości: 225

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1451 dnia: Czerwiec 23, 2013, 05:34:21 pm »
Ludzie boją się chodzić czasem z randomami, bo to czasami jest trudniejsze niż sama instancja : DDD
pamietam jak jeszcze gralem na core i chcialem istine zrobić zeszlo mi 3h w tym 4 faile z randomami  :D I wkoncu nie zrobilem tego


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1452 dnia: Czerwiec 23, 2013, 06:03:57 pm »
90 dobijają ludzie i da sie pt zrobic, ale na 95 to jest problem spory ^^
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1453 dnia: Czerwiec 24, 2013, 03:51:40 pm »
zrobcie sobie przerwe od gry na wakacje to reszta dobije akurat lvl i nie bedziecie marudzic ze nie ma party;p


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1454 dnia: Czerwiec 24, 2013, 11:21:37 pm »
zostan moim Yoda! xD
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1455 dnia: Czerwiec 30, 2013, 10:05:31 pm »
Bmfy 3 zamki

Pride i spółka bez zamku


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1456 dnia: Czerwiec 30, 2013, 11:48:04 pm »
Czego się spodziewaleś?;p

Obecnie bmf-y które miały squitować teraz wygrywają wszystkie pew pew

one side servidor:X


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1457 dnia: Czerwiec 30, 2013, 11:52:15 pm »
Ciekawie wyglądają spiny na hv PH vs Tazmany :P


  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

  • I'm an allstar
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1458 dnia: Lipiec 01, 2013, 12:10:15 am »
stryk 6 miejsce na oly gg


Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1459 dnia: Lipiec 01, 2013, 12:16:00 am »
oly enforcer i ch


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1460 dnia: Lipiec 01, 2013, 09:44:06 am »
BMF 10+ CP, PF chyba 5. EOT


Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1461 dnia: Lipiec 01, 2013, 02:29:51 pm »
PF? jezeli chodzi o playhard to watpie zeby sie jeszcze az tak liczyli w wiekszych eventach, predzej stawialbym na euforie


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1462 dnia: Lipiec 01, 2013, 03:50:36 pm »
Euphoria nie istnieje totalnie, niestety ale cp Visali które najzwyczajniej w świecie jest słabe, Prov którzy starają się coś ugrać ale bez parcia+zdaje się pare osob od starego cp mercadiego(którzy zle wspominają her0sa;d)+1 random cp.

PH wczoraj na siege chcialo coś ugrać ale im nie pykło, najzwyczajniej w świecie było ich za mało i pomimo 4 hero+97 nie mieli siły przebicia, rezultat taki ze stracili zamki.

Niestety najzwyczajniej w świecie server umiera, widać sporawe pustki na spotach, najlepsze jest to ze paradoksalnie bmfy ugrały najwięcej i jako jedyni jeszcze nie squitowali, wszystkie cp które zaczynały na start servera w bmf-ach ciagle graja na servie czego nie można powiedzieć o np: Euforii

DAJCIE MI RU OFFA ZA CZASÓW H5:((((((((((


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1463 dnia: Lipiec 01, 2013, 04:20:23 pm »
Niestety najzwyczajniej w świecie server umiera, widać sporawe pustki na spotach,

Nie wiem czy umiera czy też nie bo nie gram i nie znam sytuacji, ale wiem, że każdy serwer przechodzi kryzys w okresie wakacji, a szczególnie w ich pierwszych tygodniach... Po wakacjach część ludzi wróci, część nowych przyjdzie, pojawi się nowa kronika, także może nie będzie tak źle ;)
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1464 dnia: Lipiec 01, 2013, 04:55:21 pm »
Nie powiedziałabym ze umiera. Są wakacje ponadto największa liczba osób to ludzie grający mniej niż czołówka. Ludzie dobijają teraz 90+, w godzinach wieczornych widuję sporo klanów, które pierwszy raz widzę na oczy na lokacjach typu spezion(wcześniej chodziło tam tylko Bmf, Euforia i Ph)
Od początku było wiadomo ze pl off to raczej będzie taki lighcik for fan a nie community hardcore player na 3 zmiany.
Sytuacja wygląda jak wygląda. W Bmf wiekszość cp które startowało od początku nadal gra, Euforia niestety straciła trochę zrekrutowanych wcześniej (wnioskuję z tego co słyszałam, że Visala chciał postawić na bycie dobrym, spokojnym clem, ale tak się nie da szczególnie z polskim community:) no a Ph jak to Ph jedno pt które odeszło z Euforii bo nie dostawali co chcieli raczej klanu w którym chce się dłużej posiedzieć nie uciągnie.
Myślę, że z czasem sytuacja się rozkręci, ta masa mini klaników po 3 cp się rozpadnie tworząc coś bardziej ogarniętego w przyszłości.


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1465 dnia: Lipiec 01, 2013, 07:49:20 pm »
Owszem są wakacje i w sumie nie dziwie się z ich strony ze postanowili odpalić nową kronike pod koniec wakacji, niezły chwyt na przyciągniecie graczy:) lecz zachwyt może szybko się skończyć, niestety nie wiem czy to wina kroniki czy nastawienia ludzi ale o pvp jest naprawdę ciężko, większość ludzi która jest w top-ce latała na swampie i wybijała war tagi;d co jest dla mnie śmieszne.

No nic czekać co bedzie po wakacjach i miec nadzieje ze ludzie wrócą.


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1466 dnia: Lipiec 01, 2013, 11:28:25 pm »
Servery zawsze umierają dla ludzi, którzy pocisnęli farme na początku wyraźnie odstawiając reszte bo najnormalniej nie mają się z kim bić, ja grając 2 tygodnie wieczorkami na 87 raczej się nie nudzę (pierwszy raz na GODzie więc to prawie jak pierwszy raz w l2 z jakieś 7 lat temu :D). No a jak już będzie naprawdę stypa to najwyżej połączą PL z Core.


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1467 dnia: Lipiec 01, 2013, 11:41:02 pm »
Co nie zmienia faktu ze pvp które jest piękne w tej grze jest strasznie udupione, po 90 dochodzi spezion +istina?, 93 spicula a na 95 epic spezion od 96 dochodzi zdaje się octavis, w tym wszystkim jest bardzo malo czasu na jakieś pvp i trzeba się naganiać żeby się pobić, to jest największy ból god-a, te z dupy instancje:X


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1468 dnia: Lipiec 02, 2013, 12:55:13 am »
w livindorze lepiej to wygląda, bo farma na spotach >>> instacje (co do expa). Inna sprawa, że dużo retardów, co nadal tego nie kumają, szczególnie jak od roku byli przywyczajeni do : Spezion, baylor, spicula, fortuna, kartia i spać.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 10

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1469 dnia: Lipiec 02, 2013, 11:27:06 am »
Cytuj
w livindorze lepiej to wygląda, bo farma na spotach >>> instacje (co do expa). Inna sprawa, że dużo retardów, co nadal tego nie kumają, szczególnie jak od roku byli przywyczajeni do : Spezion, baylor, spicula, fortuna, kartia i spać.

No ale Alarku nie ma się co dziwić skoro NC do tego doprowadził, że wyjście na spot w pt nijak się ma doświadczeniem do instancji.
Nie mogę się już doczekać tego lindviora.

Nie przeczę, że dungeony są w porządku, jednakże ja wywodzę się z tej starej szkoły gdzie ostro się ciosało w pt na spotach aby dobić te parę setnych procenta...
Polaczkowo:
Impos - Aeore Healer lvl 93 / Wynn Summoner 85 / TH 58
klan - Kowale
CP Sairea


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1470 dnia: Lipiec 02, 2013, 03:00:00 pm »
Cytuj
w livindorze lepiej to wygląda, bo farma na spotach >>> instacje (co do expa). Inna sprawa, że dużo retardów, co nadal tego nie kumają, szczególnie jak od roku byli przywyczajeni do : Spezion, baylor, spicula, fortuna, kartia i spać.

No ale Alarku nie ma się co dziwić skoro NC do tego doprowadził, że wyjście na spot w pt nijak się ma doświadczeniem do instancji.
Nie mogę się już doczekać tego lindviora.

Nie przeczę, że dungeony są w porządku, jednakże ja wywodzę się z tej starej szkoły gdzie ostro się ciosało w pt na spotach aby dobić te parę setnych procenta...
Archer party na moście w loa, pp jako buffer i co mana się skończyła rest 5min :p
C3 to było chyba.. eh

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 10

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1471 dnia: Lipiec 03, 2013, 01:56:51 pm »
c3/c4 jakoś tak. Dlatego wszelkie update gdzie ma powrócić klimat ostrego rzeźbienia na spotach popieram.
Polaczkowo:
Impos - Aeore Healer lvl 93 / Wynn Summoner 85 / TH 58
klan - Kowale
CP Sairea


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1472 dnia: Lipiec 03, 2013, 02:02:24 pm »
c3/c4 z balansem klas z god-a:P albo freyi/h5, bo strasznie na godzie mi brakuje co poniektórych klas:( deski/slh/ol-a/necro i tanków gdzie każdy jest inny a nie taki sam:X)


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1473 dnia: Lipiec 06, 2013, 05:07:38 pm »
szukam kogos kto by zagral na healerze 96


  • Wiadomości: 171

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1474 dnia: Lipiec 06, 2013, 05:20:45 pm »
Death Serwer :< Topik umarł xD