Witaj
Gość

Wątek: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!  (Przeczytany 300005 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1625 dnia: Lipiec 29, 2013, 08:20:11 pm »
jak cb nei rusza, to trzeba samemu je rozruszać ; D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1626 dnia: Lipiec 29, 2013, 08:40:07 pm »
A ja nie mam kompetyszyn w tyrrach, bo tazman nie feednał boxa, QQ :(
/dramaon
Na klanowym pisali ze nie chcesz isc na cb bo nie masz reflecta, epickow i cloaka.....  A przeciez w bmf to masz samych low-plejerow w immo wiec nie wiem czego sie bales oO
Więcej skilla na open chłopaki z BMF. Pominę fakt, że G3X też wtopił hero na cb z przewagą grade'u broni i płaszczu cl'a z Araya.
/flameon
nie wtopil tylko jak arayi zostalo tylko 9 pkt przewagi to sie obsral i magicznym cudem cb juz nie ruszalo
A ja słyszałem, żę jak G3X prowadził to wszystkim pisał żeby się nie pisali.. dat kompetyszyn !
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1627 dnia: Lipiec 29, 2013, 08:42:07 pm »
tak sie sklada ze r95 szmaty lvl 96.88  :oops: bula wciaz wyobrazasz sobie rozne rzeczy?  :? Pomoge ci nie bylem top 10 bo nie robilem walk, przypomniam ze nie gram w okresie wakacyjnym, zbyd niski poziom prezentuja przyciwnicy, wole gonic czolowke stawki niz uciekac, ale to kwestia indywidualna.
@judasz
a kim ty jestes ?

chyba juz znaczej ilosci osob nadepnolem na odciski, nie wiem czy starczy mi miejsca na fanpage  :bump:

Z tego co pamiętam to byłeś jednym z niewielu healerów których po prostu zabijałem na oly więc jednak jakieś walki robiłeś. Uciekać? Przed kim ty niby uciekałeś ostatnio jak się widzieliśmy to przez 2min nie biliśmy wam healerów żeby trochę crp zrobić.
Ciężko nie zabijać jeśli w porównaniu do reszty healerów byłeś jednym z lepiej sfarmionych i wbrew pozorom oly ogarniasz, oczywiście nikt nie może mieć za złe tego ze lepiej farmiliscie ale nie można się wywyższać umiejętnościami w tej grze mając sporą przewage w postaci "gearu", jest to zwyczajny przejaw ignorancji.

Mieliśmy ze sobą 3 pvp może? 1 wygrane kiedy bylismy na takim samym stopniu sfarmieni po czym przez 2-3 tygodnie nagle nie można było was dorwać a potem jak już spotkaliśmy was byliscie po prostu tak daleko w "farmie" ze nie było szans się przebić przez to.

Ostatni punkt dość istotny jest taki ze u nas w cp dosłownie nikt nie podchodził do hero, sam miałem zamiar ale nie było szans grałem tylko w godzinach 18-24 i przeznaczałem ten czas dosłownie tylko na const więc zawsze pod koniec drugiego weekendu robiłem po prostu 10-15 walk(już nie pamiętam ile w god trzeba) to tak dla sprostowania sprawy z kornesem który grał issem OLY znacznie częściej niz ja na godz-ie a pomimo tego dostawał tęgie baty od takiego "non-skilla" jak ja waląc excuse ze "gram summonerem" jednocześnie waląc self-owna ale czego można się spodziewać od pyskaczy?

Zresztą w ogólnym rozrachunku było widać ze wy siedzieliście całymi dniami oly etc kiedy my jak i większość servera staraliśmy się powalczyć coś na open i jedynym cp przed którym faktycznie nie mieliśmy nawet minimum szansy to było cp pride która notebene was też jadło.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1628 dnia: Lipiec 29, 2013, 08:52:09 pm »
nie wtopil tylko jak arayi zostalo tylko 9 pkt przewagi to sie obsral i magicznym cudem cb juz nie ruszalo
gdyby miał na to wpływ to imo by "magicznym cudem" zablokował cb gdy miał z ~30pkt przewagi..
swoją drogą przegrać hero z kimś kto się zalogował po miesięcznym offline musiało zaboleć :D


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1629 dnia: Lipiec 29, 2013, 10:21:17 pm »
Ciężko nie zabijać jeśli w porównaniu do reszty healerów byłeś jednym z lepiej sfarmionych i wbrew pozorom oly ogarniasz, oczywiście nikt nie może mieć za złe tego ze lepiej farmiliscie ale nie można się wywyższać umiejętnościami w tej grze mając sporą przewage w postaci "gearu", jest to zwyczajny przejaw ignorancji.

Mieliśmy ze sobą 3 pvp może? 1 wygrane kiedy bylismy na takim samym stopniu sfarmieni po czym przez 2-3 tygodnie nagle nie można było was dorwać a potem jak już spotkaliśmy was byliscie po prostu tak daleko w "farmie" ze nie było szans się przebić przez to.

Ostatni punkt dość istotny jest taki ze u nas w cp dosłownie nikt nie podchodził do hero, sam miałem zamiar ale nie było szans grałem tylko w godzinach 18-24 i przeznaczałem ten czas dosłownie tylko na const więc zawsze pod koniec drugiego weekendu robiłem po prostu 10-15 walk(już nie pamiętam ile w god trzeba) to tak dla sprostowania sprawy z kornesem który grał issem OLY znacznie częściej niz ja na godz-ie a pomimo tego dostawał tęgie baty od takiego "non-skilla" jak ja waląc excuse ze "gram summonerem" jednocześnie waląc self-owna ale czego można się spodziewać od pyskaczy?

Zresztą w ogólnym rozrachunku było widać ze wy siedzieliście całymi dniami oly etc kiedy my jak i większość servera staraliśmy się powalczyć coś na open i jedynym cp przed którym faktycznie nie mieliśmy nawet minimum szansy to było cp pride która notebene was też jadło.
wiesz ze pierwsze cb bylo po naszym 2 tygodniowym banie, więc twój excuse, że byliscie w tyle chyba niewyszedł


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1630 dnia: Lipiec 29, 2013, 10:35:42 pm »
Jeśli kierujesz się do mnie mając na myśli bmf-ow to proszę nie rób tego, już nie mowie o fakcie ze ja do cp doszedłem majac 87 lv po 2-3 tygodniach od startu servera? przeznaczając na gre jeszcze mniej czasu niż po dojściu do cp.

Co do tego czy byliśmy w tyle, po pvp na spezionie uwiecznionym frapsie nawet wypytywałem się stanxa i pomimo faktu ze mieliście faktycznie bana na 2 tygodnie, byliscie na takim samym poziomie sfarmienia jak my.

Już nawet szkoda wspominać fakt ze oly totalnie nas nie interesowało, przychodząc na god-a jedynie co nas interesowało to open pvp którego coś tam było na początku ale z czasem było coraz mniej.


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1631 dnia: Lipiec 29, 2013, 10:57:41 pm »
nawet wypytywałem się stanxa i pomimo faktu ze mieliście faktycznie bana na 2 tygodnie, byliscie na takim samym poziomie sfarmienia jak my.
no co jak co ale Stasiu to akurat zawsze prawde powie.


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1632 dnia: Lipiec 29, 2013, 11:06:03 pm »
przynajmniej wiadomo z kim sie rozmawia randomie
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1633 dnia: Lipiec 29, 2013, 11:16:10 pm »
nawet wypytywałem się stanxa i pomimo faktu ze mieliście faktycznie bana na 2 tygodnie, byliscie na takim samym poziomie sfarmienia jak my.
no co jak co ale Stasiu to akurat zawsze prawde powie.
Co nie zmienia faktu ze graliście z nim, grać z kimś przez tyle czasu jak się go nie trawi? nie rozumiem tu czegoś:x


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1634 dnia: Lipiec 29, 2013, 11:30:42 pm »
nawet wypytywałem się stanxa i pomimo faktu ze mieliście faktycznie bana na 2 tygodnie, byliscie na takim samym poziomie sfarmienia jak my.
no co jak co ale Stasiu to akurat zawsze prawde powie.
Co nie zmienia faktu ze graliście z nim, grać z kimś przez tyle czasu jak się go nie trawi? nie rozumiem tu czegoś:x

proste, zRanger wiele nie wymaga
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1635 dnia: Lipiec 29, 2013, 11:38:28 pm »
a kim ty jestes ?

Greed z
cp przed którym faktycznie nie mieliśmy nawet minimum szansy to było cp pride


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1636 dnia: Lipiec 29, 2013, 11:54:49 pm »
a kim ty jestes ?

Greed z
cp przed którym faktycznie nie mieliśmy nawet minimum szansy to było cp pride
Jakbyś to był ty, to już dawno napisałbyś coś o gównie, kuamiesz!:P


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1637 dnia: Lipiec 29, 2013, 11:57:33 pm »
a kim ty jestes ?

Greed z
cp przed którym faktycznie nie mieliśmy nawet minimum szansy to było cp pride
Jakbyś to był ty, to już dawno napisałbyś coś o gównie, kuamiesz!:P

:D Tamto na forum 4game bylo trolingiem lvl hard :P


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1638 dnia: Lipiec 30, 2013, 01:37:15 am »
nawet wypytywałem się stanxa i pomimo faktu ze mieliście faktycznie bana na 2 tygodnie, byliscie na takim samym poziomie sfarmienia jak my.
no co jak co ale Stasiu to akurat zawsze prawde powie.
Co nie zmienia faktu ze graliście z nim, grać z kimś przez tyle czasu jak się go nie trawi? nie rozumiem tu czegoś:x

Zanim nas okradł jeszcze jakoś trawiliśmy te bzdury, którymi nas karmił ;>
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2013, 01:40:20 am wysłana przez Obsess »


Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1639 dnia: Lipiec 30, 2013, 01:40:43 am »
po prostu gandam jest takim gownem ze nie wie nawet z kim pisze na forum, mimo ze taki nonfactor jak ja w 1CP klanie wie kim jest Judasz ingame


edit:
gandam czy ty serio napisales na oficjalnym forum lilith o tym ze ludzie maja twoje smieszne cp doganiac przez wakacje? przeciez ty kurwa masz ledwo 97(o ile nie 96), jestes zerem, zanim wrocisz ze swoich zawszonych wakacji to 90% serwera bedzie mialo 99, wliczajac w to ludzi bez PA, kurwa mac jak mozna byc takim smieciem, serio
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2013, 02:27:31 am wysłana przez bula »


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1640 dnia: Lipiec 30, 2013, 01:58:21 am »
po prostu gandam jest takim gownem ze nie wie nawet z kim pisze na forum, mimo ze taki nonfactor jak ja w 1CP klanie wie kim jest Judasz ingame
Bez przesady buła...co innego mieć w grze nick "Greed a na forum np: "lubiepenisy pomimo tego mam wiedzieć ze to jedna i ta sama osoba?;p


Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1641 dnia: Lipiec 30, 2013, 01:59:53 am »
po prostu gandam jest takim gownem ze nie wie nawet z kim pisze na forum, mimo ze taki nonfactor jak ja w 1CP klanie wie kim jest Judasz ingame
Bez przesady buła...co innego mieć w grze nick "Greed a na forum np: "lubiepenisy pomimo tego mam wiedzieć ze to jedna i ta sama osoba?;p
sry, jak gram to sie orientuje, jak jestem gownem to jestem gandamem, proste


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1642 dnia: Lipiec 30, 2013, 06:38:47 am »
bula mad


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1643 dnia: Lipiec 30, 2013, 07:40:45 am »
sry, jak gram to sie orientuje, jak jestem gownem to jestem gandamem, proste

a no tak, powinienem znac kazdego randoma ktory chowa sie na forum pod innym nickiem  :oops: ladnie tak obrazac swojego kolege ?  hahaha
nie martw sie bula dokupisz sobie RAM i moze nie bedziesz szukal wymowek by nie robic ustawki z nami  :noob:
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 241

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1644 dnia: Lipiec 30, 2013, 08:34:25 am »
wez wyrzuc  to aeore 97 lvl z sygny bo smiech na sali  online 2x taki a lvl  ledwo 1 do przodu od reszty co to graja  fun bez spiny

niestety gandam nigdy nie bedzie walczyl juz na oly bo  reszta go dogonila  i chuja moze  fakt ze cos tam ogarnia ale niuansow nie potrafi zauwazyc nawet jakby nimi dostal w twarz wiec wygrac hero nie est w stanie nigdy

a gandam pamietasz jak cp szukales ile to tam pisalo 16h online ? cos chyba nie siadlo skoro ledwo odbiegacie od reszty na servie


Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1645 dnia: Lipiec 30, 2013, 08:47:23 am »
sry, jak gram to sie orientuje, jak jestem gownem to jestem gandamem, proste

a no tak, powinienem znac kazdego randoma ktory chowa sie na forum pod innym nickiem  :oops: ladnie tak obrazac swojego kolege ?  hahaha
nie martw sie bula dokupisz sobie RAM i moze nie bedziesz szukal wymowek by nie robic ustawki z nami  :noob:
party ktore bylo top przed toba i po tobie to randomy, right

i nie wiem o jakiej ustawce piszesz, proponowal ktos od was kiedykolwiek? nie, wiec jak moge szukac wymowek przed czyms co sie nawet nie zdarzylo

btw, czemu z 7s nie zrobiliscie nigdy "ustawki"? lvl/gear excuse?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2013, 09:08:28 am wysłana przez bula »


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1646 dnia: Lipiec 30, 2013, 09:05:17 am »
Bo byli dla nas za sili i nawet pomimo porazki ciezko byloby wnioski wyciagnac. Kim wedlug ciebie powinna byc dla mnie osoba ktorej nie znam? kumplem, przyjacielem, rodzina? moze chlopakiemhahaha
co do oly pisalem kilkukrotnie, napisze ostatni raz. Nie lubie olimpiady sa lepsze i duzo bardziej zbalansowane gry 1vs1. Dla mnie esencja tej gry to PT vs PT lub mass siege gdzie przeciwnik jest w stanie sie odgryzc/wygrac.
@sesto
co do 16h/24 to byl topic 4fun. Pracuje ~10h dziennie
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2013, 10:01:14 am wysłana przez Gandam »
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1647 dnia: Lipiec 30, 2013, 09:58:06 am »
Tutaj muszę się zgodzić z gandamem, l2 to gra "mass pvp" a nie 1v1:x argumentowanie ze ktoś jest za słaby bo gra dużo gorzej na oly niz pt vs pt/większa skala jest żartem.

wez wyrzuc  to aeore 97 lvl z sygny bo smiech na sali  online 2x taki a lvl  ledwo 1 do przodu od reszty co to graja  fun bez spiny
Na tą chwile można cię nazwać "gównem" bo się nie orientujesz, cp gandama zrobiło przerwe spory czas temu kiedy wlasnie ci bez spiny mieli 90-92lvle.
a gandam pamietasz jak cp szukales ile to tam pisalo 16h online ? cos chyba nie siadlo skoro ledwo odbiegacie od reszty na servie
Cp time mieliśmy od 18-24(=6 godzin a nie 16) z czego przeważnie zaczynalismy od 19(=5h), jedyną osobą która grała przed cp time był zdaje się sevi(nasz tank) bo reszta najzwyczajniej w świecie pracowała/robiła inne rzeczy.

Śmieszy mnie już to ze na siłe staracie się wmówić gandam(cp) ze no lifowaliśmy ile wlezie a graliśmy wlasnie tyle czasu co takie przeciętniaki bez spiny:x


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1648 dnia: Lipiec 30, 2013, 10:01:11 am »
po prostu gandam jest takim gownem ze nie wie nawet z kim pisze na forum, mimo ze taki nonfactor jak ja w 1CP klanie wie kim jest Judasz ingame


edit:
gandam czy ty serio napisales na oficjalnym forum lilith o tym ze ludzie maja twoje smieszne cp doganiac przez wakacje? przeciez ty kurwa masz ledwo 97(o ile nie 96), jestes zerem, zanim wrocisz ze swoich zawszonych wakacji to 90% serwera bedzie mialo 99, wliczajac w to ludzi bez PA, kurwa mac jak mozna byc takim smieciem, serio
powaznie, zabawne i bardzo prawdziwe to bylo:)
//
echo '16i[q]sa[ln0=aln100%Pln100/snlbx]sbA0D4D465452snlbxq'|dc


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1649 dnia: Lipiec 30, 2013, 12:56:23 pm »
Kto to w ogóle Gandam?


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane