Witaj
Gość

Wątek: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!  (Przeczytany 300074 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1675 dnia: Lipiec 31, 2013, 10:14:29 pm »
i po co taziu była ta maskarada cała? : D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1676 dnia: Lipiec 31, 2013, 11:06:20 pm »
liczyl na to ze ktos go doceni, moze zauwazy? a tu h....
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1677 dnia: Lipiec 31, 2013, 11:10:47 pm »
Oh.. Zautomatyzowany odezwał się na temat egzystencji.. Ty pewnie, jak laska by ci się rozłożyła, użyłbyś elektronicznego dildo, bo po co się przemęczać jak coś może to zrobić za ciebie  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Dafuq, to jakiś crossover zakapiora z tazmanem? O.o

Raczej crossover takiego popaprańca i dewianta jak ty z filozofem aka alarion/lermaptus (sam możesz wybrać).

ps idz oglądaj bajki z konikami i walcz z tą stuleją która wyhodowales przez te nascie lat marnej egzystencji.

Kto kombinuje ten ma a frajerzy płaczą na forum że się nie da albo na ulicy jak żyć a potem grzecznie wracają do pakowania gwoździ. Wole być w pełni zautomatyzowany niż biegać po domu w przebraniu kucyka.

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest że słaby text jakiegoś randoma powoduje impuls radości u warzyw :D
Nie wiem czy wiesz ale po tym co napisałeś sam wypadłeś na frajera.

Jak ty to lubisz mówisz? ty "dewiancie";d

Ciężko wymagasz od kogoś kto myśli ze jak puści bota/etc to jest lepszy od innych, żyjemy w czasach gdzie tacy ignoranci jak ty chodzą po ulicach myśląc ze to normalne.

Twoje myślenie jest chore, "JA" oszukuję to reszta jest frajerami...idź się pierd**** synek w czajnik.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2013, 11:16:16 pm wysłana przez driki »


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1678 dnia: Lipiec 31, 2013, 11:24:21 pm »
Driki przestań pisać głupoty, tylko wracaj na serwer.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1679 dnia: Lipiec 31, 2013, 11:50:20 pm »
Oh.. Zautomatyzowany odezwał się na temat egzystencji.. Ty pewnie, jak laska by ci się rozłożyła, użyłbyś elektronicznego dildo, bo po co się przemęczać jak coś może to zrobić za ciebie  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Dafuq, to jakiś crossover zakapiora z tazmanem? O.o

Raczej crossover takiego popaprańca i dewianta jak ty z filozofem aka alarion/lermaptus (sam możesz wybrać).

ps idz oglądaj bajki z konikami i walcz z tą stuleją która wyhodowales przez te nascie lat marnej egzystencji.

Kto kombinuje ten ma a frajerzy płaczą na forum że się nie da albo na ulicy jak żyć a potem grzecznie wracają do pakowania gwoździ. Wole być w pełni zautomatyzowany niż biegać po domu w przebraniu kucyka.

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest że słaby text jakiegoś randoma powoduje impuls radości u warzyw :D
Nie wiem czy wiesz ale po tym co napisałeś sam wypadłeś na frajera.

Jak ty to lubisz mówisz? ty "dewiancie";d

Ciężko wymagasz od kogoś kto myśli ze jak puści bota/etc to jest lepszy od innych, żyjemy w czasach gdzie tacy ignoranci jak ty chodzą po ulicach myśląc ze to normalne.

Twoje myślenie jest chore, "JA" oszukuję to reszta jest frajerami...idź się pierd**** synek w czajnik.

Spoko, ale sprawdź znaczenie słowa dewiant i używaj go do osób typu amiras a do mnie synku możesz mówić proszę pana.


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1680 dnia: Lipiec 31, 2013, 11:52:47 pm »
wychowany w patologi, szerzy to co mu znane  :beksa:
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1681 dnia: Lipiec 31, 2013, 11:58:29 pm »
Oh.. Zautomatyzowany odezwał się na temat egzystencji.. Ty pewnie, jak laska by ci się rozłożyła, użyłbyś elektronicznego dildo, bo po co się przemęczać jak coś może to zrobić za ciebie  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Dafuq, to jakiś crossover zakapiora z tazmanem? O.o

Raczej crossover takiego popaprańca i dewianta jak ty z filozofem aka alarion/lermaptus (sam możesz wybrać).

ps idz oglądaj bajki z konikami i walcz z tą stuleją która wyhodowales przez te nascie lat marnej egzystencji.

Kto kombinuje ten ma a frajerzy płaczą na forum że się nie da albo na ulicy jak żyć a potem grzecznie wracają do pakowania gwoździ. Wole być w pełni zautomatyzowany niż biegać po domu w przebraniu kucyka.

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest że słaby text jakiegoś randoma powoduje impuls radości u warzyw :D
Nie wiem czy wiesz ale po tym co napisałeś sam wypadłeś na frajera.

Jak ty to lubisz mówisz? ty "dewiancie";d

Ciężko wymagasz od kogoś kto myśli ze jak puści bota/etc to jest lepszy od innych, żyjemy w czasach gdzie tacy ignoranci jak ty chodzą po ulicach myśląc ze to normalne.

Twoje myślenie jest chore, "JA" oszukuję to reszta jest frajerami...idź się pierd**** synek w czajnik.

Spoko, ale sprawdź znaczenie słowa dewiant i używaj go do osób typu amiras a do mnie synku możesz mówić proszę pana.
Jakbyś zauważył słowo dewiant umieściłem w cudzysłowie...

I śmieszne jeśli wymagasz mówienia per pana nazywając innych frajerami, co do synka to wołaj tak na twojego "cp membera" który oglada 9-ogonowe lisy;d


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1682 dnia: Sierpień 01, 2013, 12:36:38 am »
Woła i to nie raz ;o Ale jakbym dał sobie kucyka w sygnature to by się nasza znajomość skończyła chyba ;p

O tym zautomatyzowaniu to ładnie płaczecie, pasowało by się wreszcie pogodzić, że ktoś jest od was lepszy, otrzeć łzy i zabrać się za siebie, bo wstyd czytać.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1683 dnia: Sierpień 01, 2013, 12:45:28 am »
widze, że driki cp flejmuje tak dobrze jak gra w l2 :D


Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1684 dnia: Sierpień 01, 2013, 01:07:10 am »
widze, że driki cp flejmuje tak dobrze jak gra w l2 :D
gz hero



oddawaj moje punkty ;c


  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

  • I'm an allstar
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1685 dnia: Sierpień 01, 2013, 01:13:15 am »
mejsyn kradnie :(


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1686 dnia: Sierpień 01, 2013, 01:21:25 am »
O tym zautomatyzowaniu to ładnie płaczecie, pasowało by się wreszcie pogodzić, że ktoś jest od was lepszy, otrzeć łzy i zabrać się za siebie, bo wstyd czytać.

Trochę pokory i respektu względem regulaminu by Wam się przydało. :(


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1687 dnia: Sierpień 01, 2013, 01:23:42 am »
Senti co z dropem z Istiny?

QQ


Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1688 dnia: Sierpień 01, 2013, 01:26:48 am »


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1689 dnia: Sierpień 01, 2013, 01:30:41 am »
widze, że driki cp flejmuje tak dobrze jak gra w l2 :D
Lepsze to niż unikanie ts-a i robienie self-owna przez 24/7 starając się mnie poniżyć pomimo faktu ze ktoś taki "nijaki" jak ja cie zjadał;d


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1690 dnia: Sierpień 01, 2013, 01:37:36 am »
jak mnie ładnie poprosisz, najlepiej w formie nagrania audio, to wejdę :D


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1691 dnia: Sierpień 01, 2013, 01:39:07 am »
moar excuse xDDDD

Panie relapse proszę zapodać panu maść na ból dupki:*


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1692 dnia: Sierpień 01, 2013, 01:40:40 am »
żaden excuse, mam ci wchodzić na tsa i uczyć grać za darmo? :D

@ninjaedit
dzięki Stryku )
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2013, 01:45:57 am wysłana przez kornes »


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1693 dnia: Sierpień 01, 2013, 01:55:49 am »
Nie głupio ci tak nazywać się debilem? XDDD

A na ts wejść żeby powiedzieć mi to co masz do powiedzenia a nie forum odpisujesz co jakiś czas jak pizdeczka;d chociaż propably nawet na ts sie nie odezwie 20pkt iss;d
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2013, 01:58:16 am wysłana przez driki »


  • Wiadomości: 340

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1694 dnia: Sierpień 01, 2013, 02:10:16 am »
Oh.. Zautomatyzowany odezwał się na temat egzystencji.. Ty pewnie, jak laska by ci się rozłożyła, użyłbyś elektronicznego dildo, bo po co się przemęczać jak coś może to zrobić za ciebie  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Dafuq, to jakiś crossover zakapiora z tazmanem? O.o

Raczej crossover takiego popaprańca i dewianta jak ty z filozofem aka alarion/lermaptus (sam możesz wybrać).

ps idz oglądaj bajki z konikami i walcz z tą stuleją która wyhodowales przez te nascie lat marnej egzystencji.

Kto kombinuje ten ma a frajerzy płaczą na forum że się nie da albo na ulicy jak żyć a potem grzecznie wracają do pakowania gwoździ. Wole być w pełni zautomatyzowany niż biegać po domu w przebraniu kucyka.

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest że słaby text jakiegoś randoma powoduje impuls radości u warzyw :D
Najśmieszniejsze jest to, że tobie się wydaje że ktokolwiek z tu obecnych biega w przebraniu (i ty dobrze o tym wiesz), a to że jesteś zautomatyzowany, wiedzą wszyscy, a i sam do tego się przyznałeś....
Swoją drogą, kiedyś słyszałem że to twoja stronka:
http://www.tazman.neostrada.pl/
Jeżeli to ty:
to niezły z ciebie automat..  Ewentualnie niezłych masz "ziomów"..:D
Nie moja wina ze IQ większości tu piszących jest na poziomie przedszkola, wiec mogą nie zrozumieć toku myślenia osoby dorosłej :D
to po kiego... siedzisz w tej piaskownicy? jakiś pedofil czy co...?
Cytat: shout
xRelapse [Maj 22, 15:05:23]:   wszystko jest dla ludzi
xRelapse [Maj 22, 15:05:25]:   anal też XD
Clovery [Maj 22, 15:05:45]:   ah, zatem stad bol dupy, k.


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1695 dnia: Sierpień 01, 2013, 02:55:53 am »
Imo trochę wstyd się przyznać, że ktoś taki cie jedzie jak chce aż dupa krwawi. Ja bym się nie chwalił ;p

Zawsze możecie zastosować taktykę z Cora: poczekać aż qutiniemy, odczekać ze dwa miesiąc, a potem już tylko trochę propagandy i sam uwierzysz, że jesteś lepszy.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2013, 03:01:47 am wysłana przez Obsess »


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1696 dnia: Sierpień 01, 2013, 03:34:52 am »
moar excuse xDDDD

Panie relapse proszę zapodać panu maść na ból dupki:*

akurat relaps to osoba która ma tu najwiekszy bol dupy ;<


  • Wiadomości: 340

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1697 dnia: Sierpień 01, 2013, 10:29:43 am »
Imo trochę wstyd się przyznać, że ktoś taki cie jedzie jak chce aż dupa krwawi. Ja bym się nie chwalił ;p

Zawsze możecie zastosować taktykę z Cora: poczekać aż qutiniemy, odczekać ze dwa miesiąc, a potem już tylko trochę propagandy i sam uwierzysz, że jesteś lepszy.
Powiem Ci coś w tajemnicy...:D Ja na polaczkowie nawet nie mam postaci, od L2 mam wakacje już dobre pół roku.
Taktyka z core? A propo core. Sądzę że można nazwać was bandą największych hipokrytów, skoro odchodziliście z core argumentując "najgorsza kronika, god ssie" czy tazmańskie "god tak mi obrzydził L2 że już nigdy w l2 nie zagram" *(czy coś w ten deseń). A tylko ruszył polaczkowy, odpaliliście swoje automaty, trzymacie się serwera jak pchła psiej dupy, i jeszcze pompujecie sobie e-peniski tak pustymi tekstami: "ktoś cie jedzie aż dupa krwawi", czy " jak nie umiesz bocić to jesteś frajerem"..

Więc jak na tą chwilę to z was , a szczególności tazmanka jest największa polewa 90% ludzi ( bo z was to chyba tylko wy sami i wasze parówkowe ziomy nie mają beki).
Nie moja wina ze IQ większości tu piszących jest na poziomie przedszkola, wiec mogą nie zrozumieć toku myślenia osoby dorosłej :D
to po kiego... siedzisz w tej piaskownicy? jakiś pedofil czy co...?
Cytat: shout
xRelapse [Maj 22, 15:05:23]:   wszystko jest dla ludzi
xRelapse [Maj 22, 15:05:25]:   anal też XD
Clovery [Maj 22, 15:05:45]:   ah, zatem stad bol dupy, k.


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1698 dnia: Sierpień 01, 2013, 11:15:28 am »
I to pisze osoba, która argumentuje swoje wypowiedzi zdjęciami Bóg wie kogo z parówkami na szyi, jak my daliśmy zdjęcie Prida to przynajmniej było prawdziwe, a nie pierwsze lepsze z internetu ;p

Myślę, że my mamy znacznie większa polewę czytając codziennie wasze płacze, mizerne próby zwrócenia na siebie uwagi i nieudolny flame, do zakapiora jeszcze trochę wam brakuje.
Co do  "jak nie umiesz bocić to jesteś frajerem" to jest zwykły trolling, a wy łykacie jak pelikany i wasz płacz się nakręca jeszcze bardziej, prawie w Łodzi go słychać (;p), a potem Boruta nas teleportuje na spotach i sprawdza wasze reporty xD
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2013, 11:18:26 am wysłana przez Obsess »


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #1699 dnia: Sierpień 01, 2013, 11:54:20 am »
Macie beke tylko wy i ew. ziomki parówki(pto etc) od was, to brzmi tak bardzo słabo, kółeczko wzajemnej adoracji:) już nie skomentuje odwracania kota ogonem na temat botowania, powiem tak:) w ryj nie dostaniesz póki nie zasłużysz...