Witaj
Gość

Wątek: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!  (Przeczytany 300131 razy)

  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2075 dnia: Grudzień 06, 2013, 10:54:02 am »
mnie coraz częściej PM-ują osoby, które przychodzą z polaczkowa. No cóż, może was zmergują niedługo z nami xDD

Zapomniałeś dodać że to czołówka serwera i w dużym stopniu pełne CP.

Dobrze wiesz ze to matołki co nie mogąły znaleźć party na kartie 85 a z core quitna sybciej niz z lilith

bo gadając z Polakami trwa to 10 x dłużej, słucha się dużo więcej płaczu o wszystko i tysięcy teorii,

Więc jestes modelowym przykladem bo to zawsze tobie sie japa nie zamyka  :?.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2076 dnia: Grudzień 06, 2013, 12:19:57 pm »
bo gadając z Polakami trwa to 10 x dłużej, słucha się dużo więcej płaczu o wszystko i tysięcy teorii,

Więc jestes modelowym przykladem bo to zawsze tobie sie japa nie zamyka  :? .


waaaaaa tutaj się akurat zgadza :D choć nie zmienia to faktu, że lubię czasami zamienić z nim "słówko" :D


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2077 dnia: Grudzień 06, 2013, 01:33:57 pm »
Jeśli kto się wybiera z Lilith na CORE póki jeszcze Lilith żyje wg mnie robi błąd..no chyba że to ogarniętego CP.
Oczywiście że robi błąd bo jak na lilith już się ma postać a na core chce  zacząć od nowa to  się nie opłaca, gdyż tak jak było napisane w najgorszym przypadku gdy serwer Lilith rzeczywiście bezie padał to zostanie połączony z core :) ( będziecie mieli to co posiadacie na swoim koncie) tak że  lepiej grać na lilith gdzie pewnie łatwiej zabijać epiki niź na core, tak samo do nowych graczy grajcie na lilith bo się możecie nauczyć gry którą macie po POLSKU.
Aderyn: I was working on some updates, but seriously, with these kinds of posts...why bother?


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2078 dnia: Grudzień 06, 2013, 01:39:22 pm »
haran dobrze gada. Polać mu.

Skoro przychodzą gracze z serwerów IL Szeol, to powinni być nastawieni na farmę tym bardziej.
Trzeba po prostu inaczej zarabiać niż z dropu. Zacząć w końcu grać w factor klanach i licytować epiki. Systematyczna gra daje epiki i nie trzeba być pro-uber-nolife CP. Jakby FZ wzięło się rekrutacje i ktoś w pt Tazmana albo z bywalców wykazał się chęcią rozwoju klanu to może powstałby zalążek 3 strony i byłoby więcej funnu, bo w 4cp to bida.

@Jak się nazywa po polsku ten q na szmatki w mos?


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2079 dnia: Grudzień 06, 2013, 01:46:00 pm »
Ja nie wiem skąd wy bierzecie info, że Lilith może być połączony z Core... skoro sami GMi Lilith wyraźnie mówili i to nie raz, ani nie dwa, że to są dwa oddzielne projekty i NIGDY nie będzie możliwości ich połączyć (chyba, że kłamali i teraz mówią coś innego).


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2080 dnia: Grudzień 06, 2013, 01:57:26 pm »
Raczej chodziło im o możliwość transferu postaci za euro.

Cytat z forum innovy:


Cytat: kall
Cytat: Reza
przed zamknięciem tego tematu mam jeszcze jedno ostatnie pytanie do administracji , zakładając że lilith w końcu padnie, co bedzie z naszymi kontami i postaciami z lilith ? jak ktoś wyżej napisał pójdą w śmietnik jak na prywatnych serwerach?
czy może konta i postacie zostaną przyłączone do serwera Core? a może macie jakąś inną procedure w takich przypadkach ?

interesuje mnie to ponieważ włorzyłem w gre na tym serwerze sporo czasu i pieniędzy i chce wiedzieć czy strace swoja postać czy poprostu w najgorszym scenariuszu zostanie ona przeniesiona na inny serwer
Witam,
W takim przypadku decyzja należy do PM, do tej pory wszelkie postacie były przenoszone na inny serwer.
W wypadku takiej ewentualności, na pewno postaramy się, by gracze ucierpieli jak najmniej i wasz czas na serwerze Lilith nie poszedł na marne.

Pozdrawiam
Kall

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2081 dnia: Grudzień 06, 2013, 01:58:38 pm »
Ja nie wiem skąd wy bierzecie info, że Lilith może być połączony z Core... skoro sami GMi Lilith wyraźnie mówili i to nie raz, ani nie dwa, że to są dwa oddzielne projekty i NIGDY nie będzie możliwości ich połączyć (chyba, że kłamali i teraz mówią coś innego).
pomyśl trochę, takie oświadczenie byłoby w tej chwili marketingowy samobójstwem i przyznaniem się do porażki, logicznym jest, że:
- będą tą informacje trzymać dla siebie do momentu, aż będą zdecydowani, żeby zrobić merge i zamknąć PL (o ile kiedy kiedykolwiek dojdzie do takiego momentu, bo serwer może być rentowny nawet przy 300 graczach ;D)
- opłaca im się, przetransferować aktywnych userów na inny projekt, bo gracz=hajs
- technicznie największym problemem będą kolizje ID/nicków w obu bazach, ale podobne merge są regularne na RuOffie, więc zapewne mają już przygotowaną procedurę/skrypt do tego celu.


Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2082 dnia: Grudzień 06, 2013, 02:03:12 pm »
tak że  lepiej grać na lilith gdzie pewnie łatwiej zabijać epiki niź na core
smoki padaja w polowe czasu w porownaniu do core

confirmed info 101%


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1



  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2084 dnia: Grudzień 06, 2013, 02:25:18 pm »
Tak że zapraszam do gry bijmy  smoki i świnio-jady wspólnie  8)
Aderyn: I was working on some updates, but seriously, with these kinds of posts...why bother?


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2085 dnia: Grudzień 06, 2013, 02:37:02 pm »
Dead servidor zaprasza  :oops:


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2086 dnia: Grudzień 06, 2013, 03:26:45 pm »
haran dobrze gada. Polać mu.

Skoro przychodzą gracze z serwerów IL Szeol, to powinni być nastawieni na farmę tym bardziej.
Trzeba po prostu inaczej zarabiać niż z dropu. Zacząć w końcu grać w factor klanach i licytować epiki. Systematyczna gra daje epiki i nie trzeba być pro-uber-nolife CP. Jakby FZ wzięło się rekrutacje i ktoś w pt Tazmana albo z bywalców wykazał się chęcią rozwoju klanu to może powstałby zalążek 3 strony i byłoby więcej funnu, bo w 4cp to bida.

@Jak się nazywa po polsku ten q na szmatki w mos?
Ale ja nie mówiłem nic, że sam miałem problem. Jedyne czego mi brakowało to to 99 ale zacząłem grać ponad 2 miesiące po starcie, pewnie dlatego. Przekazuje dalej co mówią nowi gracze. Dochodzi taki do tego 85, później 90 i nie wie co ma ze sobą zrobić bo nie ma adeny na nic a widzi w czym biegają ludzie i łapie demota. Poza tym zarabianie w mosie czy gdzieś to solucja dla ludzi z premium, nie każdy ma.


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2087 dnia: Grudzień 06, 2013, 04:25:18 pm »
Jeśli kto się wybiera z Lilith na CORE póki jeszcze Lilith żyje wg mnie robi błąd..no chyba że to ogarniętego CP.
Oczywiście że robi błąd bo jak na lilith już się ma postać a na core chce  zacząć od nowa to  się nie opłaca, gdyż tak jak było napisane w najgorszym przypadku gdy serwer Lilith rzeczywiście bezie padał to zostanie połączony z core :) ( będziecie mieli to co posiadacie na swoim koncie) tak że  lepiej grać na lilith gdzie pewnie łatwiej zabijać epiki niź na core, tak samo do nowych graczy grajcie na lilith bo się możecie nauczyć gry którą macie po POLSKU.
ze łątwiej zabic epika w 40 osoba a nie 200? aha

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2088 dnia: Grudzień 06, 2013, 05:29:59 pm »
Jeśli kto się wybiera z Lilith na CORE póki jeszcze Lilith żyje wg mnie robi błąd..no chyba że to ogarniętego CP.
Oczywiście że robi błąd bo jak na lilith już się ma postać a na core chce  zacząć od nowa to  się nie opłaca, gdyż tak jak było napisane w najgorszym przypadku gdy serwer Lilith rzeczywiście bezie padał to zostanie połączony z core :) ( będziecie mieli to co posiadacie na swoim koncie) tak że  lepiej grać na lilith gdzie pewnie łatwiej zabijać epiki niź na core, tak samo do nowych graczy grajcie na lilith bo się możecie nauczyć gry którą macie po POLSKU.
ze łątwiej zabic epika w 40 osoba a nie 200? aha
to co wy na core świnio-jady w 200 osób bijecie ?? ze macie "ŁĄTWIEJ"
Aderyn: I was working on some updates, but seriously, with these kinds of posts...why bother?


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2089 dnia: Grudzień 06, 2013, 07:36:03 pm »
Grajcie sobie jak chcecie i gdzie chcecie na polaczkowym dead offie.
Nigdy nie zabijecie Antka / Valdka / Lindviora przy 500 online, a jesli admini je znerfia to znaczy ze sa kretynami i idiotami.
Osobiscie nawet nie wiem czy doczekacie sie epeisodiona. Na Core wyjdzie za kilka miesiecy, a na Lilith po 5 miesiacach od Core i to zbugowany bardziej niz ten od Core.
A sprawa z lagami Core to jest zwiazana z jakims updatem Frosta.


Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2090 dnia: Grudzień 06, 2013, 08:08:30 pm »
Jeśli kto się wybiera z Lilith na CORE póki jeszcze Lilith żyje wg mnie robi błąd..no chyba że to ogarniętego CP.
Oczywiście że robi błąd bo jak na lilith już się ma postać a na core chce  zacząć od nowa to  się nie opłaca, gdyż tak jak było napisane w najgorszym przypadku gdy serwer Lilith rzeczywiście bezie padał to zostanie połączony z core :) ( będziecie mieli to co posiadacie na swoim koncie) tak że  lepiej grać na lilith gdzie pewnie łatwiej zabijać epiki niź na core, tak samo do nowych graczy grajcie na lilith bo się możecie nauczyć gry którą macie po POLSKU.
ze łątwiej zabic epika w 40 osoba a nie 200? aha
to co wy na core świnio-jady w 200 osób bijecie ?? ze macie "ŁĄTWIEJ"
nie, polowie kaza sie wylogowac zeby zbyt latwo nie bylo


Grajcie sobie jak chcecie i gdzie chcecie na polaczkowym dead offie.
Nigdy nie zabijecie Antka / Valdka / Lindviora przy 500 online, a jesli admini je znerfia to znaczy ze sa kretynami i idiotami.
Osobiscie nawet nie wiem czy doczekacie sie epeisodiona. Na Core wyjdzie za kilka miesiecy, a na Lilith po 5 miesiacach od Core i to zbugowany bardziej niz ten od Core.
widze po postach ciezki butthurt w strone pl offa


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2091 dnia: Grudzień 06, 2013, 08:16:46 pm »
Butthurt? Moze i tak, ale po 7 miesiacach gry na PL offie nie mam zamiaru kontynuowac tam gry, bo wiem ze ten server nie ma przyszlosi. Ot moja opinia. Bedzie z nim to samo co z Aria.
Nie wiem po co tu bronic crapowaty PL off. Aktualnie nie widze w nim "Pozytywow".


  • Wiadomości: 93

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2092 dnia: Grudzień 06, 2013, 09:12:13 pm »
Nie będzie merge serwerów ani przenoszenia postaci. Nie chce mi się szukać ale było kiedyś oficjalne info od Innovy, że to są odrębne projekty i nie będzie żadnego łączenia. Jak polaczkowy przestanie przynosić dochody to wyciągną wtyczkę i po zabawie.
Inna sprawa, że to co ostatnio robi Innova to jest totalny żal. Stan serwera jest katastrofalny. NcWest nie jest idealny ale grałem tam kilka lat i nigdy nie dopuścili do takiego gówna jak jest tutaj.


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2093 dnia: Grudzień 06, 2013, 09:25:46 pm »
Nie będzie merge serwerów ani przenoszenia postaci. Nie chce mi się szukać ale było kiedyś oficjalne info od Innovy, że to są odrębne projekty i nie będzie żadnego łączenia. Jak polaczkowy przestanie przynosić dochody to wyciągną wtyczkę i po zabawie.

Merge zrobia jak zostanie 100 z 500 graczy i nikt nie bedzie robic instancji na pt matching.
Ostatnio napisali ze zrobia jesli wg administracji server bedzie w tragicznym stanie = nie przynosic zyskow. W sumie watpie w to ze teraz przynosi im jakis zysk. Doja ile wlezie przed upadkiem.


  • Wiadomości: 93

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2094 dnia: Grudzień 06, 2013, 10:10:10 pm »
Jasne. Nigdy nie mów nigdy... zwłaszcza u Ruskich. Zatrzymanie 100 doterów jest lepsze, niż ich odejście na NcWest  :D


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2095 dnia: Grudzień 07, 2013, 02:56:52 am »
Grajcie sobie jak chcecie i gdzie chcecie na polaczkowym dead offie.
Nigdy nie zabijecie Antka / Valdka / Lindviora przy 500 online, a jesli admini je znerfia to znaczy ze sa kretynami i idiotami.
Osobiscie nawet nie wiem czy doczekacie sie epeisodiona. Na Core wyjdzie za kilka miesiecy, a na Lilith po 5 miesiacach od Core i to zbugowany bardziej niz ten od Core.
A sprawa z lagami Core to jest zwiazana z jakims updatem Frosta.

 Online jest podobny na Core i na Lilith- jeszcze- bo chyba nikt nie zakładał, że na serwerze tylko dla Polaków będzie więcej ludzi (jak się ustabilizuje) niż na serwerze dla europy!?
 Dobra teraz do Alariona i spółki:
wytykacie
- problemy z online na oli- chyba zapomnieliście jak było na początku na Core (u nas minęło szybciej :P)
- problemy z ilością osób na epikach- no tak bo na Core od razu każdy miał 98-99 i siedział w jednej z 2 rywalizujących stron
- siege (sam się zdziwiłem ile u nas ludzi biło się o Gludio- zdecydowana większość w Rgratach)
- ludzie uciekający z Lilith na Core- hahaha- to ci sami co za miesiąc pewnie będą na EXie, albo gdzieś tam (też chyba sporo pisaliście o takich)

...ogólnie (choć sam to zrobiłem...) chciałem pokazać, że na dzień dzisiejszy porównywanie Core do Lilith (i odwrotnie:P) niema sensu, a graczom z Core polecam przypomnieć sobie jak było zanim następnym razem napiszą coś o szybkim "spotkaniu się na Core"
- itp itd

ps co do posta, który zacytowałem- znacie takich- wystarczy podmienić Lilith na Core, a Core na np RPG(jak kto lubi)
pozdro :)
Franz: Kaczor
Lancer: Pадость
Lilith: 1098
Classic: Kaczor


Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2096 dnia: Grudzień 07, 2013, 04:28:55 am »
Jak ktoś zamiast EU Offa wybrał PL to OFFA to w 99% dlatego, że na EU nic ugrać nie mógł a na PL serwerze może być bogiem, natomiast oczywiste było że jakikolwiek przypływ graczy z NCSHITU będzie na CORE, nowi gracze w większych ilościach też tam zaczną bo angielski jest językiem międzynarodowym, także nie ma co płakać.


500-1000-2000 online w dalszym ciągu jest to bardzo słaby online ta gra została przemyślana dla 3000 aktywnych graczy do 6000 na liczniku, a aktualnie tylko NAIA i Bartz bodajże taki online trzymają.


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2097 dnia: Grudzień 07, 2013, 07:07:56 am »
500-1000-2000 online w dalszym ciągu jest to bardzo słaby online ta gra została przemyślana dla 3000 aktywnych graczy do 6000 na liczniku, a aktualnie tylko NAIA i Bartz bodajże taki online trzymają.

Nie zapomnij o tym ze na Naia ponad 60/70% to boty biegajace po lokacjach i dualboxy. W sumie to wszedzie sa boty i dualboxy, ale tu jest ich mniej a tam o wiele wiecej.

Core ma tanszy sprzet, lepiej rozwinieta gospodarke, wszystko jest tam latwiej (epiki to inna sprawa chociaz antek pada na Core a na Lilith Never), bo wiecej ludu, jakies 2 lub 3 razy wiecej.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2013, 07:10:48 am wysłana przez Thombstone »


Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2098 dnia: Grudzień 07, 2013, 09:44:00 am »
Co z tego, wbijanie na offa w tej chwili od zera to głupota, zanim ktoś się dofarmi do pvp to minie rok


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2099 dnia: Grudzień 07, 2013, 11:43:47 am »
Co z tego, wbijanie na offa w tej chwili od zera to głupota, zanim ktoś się dofarmi do pvp to minie rok

bulsh1t. Dużo osób wbija i się bawią, bo PvP nei zaczyna się od top lvli. I serwery oficjalne będą stały i stały.


@Kaczor

nie chcę mi się dyskutować na ten temat, mam lepsze tematy do flame'u u nas niż bawić się w wieszcza na temat lilith vs Core, więc zostawmy to w tym miejscu co jest )))
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker