Witaj
Gość

Wątek: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!  (Przeczytany 299990 razy)

  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2100 dnia: Grudzień 07, 2013, 01:03:52 pm »
Może PvP znajdziesz, ale akurat przypadkiem trafisz na pt 99 gdzieś na fladze albo jak masz wara i na tych swoich 95/97+ możesz od razu sobie darować, bo poziom wyfarmienia ludzi 99 na core jest sporo za duży, żeby przeskoczyć go skillem  i kooperacją w cp.


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2101 dnia: Grudzień 07, 2013, 01:25:01 pm »
Może PvP znajdziesz, ale akurat przypadkiem trafisz na pt 99 gdzieś na fladze albo jak masz wara i na tych swoich 95/97+ możesz od razu sobie darować, bo poziom wyfarmienia ludzi 99 na core jest sporo za duży, żeby przeskoczyć go skillem  i kooperacją w cp.
Prawo dżungli


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2102 dnia: Grudzień 07, 2013, 02:02:12 pm »
Może PvP znajdziesz, ale akurat przypadkiem trafisz na pt 99 gdzieś na fladze albo jak masz wara i na tych swoich 95/97+ możesz od razu sobie darować, bo poziom wyfarmienia ludzi 99 na core jest sporo za duży, żeby przeskoczyć go skillem  i kooperacją w cp.

z tym że zdecydowana większość tych top 99 ma wyjebane głęboko na low lvli. O ile oni się sami na moje cp nei rzucają, to ja ich nei tykam, bo rozumiem, że to żadne wyzwanie takich zabić.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2103 dnia: Grudzień 07, 2013, 03:48:30 pm »
Sracie się tak o online, a oba serwery mają taki sam online, co nie zmienia faktu, że w obu przypadkach online ten jest katastrofą, bo 1,5k w peek time niczym innym nazwać nie można. Na core sytuacja wygląda o tyle lepiej, że większa część aktywnych osób ma 99, jako taki sprzet i jest sporo pvp. Na lilith natomiast 95% stanowią casualowe randomy poza 2 cp na cały serwer:D Projekt im wypalił, cel jakim było ściagnięcie polaków z l2brazil, został osiągnięty. Porównywać oba serwery do nc softu, jest nie możliwe, bo gdyby, którykolwiek z tych serverów był pod flagą nc, już dawno został by dołączony do innego servera. A pisanie o 90% online, które stanowią boty jest załosne, bo zarówno na core jak i na lilith, bardzo dużą część tych 1,5k online stanowią boty, wystarczy odwiedzić strony rmt gdzie stock adeny to czasem ponad 10kkk/strone. A po ostatniej polityce antybotowej na nc sofcie, a nieudolności administracji innovy w banowaniu botów, poczekaj jeszcze 2-3 miesiące, a będzie płacz ludzi z nc grających na innovie i powrót do korzeni:D


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2104 dnia: Grudzień 07, 2013, 06:11:38 pm »
Ja nie wiem skąd wy bierzecie info, że Lilith może być połączony z Core... skoro sami GMi Lilith wyraźnie mówili i to nie raz, ani nie dwa, że to są dwa oddzielne projekty i NIGDY nie będzie możliwości ich połączyć (chyba, że kłamali i teraz mówią coś innego).
pomyśl trochę, takie oświadczenie byłoby w tej chwili marketingowy samobójstwem i przyznaniem się do porażki, logicznym jest, że:
- będą tą informacje trzymać dla siebie do momentu, aż będą zdecydowani, żeby zrobić merge i zamknąć PL (o ile kiedy kiedykolwiek dojdzie do takiego momentu, bo serwer może być rentowny nawet przy 300 graczach ;D)
- opłaca im się, przetransferować aktywnych userów na inny projekt, bo gracz=hajs
- technicznie największym problemem będą kolizje ID/nicków w obu bazach, ale podobne merge są regularne na RuOffie, więc zapewne mają już przygotowaną procedurę/skrypt do tego celu.
kolizje id/nickow? przeciez dodadza nick_lilith i po problemie, potem pisz do supportu o zmiane nicka.
merge na ruoffie sa regularne? hmmm.. to chyba cos grubo mi umknelo..
//
echo '16i[q]sa[ln0=aln100%Pln100/snlbx]sbA0D4D465452snlbxq'|dc


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2105 dnia: Grudzień 07, 2013, 08:46:29 pm »
nie wiem jak na ruofie ale na amerykańskich serwerach bylo kilka połączeń wiec to chyba nic bardzo skomplikowanego.

Co jak co ale połączenie lilita z core wyszłoby na + oby serwerom.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2106 dnia: Grudzień 07, 2013, 11:38:39 pm »
Co jak co ale połączenie lilita z core wyszłoby na + oby serwerom.

Wyszloby na + bo by core zyskal duzo miesa armatniego ktore jest aktualnie na lilith, i admini lilith nie musieli by tlumaczyc Crapowato przetlumaczonego clienta PL offa.
Najlepsze jest to ze sami gracze mogli by spowodowac polaczenie obu serverow rezygnujac z gry i wracajac dopiero po polaczeniu.
Radze pamietac ze im wiekszy online tym wieksza zabawa, a ubijanie aq i baiuma jest nudne majac tylko kilka random klanow ktore nie sa wyzwaniem, bo Euforia czasem sie bije ale nie jest to top klan na miare Core, BMF moze prawie ale nadal zamalo, a reszta wiadomo nawet nie ma zamiaru sie o cokolwiek bic.
Lagi na Core naprawia, updaty beda o wiele szybciej niz na PL offie i to jest + EU officiala.
Nie wiem dlaczego piszecie ze online jest taki sam, moge zapodac wam screeny z pt matchingu gdzie jest 2x wiecej ludu i tworzacych sie pt o roznych godzinach, nawet na xp s3, gdzie na Lilith nikt prawie nie expi tam.
PS. Spotkamy sie za rok na Core. Jak i jesli was przeniosa.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2107 dnia: Grudzień 07, 2013, 11:52:48 pm »
Nie wiem dlaczego piszecie ze online jest taki sam,
bo da się go sprawdzić >.>
jest 2x wiecej ludu i tworzacych sie pt o roznych godzinach,
może dlatego, że na pl serwerze mamy wszystkich w jednej strefie czasowej a na core już nie ?


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2108 dnia: Grudzień 08, 2013, 01:19:04 am »
GRAĆ PANY GRAĆ :o
Aderyn: I was working on some updates, but seriously, with these kinds of posts...why bother?


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2109 dnia: Grudzień 08, 2013, 09:50:57 am »
Nie wiem dlaczego piszecie ze online jest taki sam,
bo da się go sprawdzić >.>

Screen please... Or GTFO.
Wiem o tym ze Core jest na wiecej krajow, ale ma tez lepszych adminow niz PL off. Bylem testerem i wiem jak sie testerzy i global mod zachowywal i zrezygnowalem po miesiacu, totalna amatorszczyzna, niby tam takie szukanie bugow.
Najbardziej denerwowalo mnie tam ze nie dalo sie zlozyc pt i nadal sie nie da w okolicach 85-90-95+, jest z tym problem i to bardzo duzy.
Aktualnie sobie gram dla zabawy na Core, tam nie mam problemu z zadnym Pt.
Zapodalem im pomysl by zrobili Swiateczny jump event dajacy dla kazdego gracza lvl 84/85, ale zlali to, wiec jak oni chca zwiekszyc sobie online? Samymi eventami? No prosze was, brak reklamy to juz masakra, a admini maja zla opinie u graczy juz w aktualnym momecie, a to gracze glownie tworza reklame.
Wiem ze przez ten event mogla by sie zwiekszyc liczba botow, ale wazniesi sa realni gracze co przyjda.

Jedno z moich ostatnich siege wygladalo tak ze stalem na zamku i nic nie robilismy, przyszli tylko randomy polapac fame i tyle. Czesc z klanow ktore uwazaja sie za Top biegala sobie po oli, lub walczyli miedzy soba. Co to za konkurencja? Zero rywalizacji i nuda na maxa.
Jakosc zabawi jak napisalem napedza licznik online i nie pisze tu o botach + dualboxach. Im wiekszy on jest tym lepiej, no ale nie moze byc za duzy.


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2110 dnia: Grudzień 08, 2013, 11:24:58 am »
Nie wiem dlaczego piszecie ze online jest taki sam,
bo da się go sprawdzić >.>

Screen please... Or GTFO.
Wiem o tym ze Core jest na wiecej krajow, ale ma tez lepszych adminow niz PL off. Bylem testerem i wiem jak sie testerzy i global mod zachowywal i zrezygnowalem po miesiacu, totalna amatorszczyzna, niby tam takie szukanie bugow.
Najbardziej denerwowalo mnie tam ze nie dalo sie zlozyc pt i nadal sie nie da w okolicach 85-90-95+, jest z tym problem i to bardzo duzy.
Aktualnie sobie gram dla zabawy na Core, tam nie mam problemu z zadnym Pt.
Zapodalem im pomysl by zrobili Swiateczny jump event dajacy dla kazdego gracza lvl 84/85, ale zlali to, wiec jak oni chca zwiekszyc sobie online? Samymi eventami? No prosze was, brak reklamy to juz masakra, a admini maja zla opinie u graczy juz w aktualnym momecie, a to gracze glownie tworza reklame.
Wiem ze przez ten event mogla by sie zwiekszyc liczba botow, ale wazniesi sa realni gracze co przyjda.

Jedno z moich ostatnich siege wygladalo tak ze stalem na zamku i nic nie robilismy, przyszli tylko randomy polapac fame i tyle. Czesc z klanow ktore uwazaja sie za Top biegala sobie po oli, lub walczyli miedzy soba. Co to za konkurencja? Zero rywalizacji i nuda na maxa.
Jakosc zabawi jak napisalem napedza licznik online i nie pisze tu o botach + dualboxach. Im wiekszy on jest tym lepiej, no ale nie moze byc za duzy.
tak że: Zapraszam na SERVER LILITH gdzie panuje świetna atmosfera bardzo dużo klanów! (UWAGA NA SERWER Core gdzie 40 % online to boty :oops:  <- Pamiętaj o tym przed wyborem serwera!) 
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2013, 11:26:43 am wysłana przez Dysoner »
Aderyn: I was working on some updates, but seriously, with these kinds of posts...why bother?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2111 dnia: Grudzień 08, 2013, 01:19:51 pm »
Nie wiem dlaczego piszecie ze online jest taki sam,
bo da się go sprawdzić >.>

Screen please... Or GTFO.
Wiem o tym ze Core jest na wiecej krajow, ale ma tez lepszych adminow niz PL off. Bylem testerem i wiem jak sie testerzy i global mod zachowywal i zrezygnowalem po miesiacu, totalna amatorszczyzna, niby tam takie szukanie bugow.
Najbardziej denerwowalo mnie tam ze nie dalo sie zlozyc pt i nadal sie nie da w okolicach 85-90-95+, jest z tym problem i to bardzo duzy.
Aktualnie sobie gram dla zabawy na Core, tam nie mam problemu z zadnym Pt.
Zapodalem im pomysl by zrobili Swiateczny jump event dajacy dla kazdego gracza lvl 84/85, ale zlali to, wiec jak oni chca zwiekszyc sobie online? Samymi eventami? No prosze was, brak reklamy to juz masakra, a admini maja zla opinie u graczy juz w aktualnym momecie, a to gracze glownie tworza reklame.
Wiem ze przez ten event mogla by sie zwiekszyc liczba botow, ale wazniesi sa realni gracze co przyjda.

Jedno z moich ostatnich siege wygladalo tak ze stalem na zamku i nic nie robilismy, przyszli tylko randomy polapac fame i tyle. Czesc z klanow ktore uwazaja sie za Top biegala sobie po oli, lub walczyli miedzy soba. Co to za konkurencja? Zero rywalizacji i nuda na maxa.
Jakosc zabawi jak napisalem napedza licznik online i nie pisze tu o botach + dualboxach. Im wiekszy on jest tym lepiej, no ale nie moze byc za duzy.
tak że: Zapraszam na SERVER LILITH gdzie panuje świetna atmosfera bardzo dużo klanów! (UWAGA NA SERWER Core gdzie 40 % online to boty :oops:  <- Pamiętaj o tym przed wyborem serwera!)

co ćpiesz?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2112 dnia: Grudzień 08, 2013, 01:27:32 pm »
tak że: Zapraszam na SERVER LILITH gdzie panuje świetna atmosfera bardzo dużo klanów! (UWAGA NA SERWER Core gdzie 40 % online to boty :oops:  <- Pamiętaj o tym przed wyborem serwera!)

Screen or GTFO...
Troszke nie udany ten twoj flame na server Core.
To u was Tazie i inne mendy wybotowaly lvl/sprzet przez pierwszy miesiac.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2013, 01:29:11 pm wysłana przez Thombstone »


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2113 dnia: Grudzień 08, 2013, 01:38:41 pm »
On już zaczyna rozpaczliwą walkę o graczy, bo widzi że serwer upada  :oops: Wybaczcie mu


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2114 dnia: Grudzień 08, 2013, 01:46:42 pm »
Ratowanie Polaczkowatego offa jest jak Walka z Wiatrakami - Don Kichot'a ^^ :P


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2115 dnia: Grudzień 08, 2013, 01:57:03 pm »
nie bo jak widzę jak wchodzą ludzie z core w dział lilith  i piszą pierdoły że bugów więcej na lilith  itp. to nie wiem co wy  pierdol...
na core co macie 1 polski klan ?? i 99 lvle ? Albo pisanie że na każdym lvlu pt dostaje.  Ogarnijcie się i wynocha do swego działu  hahaha
Aderyn: I was working on some updates, but seriously, with these kinds of posts...why bother?


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2116 dnia: Grudzień 08, 2013, 02:03:16 pm »
Ogarnij sie i pamietaj ze admini innovy pompowali w was/nas (tez tam gralem) eventy i inne pierdy po to by utrzymac tam graczy. Dlatego wiekszosc top ma juz tam 97+
Ja sobie bede pisal gdzie chce, nie musisz tego czytac.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2013, 02:05:48 pm wysłana przez Thombstone »


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2117 dnia: Grudzień 08, 2013, 02:06:09 pm »
Ogarnij sie i pamietaj ze admini innovy pompowali w was/nas tez tam gralem eventy i inne pierdy po to by utrzymac tam graczy. Dlatego wiekszosc top ma juz tam 97+
Ja sobie bede pisal gdzie chce, nie musisz tego czytac.
jak zfailowałeś na lilthu, to nie masz czego szukać na core, rly :D


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2118 dnia: Grudzień 08, 2013, 02:06:50 pm »
Nie sfailowalem tylko przestalem grac na lipnym serverze majac 96lvl.
Z taziami botami i pro BMFami ktore QQuitly z Core nie mam zamiaru walczyc.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2119 dnia: Grudzień 08, 2013, 02:08:25 pm »
majac 96lvl.
96 lvl robi się w 3 tygodnie luźnego grania, serwer ma pół roku, gf


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2120 dnia: Grudzień 08, 2013, 02:10:00 pm »
to gdzie teraz grasz na nowym serwie l2 ex ?? gdzie  1 konduktor dowodzi 5 wagonami  hahaha  i qq robisz teraz ze na 96 nic pvp nie wygrałeś ?
Aderyn: I was working on some updates, but seriously, with these kinds of posts...why bother?


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2121 dnia: Grudzień 08, 2013, 02:10:34 pm »
majac 96lvl.
96 lvl robi się w 3 tygodnie luźnego grania, serwer ma pół roku, gf

To sobie plac, ja nie mam zamiaru. Server stoi od konca kwietnia i ma ponad pol roku (7miesiecy i 8 teraz idzie).
Rok ma 12 miesiecy a nie 14...
Na Privy typu L2ex nie mam zamiaru isc. Predzej w mario zaczne grac. Oh sry jest za bardzo wymagajace ^^ :P.

Pvp to ja sie nie przejmuje bo jest to dla mnie tylko zabawa.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2013, 02:12:41 pm wysłana przez Thombstone »


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2122 dnia: Grudzień 08, 2013, 02:13:35 pm »
7miesiecy i 8 teraz idzie
czyli tyle zajęło ci wbicie lvlu, który się robi 3 tygodnie, gracz najwyższej półki widzę,
nie dziwi mnie teraz dlaczego zajebałeś quita i szukasz szczęścia na innym serwerze :D


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2123 dnia: Grudzień 08, 2013, 02:15:32 pm »
7miesiecy i 8 teraz idzie
czyli tyle zajęło ci wbicie lvlu, który się robi 3 tygodnie, gracz najwyższej półki widzę,
nie dziwi mnie teraz dlaczego zajebałeś quita i szukasz szczęścia na innym serwerze :D

Gdzie ja napisalem ze uwazam sie jako "gracz z najwyzszej polki"? Zmien dilera bo chyba zdania Ci sie dopisuja same.
Gralem tam od kwietnia do konca sierpnia, po czym przestalem bo mnie znudzilo.
Postac zalozylem miesiac po starcie bo zmienilem, by zaczac z mentoringiem, czyli wychodzi na to ze expilem tam 3-4msc.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2013, 02:18:43 pm wysłana przez Thombstone »


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2124 dnia: Grudzień 08, 2013, 02:18:27 pm »
znudziło cię granie na serwerze, gdzie jeszcze mogłeś zabić coś co nie miało 99 lvl i engejmowego eq i stwierdziłeś, że na serwerze 4x starszym będzie ci łatwiej/lepiej ? całkiem logiczne XD
bo na core, żeby mieć fun musisz mieć cp i engejmową postać, inaczej będziesz miał to samo co miałeś na swoim 96 lvlu tutaj