Witaj
Gość

Wątek: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!  (Przeczytany 299896 razy)

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2125 dnia: Grudzień 08, 2013, 02:22:34 pm »
Ja zapraszam do ArcheageOnline.pl -> Rosyjska CB za 2tygodnie, a normalne serwery startują po sesji.


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2126 dnia: Grudzień 08, 2013, 02:23:05 pm »
znudziło cię granie na serwerze, gdzie jeszcze mogłeś zabić coś co nie miało 99 lvl i engejmowego eq i stwierdziłeś, że na serwerze 4x starszym będzie ci łatwiej/lepiej ? całkiem logiczne XD
bo na core, żeby mieć fun musisz mieć cp i engejmową postać, inaczej będziesz miał to samo co miałeś na swoim 96 lvlu tutaj

Ja nie gram po to by osiagnac nie wiem co...
Dla mnie gra to zabawa. Endgame? To aktualnie mnie nie interestuje. Gdyby mnie interesowalo to bym zostal na lilith z swoja postacia na 96 i wyexpil ja do 97-99, ale mi sie nie chcialo.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2127 dnia: Grudzień 08, 2013, 02:23:29 pm »
Ja zapraszam do ArcheageOnline.pl -> Rosyjska CB za 2tygodnie, a normalne serwery startują po sesji.
pomyliłeś fora, ew. temat =)


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2128 dnia: Grudzień 08, 2013, 02:25:30 pm »
Ja zapraszam do ArcheageOnline.pl -> Rosyjska CB za 2tygodnie, a normalne serwery startują po sesji.

Normalne servery? Gra P2P? I to w jezyku rosyjskim?... Nie dzieki nie mam zamiaru meczyc sie z cyrlica.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2129 dnia: Grudzień 08, 2013, 02:27:59 pm »
Ja nie gram po to by osiagnac nie wiem co...
Dla mnie gra to zabawa. Endgame? To aktualnie mnie nie interestuje. Gdyby mnie interesowalo to bym zostal na lilith z swoja postacia na 96 i wyexpil ja do 97-99, ale mi sie nie chcialo.
to co piszesz nie ma najmniejszego sensu,
quit z liltha, był spowodowany jak to napisałeś nudą, znudził cię zapewne brak pvp na twoim 96 lvlu, bo raczej moby można lać nawet z onlinem 0, także ci napisałem, że na Core będziesz miał to samo, bo tam pvp to już w zdecydowanej większości 99lvl/full r99 eq które będą cie 2 shotować xD
anyway, twój wybór, powodzenia i eot z moje strony


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2130 dnia: Grudzień 08, 2013, 02:30:38 pm »
Moze nie ma sensu, ja dla pvp nie gram aktualnie bo tez nie mam czasu poswiecac po 5h dziennie.
Wbijam pogram 1h/ obejze film lub serial i wychodze z domu.
Aktualnie nikt nie zabroni mi grac na Core dla zabawy, a na lilith niech sobie kto tam gra jak chce, tylko niech nie bedzie potem czegos takiego jak "a nie mowilem? Przeciez to byl Crap"


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2131 dnia: Grudzień 08, 2013, 03:05:14 pm »
Oczywiście, że nikt Ci nie zabroni, być zerem też Ci nikt nie zabroni. A teraz spadaj :P


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2132 dnia: Grudzień 08, 2013, 03:26:21 pm »
nie bo jak widzę jak wchodzą ludzie z core w dział lilith  i piszą pierdoły że bugów więcej na lilith  itp. to nie wiem co wy  pierdol...
na core co macie 1 polski klan ?? i 99 lvle ? Albo pisanie że na każdym lvlu pt dostaje.  Ogarnijcie się i wynocha do swego działu  hahaha
Jeśli można się wtrącić to co to za argument, że same polskie klany na Lilith? Chyba każdy ogarnia podstawy angielskiego więc czy gram w polskim czy EU klanie to bez różnicy. Na Lilith pewnie taki sam odsetek botów jak na Core.
Jeśli ktoś pisze, że znudziło mu się na 96 lvlu na serverze gdzie 99% ludzi to casuale to myśle, że tym bardziej znudzi mu sie Core.
@Kornes 96 można wbić w 3 tygodnie ale na pewno nie "lajtowego" grania, bez przesady ;d Chyba żeby liczyć, że masowo kupujesz wejściówki na wszystko i runki :)


Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2133 dnia: Grudzień 08, 2013, 03:30:05 pm »
Nie sfailowalem tylko przestalem grac na lipnym serverze majac 96lvl.
Z taziami botami i pro BMFami ktore QQuitly z Core nie mam zamiaru walczyc.
z taziami botami? to teraz powiedz mi kto ma wiecej/lepsze itemy, ten kto botuje czy ten wydajacy dziesiatki tysiecy euro; jezeli nie wiesz o co mi chodzi to zastanow sie, albo poczytaj dzial core
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2013, 04:07:05 pm wysłana przez bula »


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2134 dnia: Grudzień 08, 2013, 03:53:26 pm »
nie bo jak widzę jak wchodzą ludzie z core w dział lilith  i piszą pierdoły że bugów więcej na lilith  itp. to nie wiem co wy  pierdol...
na core co macie 1 polski klan ?? i 99 lvle ? Albo pisanie że na każdym lvlu pt dostaje.  Ogarnijcie się i wynocha do swego działu  hahaha
A po co nam polski klan? Angielska trudna języka?

Poza tym polskich klanów jest więcej. A co, to jakieś wynaturzenie że na Lilith są same POLSKIE klany?  hahaha


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2135 dnia: Grudzień 08, 2013, 05:44:12 pm »
Thombstone, jakiś kwas Ci się zawiesił parenaście miesięcy temu i za każdym razem kiedy widze Twojego posta, utwierdza mnie to w przekonaniu że tak jest.

Skończ waść, bo się nawet czytać nie da Twoich wypocin (Uprzedzę Twoje stwierdzenie z przyszłego posta - Nie gram na core/lilith/ncwest/ru etc).


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2136 dnia: Grudzień 08, 2013, 07:29:50 pm »
Nie bede sie tlumaczyc gdzie i dlaczego zrezygnowalem z danego servera, bo to nie ma sensu.
A w ogole co ci do czyjejs gry? Jesli osoba chce tak grac to niech sobie gra gdzie chce i wychodzi z servera jak chce.
Ja tylko hejuje na rzeczy ktore sa po prostu chu...e, i wyrazam swoje zdanie na ich temat.
Gralem, wiem i widzialem co jest zle i co mi tam nie pasowalo. Inaczej byloby jakbym tam nie gral i sie wypowiadal na ich temat. Czasem tak bywa np. ArcheAge, ale pisze tylko to co widze i mi w tym nie pasuje.
Jeszcze raz powtarzam nie jestem pro graczem by osiagac jakies kokosy i walczyc o cokolwiek.
Poza tym jak moze mnie oceniac osoba z konikiem w awatarze, po prostu nie moge.
To moj bol dupy, nie podoba sie to nie czytaj.

/Ari: Co chcesz od Trixie, człowieku bez avataru!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2013, 10:18:50 pm wysłana przez Arimas »


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2137 dnia: Grudzień 08, 2013, 09:18:56 pm »
Co parapet, nie człowiek...

Skoro Twój ból dupy, to idź go sobie napisz u Siebie w pokoju na ścianie albo w zeszycie obok pracy domowej. Nikogo to nie interesuje.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2013, 09:21:07 pm wysłana przez Dzondzy »


  • Wiadomości: 93

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2138 dnia: Grudzień 08, 2013, 10:01:23 pm »
Obstawiam, że na Core boty to poniżej 10% populacji. Boty były są i będą. Grałem na Lunie/Naii - tam botów było 40%. Ma to swoje zalety. Jak w realnej gospodarce. Nie ważne czy adene sprzedajesz czy botujesz dla siebie - kasa się kręci, sprzęt tanieje.
Zupełnie inną sprawą jest liczebność serwera. Na Core jest zdecydowanie za mała. Przeludnione serwery też nie są zbyt wygodne do grania ale te 3k graczy powinno być. Nawet połączone Lilith/Core nie ma szans na taki wynik.


Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2139 dnia: Grudzień 08, 2013, 10:57:11 pm »
Poza tym jak moze mnie oceniac osoba z konikiem w awatarze, po prostu nie moge.
teraz to sobie nagrabiles, smieciu


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2140 dnia: Grudzień 08, 2013, 11:02:07 pm »
Skoro Twój ból dupy, to idź go sobie napisz u Siebie w pokoju na ścianie albo w zeszycie obok pracy domowej. Nikogo to nie interesuje.

Mam za male sciany na to. A zeszytu brak, spalone 6 lat temu.

Poza tym jak moze mnie oceniac osoba z konikiem w awatarze, po prostu nie moge.
teraz to sobie nagrabiles, smieciu

Boje sie, juz buduje schron... Co moze adres jeszcze Ci dac? Wyzwiska sobie daruj. To na mnie nie dziala, mozesz pisac co tam chcesz.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2013, 11:08:16 pm wysłana przez Thombstone »


Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2141 dnia: Grudzień 08, 2013, 11:28:19 pm »
Poza tym jak moze mnie oceniac osoba z konikiem w awatarze, po prostu nie moge.
teraz to sobie nagrabiles, smieciu

Boje sie, juz buduje schron... Co moze adres jeszcze Ci dac? Wyzwiska sobie daruj. To na mnie nie dziala, mozesz pisac co tam chcesz.
spoko, adres juz znam i jade z ziomkami w subaru


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2142 dnia: Grudzień 08, 2013, 11:52:27 pm »
Thombstone, jakiś kwas Ci się zawiesił parenaście miesięcy temu i za każdym razem kiedy widze Twojego posta, utwierdza mnie to w przekonaniu że tak jest.

Skończ waść, bo się nawet czytać nie da Twoich wypocin (Uprzedzę Twoje stwierdzenie z przyszłego posta - Nie gram na core/lilith/ncwest/ru etc).

Co się stało z Twoją karierą na Core? Myślałem, że tam ownisz :c


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2143 dnia: Grudzień 08, 2013, 11:55:19 pm »
Jestem zbyt wielkim randomem : D nie nadaję się do tej gry. A tak na serio, dopadło mnie dość gwałtownie życie.. :<


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2144 dnia: Grudzień 09, 2013, 12:13:47 am »
Zapraszam na Lilith! Wspaniały serwer, ale pewnie o tym wiesz.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2145 dnia: Grudzień 09, 2013, 12:16:47 am »
elo ziomki, w 2014tym wracam i robimy cepe


Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2146 dnia: Grudzień 09, 2013, 12:24:18 am »
Na bank będziemy wracać na offy, gdzie 80% community będzie robiła reroll za 3 miesiące na ArcheAge'a/Wildstara. Serwery prywatne są już martwe, offy długo nie pociągna, ale chuj najlepiej wbic pofarmic rok zeby dowiedziec sie o tym co wiedza wszyscy.


Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2147 dnia: Grudzień 09, 2013, 12:28:54 am »
Na bank będziemy wracać na offy, gdzie 80% community będzie robiła reroll za 3 miesiące na ArcheAge'a/Wildstara. Serwery prywatne są już martwe, offy długo nie pociągna, ale chuj najlepiej wbic pofarmic rok zeby dowiedziec sie o tym co wiedza wszyscy.
ale ja mowilem do hero tanka i czlowieka z zyciem, nie szukam randomow do cp sry ;/


Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2148 dnia: Grudzień 09, 2013, 12:44:03 am »
Wyrwane troche z kontextu, ale ja nie gram z ludźmi spoza mojego consta, także sry too.


Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2149 dnia: Grudzień 09, 2013, 12:56:22 am »
Wyrwane troche z kontextu, ale ja nie gram z ludźmi spoza mojego consta, także sry too.
no i wszyscy szczesliwi :D