Witaj
Gość

Wątek: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!  (Przeczytany 299922 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2150 dnia: Grudzień 09, 2013, 01:08:04 am »
Ło kurfa, jaka elita  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2151 dnia: Grudzień 09, 2013, 02:04:32 am »
Arimas wbijasz na rosyjskiego archeagea ?


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2152 dnia: Grudzień 09, 2013, 07:25:52 am »
Na bank będziemy wracać na offy, gdzie 80% community będzie robiła reroll za 3 miesiące na ArcheAge'a/Wildstara. Serwery prywatne są już martwe, offy długo nie pociągna, ale chuj najlepiej wbic pofarmic rok zeby dowiedziec sie o tym co wiedza wszyscy.
ale ja mowilem do hero tanka i czlowieka z zyciem, nie szukam randomow do cp sry ;/

Ja się piszę człowieku grający na kalkulatorze!


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2153 dnia: Grudzień 09, 2013, 10:28:12 am »
Obstawiam, że na Core boty to poniżej 10% populacji. Boty były są i będą. Grałem na Lunie/Naii - tam botów było 40%. Ma to swoje zalety. Jak w realnej gospodarce. Nie ważne czy adene sprzedajesz czy botujesz dla siebie - kasa się kręci, sprzęt tanieje.
Zupełnie inną sprawą jest liczebność serwera. Na Core jest zdecydowanie za mała. Przeludnione serwery też nie są zbyt wygodne do grania ale te 3k graczy powinno być. Nawet połączone Lilith/Core nie ma szans na taki wynik.

Chyba jednak przesadzasz. U was słyszałem, że smoki biją w ~~80 osób, u nas jest grubo ponad 200. Nasi enemy też są wstanie przekroczyć te liczby. Na siege mamy ++200 vs ++200 tylko w naszych 2 głównych side'ach, a jest jeszcze mnóstwo pomniejszych klanów bijących się o inne zamki, bo my tłukąc się z BA + RG nie mamy nawet czasu myśleć o rozstawianiu zamków dla pomniejszych klanów, albo podbijanie sobie xx zamków na nasze alty.

o 1 sided Naia albo Chronos od naprawdę długiego czasu już nie wspomnę w ogóle, ale to sam dobrze wiesz skoro tam grasz.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2154 dnia: Grudzień 09, 2013, 10:52:22 am »
CORE>NA


Lepsze 1500 osób na 99 niż 2000 (bo tyle może jest ludzi na naia online przy 5k online) na 95-99 z Rangerami bo 5 dolców wydać to i dla polaka nie majątek.


Ja boty mogę zrozumieć, na zasadzie farmy itd. w końcu to pojebana gra i farmi się level 1 rok, ale jak pvp polega na tym kto dostanie lepszy skrypt to QQ i tak jest nawet w Genocide, wiem bo grałem tam i tyle się naleczyłem co konto odpaliłem.
Auto target, auto skille. Resa sam ewentualnie przerzucałem i stancy zmieniałem. Nie ma nawet sensu grać bo pominę fakt, że nie dasz w 99% przypadkach po prostu bez programów rady to masz jeszcze dotę dzięki której latają party +16


edit3

Jeszcze dodam, że w L2 o tym czy ktoś ma szanse na pvp od zawsze świadczyła farma, a te serwery z "dużym online" to stary chronos i naia, które mają prawie czy już nawet aż 10 lat, gdzie jest tyle epików itd. itd. że głowa mała.


edit4
ludzie piszą, że core niesprawiedliwe bota na pa, tylko co z tego jak tutaj w zasadzie dotniesz pa, ew. wejsciówki/vita a na takim ncsofcie enchant bonus, gdzie przy odpowiednim budżecie latasz +16


Żeby nie było, że na fanboi core to też napiszę że się bez postaci nie opłaca wpadać, bo więcej się na dobicie lvla wyda niż te 400zł na postać, a wierzcie mi z farmienia w l2 to funu nie ma - to nie wow.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2013, 10:58:41 am wysłana przez PepsiQQ »


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2155 dnia: Grudzień 09, 2013, 10:59:45 am »
Na bank będziemy wracać na offy, gdzie 80% community będzie robiła reroll za 3 miesiące na ArcheAge'a/Wildstara. Serwery prywatne są już martwe, offy długo nie pociągna, ale chuj najlepiej wbic pofarmic rok zeby dowiedziec sie o tym co wiedza wszyscy.
Tak tak, jak wychodziło GW 2 to też wszyscy pisali że "l2 bedzie ded :(" a jakoś sobie dalej żyje.


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2156 dnia: Grudzień 09, 2013, 11:25:42 am »
Tak tak, jak wychodziło GW 2 to też wszyscy pisali że "l2 bedzie ded :(" a jakoś sobie dalej żyje.
ale co to za życie :D


Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2157 dnia: Grudzień 09, 2013, 11:26:07 am »
Tak tak, jak wychodziło GW 2 to też wszyscy pisali że "l2 bedzie ded :(" a jakoś sobie dalej żyje.
ale co to za życie :D

+1


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2158 dnia: Grudzień 09, 2013, 11:54:31 am »
Arimas wbijasz na rosyjskiego archeagea ?
Nie wiem, zależy czy mnie russek namówi  :P
Grałem na obt.jp i wydaje się spoko

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2159 dnia: Grudzień 09, 2013, 02:30:46 pm »
Na bank będziemy wracać na offy, gdzie 80% community będzie robiła reroll za 3 miesiące na ArcheAge'a/Wildstara. Serwery prywatne są już martwe, offy długo nie pociągna, ale chuj najlepiej wbic pofarmic rok zeby dowiedziec sie o tym co wiedza wszyscy.
Tak tak, jak wychodziło GW 2 to też wszyscy pisali że "l2 bedzie ded :(" a jakoś sobie dalej żyje.
gw2 diablo 3, aion, chujumujudzikieweze i l2 umarło 10 razy, 99 % community ucieklo i został alarion

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2160 dnia: Grudzień 09, 2013, 03:09:05 pm »
dokladnie, po mastery +20 do boxowania zaczalem odpalac 2000 kont, zeby podbijac online serwera. w wolnej chwili loguje tez kilkaset kont na lilith )))
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2161 dnia: Grudzień 09, 2013, 04:07:08 pm »
dokladnie, po mastery +20 do boxowania zaczalem odpalac 2000 kont, zeby podbijac online serwera. w wolnej chwili loguje tez kilkaset kont na lilith )))
http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/Multiboxowy-rekord-w-WoW-ie-odpali%C5%82-i-zalogowa%C5%82-si%C4%99-107-kontami-r%C3%B3wnocze-nie

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2162 dnia: Grudzień 09, 2013, 04:32:44 pm »
107 kont na 10 komputerów, not so impressive


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2163 dnia: Grudzień 09, 2013, 04:56:54 pm »
107 kont na 10 komputerów, not so impressive

Meredith potrafi więcej?


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2164 dnia: Grudzień 09, 2013, 06:22:37 pm »
Arimas wbijasz na rosyjskiego archeagea ?
Nie wiem, zależy czy mnie russek namówi  :P
Grałem na obt.jp i wydaje się spoko
orientujecie się kiedy obt ru startuje dokładnie, bo coś mi zaproszenia na maila nie wysyłają :(


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2165 dnia: Grudzień 09, 2013, 07:13:18 pm »
juz jest?:P


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2166 dnia: Grudzień 09, 2013, 07:41:47 pm »
107 kont na 10 komputerów, not so impressive
Tyle, że to nie bot :D więc kinda impressive

Arimas wbijasz na rosyjskiego archeagea ?
Nie wiem, zależy czy mnie russek namówi  :P
Grałem na obt.jp i wydaje się spoko
orientujecie się kiedy obt ru startuje dokładnie, bo coś mi zaproszenia na maila nie wysyłają :(
Uh, za 100zl pewnie dostaniesz gdzieś klucz :P

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2167 dnia: Grudzień 10, 2013, 08:47:20 pm »
https://4gameforum.com/pl/showthread.php?t=4112&p=33260#post33260
!!!!!!!!!!!!! bez oczekiwania w razie przepelnienia serwera


co prawda nie gram na lilith, ale az chyba zakupie, taka promocja moze sie nie powtorzyc )


Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2168 dnia: Grudzień 10, 2013, 09:08:29 pm »
No w tym tempie jak wstaje averia.ws, ArcheAge to następnego mikołaja na Lilith już nie będzie.  hahaha


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2169 dnia: Grudzień 10, 2013, 09:38:01 pm »
https://4gameforum.com/pl/showthread.php?t=4112&p=33260#post33260
!!!!!!!!!!!!! bez oczekiwania w razie przepelnienia serwera


co prawda nie gram na lilith, ale az chyba zakupie, taka promocja moze sie nie powtorzyc )
ŚWIETNA OKAZJA!
Aderyn: I was working on some updates, but seriously, with these kinds of posts...why bother?


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2170 dnia: Grudzień 10, 2013, 09:39:07 pm »
No w tym tempie jak wstaje averia.ws, ArcheAge to następnego mikołaja na Lilith już nie będzie.  hahaha
Skończ już ten QQ z tym ArcheAge, bo tylko ciebie na tym forum ta gra interesuje.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2171 dnia: Grudzień 11, 2013, 11:45:31 am »
No w tym tempie jak wstaje averia.ws, ArcheAge to następnego mikołaja na Lilith już nie będzie.  hahaha
Skończ już ten QQ z tym ArcheAge, bo tylko ciebie na tym forum ta gra interesuje.
this, bedzie takim samym crapem jak wszystkie inne mmo ktore miały zabic l2


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2172 dnia: Grudzień 11, 2013, 07:55:36 pm »
No w tym tempie jak wstaje averia.ws, ArcheAge to następnego mikołaja na Lilith już nie będzie.  hahaha
Skończ już ten QQ z tym ArcheAge, bo tylko ciebie na tym forum ta gra interesuje.

Mnie też.


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2173 dnia: Grudzień 11, 2013, 08:14:00 pm »
Fajnie, to zróbcie sobie forum o tej grze i tam dyskutujcie :*


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2174 dnia: Grudzień 13, 2013, 01:25:25 pm »
na averii nigdy nie grało i grać nie będzie dużo Polaków.