Witaj
Gość

Wątek: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!  (Przeczytany 300118 razy)

  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2175 dnia: Grudzień 14, 2013, 10:42:00 am »
Lilith > reszta świata !! !! !!
Aderyn: I was working on some updates, but seriously, with these kinds of posts...why bother?


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2176 dnia: Grudzień 14, 2013, 10:46:36 am »
Lilith > reszta świata !! !! !!
To widać smutne masz życie...


  • Wiadomości: 93

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2177 dnia: Grudzień 14, 2013, 08:41:21 pm »
Lilith > reszta świata !! !! !!
Lilith, Core - tak naprawdę jeden syf. Nie wiem jak u was ale Core to totalny żal. Ciągłe dc, lagi po maxie setki botów. Ruscy od mniej więcej miesiąca nie ogarniają tematu. Dobrze, że sobie zostawiłem 2 konta na Naii. Postacie g warte na dzisiejszy dzień ale adeny trochę jest. Jak tu się szybko nie ogarną to trzeba będzie się zawijać.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2178 dnia: Grudzień 14, 2013, 09:46:10 pm »
myślę, ze tysiące botów nei setki ziomuś.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2179 dnia: Grudzień 14, 2013, 09:46:59 pm »
Lagów nie mam  :D
Aderyn: I was working on some updates, but seriously, with these kinds of posts...why bother?


  • Wiadomości: 93

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2180 dnia: Grudzień 14, 2013, 10:26:19 pm »
myślę, ze tysiące botów nei setki ziomuś.
Na Core? Nie przeginaj. Realnie obstawiam 100-200. Cały MoS, VoS góra ToI są pełne. Do tego trochę mniej uczęszczanych miejsc. Istotny jest fakt, że boty śmigają bez żadnych konsekwencji i dodatkowo serwer się sypie. Granie na takim badziewiu mija się z celem. To już lepiej iść na NCWest, gzie boty też są ale przynajmniej wszystko śmiga i online nie tak żałosny.


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2181 dnia: Grudzień 14, 2013, 10:35:12 pm »
Nie rozumiem o co jest twój płacz. To jest gra mmo, i czego by administracja nie robiła, to boty będą i nigdy się ich nie pozbędziesz. Do momentu w którym gracze będą kupować adene, to osoby, które z tego żyją będą robić wszystko, żeby tą adene dostarczyć;)
Nie ma żadnej różnicy core/lilith/nc west/ru off/jpn/korea. Masz przykładowo server elcardia z ru ofa który niedawno wystartował z onlinem 6k+, każdego dnia na serwerze banowanych jest ponad 1k botów, a mimo tego adena bez problemu kupujesz po cenach 30euro/100kk. To , że administracja na core pozbędzie się częsci botów, przyczyni się tylko i wyłącznie do wzrostu cen adeny. Podobnie było swego czasu na lilith, jak boty były banowane dosc często, adena stała po 3,5-4zł, a teraz bez problemu kupisz adene po 1,5zł. Wybierz sobie co jest lepsze dla normalnego gracza, bo wg mnie lepiej, żeby każdy mógł sobie kupić adene po 1,5, niż wybrane grono osób kupowało ją po 4zł, bo server bez botów jest nie realny. Nawet na Elcardi gdzie ponoć zatrudnionych  jest 50 bot hunterów, którzy mają zmiany 24h/7, boty śmigają.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2182 dnia: Grudzień 14, 2013, 10:58:46 pm »
pierd** żadna zabawa gdy 70% populacji serwera to boty. Powinno się ile się tylko da by ich likwidować, najlepiej uderzać w te postacie gdzie adena wędruje, gdzie głównie mam na myśli właścicieli trainów, a niekoniecznie osoby ją kupujące (one z reguły bana dostają na krócej.)
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 93

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2183 dnia: Grudzień 14, 2013, 11:16:59 pm »
Ale tu nie chodzi o boty tylko o agonalny stan serwera. Ciągłe dc, lagi i inny syf na który ruscy kładą lachę albo nie umieją tego ogarnąć. Na NCWest różne rzeczy się działy ale takiego burdelu nie było. Z tego powodu twierdzę, że lepiej grać na zadbanym NCWest z botami niż na syfie Innovy z botami i żałosnym online. Pożyjemy - zobaczymy ale jak szybko tego nie ogarną to im projekt padnie.


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2184 dnia: Grudzień 14, 2013, 11:25:09 pm »
Ale tu nie chodzi o boty tylko o agonalny stan serwera. Ciągłe dc, lagi i inny syf na który ruscy kładą lachę albo nie umieją tego ogarnąć. Na NCWest różne rzeczy się działy ale takiego burdelu nie było. Z tego powodu twierdzę, że lepiej grać na zadbanym NCWest z botami niż na syfie Innovy z botami i żałosnym online. Pożyjemy - zobaczymy ale jak szybko tego nie ogarną to im projekt padnie.
Nie mam dc, lagów, ani innego syfu. Sprawdź pierw swój komputer i internet.


  • Wiadomości: 93

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2185 dnia: Grudzień 14, 2013, 11:45:09 pm »
Nie opowiadaj bajek bo większości ludzi gra się sypie a Innova się mętnie tłumaczy z tego, że nic nie robi.
Trzeba im dać jeszcze szansę ale do czasu...
BTW boty ci na varce nie śmigają? Może nie grasz na tym serwerze  :D


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2186 dnia: Grudzień 14, 2013, 11:48:31 pm »
pierd** żadna zabawa gdy 70% populacji serwera to boty. Powinno się ile się tylko da by ich likwidować, najlepiej uderzać w te postacie gdzie adena wędruje, gdzie głównie mam na myśli właścicieli trainów, a niekoniecznie osoby ją kupujące (one z reguły bana dostają na krócej.)
to juz byś szukał yula do cp bo Grzesiu P. by wyleciał z servera;)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2013, 11:51:01 pm wysłana przez suranel »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2187 dnia: Grudzień 14, 2013, 11:56:06 pm »
Ale tu nie chodzi o boty tylko o agonalny stan serwera. Ciągłe dc, lagi i inny syf na który ruscy kładą lachę albo nie umieją tego ogarnąć. Na NCWest różne rzeczy się działy ale takiego burdelu nie było. Z tego powodu twierdzę, że lepiej grać na zadbanym NCWest z botami niż na syfie Innovy z botami i żałosnym online. Pożyjemy - zobaczymy ale jak szybko tego nie ogarną to im projekt padnie.

haha dobre. Na ncsodt ludzie też mają co jakiś czas ostre lagi, Naia to pada czasem na krócej lub dłużej kilka(naście) razy w tyg (poczytaj sobie liczbę samych topiców "Naia down" "Naia down again" itd.  I masz rację, lepiej grać na oscryptowanym serwerze, gdzie o sile decyduje przede wszystkim kto ma lepsze configi w całym CP. Doprawdy wyśmienita gra milordzie.

@suranel
Grzesiu adeny nigdy nie kupował, a że chłopak dobrze farmi adenę to tylko się cieszyć z tego, bo muszę przyznać, zaradny jest. I dobrze wiemy obydwaj, że nigdy na bocie tu nie śmigał, więc jak dla mnie wszystko pasi : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2188 dnia: Grudzień 15, 2013, 12:10:36 am »
.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2013, 12:41:54 am wysłana przez suranel »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2189 dnia: Grudzień 15, 2013, 12:18:25 am »
no niestety zmartwię cię, gdyż farmiłem z nim nie raz i dobrze wiem jak sprawa wygląda : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2190 dnia: Grudzień 15, 2013, 12:19:32 am »
no niestety zmartwię cię, gdyż farmiłem z nim nie raz i dobrze wiem jak sprawa wygląda : )
.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2013, 12:41:39 am wysłana przez suranel »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2191 dnia: Grudzień 15, 2013, 12:24:08 am »
no niestety wiem że się mylisz, chcesz to się lognij kiedy to cię nawet do pt zaprosimy i sobie sam sprawdzisz. Anyway szczerze mówiąc, czasem się zastanwiałem jak bot na tym spocie miałby być wystawiony i powiem ci, że trzeba by się nieźle naje** w pisanie porządnych scryptów by czegoś nie zrypać. : )

i boty mają to do siebie, że biegają cały czas, a postacie do farmy są lognięte tylko gdy ktoś z CP farmi, czyli max kilka godzin w ciągu dnia. Nie wspomnę już o tym, że dziesiątki osób (w tym wartagów ) przybiegało i zawsze instant wpierdol dostawało, więc jak widzisz twój argument jest inwalidą ))
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2192 dnia: Grudzień 15, 2013, 12:28:43 am »
no niestety wiem że się mylisz, chcesz to się lognij kiedy to cię nawet do pt zaprosimy i sobie sam sprawdzisz. Anyway szczerze mówiąc, czasem się zastanwiałem jak bot na tym spocie miałby być wystawiony i powiem ci, że trzeba by się nieźle naje** w pisanie porządnych scryptów by czegoś nie zrypać. : )

i boty mają to do siebie, że biegają cały czas, a postacie do farmy są lognięte tylko gdy ktoś z CP farmi, czyli max kilka godzin w ciągu dnia. Nie wspomnę już o tym, że dziesiątki osób (w tym wartagów ) przybiegało i zawsze instant wpierdol dostawało, więc jak widzisz twój argument jest inwalidą ))

A od kiedy to TRZEBA botować na mainach itp? Jeżeli ma klucz do bota to może mieć trainy w lokacjach o których nawet nie słyszałeś...


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2193 dnia: Grudzień 15, 2013, 12:30:48 am »
no niestety wiem że się mylisz, chcesz to się lognij kiedy to cię nawet do pt zaprosimy i sobie sam sprawdzisz. Anyway szczerze mówiąc, czasem się zastanwiałem jak bot na tym spocie miałby być wystawiony i powiem ci, że trzeba by się nieźle naje** w pisanie porządnych scryptów by czegoś nie zrypać. : )

i boty mają to do siebie, że biegają cały czas, a postacie do farmy są lognięte tylko gdy ktoś z CP farmi, czyli max kilka godzin w ciągu dnia. Nie wspomnę już o tym, że dziesiątki osób (w tym wartagów ) przybiegało i zawsze instant wpierdol dostawało, więc jak widzisz twój argument jest inwalidą ))
-
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2013, 12:41:28 am wysłana przez suranel »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2194 dnia: Grudzień 15, 2013, 12:39:00 am »
aż pokuszę by ci w wolnej chwili zrobić krótkiego frapsika, korzystając jedynie z Macr na postaci, bo sam farmię dokładnie jak on i czasem nawet z nim, bo widzę inaczej ci tego nie wytłumaczę : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2195 dnia: Grudzień 15, 2013, 12:40:40 am »
aż pokuszę by ci w wolnej chwili zrobić krótkiego frapsika, korzystając jedynie z Macr na postaci, bo sam farmię dokładnie jak on i czasem nawet z nim, bo widzę inaczej ci tego nie wytłumaczę : )
stary, do ciebie nie dociera, ze ja na tym serwerze nie gram, i nie interesują mnie twoje frapsy.
Jak już wyżej pisałem, sprzedałem mu klucz do bota, a nie widziałem jak farmi adene za pomocą makr:D
Chyba, że kupił ode mnie licencje po to zeby miec a farmi sobie makrami:D


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2196 dnia: Grudzień 15, 2013, 12:41:54 am »
aż pokuszę by ci w wolnej chwili zrobić krótkiego frapsika, korzystając jedynie z Macr na postaci, bo sam farmię dokładnie jak on i czasem nawet z nim, bo widzę inaczej ci tego nie wytłumaczę : )

Czyli rozumiem że jak na mainie nie używam bota a w tle mam 10x bot trainow w mosie/loa/tully itd to jestem legit gracz? Dobra logika ziomek :D


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2197 dnia: Grudzień 15, 2013, 12:42:03 am »
Gruby napisz proszę, że tylko zgrywasz głupca...


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2198 dnia: Grudzień 15, 2013, 12:43:27 am »
wiesz idea bota jest z gruntu rzeczy taka, by działał dłużej niż 2-3h dziennie, prawda? Inaczej nie ma zbytnio sensu to wszystko.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2199 dnia: Grudzień 15, 2013, 12:43:50 am »
aż pokuszę by ci w wolnej chwili zrobić krótkiego frapsika, korzystając jedynie z Macr na postaci, bo sam farmię dokładnie jak on i czasem nawet z nim, bo widzę inaczej ci tego nie wytłumaczę : )
stary, do ciebie nie dociera, ze ja na tym serwerze nie gram, i nie interesują mnie twoje frapsy.
Jak już wyżej pisałem, sprzedałem mu klucz do bota, a nie widziałem jak farmi adene za pomocą makr:D
Chyba, że kupił ode mnie licencje po to zeby miec a farmi sobie makrami:D

wiesz idea bota jest z gruntu rzeczy taka, by działał dłużej niż 2-3h dziennie, prawda? Inaczej nie ma zbytnio sensu to wszystko.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker