Witaj
Gość

Wątek: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!  (Przeczytany 299934 razy)

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2350 dnia: Marzec 27, 2014, 05:15:59 pm »
czemu tazmanki biorą udział w AMC i zarejestrowali się jako team z poza serverów INOVY? Aż tak się wstydzą tego, że grają na lilith? xDD
1. doszli jak na razie do tego samego etapu co ty, wiec nie wiem czy maja sie czego wstydzic
2. jakbys sie troche ogarnal zanim rzucisz pierwszy lepszy hejt-post to bys wiedzial ze NIE DALO SIE wybrac lilith jako serwera z ktorego jest twoje party, tylko core/serwery ruoffa/other server


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2351 dnia: Marzec 27, 2014, 05:53:11 pm »
1) wiem że doszli i nie neguję tego. Dojście do S to już dobry wynik dla każdego team'u.
2) nie rzucam posta dla hate'u wywalone mam na nich, a o tym serwerze nie wiedziałem nawet, widać nawet Inova nie ma dobrego zdania o swoim najmłodszym projekcie xDDD
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2352 dnia: Marzec 27, 2014, 06:03:46 pm »
xDDDDDD hehehehesz ale Alarion sypiesz żartami HE HE HE HERBATA


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2353 dnia: Marzec 28, 2014, 07:56:06 am »
właśnie się zastanawiałam która to ekipa z Lilith zaszła tak daleko... GZ! Jak na pierwszy raz to niezłe osiągnięcie


Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2354 dnia: Marzec 28, 2014, 08:28:45 pm »
właśnie się zastanawiałam która to ekipa z Lilith zaszła tak daleko... GZ! Jak na pierwszy raz to niezłe osiągnięcie
drugi raz :D


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2355 dnia: Marzec 29, 2014, 07:36:21 pm »
ubijecie w koncu smoka po roku chociaz, czy nadal online 100= MASSIVE ZERG YO? )))

no hate, just asking

Zapomniałem zgasić analiona w tym temacie, więc przejdźmy do rzeczy, core stało na kronikach gdzie były przypisane itemy w choy dłużej niż lilith, który startował na tauti, więc mieliśmy o jakies 100x mniej itemów eternala i broni amaranta, które można było OE, więc życzę zajebistego powodzenia w biciu smoków w broniach typu specter 1 sa 300 att i armorze serafina. Do tego dojdzie expienie na tauti > ważniejsze od farmienia, następna kronika czyli lindvior to była porażka (farmić mogą tylko tanki, które nie zrobią DPS'u na smokach), chciałbym zaznaczyć, że na naszym serwerze merchanty z respawnem 5min można było farmić przez tydzień. O żesz kurfa mać, ale wall of text. pzdr.

Obraza drugiego użytkownika - Ostrzeżenie
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2014, 08:41:44 am wysłana przez Dzondzy »
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2356 dnia: Marzec 29, 2014, 11:34:18 pm »
ale ci hate załączył xDDD

1) różnica między broniami r95 a r99 jeżeli chodzi o PvE nie jest wielka.
2) 2 SA to głównie pod kątem PvP, a nie PvE
3) Wiele klas wyciąga b. dobry DPS bez koniecznosci ładowania potężnych epików i broni
4) w tym update jest jeszcze sporo innych fajnych bajerów i zmian w klasach, które wręcz ułatwiają bicie gadów, typu rose buff
5) my możemy wejść nawet w 200 osób r95 i tak to ubijemy (może nie lindviora, bo ten chujek naprawdę mocny jest)

Liczy się online, online i jeszcze raz online i odpowiednie przygotowanie ludzi których się ma. Oczywiście ciężko zarządzać klanem jak msię online rzędu 50 osób, dlatego śmiać mi się chce )))

przykład u nas:
Antharasa biło 160
Orfena w tym czasie ponad 100 enemy
i jeszcze w pizdu wave'ów na oly + kilka feed rund po obu sside'ach. A to tylko sobota wieczór, nie żaden środek tygodnia.

Zresztą nie musze nic pisać, ci co tu grają obecnie wiedzą jak jest, a nie chce mi się zbytnie flame'ować...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2357 dnia: Marzec 30, 2014, 01:51:31 am »
4) pytanie czy na lilith tez jest rose buff :D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2358 dnia: Marzec 30, 2014, 09:46:58 am »
nie pamiętam jak postanowili nazwać to u was, ale patrzyłem kilka dni przed wejściem episodiona u nas na wasze l2store by zobaczyc co będzie u nas i to było tam. U nas każde CP ma obowiązek użyć rose buff na ważnych klan eventach i dla każdego choć odrobinę ogarniętego CP zdobycie rose buffa dla CP nie jest wydatkiem z kosmosu.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2359 dnia: Marzec 30, 2014, 03:36:08 pm »
3) Wiele klas wyciąga b. dobry DPS bez koniecznosci ładowania potężnych epików i broni
Wiele klas ? Czy wiele dla Ciebie oznacza wynn'ów ? Naprawdę dużo.. Reszta klas takich jak yul, feo, tyrr musi posiadać epiki pod crit dmg, 30% pewnie żadnej różnicy nie robi.
4) w tym update jest jeszcze sporo innych fajnych bajerów i zmian w klasach, które wręcz ułatwiają bicie gadów, typu rose buff
Wow, naprawdę 10% p.atk i 20% m.atku, to jest dopiero przewaga, bez dobrych itemów słabo to się skaluje.
5) my możemy wejść nawet w 200 osób r95 i tak to ubijemy (może nie lindviora, bo ten chujek naprawdę mocny jest)
Tell me more plz.
Liczy się online, online i jeszcze raz online i odpowiednie przygotowanie ludzi których się ma. Oczywiście ciężko zarządzać klanem jak msię online rzędu 50 osób, dlatego śmiać mi się chce )))

przykład u nas:
Antharasa biło 160
Orfena w tym czasie ponad 100 enemy
i jeszcze w pizdu wave'ów na oly + kilka feed rund po obu sside'ach. A to tylko sobota wieczór, nie żaden środek tygodnia.

Zresztą nie musze nic pisać, ci co tu grają obecnie wiedzą jak jest, a nie chce mi się zbytnie flame'ować...

A myślałem, że to u nas jest PvE serwer, ale jak widać core ze swoim over 9k online robi antka zamiast oly XDDD.

Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2360 dnia: Marzec 30, 2014, 06:58:19 pm »
3) zdziwiłbyś sięco potrafi dobrze prowadzony tyr warrior ))
4) jest jeszcze dużo innych kruczków, ale enemy też czytają to prawie martwe forum, więc sorry ^^
5) no ja cię kłamać nie muszę, wiesz dobrze jaki u was online żałosny xDD
6) Człowieku, z takim online to sie da 2 rzeczy na raz. Gdybysmy my nie weszli to enemy by weszli i zgarneli 2 butelki na b. antka. Olimpiada i bez naszych 160 osob na smoku byla pelny i wavy startowaly co 5-10 sekund i mim ofaktu ze na orfenie tez ludzie byli z enemy. U nas rekord jak mrówka spadła były 3,5 minuty od spawnu xDDD
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2361 dnia: Marzec 30, 2014, 07:12:34 pm »
3) zdziwiłbyś sięco potrafi dobrze prowadzony tyr warrior ))
4) jest jeszcze dużo innych kruczków, ale enemy też czytają to prawie martwe forum, więc sorry ^^
5) no ja cię kłamać nie muszę, wiesz dobrze jaki u was online żałosny xDD
6) Człowieku, z takim online to sie da 2 rzeczy na raz. Gdybysmy my nie weszli to enemy by weszli i zgarneli 2 butelki na b. antka. Olimpiada i bez naszych 160 osob na smoku byla pelny i wavy startowaly co 5-10 sekund i mim ofaktu ze na orfenie tez ludzie byli z enemy. U nas rekord jak mrówka spadła były 3,5 minuty od spawnu xDDD

4. Kruczki kruczkami ale osoby z 95-96 lvl i tw secie nie zabiją smoka.
5. Online na corze i lilith był praktycznie taki sam jeszcze na początku roku teraz nie wiem.
6. Serio tak cie jara posiadanie w klanie 200+ osób a do tego drugi klan bo się ludzie nie mieszczą? 100 ogarniętych osób > random zerg i mass pvp ładniej chodzi ^^

U nas spadła w 1h 20min w 3 osoby, beat that.

Tak czy inaczej core jest dużo bardziej atrakcyjnym serwerem bo lilith w tym momencie jest totalna tragedią.
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2014, 07:20:07 pm wysłana przez NotTheFakeTazman »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2362 dnia: Marzec 30, 2014, 09:51:14 pm »

4. Kruczki kruczkami ale osoby z 95-96 lvl i tw secie nie zabiją smoka.

tak jak psiałem, w tym update 99 to naprawdę nie jest wyczyn...
5. Online na corze i lilith był praktycznie taki sam jeszcze na początku roku teraz nie wiem.

może i był, ale teraz liczby na mass eventach mówią same za siebie. Do nas sporo osób znużonych botami i pvp programami przeszło z NCwest'a
6. Serio tak cie jara posiadanie w klanie 200+ osób a do tego drugi klan bo się ludzie nie mieszczą? 100 ogarniętych osób > random zerg i mass pvp ładniej chodzi ^^

Raczej mnie gra nie jara, ale daje sporo frajdy na PvP nadal jeżeli o to pytasz. Z praktycznego punktu widzenia większy online jest bardzo przydatny:
a) możesz robić kilka rzeczy jednocześnie, np. orfena w tym samym czasie co lilith'a lub anakima. Z ciekawości, ile x i po jakim czasie pada u was lilith i anakim? xD
b) Większa frajda jest jak po mass pvp Amethyst łapie +200 pvp i nawet ja na healerze z 15 skrobnę
c) wolę bić AQ w 5-10 min niż 1,5h i orfena w 20 min, a nie 3h.
d) wolę mieć możliwość ubicia wszystkiego co jest sensowne w tej grze, ze smokami na czele, często nawet o późnych porach, a nie po 23:00 kite'ować smoka do następnego dnia bo online już za mały.

U nas spadła w 1h 20min w 3 osoby, beat that.

ile botów lognąłeś?
Tak czy inaczej core jest dużo bardziej atrakcyjnym serwerem bo lilith w tym momencie jest totalna tragedią.

Myślę, że ilość PvP mówi sama za siebie )))
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2363 dnia: Marzec 30, 2014, 10:23:07 pm »
4. Wiem że nie jest wyczynem bo my robimy postać 1-99 w 20-25 dni.

6. No nie wiem, pisałeś o waszej liczbie co najmniej jak jakiś ambitny kierownik zmiany tyrający taśmowców.

a) 0

b) u nas na ostatnich mass pvp(tydzień temu xD) nukerzy łapali po 150-200 pvp na jedną rundę a po 3 mrówkach z crp wyszliśmy ponad 1500 na plus przy czym nas było 21/28 a enemy +-70-100 zależnie od dnia.

c/d) może i racja jak masz w klanie ogarnięty system dkp. Bo jakbym zobaczył że jakiś "jaceksummonuje" który gra 2h dziennie, do klanu nie wnosi nic poza postacią na mrówę/orfena/baiuma dostaje tyle samo dkp co inny który zamiata na oly gra po xxh dziennie i carruje klan to jest trochę n/c i bym psychicznie nie wytrzymał w takim klanie :D


Komputer dobry mam więc pewnie dużo by poszło.


No i itemów dużo więc szybko można zrobić transfer i spoko sobie grać ^^



  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2364 dnia: Marzec 31, 2014, 05:03:06 pm »
3) zdziwiłbyś sięco potrafi dobrze prowadzony tyr warrior ))
4) jest jeszcze dużo innych kruczków, ale enemy też czytają to prawie martwe forum, więc sorry ^^
5) no ja cię kłamać nie muszę, wiesz dobrze jaki u was online żałosny xDD
6) Człowieku, z takim online to sie da 2 rzeczy na raz. Gdybysmy my nie weszli to enemy by weszli i zgarneli 2 butelki na b. antka. Olimpiada i bez naszych 160 osob na smoku byla pelny i wavy startowaly co 5-10 sekund i mim ofaktu ze na orfenie tez ludzie byli z enemy. U nas rekord jak mrówka spadła były 3,5 minuty od spawnu xDDD

4. Kruczki kruczkami ale osoby z 95-96 lvl i tw secie nie zabiją smoka.
5. Online na corze i lilith był praktycznie taki sam jeszcze na początku roku teraz nie wiem.
6. Serio tak cie jara posiadanie w klanie 200+ osób a do tego drugi klan bo się ludzie nie mieszczą? 100 ogarniętych osób > random zerg i mass pvp ładniej chodzi ^^

U nas spadła w 1h 20min w 3 osoby, beat that.

Tak czy inaczej core jest dużo bardziej atrakcyjnym serwerem bo lilith w tym momencie jest totalna tragedią.

Ludzie zwariowałem zgadzam się z Tazman.
ad 4 = Alarion na Lilith te postacie 95+ nie dość że nie mają 120+ atri to jeszcze wyzywają cię od debili jak ktoś ma 60+ (bo przecież zbierają na r99....). Dye, ozdoby, talizmany itp to przeczytali na forum, że są ale już ogarnąć aby je mieć to dopiero na święta może... [znaczna część servera]
ad 6 = Nie wiem jaki sprzęt ma Lilith a jaki CORE ale u nas CRASH NPC praktycznie nie ma, a ja masz normalnego kompa i neta to płynnie jest na mass PVP (a to jest co mi imponuję w porównaniu do LANCER/CORE).

GL HF


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2365 dnia: Kwiecień 01, 2014, 08:37:53 am »
ad 6 = Nie wiem jaki sprzęt ma Lilith a jaki CORE ale u nas CRASH NPC praktycznie nie ma, a ja masz normalnego kompa i neta to płynnie jest na mass PVP (a to jest co mi imponuję w porównaniu do LANCER/CORE).

GL HF


Nie wiesz jakby się zachował Lilith gdyby miał takie same liczby jak Core.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2366 dnia: Kwiecień 01, 2014, 09:56:13 am »
nikt tego nie wie, bo na zadnym, czy ruskim, czy ncwestowskim serwerze nei bylo 500 osob na orfenie lub aq jak u nas sie zdarzalo. podobnie poza 1 smokiem na ktoryms ruskim serwerze nie zdarzylo sie, ze do srodka weszlo wiecej niz 200 osob, a ostatnio u nas przez spam klikania na NPC juz 2x weszlo 300+ osob. na wiekszosc ruskich serwerow lub ncwest sa to serwery 1 sided, gdzie 1 klan farmi co chce i kiedy chce, albo sa na tyle dead, ze ludzi nie ma wystarczajaco do ubicia jak np. na Lilith.

btw serio nie padl u was zaden lilith i anakim jeszcze...?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2367 dnia: Kwiecień 01, 2014, 11:22:42 am »
Byłem kiedyś u was na orfenie i były takie dziwne internetowe lagi.

Alarion fajnego farta z grupami macie :D za kare życzę wam TB w pierwszym meczu dzisiaj :D


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2368 dnia: Kwiecień 01, 2014, 12:06:36 pm »
przykro mi... Amber vs SevenBodies dziś ;)




Lilith vs Freez


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2369 dnia: Kwiecień 01, 2014, 01:20:33 pm »
przykro mi... Amber vs SevenBodies dziś ;)




Lilith vs Freez
pozdro z freezami, ale życze powodzenia i niedużych hitów od lendera

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2370 dnia: Kwiecień 01, 2014, 02:00:55 pm »
przykro mi... Amber vs SevenBodies dziś ;)




Lilith vs Freez
pozdro z freezami, ale życze powodzenia i niedużych hitów od lendera
Freezy.. te z ruoffa? LOL GG WP

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2371 dnia: Kwiecień 01, 2014, 02:32:48 pm »
Kwestia farta czy nie, ja się nie nastawiam, że do finału dojdziemy. I tak jestem bardzo zadowolony jak na fakt, że Fossil, który na Core z nami już nie gra (tylko na AMC został jeszcze z nami) + Dagger z innego CP z którym nie graliśmy wcześniej doszliśmy do rank R. Oczywiście zagramy na tyle ile damy radę, ale to AMC to nawet nie config jaki mamy na co dzień xD

A jak Lender daje radę na 2 x nukerów i archera to ja jestem pełen podziwu...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2372 dnia: Kwiecień 01, 2014, 02:36:00 pm »
dobre dni sobie wybrali na playoffy, akurat jak mam dwie nocki w robocie pod rzad, przynajmniej finaly obejrze bez problemu

przykro mi... Amber vs SevenBodies dziś ;)




Lilith vs Freez
pozdro z freezami, ale życze powodzenia i niedużych hitów od lendera
Freezy.. te z ruoffa? LOL GG WP
ba, nawet z lancera xd


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2373 dnia: Kwiecień 01, 2014, 03:00:19 pm »
Kwestia farta czy nie, ja się nie nastawiam, że do finału dojdziemy. I tak jestem bardzo zadowolony jak na fakt, że Fossil, który na Core z nami już nie gra (tylko na AMC został jeszcze z nami) + Dagger z innego CP z którym nie graliśmy wcześniej doszliśmy do rank R. Oczywiście zagramy na tyle ile damy radę, ale to AMC to nawet nie config jaki mamy na co dzień xD

A jak Lender daje radę na 2 x nukerów i archera to ja jestem pełen podziwu...

My mamy nowego healera od miesiąca i ostatnie 7vs7 mieliśmy jakieś 2 kroniki temu więc też jesteśmy zadowoleni :D


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 1

  • "Winter is coming.."
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2374 dnia: Kwiecień 01, 2014, 03:05:44 pm »
 w tym sezonie przynajmniej nie staracie sie ukryc, że to wy gracie pod nickami superbohaterów tak jak miało to miejsce ostatnio :P
sQam sQuad Old Member - Core
7Sins Old Member - Lilith