Witaj
Gość

Wątek: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!  (Przeczytany 299900 razy)

  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2400 dnia: Kwiecień 03, 2014, 11:55:03 pm »
Czyli 2 enemy side zrobiły dickholding przeciwko klanowi, który ma 3-4 CP w dużej mierze składające się z boterów (z czego sami też ich mają sporo) i zabili antka i all są happy? xDD

https://www.youtube.com/watch?v=sbYhvqbx5sg  podziwiam was, że taki syf u was jest akceptowalny )))

Jeden side 100 osobowy a drugi klan w stanie stagnacji prowadzony przez lidera który przez 6 miesięcy nie zabrał klanu na ŻADNEGO epica(też jakieś 100 osób). I tak ten 100 osobowy klan dostał oklep od 3-4 CP i zrobił dickhold z tym drugim. A oskarżanie o boty u nas na serwerze jest czystą nieskazitelną hipokryzją, osoba która nagrywała ten film jest z klanu w którym chyba każdy ma bot trainy a rekordziści mieli po ~20 summonerów w gc.

U was jest to samo.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2401 dnia: Kwiecień 04, 2014, 12:19:47 am »
nie, sam przynajmneij rizerowi zbanowałem 2 bot trainy w loa, bo ja tego gówna nie lubię. U nas botów jest w cholerę mniej niż u was, jakieś kilkukortnie. I nigdy przenigdy nikt nie miał bota na gainaku, co już jest epickie xDD
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2402 dnia: Kwiecień 04, 2014, 12:59:52 am »
nie, sam przynajmneij rizerowi zbanowałem 2 bot trainy w loa, bo ja tego gówna nie lubię. U nas botów jest w cholerę mniej niż u was, jakieś kilkukortnie. I nigdy przenigdy nikt nie miał bota na gainaku, co już jest epickie xDD
u was są bot trainy w crumie postawione:D


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2403 dnia: Kwiecień 04, 2014, 01:35:20 am »
nie, sam przynajmneij rizerowi zbanowałem 2 bot trainy w loa, bo ja tego gówna nie lubię. U nas botów jest w cholerę mniej niż u was, jakieś kilkukortnie. I nigdy przenigdy nikt nie miał bota na gainaku, co już jest epickie xDD
u was są bot trainy w crumie postawione:D
Cruma best spot ever w l2

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2404 dnia: Kwiecień 04, 2014, 02:28:48 am »
 Tazmany są u nas jak "ruskie pt" na core (tylko troche więcej oleju w głowie mają)- od samego początku top party (nie licząc Pridów, ale to była chwila)- tylko, że doszli do tego wszystkiego nieuczciwie co wywnioskować można po filmikach nie pierwszy raz pojawiających się z ich (a raczej ich postaci) udziałem. Mi by to nawet i nie przeszkadzało za bardzo, gdyby nie fakt jak ochoczo wygłaszają to jacy są PRO, a jacy "my" beznadziejni. Sam kiedyś botowałem, praktycznie używałem do L2 wszystkiego co się dało przez co gra mi zbrzydła i się im dziwie, że im się chce :noob:- zwłaszcza, że potrafią grać... a na Lilith będą już kojarzeni tylko z automatami.
 Rywalizacja EU vs BMF była fajna do czasu, aż posypały się QQ na nieudolność administracji w zwalczaniu botów i sporo ludków przestało grać- przez co też niestety EU odpuściło epiki  :(
 
 Co do ostatnich wydarzeń na mrówkach, które to FZ wygrało:
Jak sam Tazman napisał starczą Wam 3 osoby, żeby ją zrobić- o czym przekonaliśmy się skutecznie przeszkadzając Wam w jej ubiciu do 5 rano- zrobiliście ją o 5:30.
 Jak się FZ (te 4cp) uparły to "stare" BMF nie było wstanie ubić mrówki:
- miałą cały czas buffa
- musieliśmy być aktywni na mainach- cały czas się biliśmy
- pkowaliście boxy
- itp itd
 Ilość osób online na lilith niestety nas nie rozpieszcza i praktycznie niema kogo rekrutować- wniosek- sami doprowadziliście (FZ) do połączenia EU z BMF- gdyby nie to, to już tylko Wy byście mrówke robili ( w 3 osoby)...
 Mamy Aden, robimy epiki, nawet smoka udało nam się zabić, ale ja osobiście mam nadzieję, że coś się zmieni bo Nudaaa!!!!!

ps to tylko i wyłacznie moje spostrzeżenia- z nikim się nie konsultowałem i ogólnie to śpiący już jestem  :oops:
dobranoc


Franz: Kaczor
Lancer: Pадость
Lilith: 1098
Classic: Kaczor


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2405 dnia: Kwiecień 04, 2014, 04:14:59 am »
Tazmany są u nas jak "ruskie pt" na core (tylko troche więcej oleju w głowie mają)- od samego początku top party (nie licząc Pridów, ale to była chwila)- tylko, że doszli do tego wszystkiego nieuczciwie co wywnioskować można po filmikach nie pierwszy raz pojawiających się z ich (a raczej ich postaci) udziałem. Mi by to nawet i nie przeszkadzało za bardzo, gdyby nie fakt jak ochoczo wygłaszają to jacy są PRO, a jacy "my" beznadziejni. Sam kiedyś botowałem, praktycznie używałem do L2 wszystkiego co się dało przez co gra mi zbrzydła i się im dziwie, że im się chce :noob:- zwłaszcza, że potrafią grać... a na Lilith będą już kojarzeni tylko z automatami.
 Rywalizacja EU vs BMF była fajna do czasu, aż posypały się QQ na nieudolność administracji w zwalczaniu botów i sporo ludków przestało grać- przez co też niestety EU odpuściło epiki  :(
 
 Co do ostatnich wydarzeń na mrówkach, które to FZ wygrało:
Jak sam Tazman napisał starczą Wam 3 osoby, żeby ją zrobić- o czym przekonaliśmy się skutecznie przeszkadzając Wam w jej ubiciu do 5 rano- zrobiliście ją o 5:30.
 Jak się FZ (te 4cp) uparły to "stare" BMF nie było wstanie ubić mrówki:
- miałą cały czas buffa
- musieliśmy być aktywni na mainach- cały czas się biliśmy
- pkowaliście boxy
- itp itd
 Ilość osób online na lilith niestety nas nie rozpieszcza i praktycznie niema kogo rekrutować- wniosek- sami doprowadziliście (FZ) do połączenia EU z BMF- gdyby nie to, to już tylko Wy byście mrówke robili ( w 3 osoby)...
 Mamy Aden, robimy epiki, nawet smoka udało nam się zabić, ale ja osobiście mam nadzieję, że coś się zmieni bo Nudaaa!!!!!

ps to tylko i wyłacznie moje spostrzeżenia- z nikim się nie konsultowałem i ogólnie to śpiący już jestem  :oops:
dobranoc


Jak 100 osób nie daje rady 3-4 CP to trzeba sobie zadać pytanie "co jest nie tak" a nie dojebać kolejne 100.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2406 dnia: Kwiecień 04, 2014, 07:42:02 am »
nam też się zdarzało podejmować cały albo pół klanu Red Guards (zdecydowana większość 99, ale sporo r95 nadal) i nawet dopóki nas nie zmusili do PR'a to potrafimy natrzaskać z 50-60 fragów, a czasem w 5-6 dobrych CP wyczyścić 3/4 ich klanu, ale to są rzadkie akcje i nikt u nas bota nie musiał używać by to osiągnąć. Inna sprawa, że RG to przystawka dla BA, a razem mają ponad 200 osób i z BA nie jest już tak łatwo, z reguły 7 vs 14 to max co możemy, bo sprzęt podobny, tylko większość z nich mniej ogarnia.

Dawno zrozumieliśmy, że małym klanem nie osiągnie się nic i z tego wynika fakt, że obydwa side'y rekrutują ile mogą i mamy o orfena PvP 200 + vs 200+ co uważam za ciekawsze niż 4 cp vs 2 klany )))

Poza tym u nas jakoś te boty szybciej są banowane po raportach, jak pisałem, sam "zdjąłem" kilka bot trainów, fakt, że w większości na 30 dni tylko, ale na litość, naprawdę nie widziałem ich nigdy tyle co u was...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2407 dnia: Kwiecień 04, 2014, 11:38:52 am »
nie, sam przynajmneij rizerowi zbanowałem 2 bot trainy w loa, bo ja tego gówna nie lubię.

Powinni cie nominowac do orderu usmiechu  :)



albo pokojowej nagrody nobla.

zero hejtu, piszę prosto z serca  hahaha

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2408 dnia: Kwiecień 04, 2014, 12:00:24 pm »


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2409 dnia: Kwiecień 04, 2014, 03:16:19 pm »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2410 dnia: Kwiecień 04, 2014, 03:23:16 pm »
Boty na HB nawet? i ty mi taziu chcesz wmówić, że u nas u nas niby tyle samo botów? xDDDD

Wiesz, nie patroluję może MoS'u i innych lokacji regularnie, ale raz na jakiś czas się przebiegnę i w dupie my czy to rizzer, czy ktoś potencjalnei ode mnie z klanu, czy od enemy, jak mi się zdarzy (rzadko bo rzadko ale się zdarzy) jakiegoś bota zczaić to machę petycję, bo dużo to nie kosztuje, a wiem, że ten syf zniknie. Z tego co czytam u was, to sprawy wyglądają trochę inaczej, więc nie dziwię się, że robi się wśród tej drobnej garstki graczy co nei quitnela albo przeszla na Core takie swego rodzaju publiczne "przyzwolenie" na to gówno. )))
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2411 dnia: Kwiecień 04, 2014, 03:34:51 pm »
 Publicznego przyzwolenia niema- jest brak działań ze strony administracji przez co ludziom już nawet nie chce się raportować, a coraz większa część zastanawia się nad botem (lub nawet już go ma) bo to chyba u nas "legalne".
Franz: Kaczor
Lancer: Pадость
Lilith: 1098
Classic: Kaczor


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2412 dnia: Kwiecień 04, 2014, 03:40:22 pm »
no o tym właśnie mówię, to samo było na NCwest jak graliśmy. Nie chciałem przecież z początku botować, ale jak tu grać inaczej, gdy 95% jechała na bocie i śmiała się z tych "frajerów" co legit klikali xD

Czytam ten wasz topic o tych waszych wzajemnych praniach brudów (jak na typowych polaczków przystało) i musze przyznać, że beka niezła, ktoś u was gra legit jeszcze? xDD
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2413 dnia: Kwiecień 04, 2014, 03:44:47 pm »
ja!!! :noob:
Franz: Kaczor
Lancer: Pадость
Lilith: 1098
Classic: Kaczor


  • Wiadomości: 204

  • Pochwał: 0

  • Macierewicz L2
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2414 dnia: Kwiecień 04, 2014, 03:47:58 pm »
no o tym właśnie mówię, to samo było na NCwest jak graliśmy. Nie chciałem przecież z początku botować, ale jak tu grać inaczej, gdy 95% jechała na bocie i śmiała się z tych "frajerów" co legit klikali xD

Czytam ten wasz topic o tych waszych wzajemnych praniach brudów (jak na typowych polaczków przystało) i musze przyznać, że beka niezła, ktoś u was gra legit jeszcze? xDD
Niestety ja, ale zabrali mi moje ślimaczki na dv i hajsy się skończyły ;/
Front-end web developer


[Lilith]
Elen 99 Tyrr Duelist [retired] [6x hero]
jelen 99 Feoh Soultaker [retired] [legendary server killer]
[Core]
jelen 101 Feoh Soultaker [after merge] [retired]
[Ramona]
Kuryl 102 Tyrr Titan [3x hero][retired too much p2w]


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2415 dnia: Kwiecień 04, 2014, 04:04:24 pm »
Dla mnei i tak nic nie przebije LoA w poprzednim update z feohem poza pt z odpaloną runką 3 godzinną na drop rate całe karikowo. Jak dobrze pykło to było 550kk w 3h, a średnio 400kk, tylko, że od alt+ tab na 5 kontach to po 3 h człowiek miał już dosyć, zastanawiam się ile Rizer i inne boty wyciągały siedząc tylko w 1 pokoju na 2 summonerów, zakładając, że ktoś botów nie wy*** akurat albo nie wyglebiły się bo np. healer utknął ))
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 93

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2416 dnia: Kwiecień 05, 2014, 12:30:49 am »
nie, sam przynajmneij rizerowi zbanowałem 2 bot trainy w loa,
Bądźcie dobrej myśli. Konfidenci pokroju tego grubaska są na tyle nieudaczni, że większość botów omijają. Z drugiej strony patrząc, jadąc kilka tygodni temu kilka nocek ze swojego main konta i IP zdawałem sobie sprawę że ryzykuję. To nie czasy Luny/Naii i pajaca Kardzia, który nie ogarniał jak to wszystko działa.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2417 dnia: Kwiecień 05, 2014, 01:17:42 pm »
"konfidenci" xDDD Sorry, ale nikt takiego ścierwa jak ty botującego tu nei chce randomku ^^
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 93

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2418 dnia: Kwiecień 05, 2014, 03:24:01 pm »
Ścierwem to mogą być co najwyżej takie trolle jak ty panienko.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2419 dnia: Kwiecień 05, 2014, 03:39:45 pm »
nikt się bardziej od ciebie nie kwalifikuje randomie ^^
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 93

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2420 dnia: Kwiecień 05, 2014, 05:14:24 pm »
Do tłustych dziewczynek pasują inne określenia nieogarnięty trollku?


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2421 dnia: Kwiecień 05, 2014, 05:36:23 pm »
Marny flame, gdzie jest donQ :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2422 dnia: Kwiecień 05, 2014, 05:59:42 pm »
Do tłustych dziewczynek pasują inne określenia nieogarnięty trollku?

zmyślaj sobie dalej randomie i pisz jak boty są zajebiste )))
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2423 dnia: Kwiecień 05, 2014, 06:02:10 pm »

Czytam ten wasz topic o tych waszych wzajemnych praniach brudów (jak na typowych polaczków przystało) i musze przyznać, że beka niezła, ktoś u was gra legit jeszcze? xDD

spoko  hahaha
Franz: Kaczor
Lancer: Pадость
Lilith: 1098
Classic: Kaczor


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2424 dnia: Kwiecień 06, 2014, 05:20:50 am »
Ja tam mówiłem już dawno że freezy będą w finale :P Niestety na tanku mieliśmy osobę która grała PIERWSZY raz w życiu i szybko wyjechaliśmy. Tak czy inaczej top8 eu/ru całkiem spoko a do tego jestem pewny że z naszym tankiem moglibyśmy wygrać z co najmniej połową tych teamów.


30 osobowy klan ma tyle samo hero co 200 osobowy klan - make sense. Co do side to był taki chwilowy plan wskrzeszenia serwera, w 20-30 osób zrobiliśmy na bmf w tydzień 2k crp wygrywając 6 z 7 mrówek i daliśmy im to pvp o które płakali przez pół roku niestety bmfy powiedziały bardzo jasno że nie są zainteresowane pvp więc serwer niech umiera dalej.

Taziu bycie Hero, ilość Hero nie jest wyznacznikiem zajebistości. Przyznam jednak, iż "ogarnięcie" bycia hero dla top klas to już wyczyn i gratuluje tym którzy tego dokonali.

Lilith z klientem polskojęzycznym ... czego się spodziewałeś? 5k online? Jak na polska mentalność online serwera jest dobre.

Wygraliście tyle AQ... bravo dla Was, jednak dla mnie porażką jest fakt zrobienia "loota", a totalnym debilizmem jest bicie epic bossów na altach.

To teraz mamy klan 200ppl? - powiem tak w sumie to dobrze, bo w końcu może zaczną padać 1 mega epicki...
Kiedyś chwilę grałem na LUNA, tam einheide (zle napisałem nazwę ale chodzi o "łapki") były zergiem non stop, potem Silent przeszedł do opozycji (klan na pół) i zrobiło się fajnie.
Po jakiś czasie jak to na NA mass petycje zabiły serwer i albo QQ albo transfer.

FZ od początku polaczkowa wybrało droge 1cp vs all, czy macie fun może tak może nie, jedno jest pewne L2 to nie gra w 7ppl.