Witaj
Gość

Wątek: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!  (Przeczytany 299985 razy)

  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2425 dnia: Kwiecień 08, 2014, 02:18:45 pm »
Drogi Sobku mógłbyś mi wyjaśnić co jest wyznacznikiem zajebistości?

Tazman przegrywa, jest chujowy, Tazman wygrywa, jest chujowy. Tazman ma zamek, jest chujowy. Nie ma? Jeszcze gorzej. To samo z AQ i wielu innym aspektami. Pogubiłem się juz.

A może zajebistość determinuje to czy ktoś siedzi w dużym klanie, a nie to ze ma jaja w kilka party walczyc z calym serwerem? Albo zajebista osoba to taka co placze na forum ze Tazman placze? hmm?


na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2426 dnia: Kwiecień 08, 2014, 03:22:49 pm »
Tazman jest skazany na niezajebistość po prostu, urodził się w nieodpowiednim czasie i miejscu. Gdyby to była np. Somalia, i nie piłby wody przez 25 lat życia, to może ale podkreślam może byłby wtedy zajebisty.


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2427 dnia: Kwiecień 08, 2014, 04:28:12 pm »
moze po prostu jest z Sosnowca  :oops:

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2428 dnia: Kwiecień 08, 2014, 06:52:34 pm »
Dla mnei i tak nic nie przebije LoA w poprzednim update z feohem poza pt z odpaloną runką 3 godzinną na drop rate całe karikowo. Jak dobrze pykło to było 550kk w 3h, a średnio 400kk, tylko, że od alt+ tab na 5 kontach to po 3 h człowiek miał już dosyć, zastanawiam się ile Rizer i inne boty wyciągały siedząc tylko w 1 pokoju na 2 summonerów, zakładając, że ktoś botów nie wy*** akurat albo nie wyglebiły się bo np. healer utknął ))

1. Na 3 wynnów apo 300
2. Moje 2 pt w loa wyciągały 2 Miliardy dziennie
3. 18 wynnów w GC wyciągało 1,5 miliarda dziennie
4. 4 salki w mosie zajęte - podobnie

Generalnie jakieś 150 miliardów w ciągu 2 miesiecznej farmy, żałuje, ze sie wczesniej za to nei zabrałem.

6 tysięcy euro w 2 miesiące, thx core :*.

Btw, zbanowałeś mi tylko 1 bot train Alarion :C


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2429 dnia: Kwiecień 08, 2014, 08:35:39 pm »
 :D


  • Wiadomości: 93

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2430 dnia: Kwiecień 08, 2014, 09:55:03 pm »
6 tysięcy euro w 2 miesiące, thx core :*.
Konkretny wynik. Na samym chodziku praktycznie nie do osiągnięcia nawet w dawnych czasach NcWesta. Wtedy co prawda jeszcze się postacie co jakiś czas podmieniało na świeże a wyexpione sprzedawało. GMi olewali boty tak jak tu ale konkurencja była bardzo duża i kupę czasu się poświęcało na dobre obstawienie ekipy. W każdym razie gratulacje.


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2431 dnia: Kwiecień 08, 2014, 10:16:55 pm »
Trolollololol


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2432 dnia: Kwiecień 08, 2014, 10:31:24 pm »
Dla mnei i tak nic nie przebije LoA w poprzednim update z feohem poza pt z odpaloną runką 3 godzinną na drop rate całe karikowo. Jak dobrze pykło to było 550kk w 3h, a średnio 400kk, tylko, że od alt+ tab na 5 kontach to po 3 h człowiek miał już dosyć, zastanawiam się ile Rizer i inne boty wyciągały siedząc tylko w 1 pokoju na 2 summonerów, zakładając, że ktoś botów nie wy*** akurat albo nie wyglebiły się bo np. healer utknął ))

1. Na 3 wynnów apo 300
2. Moje 2 pt w loa wyciągały 2 Miliardy dziennie
3. 18 wynnów w GC wyciągało 1,5 miliarda dziennie
4. 4 salki w mosie zajęte - podobnie

Generalnie jakieś 150 miliardów w ciągu 2 miesiecznej farmy, żałuje, ze sie wczesniej za to nei zabrałem.

6 tysięcy euro w 2 miesiące, thx core :*.

Btw, zbanowałeś mi tylko 1 bot train Alarion :C

Na twoim miejscu nie chwaliłbym się zbytnio "osiągami" na polaczkowym forum :P, bo zaraz ktoś się życzliwy znajdzie i zrobi "uprzejmie donoszę" do US...


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2433 dnia: Kwiecień 08, 2014, 10:38:58 pm »
Uprzejmie donoszę gracz Rizzer zarobił tyle i tyle na serwerze Core. Policja proszę przyjechać na polaczkowe forum.


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2434 dnia: Kwiecień 08, 2014, 10:51:10 pm »
US jest znacznie wyżej od policji :P.


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2435 dnia: Kwiecień 08, 2014, 11:48:52 pm »
Putin go obroni


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2436 dnia: Kwiecień 09, 2014, 06:59:41 am »
Uprzejmie donoszę gracz Rizzer zarobił tyle i tyle na serwerze Core. Policja proszę przyjechać na polaczkowe forum.
Rozumiem że za każdym razem łączysz się np na te forum przez proxy albo vpn ?
Nie wiem czy jest się z czego śmiać, biorąc pod uwagę dziurę budżetowa Tuska i hate ludzi "życzliwych ".

Wysłane z mojego Nexus 4

//
echo '16i[q]sa[ln0=aln100%Pln100/snlbx]sbA0D4D465452snlbxq'|dc


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2437 dnia: Kwiecień 09, 2014, 10:25:26 am »
co to zablokowali wczoraj po przerwie technicznej klikery ??


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2438 dnia: Kwiecień 09, 2014, 04:07:21 pm »
co to zablokowali wczoraj po przerwie technicznej klikery ??
był update frosta, wiec możliwe ;p


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2439 dnia: Kwiecień 11, 2014, 10:32:28 am »
Drogi Sobku mógłbyś mi wyjaśnić co jest wyznacznikiem zajebistości?

Tazman przegrywa, jest chujowy, Tazman wygrywa, jest chujowy. Tazman ma zamek, jest chujowy. Nie ma? Jeszcze gorzej. To samo z AQ i wielu innym aspektami. Pogubiłem się juz.

A może zajebistość determinuje to czy ktoś siedzi w dużym klanie, a nie to ze ma jaja w kilka party walczyc z calym serwerem? Albo zajebista osoba to taka co placze na forum ze Tazman placze? hmm?

Witaj, wyznacznikiem zajebistości jest takie ogarnianie tematu aby na danym serwerze osiągnąć status gracza który jest rozpoznawany, szanowany i ceniony za umiejętności, czy to PVP czy też negocjacyjne (polityka), czy $.

Ja nie mam nic do Tazmana, jak dla mnie ogarnia wiele tematów na wysokim poziomie ale czy jest zajebisty? Wątie. Ludzie pokroju Tazia idą na łatwizne, boty od startu, dzięki czemu wszystko osiągają łatwiej. Dla mnie bezsensu jest tracić tyle czasu na grę i oszukiwać. Jak każda gra zespołowa jest fajna wstydy gdy jest uczciwa rywalizacja.

Jedna sprawa do czasu wyłączenia HV była irytująca a mianowicie szczycenie się sukcesami gdy osiągnęło je poprzez oszustwo.  Jak dla mnie to jest takie smutne. Nie wiem czy to jest kwestia kompleksów czy braku dostrzegania w tym czegoś żenującego.

Reasumując żenujące jest to, iż ludzie którzy mogli mieć pozytywny wpływ na serwer, psują go a potem jeszcze płaczą że jest do dupy, że nie ma rywalizacji itp. Takie to małostkowe.


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2440 dnia: Kwiecień 11, 2014, 11:26:14 am »
Sobek a teraz idz placz do supportu ze cie docent nazwał durniem:D


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2441 dnia: Kwiecień 12, 2014, 05:15:53 am »
Sobek a teraz idz placz do supportu ze cie docent nazwał durniem:D

Jak widać poziom trzymasz :D


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2442 dnia: Kwiecień 12, 2014, 06:40:04 pm »
Ja się wzruszyłem. Gdyby Tazman był wrażliwy, po przeczytaniu tego quitnąłby serwer.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 93

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2443 dnia: Kwiecień 12, 2014, 09:02:52 pm »
Sobek - urzekła mnie Twoja historia ale pamiętaj, że gra się tak jak przeciwnik pozwala. Skoro Innova nie ma nic przeciwko botom to wiadomo, że będą. To się po prostu opłaca. Czy ktoś sprzedaje adenkę na allegro czy inwestuje w postać - ma łatwy zarobek. Widzę, że troszkę Ci się podejście pozmieniało. Po Lunie biegało kilka Twoich bottrainów i jakoś nie miałeś z tego powodu wyrzutów sumienia :)


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2444 dnia: Kwiecień 12, 2014, 09:25:55 pm »
Sobek - urzekła mnie Twoja historia ale pamiętaj, że gra się tak jak przeciwnik pozwala. Skoro Innova nie ma nic przeciwko botom to wiadomo, że będą. To się po prostu opłaca. Czy ktoś sprzedaje adenkę na allegro czy inwestuje w postać - ma łatwy zarobek. Widzę, że troszkę Ci się podejście pozmieniało. Po Lunie biegało kilka Twoich bottrainów i jakoś nie miałeś z tego powodu wyrzutów sumienia :)

Niestety w tym przypadku masz dużo racji. Innova została wybrana przez wielu graczy z 2 powodów. Pierwszy to olbrzymi online (LUNA miała mniej ludzi online [nie kont] niż Lilith) a drugi to "walka z botami". Czas pokazał, że cipy z Innovy nie nauczyły się na przykładzie NCshit niczego.
...Co do botów, no cóż na lunie miałem średnio 30 kont aktywnych... jednak na LUNA grać bez bota to jak na NCWEST.

Jednak ja i tak uważam, że w erze L2 gdy jeszcze nie spieprzyli "craftu" boty na x1 (bez doty, PA etc) to w sumie "pomagały" serwerowi, zwłaszcza jak wstawał. Potem niestety BOT rozwinął się do pełnego automatu i tu nie chodzi o "farme recek" a o range 3000, unhide, podglądanie aukcji, co kto ma w inventory itp.

Z drugiej jednak stronie na Lilith używać bota od początku serwera? Przecież bez tego grając po 3h dziennie można swobodnie być w "party top 5" na serwerze. Jest to żenujące ale chyba nikt nie miał złudzeń, iż serwer na polskim kliencie osiągnie poziom EU/RU serwerów.


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2445 dnia: Kwiecień 12, 2014, 11:56:30 pm »
Z botem czy bez Tazie i tak byłyby top pt na tym serverze. A że sobie przy okazji zarobili? I tak dziwie się że tak długo tu grali :) Obstawiam, że reszta krzykaczy zaczynała bez bota tylko i wyłącznie dlatego, że spodziewali sie jakiś  większych sankcji ze strony administracji niestety ta jest największym failem tego servera :P
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2014, 11:59:04 pm wysłana przez Szeol »


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2446 dnia: Kwiecień 13, 2014, 02:15:59 pm »
No nie wiem czy byliby top5 ^^. Na pewno w czołówce, ale raczej nie sami.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2447 dnia: Kwiecień 13, 2014, 07:41:13 pm »
No nie wiem czy byliby top5 ^^. Na pewno w czołówce, ale raczej nie sami.
bylibyśmy w tym samym miejscu bo na tym serwerze były może ze 2-3 cp które wiedziały jak grac ;p


Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2448 dnia: Kwiecień 14, 2014, 01:54:29 pm »
wait, what



:D


  • Banned
  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Lilith (PL) - Screeny, PvP, Flame, Spam!
« Odpowiedź #2449 dnia: Kwiecień 14, 2014, 02:57:01 pm »
Obrazek usunięty jako obraźliwy
/Shanique


« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2014, 03:31:18 pm wysłana przez Shanique »