Witaj
Gość

Wątek: WKU i takie tam "wojskowe" sprawy ^^  (Przeczytany 3872 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: WKU i takie tam "wojskowe" sprawy ^^
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 03, 2008, 07:04:20 pm »
Wiesz co? nie oplaca ci sie bardziej pojsc na ten rok czyli ile to tam jest i miec spokoj niz byc sciganym przez 10 lat?  :D

Osobiscie wole wyjac rok z zyciorysu na lezenie do gory brzuchem i graniem w l2 niz siedziec w woju, ganiac po poligonie i nie miec z tego totalnie nic.


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: WKU i takie tam "wojskowe" sprawy ^^
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 03, 2008, 09:09:07 pm »
Wiesz co? nie oplaca ci sie bardziej pojsc na ten rok czyli ile to tam jest i miec spokoj niz byc sciganym przez 10 lat?  :D

Osobiscie wole wyjac rok z zyciorysu na lezenie do gory brzuchem i graniem w l2 niz siedziec w woju, ganiac po poligonie i nie miec z tego totalnie nic.

Dokładnie, jeszcze zrobią ze mnie takie dziecko na posyłki i na co mnie to. Poza tym mam iść do wojska jak chce iść na studia?
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: WKU i takie tam "wojskowe" sprawy ^^
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 03, 2008, 11:04:12 pm »
Wiesz co? nie oplaca ci sie bardziej pojsc na ten rok czyli ile to tam jest i miec spokoj niz byc sciganym przez 10 lat?  :D

Osobiscie wole wyjac rok z zyciorysu na lezenie do gory brzuchem i graniem w l2 niz siedziec w woju, ganiac po poligonie i nie miec z tego totalnie nic.

Dokładnie, jeszcze zrobią ze mnie takie dziecko na posyłki i na co mnie to. Poza tym mam iść do wojska jak chce iść na studia?

Ta, albo placic za policealne studium do ktorego chodzisz tylko po zwolnienie z woja. Ludzie jeszcze sie dziwia, ze nie lubie tego kraju :P


  • Wiadomości: 152

  • Pochwał: 1

  • Insane
Odp: WKU i takie tam "wojskowe" sprawy ^^
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 23, 2008, 05:48:16 am »