Witaj
Gość

Wątek: Stan OOBE/LD  (Przeczytany 8152 razy)

  • Banned
  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Jestem niezbanowalny
Stan OOBE/LD
« dnia: Sierpień 08, 2008, 07:45:21 pm »
Witam.Chciałbym Was wprowadzić do całkiem nowego doświadczenia...Może zacznę od razu:

1.Stan OOBE.Nie potrafię sam tego wytłumaczyć bo nigdy tego nie przeżyłem,ale czytałem o tym.Jest to staw w którym jesteś tak jakby duchem.Poruszasz się astralnym ciałem po przestrzeni.Możesz zobaczyć swoje fizyczne ciało,dotykać rzeczy...Nie wiem jak to jest bo nigdy tego nie przeżyłem,a może Wy to przeżyliście?Jeśli tak to zapraszamy do dyskusji!

2.Stan LD.LD-Tak zwany Sen na jawie.Zachowujesz pełną świadomość we śnie.Możesz zrobić to o czym marzyłeś...To przeżyłem parę razy ;) Dzisiaj w nocy (08.08.08 LoL dziwne ,że to właśnie dziś ;] )udało mi się tego dokonać.Myślałem o wodzie,jeziorach aż w końcu w mojej główce usłyszałem takie "plum"...Sekundę po tym znalazłem się koło jakiegoś jeziora...Nie zastanawiając się wszedłem do niego i pływałem.Trochę nudno było tak samemu pływać więc pomyślałem sobie o kumplach.Pływali ze mną!To było niesamowite,czułem wodę jak prawdziwie.Jednak po chwili pojawiła się (co było głupie) taka bramka wejściowa a za nią moi rodzice i przyjaciele.Wiedziałem ,że to sen.Wtedy moja mama odezwała się żebym wstawał.To ja mówię ,że wstaje...Budzę się patrze a tam moja mama stoi i mówi ,że już 11:00 :/ Na pewno ktoś z Was już tego doświadczył.Tutaj możecie pisać o tym co Wam sie śniło...Pozdro


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Stan OOBE/LD
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 08, 2008, 07:56:35 pm »
W stanie OOBE nie możesz dotykać przedmiotów.

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: Stan OOBE/LD
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 08, 2008, 08:01:54 pm »
Tu możecie poczytać o tym więcej a może nawet się tego nauczyć ;p

http://www.eioba.pl/a78607/swiadomy_sen_pelny_kurs_jak_nauczyc_sie_snic_swiadomie


  • Banned
  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Jestem niezbanowalny
Odp: Stan OOBE/LD
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 08, 2008, 08:58:25 pm »
Dziś znów musi mi się to udać...Zarąbiste uczucie.


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Stan OOBE/LD
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 08, 2008, 08:58:55 pm »
Myślałem o wodzie,jeziorach
Ta, na bank. Założę się że myślałeś o gołych babach :oops:
<usunięte na prośbę zainteresowanego>


  • Banned
  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Jestem niezbanowalny
Odp: Stan OOBE/LD
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 08, 2008, 09:18:58 pm »
Sam przetestuj.Jak nie wierzysz to twoja strata.To wspaniałe uczucie...


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Stan OOBE/LD
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 08, 2008, 10:09:37 pm »
Większość ludzi nie pamięta snów  ? a ja je pamiętam, to luz ? mi tam styknie. Raz miałem coś takiego jak wyżej. Jestem w szkole, aż tu nagle takie ładne panienki przychodzą nagie, a ja sobie myślę, ze o fuck to jest sen i mi gówno zrobią później. Później się zastanawiałem czy schizów nie mam i czy na gwałciciela nie wyjdę, ale momentalnie myśl "idioto, a widziałeś kiedyś na żywo aż tyle gołych panienek, które idą w twoja strone?" i już nie miałem się co zastanawiać, ale się obudziłem jak zaczęły mnie obmacywać ;<
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 152

  • Pochwał: 0

Odp: Stan OOBE/LD
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 08, 2008, 10:13:10 pm »
Większość ludzi nie pamięta snów  ? a ja je pamiętam, to luz ? mi tam styknie. Raz miałem coś takiego jak wyżej. Jestem w szkole, aż tu nagle takie ładne panienki przychodzą nagie, a ja sobie myślę, ze o fuck to jest sen i mi -_-'o zrobią później. Później się zastanawiałem czy schizów nie mam i czy na gwałciciela nie wyjdę, ale momentalnie myśl "idioto, a widziałeś kiedyś na żywo aż tyle gołych panienek, które idą w twoja strone?" i już nie miałem się co zastanawiać, ale się obudziłem jak zaczęły mnie obmacywać ;<
W tym artykule pisze, że jak za bardzo podekscytujesz sie snem to sie wybudzisz z niego :P Należy się opanować :D


  • Banned
  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Jestem niezbanowalny
Odp: Stan OOBE/LD
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 08, 2008, 10:14:52 pm »
To był na 50% świadomy sen.Mogłeś to opanować :P Mogłeś je wyruchać :P A orgazm w snach jest 10x lepszy niż w realu :P Miałeś świadomość bo myślałeś ,że wyjdziesz na gwałciciela :P Kroki coraz większe :P A od tamtej pory jak probowalem wejsc w oobe dziwnie sie czuje :/ Zrelaksowałem się ,było dość ciemno,ciepło...W koncu poczułem to.Ocknąłem sie szybko (uff) nie chce tego przezywac :/


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Stan OOBE/LD
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 08, 2008, 10:23:25 pm »
To był na 50% świadomy sen.Mogłeś to opanować :P Mogłeś je wyruchać :P A orgazm w snach jest 10x lepszy niż w realu :P Miałeś świadomość bo myślałeś ,że wyjdziesz na gwałciciela :P Kroki coraz większe :P A od tamtej pory jak probowalem wejsc w oobe dziwnie sie czuje :/ Zrelaksowałem się ,było dość ciemno,ciepło...W koncu poczułem to.Ocknąłem sie szybko (uff) nie chce tego przezywac :/

Wiem, że miałem, bo chyba odróżniam myślenie od czystych obrazów, no nie ?
Poza tym jak chcesz sobie ruchać w snach to rób to, ale ja wole jednak na żywo. Chociaż jak można tak i tak, to czemu nie.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 93

  • Pochwał: 0

Odp: Stan OOBE/LD
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 08, 2008, 10:28:18 pm »
IMO OOBE to gówno prawda. Może to być co najwyżej sen przedstawiający "wychodzenie z ciała" i poruszanie się swoja dusza po świecie:p
A LD to chyba każdy umie.. A tak serio to bardzo łatwo się tego nauczyć i już można sobie buszować po domach publicznych w jakiejś chińskiej dzielnicy.
JackFlak 4ever


  • Banned
  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Jestem niezbanowalny
Odp: Stan OOBE/LD
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 08, 2008, 10:30:25 pm »
Mylisz się.OOBE to naprawde stan dziwny no ale...


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Stan OOBE/LD
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 08, 2008, 10:55:55 pm »
Zaczne sobie to chyba wmawiac, bo mi sie podaba to Ld, ale mniejsza a tym. Bardziej zainteresowało mnie to: http://www.eioba.pl/a78921/4_techniki_pamieciowe_ktorych_nie_nauczyli_cie_w_szkole   

- Dobra zawsze wiedziałem, ze mam dobrą pamieć, ale 30 rzeczy zapamiętać po 1 razie to chyba przegiecie, no nie ? chodzi mi o ten pierwszy sposob, teraz czytam nastepne.

Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Stan OOBE/LD
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 08, 2008, 11:01:58 pm »
Mylisz się.OOBE to naprawde stan dziwny no ale...
Jeżeli chodzi ci o stan, w którym człowiek jest prawie martwy i widzi samego siebie itp. itd. to znam taką osobę, jest nią moja matka.

A LD zdarza mi się b.często, już w wieku zaledwie 4 lat miałem takie sny. Spadanie w przepaść(pamiętam to bardzo dobrze, góry, byłem z tatą, wydawało mi się, że byłem starszy, miałem jakieś 7-10 lat, przechodziliśmy przez przepaść po zwalonym drzewie. Mój ojciec przeszedł pierwszy, udało mu się. Gdy ja przechodziłem w połowie drogi coś się stało[chyba noga mi się ześlizgnęła] i zacząłem spadać w dół, na szczęście zawsze się budziłem przed trafieniem w ziemię), jakieś wypadki(spadnięcie z piętrowego łóżka[tu akurat pamiętam, że to był taki jakby trans, zasnąłem na piętrowym łóżku, kiedy mama myła okno w tym samym pokoju, nagle zacząłem się wiercić i kiedy zauważyłem, że barierki nagle wyparowały spadłem na dół, przez cały dzień bolały mnie plecy odziwo]) itp. Może to nie do końca było LD, bo nie mogłem kontrolować wydarzeń jakie się działy.

Teraz raczej mam sny podobne do Hermita, ale nie takie "masowe" :P Racja fajne uczucie :D
Lub jeszcze sny, które chcą mi chyba coś przekazać, ale zawszę się przerywają i nie wracają(tak jakby miałbym szukać odpowiedzi na jawie).
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2008, 11:05:55 pm wysłana przez Zarean »


  • Banned
  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Jestem niezbanowalny
Odp: Stan OOBE/LD
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 08, 2008, 11:14:51 pm »
a miales kiedys cos takiego jak takie falszywe obudzenie?Mi sie tak kiedys stało.Potem kolega kazdemu rozpowiadal ,ze mialem sen w ktorym spalem i snilo mi sie ,ze spie :/


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Stan OOBE/LD
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 08, 2008, 11:29:54 pm »
Miałem...
Kurcze zaczęliście o tym rozmawiać i mi się zaczynają przypominać pewne rzeczy.
Pamiętam, nie wiem ile mogłem mieć lat, ale byłem bardzo mały:

Nie wiem czy to był sen czy co, ale czułem jak patrzę przez oczy mojej matki, obraz nie był w pełni(tak jakbym miał jakieś okulary ograniczające widoczność). Słyszałem wszystko, głos mojej matki, serce, to co czuje, myśli. Dziwne, to jest 3 sytuacja kiedy to mi się przypomina(zazwyczaj te obrazy i sytuacje przypominają mi się, kiedy ktoś wspomina o tym jak byłem mały, ale to o takich szczegółach).

Mam takie pytanie, jeżeli w moich snach zazwyczaj widzę moją jedną koleżankę, to to oznacza, że podświadomie ciągle o niej myślę?


  • Banned
  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Jestem niezbanowalny
Odp: Stan OOBE/LD
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 08, 2008, 11:32:52 pm »
Nie ;) Po prostu może twoja podświadomość zapamiętała ją kiedy była Ci na prawdę bliska...


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Stan OOBE/LD
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 08, 2008, 11:50:14 pm »
Nie ;) Po prostu może twoja podświadomość zapamiętała ją kiedy była Ci na prawdę bliska...
Nigdy nic nas nie łączyło, poza tym, że chodzimy do tej samej klasy i wszyscy mi mówią, że zachowujemy się tak samo. Nawet sam zauważam, że jestem do niej bardzo podobny, w charakterze jak i emocjonalnie.

Dziwi mnie tylko to, że ten gościu mówił coś o czytaniu we śnie. We śnie nie można niczego przeczytać, bo część mózgu odpowiadająca, za czytanie(rozróżnianie liter) nie pracuje. Sam już tak kilka razy miałem w moich "proroczych snach". Np. coś świeżego: nagrobek, stoję nad nim z jakąś dziewczyną(ubraną w suknię ślubną), nie potrafię przeczytać Imienia i nazwiska oraz dat(tzn. we śnie tak jakbym je przeczytał, teraz kiedy sobie o tym przypominam mam to jakby za mgłą, która powoli, powoli się odsłania[może w końcu uda mi się odkryć, co moja podświadomość chciała mi przekazać]), później zabiera mnie gdzieś dalej na cmentarz i rozmawiam z nią o czymś, tego nie pamiętam, ale to wywołało we mnie takie emocje, że obudziłem się o 4 rano i nie mogłem już dalej spać. Chciałem, żeby ten sen się dokończył, ale jak na razie nie powrócił.

Z tego co zauważyłem to spontaniczne LD zależy od wrażliwości człowieka na piękno i wyobraźni.


  • Wiadomości: 93

  • Pochwał: 0

Odp: Stan OOBE/LD
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 09, 2008, 09:57:03 am »
Mylisz się.OOBE to naprawde stan dziwny no ale...
Wierzysz w Boga, wierzysz w zębową wróżkę to czemu nie wierzyć w OOBE.
JackFlak 4ever


  • Banned
  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Jestem niezbanowalny
Odp: Stan OOBE/LD
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 09, 2008, 11:40:41 am »
Masz racje.Dopiero teraz mnie olśniło :P...OOBE to stan takiego snu w którym nie czujesz ciała :P Masz po prostu sen w którym jesteś duchem i możesz wszystko widzieć.No bo jak latasz po domu to normalne,ze wszystko widzisz co tam jest,bo zyjesz w tym miejscu więc wszystko zapamietales.

Wracajac do snów dzisiaj w nocy w ogole spac nie moglem...Mialem lekki paraliz i wydawalo mi sie ,ze cos lata po pokoju.Ja nie moglem sie ruszyc.Poruszylem palcem i wszystko bylo git.Ale i tak spalem tylko 5 godz :/


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Stan OOBE/LD
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 09, 2008, 12:13:55 pm »
Wracajac do snów dzisiaj w nocy w ogole spac nie moglem...Mialem lekki paraliz i wydawalo mi sie ,ze cos lata po pokoju.Ja nie moglem sie ruszyc.Poruszylem palcem i wszystko bylo git.Ale i tak spalem tylko 5 godz :/

To mi nie wyszło, nic nie pamiętam, przebudziłem się o 5:45, nawet nie wiem czemu, ale wtedy było mi tak jakoś dziwnie, zrobiłem test, po chwili tak jakbym zemdlał no i się obudziłem o 10:20 niewyspany i zmęczony.

Jednak spontan jest lepszy, bo jak chcę zapamiętać to najpierw zasnąć nie umię, a rano jestem zmęczony i nic nie pamiętam.

Chociaż chwila, przed pójściem spać miałem tak jakbym był we śnie(wierzę w dziwne zbiegi okoliczności więc wolę myśleć, że to był zbieg okoliczności po prostu).
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2008, 12:16:49 pm wysłana przez Zarean »


  • Banned
  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

  • Jestem niezbanowalny
Odp: Stan OOBE/LD
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 09, 2008, 01:45:38 pm »
Czy u was w nocy miedzy 00:00 a 01:00 psy wyły?


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Stan OOBE/LD
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 09, 2008, 03:03:59 pm »
Nieee...
Do pierwszej nic nie było, później nie wiem, bo poszedłem spać.


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Stan OOBE/LD
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 09, 2008, 04:38:20 pm »
No ja raz miałem świadomość, że to jest sen i robiłem co chciałem, kiedyś tam, a tak to nic ciekawego, czasami zdajesz sobie sprawe ze to nie jest sen i zachowujesz sie tak jak w RL, chodzi mi o to, iż śnisz, ale o tym nie wiesz...


ostatnio śnilo mi sie jakis akademik (mmm :>), i biłem ojca ( nie wiem czemu ), trafil do wiezienia i jakos z niego wydostal i zaczal uciekac, a ja go gooonie...moze po tym ze ogladalem kung fu panda, podobna sytuacja xD
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Stan OOBE/LD
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 09, 2008, 05:54:25 pm »
No ja raz miałem świadomość, że to jest sen i robiłem co chciałem, kiedyś tam, a tak to nic ciekawego, czasami zdajesz sobie sprawe ze to nie jest sen i zachowujesz sie tak jak w RL, chodzi mi o to, iż śnisz, ale o tym nie wiesz...


ostatnio śnilo mi sie jakis akademik (mmm :>), i biłem ojca ( nie wiem czemu ), trafil do wiezienia i jakos z niego wydostal i zaczal uciekac, a ja go gooonie...moze po tym ze ogladalem kung fu panda, podobna sytuacja xD
True, true... Czasami nie zorientujesz się, że jesteś w śnie i dostajesz schizów, np. nagle sexy dziewczyna, która cię olewa zaczyna na ciebie lecieć, wszystko jest tak jak chcesz i jesteś happy, a tu dup, DRRRRRRRRRRRRR - budzik :|