Witaj
Gość

Wątek: UE - kolejny krok ku odebraniu wolności.  (Przeczytany 20813 razy)

Odp: UE - kolejny krok ku odebraniu wolności.
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 23, 2009, 04:14:56 pm »
Cytuj
Chorą jest jakakolwiek interwencja państwa w to co kobieta i mężczyzna robi. Cel tego jest tylko jeden, rozbicie rodziny i zdobycie kontroli nad wychowaniem dzieci, czyli ich edukacją w szkołach- państwowych, z ustalonym przez Ministerstwo programem. Czy to nie jest indoktrynacja? Dzieci idą do szkoł i uczą się, że Wałęsa jest bohaterem walki z komuną. Matka i ojciec często pracują, państwo od obydwu rodziców pobiera okrutnie wysokie podatki, które są w połowie rozkradane, w ćwiartce zwyczajnie zmarnotrawionie, a opiero w ostatniej ćwiartce na coś tam wydane, z czego to zazwyczaj nie działa tak dobrze jak powinno. Państwo w rezultacie wychowuje dzieci, które potem dorastają i myślą tak jak należy.
jezeli rodzicie sie dzieckiem nie interesuja i/oraz jezeli dziecko jest na tyle ufne ze chlonie wszystko co sie w jego otoczeniu mowi(swoja droga, male dziecko ma gdzies polityke, a troche wieksze dziecko jezeli mysli to nie przyjmuje wszystkiego bezkrytycznie) to nie jest to chyba wina panstwa, a rodzicow i ich sposobu wychowywania(to juz tyczy sie raczej starszych "dzieci")

znowu teoria spiskowa?

co do Walesy - moze i przekazywal SB informacje(nie twierdze ze swiadomie albo ze byl agentem, bo w to mi sie wierzyc nie chce), moze pieprzy trzy po trzy, moze ostatnio mu odbija(jakoby to Polska bez niego mialaby sie nie wyrwac z okowow komunizmu) ale jednak byl i jest symbolem zwyciestwa nad komunizmem w Polsce i za to nalezy mu sie szacunek


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: UE - kolejny krok ku odebraniu wolności.
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 23, 2009, 04:54:57 pm »
Tak czytam te Wasze wypociny i aż mi się nie chce odpisywać. Ręce i nogi opadają.

Może tylko jedno - Tak tylko mi się nasunęło.
Cyceron jesteś zwolennikiem UPR, praworządności, wolności, gospodarki, ble ble ble. To dlaczego okradasz NCSoft grając na privacie? co? Tylko proszę bez bełkotu. Lineage 2 legalny jest TYLKO na oficjalnych serwerach.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 2

  • Sorry I'm Newbie ;( /// FameN'Glory
Odp: UE - kolejny krok ku odebraniu wolności.
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 23, 2009, 05:32:40 pm »
Dobre pytanie, no cóż łamię prawo [nie ma osób świętych], ponieważ szkoda mi pieniędzy. Nie widzi mi się płacić abonamentu za grę, ponieważ nie stać mnie na takie luksusy. Nietrudno się domyślić dlaczego. To już chyba obowiązkiem NCsoftu byłoby pilnowanie tego, by ich nie okradano, a skoro tego nie robią to najwyraźniej zezwalają na grę na serwerach "nielegalnych".

Bula - czyli to, że mówię, iż nie chcę osób innej narodowości niż polska w moim kraju, od razu staję się rasistą oraz antysemitą. A w szczególności tym drugim, ponieważ rozumiem sposób myślenia żydów i go nie pochwalam? Oczywiście nie wszystkich, lecz odnoszę do ogółu. Ale jeżeli chcesz to mogę być i rasistą i antysemitą.

Różne są sytuacje w domu, dzięki naszemu systemowi wiele rodzin ciężko wiąże koniec z końce, to może być powodem braku czasu pilnowania dzieci. Ponadto zachęcanie kobiet do pracy pogarsza tą sprawę, oczywiście kobieta ma wybór, aczkolwiek nie zawsze, ale zawsze lepiej nie dać dziecku obiadu i uczyć je życia. Każde dziecko jest naiwne, z tym również trzeba się liczyć. Ale oczywiście to wszystko sumuje się na koncie rodziców.


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: UE - kolejny krok ku odebraniu wolności.
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 23, 2009, 05:56:14 pm »
bula, 3/4 pieniędzy stanowią podatki, do tego obietnice o budowie miejsc pracy także i dla kobiet sprawiają, że emancypacja ma się dobrze i wszyscy śmieją się jak głupi do sera. Uważasz tym samym, że matka idąca do pracy nie interesuje się dzieckiem.
Winę ponosi państwo i poniekąd wykastrowane (czyli bez jaj) społeczeństwo. Każdemu normalnemu ojcu powinna się krew w żyłach burzyc, że nie ma wpływu na edukację swojego dziecka.
Teraz zobaczmy jak to wygląda od strony szkół. Na lekcjach historii uczymy się, że Wałęsa wraz z kolegami z Solidarności obalił socjalizm, bo komunizmu w Polsce jako takiego nie było już od 1956, tj. śmierci Bieruta. Nie mniej jednak, jeżeli szkolnictwo narzuca uczniom jedną jedyną słuszną tezę, jakoby Wałęsa był bohaterem, nie dopuszczając do debaty na ten temat, to należy się zastanowim czy aby szkolnictwo naprawdę jest w Polsce wolne. Ja miałem to szczęście, że trafił mi się nauczyciel, który obalał mity na temat Piłsudskiego.
Zastanów się też, czy aby "komuna" nie upadła w Polsce zbyt łatwo. Oddali władzę i tyle? Spotkali się przy Okrągłym Stole i zgodzili się przeprowadzenie wolnych wyborów? Nie. Oddali władzę swoim, czyli komuna panuje nadal, tyle, żąe pod zmienioną nazwą. Wałęsa, któremu przydzielono rolę liberatora został prezydentem i zablokował przeprowadzenie lustracji. Pomagali mu w tym m.in. Bronisław Geremek (niegdyś PZPR, potem "opozycja" oraz Wielki Wschód Francji, organizacja masońska mające potężne wpływy w Unii Europejskiej), Tadeusz Mazowiecki (pierwszy Premier Wolnej Polski...), Waldemar Pawlak (który niedługo potem został Premierem), Donald Tusk (obecny Premier) i inni.
Nie uważam, by Wałęsie należał się szacunek z powodu krążącego mitu. Tak samo jak szacunek nie należy się Napoleonowi Bonaparte, Maximillienowi de Robespierre i innym "bohaterom" Wielkiej Rewolucji Francuskiej, która oficjalnie przyniosła ludowi Francji wolnośc i godnośc, a w rzeczywistości jedynie zbudowała dzięki gilotynie nowy ład, któremu dziś przytłaczająca większośc społeczeństw przyklaskuje z uśmiechem na ustach.   


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: UE - kolejny krok ku odebraniu wolności.
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 23, 2009, 07:04:36 pm »
Ja powiem tak, ty dopatruj dalej sie jakis durnych spiskow, a ja bede cieszyl sie zyciem  :dry:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2009, 07:07:24 pm wysłana przez Mlor »
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: UE - kolejny krok ku odebraniu wolności.
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 23, 2009, 07:32:13 pm »
^^ Oto efekt państwowej edukakcji. Fakt stał sie spiskiem.


Odp: UE - kolejny krok ku odebraniu wolności.
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 23, 2009, 08:23:25 pm »
Cytuj
Na lekcjach historii uczymy się [...]
przykra prawda jest taka ze obecnie z tych czasow o ktorych mowisz na lekcjach historii nie uczymy sie prawie nic bo nauczyciele nie nadazaja z przerabianiem tematow - brawo wprowadzenie gimnazjum i skrocenie liceum ><
Cytuj
Nie mniej jednak, jeżeli szkolnictwo narzuca uczniom jedną jedyną słuszną tezę, jakoby Wałęsa był bohaterem, nie dopuszczając do debaty na ten temat, to należy się zastanowim czy aby szkolnictwo naprawdę jest w Polsce wolne
wolne czy nie, nikt uczniom nie zabrania myslec, ja tez mialem/mam szczescie ze w ostatnich latach mam nauczycieli historii w ktorymi mozna normalnie porozmawiac i przedstawic swoje poglady

co do reszty to juz zalezy od pogladow i nie mam sie zamiaru klocic bo i tak nikt nikogo nie przekona ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2009, 08:39:52 pm wysłana przez bula »


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: UE - kolejny krok ku odebraniu wolności.
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 23, 2009, 08:35:32 pm »
Dobre pytanie, no cóż łamię prawo [nie ma osób świętych], ponieważ szkoda mi pieniędzy. Nie widzi mi się płacić abonamentu za grę, ponieważ nie stać mnie na takie luksusy. Nietrudno się domyślić dlaczego. To już chyba obowiązkiem NCsoftu byłoby pilnowanie tego, by ich nie okradano, a skoro tego nie robią to najwyraźniej zezwalają na grę na serwerach "nielegalnych".

Haha, człowieku nie bądź śmieszny. Gra to jest przywilej a nie przymus. Nie stać cie to nie graj, skoro jesteś taki święty. Ukradną Ci samochód, ubezpieczyciel Ci powie, że trzeba go było pilnować, skoro tego nie robiłeś to widać zezwoliłeś złodziejowi na kradzież.


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: UE - kolejny krok ku odebraniu wolności.
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 23, 2009, 08:40:26 pm »
Dobre pytanie, no cóż łamię prawo [nie ma osób świętych], ponieważ szkoda mi pieniędzy. Nie widzi mi się płacić abonamentu za grę, ponieważ nie stać mnie na takie luksusy. Nietrudno się domyślić dlaczego. To już chyba obowiązkiem NCsoftu byłoby pilnowanie tego, by ich nie okradano, a skoro tego nie robią to najwyraźniej zezwalają na grę na serwerach "nielegalnych".

Haha, człowieku nie bądź śmieszny. Gra to jest przywilej a nie przymus. Nie stać cie to nie graj, skoro jesteś taki święty. Ukradną Ci samochód, ubezpieczyciel Ci powie, że trzeba go było pilnować, skoro tego nie robiłeś to widać zezwoliłeś złodziejowi na kradzież.
Po przeczytaniu twojej wypowiedzi pojawil mi sie banan  :D na twarzy
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


Odp: UE - kolejny krok ku odebraniu wolności.
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 23, 2009, 10:17:26 pm »
kto wyrzucil post Zovi'ego?


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 2

  • Sorry I'm Newbie ;( /// FameN'Glory
Odp: UE - kolejny krok ku odebraniu wolności.
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 23, 2009, 10:30:00 pm »
Dobre pytanie, no cóż łamię prawo [nie ma osób świętych], ponieważ szkoda mi pieniędzy. Nie widzi mi się płacić abonamentu za grę, ponieważ nie stać mnie na takie luksusy. Nietrudno się domyślić dlaczego. To już chyba obowiązkiem NCsoftu byłoby pilnowanie tego, by ich nie okradano, a skoro tego nie robią to najwyraźniej zezwalają na grę na serwerach "nielegalnych".

Haha, człowieku nie bądź śmieszny. Gra to jest przywilej a nie przymus. Nie stać cie to nie graj, skoro jesteś taki święty. Ukradną Ci samochód, ubezpieczyciel Ci powie, że trzeba go było pilnować, skoro tego nie robiłeś to widać zezwoliłeś złodziejowi na kradzież.
Chcę grać, posiadam taką możliwość bez wydawania pieniędzy, więc to robię. Ubezpieczycielowi płacę po to właśnie, by w takich wypadkach nie zostać bez grosza i w jego interesie jest zapewnienie odpowiedniego odszkodowania by utrzymać klientów jak i przyciągać nowych, których liczba oczywiście wzrośnie, jeżeli ubezpieczenie w danej firmie jest opłacalne, więc wątpię szczerze by zaryzykował w taki sposób. Twój przykład jest akurat nietrafny. Mało tego, nie mógłbym przewidzieć kiedy, ktoś zechce ukraść mi auto, mogę się jedynie starać temu zapobiec zakładając alarm, czy też chowając pojazd w garażu, bądź parkując na parkingu strzeżonym. Prywatne serwery zaś nie są żadną tajemnicą, z tego względu, by gracze mogli go znaleźć, jakim więc problemem dla NCsoftu by pilnować własnego interesu? Najwyraźniej nie mają nic przeciwko. Skoro NCsoft nie broni mi tego, więc zabronisz mi Ty?


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: UE - kolejny krok ku odebraniu wolności.
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 23, 2009, 10:32:54 pm »
Cyceron - powalasz mnie na łopatki swoją "logiką". Typowe podejście Kalego - Jak Kali ukraść krowę, to dobrze, jak Kalemu - to źle. To się nazywa relatywizm moralny.
No comments 4 me.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 2

  • Sorry I'm Newbie ;( /// FameN'Glory
Odp: UE - kolejny krok ku odebraniu wolności.
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 23, 2009, 10:53:06 pm »
Cyceron - powalasz mnie na łopatki swoją "logiką". Typowe podejście Kalego - Jak Kali ukraść krowę, to dobrze, jak Kalemu - to źle. To się nazywa relatywizm moralny.
No comments 4 me.

Pozdrawiam
Oczywiście. Czyli zmuszony jestem ubolewać nad tym, że jest okradany ktoś mi zupełnie obcy, gdy mogę z tego jeszcze skorzystać? Według waszej "logiki", powinienem oddawać całe pieniądze oraz płacić za grę.
Bo widzicie, mi nie przeszkadza to, że jesteście okradani przez rząd, ale to, że jestem przez nich okradany i ja oraz to, że takie postępowanie prowadzi do walenia się sytuacji w naszym kraju, na wskutek czego mi żyje się gorzej.
Jak widzę, sposób myślenia graczy L2 jest z reguły schematyczny.


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: UE - kolejny krok ku odebraniu wolności.
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 23, 2009, 10:59:59 pm »
Cyceron - powalasz mnie na łopatki swoją "logiką". Typowe podejście Kalego - Jak Kali ukraść krowę, to dobrze, jak Kalemu - to źle. To się nazywa relatywizm moralny.
No comments 4 me.

Pozdrawiam
Oczywiście. Czyli zmuszony jestem ubolewać nad tym, że jest okradany ktoś mi zupełnie obcy, gdy mogę z tego jeszcze skorzystać? Według waszej "logiki", powinienem oddawać całe pieniądze oraz płacić za grę.
Bo widzicie, mi nie przeszkadza to, że jesteście okradani przez rząd, ale to, że jestem przez nich okradany i ja oraz to, że takie postępowanie prowadzi do walenia się sytuacji w naszym kraju, na wskutek czego mi żyje się gorzej.
Jak widzę, sposób myślenia graczy L2 jest z reguły schematyczny.

Jak widzę to ty masz jakieś swoje "chore" schematy. Skoro dla Ciebie okradanie kogoś jest w porządku tylko dla tego, że ty na tym korzystasz to nic, tylko pogratulować. Chociaż według twojego schematu, równie dobrze możesz iść do sklepu ukraść bochenek chleba, w końcu po co masz oddawać pieniądze za jakiś chleb, który i tak zjesz.


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: UE - kolejny krok ku odebraniu wolności.
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 23, 2009, 11:16:57 pm »
Kolejny mądry. Cyceron nie mówi o tym, że korzysta na samym fakcie kradzieży, tylko na tym, że NCSoft nie dochodzi swoich praw. Skoro nie dochodzi, oznacza to, że być może uważa prywatne serwery za dobrą promocję L2, bądź też, co możliwe, nie uważa, by likwidacja prywatnych serwerów przyniosła korzyści.
tak samo, jak wielu muzycznych wykonawców, nie uważa internetowego piractwa za szczególnie groźne.


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 2

  • Sorry I'm Newbie ;( /// FameN'Glory
Odp: UE - kolejny krok ku odebraniu wolności.
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 23, 2009, 11:27:58 pm »
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Nie przeszkadza mi okradanie kogoś mi obcego, gdy nie ucierpię na tym i ja, a to, że mogę na tym skorzystać, bez jakichkolwiek konsekwencji, tym lepiej dla mnie. Tak, zaprawdę trudna do zrozumienia jest chęć ochrony własnych interesów. Mało tego! Jestem za to w tym momencie tępiony.
Jest to różnicą, chyba że wezmę chleb i przejdę obok sprzedawcy, który nie zareaguje na to w żaden sposób, a może przecież wezwać policję oraz wkroczyć na drogę sądową. Tym razem trafniejszy przykład, w takim wypadku NCsoft musiałby uderzyć w właścicieli serwerów prywatnych i zapobiegać ich ponownemu powstawaniu.
Tak btw. czy gra jest ubezpieczona?

=ed.====
Czy jesteście za karą śmierci za najgorsze zbrodnie? Co myślicie o aborcji? Czy według was powinna zostać zalegalizowana?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2009, 12:22:02 pm wysłana przez Cyceron »


Odp: UE - kolejny krok ku odebraniu wolności.
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 24, 2009, 12:59:34 pm »
Cytuj
Czy jesteście za karą śmierci za najgorsze zbrodnie?
nie

Cytuj
Co myślicie o aborcji?
whatever, to zalezy od kobiety ktora ta aborcje ma zamiar wykonac
Cytuj
Czy według was powinna zostać zalegalizowana?
tutaj w sumie nie mam zdania


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 2

  • Sorry I'm Newbie ;( /// FameN'Glory
Odp: UE - kolejny krok ku odebraniu wolności.
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 24, 2009, 01:02:58 pm »
Aborcja jest zabójstwem, jak więc wytłumaczysz to, że nie jesteś za karą śmierci na mordercach, pedofilach i im podobnych, a za aborcją na istocie niewinnej tak? Przecież to nie ma w ogóle logiki, jak zresztą podejrzewałem jaka będzie odpowiedź...


Odp: UE - kolejny krok ku odebraniu wolności.
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 24, 2009, 01:09:40 pm »
Aborcja jest zabójstwem, jak więc wytłumaczysz to, że nie jesteś za karą śmierci na mordercach, pedofilach i im podobnych, a za aborcją na istocie niewinnej tak? Przecież to nie ma w ogóle logiki, jak zresztą podejrzewałem jaka będzie odpowiedź...
blad,

nie zapytales czy uwazam aborcje za zabojstwo, to ze Ty tak uwazasz, nie znaczy ze ja tez


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 2

  • Sorry I'm Newbie ;( /// FameN'Glory
Odp: UE - kolejny krok ku odebraniu wolności.
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 24, 2009, 01:24:50 pm »
Oczywiście, przepraszam więc. Nie napisałeś też, że jesteś za, ale nie masz nic przeciwko. Aborcja jest zabójstwem, odebraniem życia istnieniu ludzkiemu, podobnie do kary śmierci, z tym że skazaniec jest z reguły winny zbrodni, natomiast człowiek nienarodzony nie jest niczemu winien. Nie masz też nic przeciwko temu, by rodzice mogli zabijać swoje dzieci chociażby w wieku przedszkolnym.
Ja osobiście jestem za aborcją, aczkolwiek jestem również za karą śmierci. Aczkolwiek za aborcją jestem tylko i wyłącznie w szczególnych przypadkach, takich jak brak możliwość finansowych utrzymywania rodziny, bądź gdy kobieta padnie ofiarą gwałtu.


Odp: UE - kolejny krok ku odebraniu wolności.
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 24, 2009, 01:49:36 pm »
Aborcja jest zabójstwem, odebraniem życia istnieniu ludzkiemu
o tym mozna dyskutowac

Nie masz też nic przeciwko temu, by rodzice mogli zabijać swoje dzieci chociażby w wieku przedszkolnym.
temu jestem przeciwny - to juz jest morderstwo(tak, aborcji nie uwazam za morderstwo*), a co do tego ze kazda kobieta ma prawo decydowac o swojej ciazy - jest to prawda i mozna sie odwolywac tylko do jej sumienia, dlatego po przemysleniu stwierdzam ze jednak aborcji nie powinno sie legalizowac BEZ OGRANICZEN


*aborcji nie uwazam za morderstwo wlasnie w tych przypadkach, w ktorych Ty jestes za aborcja
nie uwazam za sluszne tego co dzieje sie chociazby w Indiach - dokonywanie aborcji jezeli dziecko okaze sie plci zenskiej, tylko dlatego ze jest "drozsze" w utrzymaniu jest czynem, ktory powinien byc potepiany


nie probuj zrozumiec mojego toku myslenia w sposob logiczny, nie da sie :)


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: UE - kolejny krok ku odebraniu wolności.
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 24, 2009, 03:45:45 pm »
Aborcja? Również nie uważam tego za morderstwo, ale tylko wtedy gdy występuje w pierwszych miesiącach.

Legalizacja? Nie, stanowcze nie.
Zgadzam się z tym jeżeli kobieta jest ofiarą gwałtu, zagrożone jest jej życie, szczególne przypadki..
Mógłbym jeszcze zrozumieć złą sytuacje finansową i zdrowotną - tak wiem, że istnieją domy dziecka i w ich stronę się przychylam, ale sami wiemy jak to jest.. Dawanie takiej możliwości zwykłym blacharom jest..

Kara śmierci? To zależy, jeżeli miałaby dotyczyć psychopatów i seryjnych morderców to jestem za, ale jeżeli miałaby trafiać w morderców z przypadku, to stanowcze nie.


Nie była tutaj poruszana eutanazja - jestem za, ale po zbadaniu zdrowia psychiczne i powodów.
Utrzymywanie kogoś przy życiu na siłę i sprawianie, że ta osoba cierpi oraz zmuszanie go do bardziej bolesnych i brutalnych sposobów odbierania sobie życia jest..







Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: UE - kolejny krok ku odebraniu wolności.
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 24, 2009, 04:00:00 pm »
brawo, forumowicze w boga się bawić zaczęli...zdefiniujcie w takim bądź razie od kiedy zaczyna się życie dziecka...i postawcie się na miejscu takiego.


a kara śmierci - wielu jest takich, po których nikt by nie płakał, ale czasami nie ma się pewności, czy oskarżony naprawdę popełnił czyn za który należy się "krzesło".

reasumując - naturą człowieka jest sięgać coraz wyżej i wyżej. szkoda tylko, że sięgamy wyżej wyłącznie w sztuce niszczenia siebie&świata.
I'm offline.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: UE - kolejny krok ku odebraniu wolności.
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 24, 2009, 05:40:14 pm »
tia, a jak dla mnie to zręczne posunięcie Cycerona. Nie spodobała mu się dyskusja o graniu na privatach więc przywalił pytania z grubej rury.
To się nazywa odwracanie kota ogonem :D albo zasłona dymna ewentualnie temat zastępczy :D
Tak, tak Cyceron. Właśnie posłużyłeś się w dyskusji jednym z narzędzi komunistycznej propagandy. A ponoć ta już nie istnieje i Ty jesteś inny... :D

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: UE - kolejny krok ku odebraniu wolności.
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 24, 2009, 05:45:31 pm »
Ech.. Szkoda slow.. Jestem przeciw aborcji, szanse trzeba dac kazdemu. Nie do nas nalezy decydowanie o zyciu innego czlowieka, tak samo jest z kara smierci. Co wam ona da? IMO jest to prymitywne!
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE