Witaj
Gość

Wątek: Michael Jackson już nie zaśpiewa w Londynie  (Przeczytany 12778 razy)

  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: -1

Odp: Michael Jackson już nie zaśpiewa w Londynie
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 26, 2009, 10:35:13 pm »
O zmarłych mówi się dobrze lub wcale.
You fail.
Śpiewał, ale to nie powód, by teraz ogłaszać żałobę światową. Poza tym, Hitler też nie żyję, mam mówić o nim jako dobrym człowieku? N/c, wynosisz z domu takie idiotyczne rzeczy, i tak mu pewnie teraz nie zależy.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Michael Jackson już nie zaśpiewa w Londynie
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 27, 2009, 02:47:45 am »
@Abecede  IMO masz durne poglądy. MJ został i jest nadal niekwestionowanym Królem popu. Pokaż mi artystę, który pokona(ł) go w ilości sprzedanych i zysku z jednej płyty
Cytuj
Bad to album nagrany przez amerykańskiego muzyka Michaela Jacksona, wydany w 1987. Po gigantycznym sukcesie Thrillera, Jackson i jego producent Quincy Jones współtworzyli jeden z najbardziej wyczekiwanych albumów świata. Bad osiągnął status 8x Platinium w Stanach Zjednoczonych, sprzedając na świecie 32 miliony egzemplarzy.

Jackson wraz z tym albumem ustanowił kolejne rekordy, stając się pierwszym (i jak dotąd jedynym) artystą, który umieścił pięć piosenek z jednego albumu na pierwszym miejscu amerykańskiej listy Billboard. W czerwcu 2006 Bad stał się dziewiątym najlepiej sprzedającym się albumem w Wielkiej Brytanii. Stał się ostatnim wspólnym dziełem Jacksona i Jonesa. We wrześniu 1987, Jackson wyruszył na swoją pierwszą całkowicie solową trasę, aby wesprzeć sprzedaż albumu Bad World Tour, na której przez następne szesnaście miesięcy, Jackson wykonał 123 koncerty przed oczami 4,4 mln fanów. Trasa zarobiła 125 milionów dolarów.


A artystę ocenia się po _twórczości_ a nie po tym jakim był człowiekiem.

Pozdrawiam

RIP Birmingham
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Michael Jackson już nie zaśpiewa w Londynie
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 27, 2009, 02:50:07 am »
bynajmniej nie tylko u nas dramy sie dzieja ale tez i na świecie ;p


  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6

Odp: Michael Jackson już nie zaśpiewa w Londynie
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 27, 2009, 09:55:27 am »


nie flejmujcie za mocno tylko :(


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Michael Jackson już nie zaśpiewa w Londynie
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 27, 2009, 10:16:30 am »
ahahahahaha....

btw jestm fanem CSI miami :F


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Michael Jackson już nie zaśpiewa w Londynie
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 27, 2009, 02:49:45 pm »
Ja może i nie byłem największym fanem MJ-a ale podobały mi się bardzo jego utwory, a teraz gdy umarł czuję pustkę... Przykro trochę, człowiek który w jakiś sposób wypromował muzykę, dzięki niemu MTV uzyskało rozgłos. A teraz przeżyje on tylko w sercach ludzi którzy w niego wierzyli. Najbardziej podoba mi się jego piosenka "Give in to me"
http://queen-pink.wrzuta.pl/audio/44gk2EmFyRe/michael_jackson_-_give_in_to_me

Czeladź




  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Michael Jackson już nie zaśpiewa w Londynie
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 27, 2009, 03:12:48 pm »
Jeszcze do ogródka za co lubię (wciąż) MJ.
Nie znam drugiego artysty, który dając koncert, ruszałby się z taką dynamiką i nie dostał zadyszki po 2-3ch numerach. W studio i play-backu każdy jest kozak. A full live nie każdy tak potrafi
http://www.youtube.com/watch?v=vdV6ZEh3Mrw&feature=related
No i moonwalka nikt mu nie odbierze.

A moich ulubionych numerów MJ? Za dużo wymieniać. Chociaż może Dirty Diana delikatnie wysuwa się na czoło :) A nawiasem mówiąc dopiero dziś ze zdziwieniem odkryłem, że u niego na gitarze solowej posuwał Slash :D

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2009, 03:15:01 pm wysłana przez MastJedi »
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: -1

Odp: Michael Jackson już nie zaśpiewa w Londynie
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 27, 2009, 03:19:59 pm »
@Abecede  IMO masz durne poglądy. MJ został i jest nadal niekwestionowanym Królem popu. Pokaż mi artystę, który pokona(ł) go w ilości sprzedanych i zysku z jednej płyty
Cytuj
Bad to album nagrany przez amerykańskiego muzyka Michaela Jacksona, wydany w 1987. Po gigantycznym sukcesie Thrillera, Jackson i jego producent Quincy Jones współtworzyli jeden z najbardziej wyczekiwanych albumów świata. Bad osiągnął status 8x Platinium w Stanach Zjednoczonych, sprzedając na świecie 32 miliony egzemplarzy.

Jackson wraz z tym albumem ustanowił kolejne rekordy, stając się pierwszym (i jak dotąd jedynym) artystą, który umieścił pięć piosenek z jednego albumu na pierwszym miejscu amerykańskiej listy Billboard. W czerwcu 2006 Bad stał się dziewiątym najlepiej sprzedającym się albumem w Wielkiej Brytanii. Stał się ostatnim wspólnym dziełem Jacksona i Jonesa. We wrześniu 1987, Jackson wyruszył na swoją pierwszą całkowicie solową trasę, aby wesprzeć sprzedaż albumu Bad World Tour, na której przez następne szesnaście miesięcy, Jackson wykonał 123 koncerty przed oczami 4,4 mln fanów. Trasa zarobiła 125 milionów dolarów.


A artystę ocenia się po _twórczości_ a nie po tym jakim był człowiekiem.

Pozdrawiam

RIP Birmingham
Co to ma do mojego poprzedniego posta? Mnie śmieszy natomiast to, że osoby które go oskarżały o pedofilię teraz stawiają świeczki jak za papieżem.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Michael Jackson już nie zaśpiewa w Londynie
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 27, 2009, 03:59:50 pm »
hmm dziwne te Twoje paralele. Raz porównujesz go do Hitlera, innym razem do Papieża.

A co do pedofilii, to z tego co wiem, został uniewinniony
Cytuj
(...)Proces rozpoczął się w Santa Maria w stanie Kalifornia 31 stycznia 2005 i trwał do końca maja 2005, kończąc się całkowitym uniewinnieniem Jacksona w czerwcu. Był to jeden z największych i najbardziej udokumentowanych przez media procesów w historii(...)
A skoro udokumentowanych przez media, jak dla mnie oznacza tyle, że nie było przewałki. A to, że cała sprawa praktycznie zniszczyła prywatnie MJ, to zupełnie inna bajka.

Gratulacje dla wszystkich szafujących wyroki o człowieku którego de-facto kompletnie nie znają.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: -1

Odp: Michael Jackson już nie zaśpiewa w Londynie
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 27, 2009, 04:09:03 pm »
Daj plebsowi porównanie, to zrozumie je opacznie. NIGDZIE DO CHUJA NIE PISAŁEM, ŻE JEST PAPIEŻEM, ALE STAWIAJĄ ŚWIECZKI JAK ZA NIM.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Michael Jackson już nie zaśpiewa w Londynie
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 27, 2009, 04:14:05 pm »
Logika się kłania.
Nie napisałeś również, że jest Hitlerem, ale wymieniając w jednym zdaniu porównujesz ich, czy tego chcesz, czy nie.

EOT z mojej strony, bo szkoda zaczynać spam akurat w tym topicu.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: Michael Jackson już nie zaśpiewa w Londynie
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 27, 2009, 04:15:33 pm »
jeżeli twój idol mieszkał by w twoim mieście i nagle umarł to nie poszedł byś postawić tej 1 świeczki ?


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Michael Jackson już nie zaśpiewa w Londynie
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 27, 2009, 04:21:55 pm »
z tym idolem to trochę przesadziłeś, ale MJ nie był jednak byle kim

Olsztyn [ * ]
I'm offline.


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: Michael Jackson już nie zaśpiewa w Londynie
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 27, 2009, 04:27:30 pm »
może i tak ale miał wielu prawdziwych fanów a nie takich "bo teraz to jest modne"


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Michael Jackson już nie zaśpiewa w Londynie
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 27, 2009, 04:32:42 pm »
to znaleźli się jacyś debile, którzy uważają śmierć artysty za "modną"? lol...
I'm offline.


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: Michael Jackson już nie zaśpiewa w Londynie
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 27, 2009, 04:35:35 pm »
są tacy... niestety



EDIT. dzisiaj w sklepie widziałem dziewczyny które wymieniły co najmniej 30 powodów jego śmierci zaczynając od zawału serca kończąc na morderstwie zleconym przez jakaś tam grupę
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2009, 04:39:01 pm wysłana przez Pheonix »


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Michael Jackson już nie zaśpiewa w Londynie
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 27, 2009, 04:41:34 pm »
nie wiem co w nim bylo takiego ciekawego ... ze teraz caly swiat opłakuje


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: Michael Jackson już nie zaśpiewa w Londynie
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 27, 2009, 04:46:03 pm »
podejrzewam ze dla starszego pokolenia może coś w nim być ;p


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 0

  • QQ more
Odp: Michael Jackson już nie zaśpiewa w Londynie
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 27, 2009, 08:36:27 pm »
nie zaspiewa bo odpadl mu nos ? ^^  :D


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Michael Jackson już nie zaśpiewa w Londynie
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 27, 2009, 08:49:44 pm »
Głupi żart... Według mnie zrobił też trochę dobrego, niestety zostawił rodzinę z 400mln. długiem, nie umiał zarządzać pieniędzmi to prawda, ale pomagał różnym fundacjom nie obchodzi mnie czy dla własnego rozgłosu czy też nie, ważne że pomagał. Nie mogę także oceniać go że był fajny, czy głupi bo niestety nie znałem go osobiście a chciałbym bardzo, mogę tylko oceniać to jak się zachowywał wśród ludzi widząc to w telewizji. Pomógł naprawdę wielu osobom, dobrze śpiewał tańczył jeszcze lepiej, nie stworzył ale wypromował moonwalk co jest według mnie świetne. Bardzo chciałbym być na jego koncercie niestety gdy był w warszawie miałem 4lata ^^ a teraz w londynie ciężko było zdobyć bilet po zatym ceny były piękne :D. Pozdrawiam :D




  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Michael Jackson już nie zaśpiewa w Londynie
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 28, 2009, 04:33:50 pm »
nie wiem co w nim bylo takiego ciekawego ... ze teraz caly swiat opłakuje
Zmienil muzyke, ze gownie dzieki nie mu ogladasz videoklipy takie jakie sa. Mozna nie lubic jego muzyki czy jako czlowieka, ale szacunek mu sie nalezy za to czego dokonal. Prawda jest taka ze nikt nie zrobil tyle dla muzyki co On.
"W życiu można sobie wszystko załatwić – pierwsze strony gazet, sesje zdjęciowe, rozkładówkę w "Playboy’u", ale jednego w życiu nie można sobie załatwić. Nie można sobie załatwić tego, aby być komukolwiek potrzebnym."
Zbigniew Hołdys


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Michael Jackson już nie zaśpiewa w Londynie
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 28, 2009, 06:11:17 pm »
nie wiem co w nim bylo takiego ciekawego ... ze teraz caly swiat opłakuje
Zmienil muzyke, ze gownie dzieki nie mu ogladasz videoklipy takie jakie sa. Mozna nie lubic jego muzyki czy jako czlowieka, ale szacunek mu sie nalezy za to czego dokonal. Prawda jest taka ze nikt nie zrobil tyle dla muzyki co On.

+1 =)

nie zaspiewa bo odpadl mu nos ? ^^  :D

Nie no, trochę humor nie na miejscu ? :x

nie wiem co w nim bylo takiego ciekawego ... ze teraz caly swiat opłakuje

Dokładnie to co norrek, Ci napisał Maślan. To hm w sumie nie ale porównam, jak umarł Jan Paweł II który zmienił świat, religie itp. To tak samo Michael Jackon zmienił świat muzyki trochę tańca.
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Michael Jackson już nie zaśpiewa w Londynie
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 28, 2009, 06:27:11 pm »
też fakt - my fail


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Michael Jackson już nie zaśpiewa w Londynie
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 28, 2009, 07:26:35 pm »
Jak dla mnie to on byl wspolczesnym Elvisem.


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: Michael Jackson już nie zaśpiewa w Londynie
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 28, 2009, 08:31:43 pm »
Xentin i Abecede, proszę nie wypowiadajcie się już w tym topicu bo aż żal 4 litery ściska kiedy czytam wasze posty...