Witaj
Gość

Wątek: Sporty siłowe.  (Przeczytany 7780 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Sporty siłowe.
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 05, 2010, 11:48:35 pm »
imo Winiek wklei zdjecie, potem znajdzie Teh Snuffzorda (lol co za nick) i mu da w ryj QQ

j/k

tez mnie ciekawi :D

go go fight )
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 184

  • Pochwał: 1

  • PATOLOGICZNIE GRZECZNY CHŁOPAK
Odp: Sporty siłowe.
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 06, 2010, 01:27:24 am »
Krav maga w stylu technik wojskowych ftw. Jeżeli dadatkowym atutem jest siła, to polecam :)
Teon
Sagittarius 80, Eva's Saint 77, Grand Khavatari 79 - Banned

Sagittarius 83+ Retired.

Lancer
SwS 5X - Active.


  • Banned
  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 0

  • Apricoted ^^
Odp: Sporty siłowe.
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 06, 2010, 06:56:50 am »
te coś, co ćwiczą w specnazie ftw.


@Madith - co ci sie nie podoba w moim nicku? ; <
We Are Linux. Will Assimilate You. Resistance Is Futile.


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Sporty siłowe.
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 06, 2010, 08:58:05 am »
te coś, co ćwiczą w specnazie ftw.


@Madith - co ci sie nie podoba w moim nicku? ; <

lepiej nazwij "te cos" :P


Co do nicku..wlasciwie nic :) ale jest smieszny ^^
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Sporty siłowe.
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 06, 2010, 09:34:57 am »
btw - cudownie się czyta te twoje posty, stawiam pół litra na to, że jesteś małym, chudym chopaczkiem, siedzącym całe dnie przed kompem, ew. chodzącym od czasu do czasu na jakieś imprezki i później opowiadającym, ileś to litrów wódki/dziesiątków browarów wypił i nawalił bandzie pakerów 2x2 metry :D
Nie jestem małym chudym chłopaczkiem.
Jestem dość szczupły, ale nie chudy...bez jaj...a do niskich także, nie należę...
Całe dnie przed kompem?
Gdy miałem totalną zajawkę na L2 to tak było...ale to jak się na x4 chciało grac... i się powoli odłączało od grupy, w której się dość wyróżniałem emocjonalnie...to było z 2 lata temu? Zanim się za arbalestera wziąłem oraz zanim pr zaczynałem rozgryzać...
Zacznijmy od tego, że ja osobiście nie za bardzo lubię pić. Mam bardzo duże problemy z jelitami, wylądowałem nawet w szpitalu w Prokocimiu w Krakowie...nie pod stołem, ale na Jershinioze (czy jakoś tak się to pisze) już jakiś czas temu. Mam bardzo osłabione jelita, a więc po zabawach mogę mieć różne nieprzewidziane jazdy po nocach. A rano coś ala kac. Browarów nie za bardzo lubię. Są zbyt gazowane, no chyba, że sobie pokombinuje (piwo z mlekiem, ale odrobina jest dosyć dobre, grzane oczywiście.), bo tak lubię (i chuj Ci szczerze mówiąc do tego...).
Z czystego browara to lubię tylko karmi, oraz żywca...
Na imprezy chodzę, ale już spontanicznie bo jest zima (HelOOw)...lato to co innego...za melanżami nie przepadam, bo jak raz się ujebałem i to konkretnie, i nic nie pamiętałem to się przestraszyłem, bo mi kumple zaczęli coś wkręcać pojebanego...nie pamiętasz-nie wiesz! A więc uwierzysz...
Znam tylko 3 gości w mieście co nawalili ,,bandzie"...ale to są goście trenujący sporty walki po 6-8 lat...Czasem jak na trening przychodzą to się aż boję, z takimi sparingować...mam długi zasięg, oraz jestem szybki...ale wygląd sam znieczulonej twarzy powoduje lęk i zawahanie.
A jak są sparingi, to się trzeba w pary dobierać...(czemu ja muszę zawsze na głęboką wodę być wsadzany...)
I o tuż to, nie jestem supermen, za którego myślisz, że się uważam. Mam okulary (jaja nie? Pewnie muszę być dzieckiem neo!), ale te mam przez wzrost skokowy (Nie wiesz co to? To się nie wypowiadaj...).
Z gośćmi 2x2 się nie spotkałem.
Tylko kolega mojego taty (nie stary? QQ Ale jazdy...muszę być pojebany, że szanuje rodziców...) ma takie wymiary.

I tak na prawdę nie muszę nic udowadniać. To prawda, że mógłbym się podawać za takiego gościa za jakiego niby się zgrywam.
Bo taki jest internet, tu się zgodzę. Dużo osób tak robi...szczerze mówiąc, tylko jak byłem mały coś takiego robiłem, aby dodać sobie lat (z 2 np...tyle że to wychodzi od razu...).
I pomyśl jeszcze logicznie. Czy miałby sens podawania się za kogoś kim się nie jest? Po co? By wzrosnąć w oczach ludzi, których się nie zna? Na kiego? Najlepiej być sobą i tyle...jebią mnie bariery, oraz co kto o mnie myśli. Mogę być w twoich oczach nawet dziewczyną. Szczerze mówiąc mnie to nie rusza.
Odpowiedziałem Ci na twoją prowokację, tylko dla tego by Ci coś wyjaśnić, a więc wyjść na prostą także ze wszystkimi.

PS: Zdj, nie będę wklejał z przymusu, bo niczego nie będę jeszcze udowadniał. No chyba, że w końcu wyjdę normalnie xD
Nikomu nie najebie, bo z miejsca się tak nie da. Za coś to inna sprawa, ale rozumiem o Co Ci chodziło. :)
winiek, to ja powiem, że nie lubię ludzi słuchających techno/house/trance itp, ubierających się "nowocześnie" i "modnie" i co, też mam prawo podejść do takowego na ulicy i mu strzelić w ryj?
Nie odpowiem Ci na to. To jest tylko twoje co zrobisz, oraz jak się cenisz.
Ja gardzę EMO. Czemu? Nie wiem. Tak po prostu. Jak toleruje, niemal wszystko, tak ich nie lubię. Mogą się tak ubierać, malować, bla, bla, bla...tylko byle nie byli jeszcze w charakterze ,,tacy kobiecy"...

A co do nie do końca zgodności logicznej w moich wypowiedziach, to daj se spokój. Zdarza mi się.
A nick masz ciekawy, mr. Teh Snuffzord. :)
Jeszcze coś do zarzucenia?


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Sporty siłowe.
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 06, 2010, 11:34:32 am »
Winiek - dluzej sie nie dalo ?:O rozpisales sie jakby ktos o Tobie biografie pisal ^^
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Sporty siłowe.
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 06, 2010, 01:55:26 pm »
te coś, co ćwiczą w specnazie ftw.


@Madith - co ci sie nie podoba w moim nicku? ; <

lepiej nazwij "te cos" :P


Co do nicku..wlasciwie nic :) ale jest smieszny ^^
sambo + systema? nie jestem do konca pewien ale tak mi sie zdaje :D
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Sporty siłowe.
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 06, 2010, 02:01:38 pm »
te coś, co ćwiczą w specnazie ftw.


@Madith - co ci sie nie podoba w moim nicku? ; <

lepiej nazwij "te cos" :P


Co do nicku..wlasciwie nic :) ale jest smieszny ^^
sambo + systema? nie jestem do konca pewien ale tak mi sie zdaje :D

sambo kojarzę :d ale systema nie bardzo :(
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Sporty siłowe.
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 06, 2010, 02:34:41 pm »
Winiek - dluzej sie nie dalo ?:O rozpisales sie jakby ktos o Tobie biografie pisal ^^
Dało się.
Nie chciało mi się iść na 2 pierwsze lekcje, a więc miałem czas, a na kompa wbiłem zobaczyć czy ściągi mi wysłali.
Gdybym w porę nie zobaczył, że mam 20 min do budy, to bym więcej napisał.  :D
Ja po prostu nie chce niedomówień.

Czemu ktoś?
Możesz to nazwać cząstką autobiografii, skoro to do tego porównujesz. :)


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Sporty siłowe.
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 06, 2010, 03:26:53 pm »
te coś, co ćwiczą w specnazie ftw.


@Madith - co ci sie nie podoba w moim nicku? ; <

lepiej nazwij "te cos" :P


Co do nicku..wlasciwie nic :) ale jest smieszny ^^
sambo + systema? nie jestem do konca pewien ale tak mi sie zdaje :D

sambo kojarzę :d ale systema nie bardzo :(
systema to glownie obrona przed bronia biala (ew palna jak ktos stoi obok) + obezwladnianie
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Sporty siłowe.
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 06, 2010, 03:43:23 pm »
te wypowiedzi w nawiasach sa zalosne.


  • Banned
  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 0

  • Apricoted ^^
Odp: Sporty siłowe.
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 06, 2010, 04:06:46 pm »
btw - cudownie się czyta te twoje posty, stawiam pół litra na to, że jesteś małym, chudym chopaczkiem, siedzącym całe dnie przed kompem, ew. chodzącym od czasu do czasu na jakieś imprezki i później opowiadającym, ileś to litrów wódki/dziesiątków browarów wypił i nawalił bandzie pakerów 2x2 metry :D
Nie jestem małym chudym chłopaczkiem.
Jestem dość szczupły, ale nie chudy...bez jaj...a do niskich także, nie należę...
Całe dnie przed kompem?
Gdy miałem totalną zajawkę na L2 to tak było...ale to jak się na x4 chciało grac... i się powoli odłączało od grupy, w której się dość wyróżniałem emocjonalnie...to było z 2 lata temu? Zanim się za arbalestera wziąłem oraz zanim pr zaczynałem rozgryzać...
Zacznijmy od tego, że ja osobiście nie za bardzo lubię pić. Mam bardzo duże problemy z jelitami, wylądowałem nawet w szpitalu w Prokocimiu w Krakowie...nie pod stołem, ale na Jershinioze (czy jakoś tak się to pisze) już jakiś czas temu. Mam bardzo osłabione jelita, a więc po zabawach mogę mieć różne nieprzewidziane jazdy po nocach. A rano coś ala kac. Browarów nie za bardzo lubię. Są zbyt gazowane, no chyba, że sobie pokombinuje (piwo z mlekiem, ale odrobina jest dosyć dobre, grzane oczywiście.), bo tak lubię (i -_-' Ci szczerze mówiąc do tego...).
Z czystego browara to lubię tylko karmi, oraz żywca...
Na imprezy chodzę, ale już spontanicznie bo jest zima (HelOOw)...lato to co innego...za melanżami nie przepadam, bo jak raz się -_-'ałem i to konkretnie, i nic nie pamiętałem to się przestraszyłem, bo mi kumple zaczęli coś wkręcać -_-'anego...nie pamiętasz-nie wiesz! A więc uwierzysz...
Znam tylko 3 gości w mieście co nawalili ,,bandzie"...ale to są goście trenujący sporty walki po 6-8 lat...Czasem jak na trening przychodzą to się aż boję, z takimi sparingować...mam długi zasięg, oraz jestem szybki...ale wygląd sam znieczulonej twarzy powoduje lęk i zawahanie.
A jak są sparingi, to się trzeba w pary dobierać...(czemu ja muszę zawsze na głęboką wodę być wsadzany...)
I o tuż to, nie jestem supermen, za którego myślisz, że się uważam. Mam okulary (jaja nie? Pewnie muszę być dzieckiem neo!), ale te mam przez wzrost skokowy (Nie wiesz co to? To się nie wypowiadaj...).
Z gośćmi 2x2 się nie spotkałem.
Tylko kolega mojego taty (nie stary? QQ Ale jazdy...muszę być -_-'any, że szanuje rodziców...) ma takie wymiary.

I tak na prawdę nie muszę nic udowadniać. To prawda, że mógłbym się podawać za takiego gościa za jakiego niby się zgrywam.
Bo taki jest internet, tu się zgodzę. Dużo osób tak robi...szczerze mówiąc, tylko jak byłem mały coś takiego robiłem, aby dodać sobie lat (z 2 np...tyle że to wychodzi od razu...).
I pomyśl jeszcze logicznie. Czy miałby sens podawania się za kogoś kim się nie jest? Po co? By wzrosnąć w oczach ludzi, których się nie zna? Na kiego? Najlepiej być sobą i -_-'ią mnie bariery, oraz co kto o mnie myśli. Mogę być w twoich oczach nawet dziewczyną. Szczerze mówiąc mnie to nie rusza.
Odpowiedziałem Ci na twoją prowokację, tylko dla tego by Ci coś wyjaśnić, a więc wyjść na prostą także ze wszystkimi.

PS: Zdj, nie będę wklejał z przymusu, bo niczego nie będę jeszcze udowadniał. No chyba, że w końcu wyjdę normalnie xD
Nikomu nie -_-'ie, bo z miejsca się tak nie da. Za coś to inna sprawa, ale rozumiem o Co Ci chodziło. :)
winiek, to ja powiem, że nie lubię ludzi słuchających techno/house/trance itp, ubierających się "nowocześnie" i "modnie" i co, też mam prawo podejść do takowego na ulicy i mu strzelić w ryj?
Nie odpowiem Ci na to. To jest tylko twoje co zrobisz, oraz jak się cenisz.
Ja gardzę EMO. Czemu? Nie wiem. Tak po prostu. Jak toleruje, niemal wszystko, tak ich nie lubię. Mogą się tak ubierać, malować, bla, bla, bla...tylko byle nie byli jeszcze w charakterze ,,tacy kobiecy"...

A co do nie do końca zgodności logicznej w moich wypowiedziach, to daj se spokój. Zdarza mi się.
A nick masz ciekawy, mr. Teh Snuffzord. :)
Jeszcze coś do zarzucenia?

no cóż, autogloryfikacja w twoich postach jest na tyle silna, że nie mogłem się powstrzymać od podjęcia tematu ;)

dla twojej wiadomości - sam mam 182cm/56 kg oraz -4 dioptrii+astygmatyzm oraz zwalony totalnie metabolizm, a jakoś nie odczuwam z tego powodu kompleksu niższości i nie muszę dowartościowywać się pisząc, jak to ja bym nawalił jakiemuś emokowi... (zwłaszcza, że sporo z nich wbrew pozorom wyglądu "panienek" potrafi przylać całkiem całkiem.)

a na koniec polecam ci przeczytanie Retoryki dla Aleksandra pióra Arystotelesa. wytłumaczone pięknie podstawy retoryki, bo skoro już bordwarriorzyć chcesz, to z przygotowaniem raczej bym zalecał ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2010, 04:14:30 pm wysłana przez Teh Snuffzord »
We Are Linux. Will Assimilate You. Resistance Is Futile.


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Sporty siłowe.
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 06, 2010, 04:21:09 pm »
nvm zjebalem  :(
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2010, 04:25:47 pm wysłana przez netheril »
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Sporty siłowe.
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 06, 2010, 05:43:31 pm »
te wypowiedzi w nawiasach sa zalosne.
Takie mają być. Nie wiedziałem, przecież z kim mam do czynienia. Wiedziałem, że z osobą dojrzałą, ponieważ podjęła się takiego tematu.

no cóż, autogloryfikacja w twoich postach jest na tyle silna, że nie mogłem się powstrzymać od podjęcia tematu ;)
dla twojej wiadomości - sam mam 182cm/56 kg oraz -4 dioptrii+astygmatyzm oraz zwalony totalnie metabolizm, a jakoś nie odczuwam z tego powodu kompleksu niższości i nie muszę dowartościowywać się pisząc, jak to ja bym nawalił jakiemuś emokowi... (zwłaszcza, że sporo z nich wbrew pozorom wyglądu "panienek" potrafi przylać całkiem całkiem.)

a na koniec polecam ci przeczytanie Retoryki dla Aleksandra pióra Arystotelesa. wytłumaczone pięknie podstawy retoryki, bo skoro już bordwarriorzyć chcesz, to z przygotowaniem raczej bym zalecał ;)
Pamiętaj, że dwa zdania nie opisują człowieka. Czasem lubię się zachować poniżej normy, by się trochu odstresować. Mi to czasem pomaga...a że na idiotę wychodzę, to coś za coś.
Nie chodziło mi o nawalenie. tekst:,,Dzięki za instrukcje jak z tymi zniewieściałymi ciotami postępować" miał brzmieć ironicznie. Nie udało się. Ale ukazuje on moją pogardę, dla takich ludzi. Nie świadczy to, że bym podszedł i zaczął nawalać. Ja tak na prawdę nie potrafię, muszę mieć do tego powód, no chyba, że ktoś mnie na sparing wyzwie, ale jeżeli są zasady, to inna sprawa o tej ,,odwadze", że podejdziesz i najebiesz. Wielu może nieźle przywalić, ale jak mnie tata uczył: ,,Morda nie szklanka." Nie raz miałem twarz obitą, a jakoś nigdy nie narzekałem przesadnio z tego powodu. A ja nie mówią tylko o wyglądzie. Wyglądać, no cóż dziwaczny jak nie wiem co, ale charakter takiej osoby przesądza czy ją toleruje, czy nią gardzę. Może być jakiś koks, pogromca wszystkich, a jeżeli charakter ma zrąbany:gardzę.
Czyli mamy sporo wspólnego, jeżeli chodzi o zdrowie. A co do dioptrii to mam -5.25 na oboje oczu, tak dla dokładnego wyrównania wagi.

Za polecenie książki dziękuje. Może pomóc. A widać, żeś człowiek ze sporą wiedzą psychologiczną, czy jak to tam nazwać.

Pytanie do Ciebie jeszcze: Także interesujesz się psychologią?

Tak czy owak: Consensus?
Bo chyba się wybroniłem z zarzutów.
A jeżeli chcesz większe rozjaśnienie o mnie poczytaj inne posty. Gdy mi ani nie odbija, ani nie robię sobie jaj (rzadko się zdarza, ale jednak. Temat niby żartobliwy ,,pomóżcie internetowi przyjaciele" dość pokazuje mnie w świetle przeszłości, jeżeli chcesz wiedzieć w co wątpię, ale z czystej ciekawości choćby. :))Mój charakter jest dziwny trochu no, ale cóż...

To sem jo po prostu i znacznie się zmieniał nie będę, bo przecież nie jestem chodzącą wadą...


  • Banned
  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 0

  • Apricoted ^^
Odp: Sporty siłowe.
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 06, 2010, 07:13:15 pm »
Pamiętaj, że dwa zdania nie opisują człowieka. Czasem lubię się zachować poniżej normy, by się trochu odstresować. Mi to czasem pomaga...a że na idiotę wychodzę, to coś za coś.

dobra, poległem xD

nie, nie interesuję się psychologią, tylko filozofią (metafizyka i okolice), ale znać się na ludziach i ich zachowaniach warto nie ważne czym się czuowiek interesuje
We Are Linux. Will Assimilate You. Resistance Is Futile.


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Sporty siłowe.
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 06, 2010, 11:10:02 pm »
Odnoszę wrażenie, że Teh Snuffzord jest chamski w swoich wypowiedziach.
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Sporty siłowe.
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 07, 2010, 02:43:47 pm »
dobra, poległem xD

nie, nie interesuję się psychologią, tylko filozofią (metafizyka i okolice), ale znać się na ludziach i ich zachowaniach warto nie ważne czym się człowiek interesuje

Tak, to racja.

Odnoszę wrażenie, że Teh Snuffzord jest chamski w swoich wypowiedziach.
Nie jest chamski. Jest prostolinijny. Może i brutalnie się wypowiada, ale przynajmniej od razu wystawia karty.


  • Banned
  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 0

  • Apricoted ^^
Odp: Sporty siłowe.
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 07, 2010, 03:05:49 pm »
Odnoszę wrażenie, że Teh Snuffzord jest chamski w swoich wypowiedziach.
weak flame.
Nie jest chamski. Jest prostolinijny. Może i brutalnie się wypowiada, ale przynajmniej od razu wystawia karty.
nu da. z tym prostolinijnym to nie przesadzajmy, po prostu wychodzę z założenia, że kiedy będę sprawiał wrażenie człowieka prostego, to mądrości wszelakie w moich postach zawarte zrobią wrażenie na ludzkości userów dużo większe, o.
We Are Linux. Will Assimilate You. Resistance Is Futile.


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Sporty siłowe.
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 07, 2010, 03:15:43 pm »
nu da. z tym prostolinijnym to nie przesadzajmy, po prostu wychodzę z założenia, że kiedy będę sprawiał wrażenie człowieka prostego, to mądrości wszelakie w moich postach zawarte zrobią wrażenie na ludzkości userów dużo większe, o.
Nie wiem czy się tutaj trochu nie mylisz czasem...ale zrobisz jak uważasz.]
Koniec tematu, to miało być o sportach siłowych!  :P


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Sporty siłowe.
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 07, 2010, 05:16:16 pm »
Odnoszę wrażenie, że Teh Snuffzord jest chamski w swoich wypowiedziach.
weak flame.
Źle to odebrałeś mużdżaku :P .
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Sporty siłowe.
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 07, 2010, 05:19:39 pm »
Wy się chyba nie lubicie...xD
Albo przynajmniej nie przepadacie za sobą.  :D


  • Banned
  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 0

  • Apricoted ^^
Odp: Sporty siłowe.
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 07, 2010, 05:25:09 pm »
i don't like zovi coz he's like cralin with brain. tak czy inaczej jest pasożytem żerującym na internecie, bo kompa z internetem na komunię dostał.
We Are Linux. Will Assimilate You. Resistance Is Futile.


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Sporty siłowe.
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 07, 2010, 05:46:20 pm »
Ech...i się zaraz kłócić będziecie?
Dajcie se siana...
Trzeba żyć albo z ludźmi, albo sobie przyswoić, że trzeba obok nich.


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Sporty siłowe.
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 07, 2010, 06:53:45 pm »
i don't like zovi coz he's like cralin with brain. tak czy inaczej jest pasożytem żerującym na internecie, bo kompa z internetem na komunię dostał.
Kochają Cię rodzice ? :(
pasożytem ? Może to rozwiniesz.
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Sporty siłowe.
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 07, 2010, 07:06:04 pm »
winiek, to ja powiem, że nie lubię ludzi słuchających techno/house/trance itp, ubierających się "nowocześnie" i "modnie" i co, też mam prawo podejść do takowego na ulicy i mu strzelić w ryj?


btw - cudownie się czyta te twoje posty, stawiam pół litra na to, że jesteś małym, chudym chopaczkiem, siedzącym całe dnie przed kompem, ew. chodzącym od czasu do czasu na jakieś imprezki i później opowiadającym, ileś to litrów wódki/dziesiątków browarów wypił i nawalił bandzie pakerów 2x2 metry :D

Niby dawno napisane, ale muszę po prostu muszę - EPIC.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."