Witaj
Gość

Wątek: Samoobrona  (Przeczytany 25664 razy)

  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Samoobrona
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 06, 2010, 10:39:01 pm »
głownie chodzilo mi o mentalność Polakow... dresik byl na 3 treningach i mysli, ze jest juz over-power mastah i wszystko mu wolno, zawsze pierwszy do mordobicia etc. najczesciej tacy koncza w szpitalu.
Niekoniecznie w szpitalu...
Tracą w tedy na reputacji....i to dość sporo.
To się nazywa pseudo fighter :D
Myśli, że da radę wszystkim, bo daję radę najsłabszym...
Najgorzej jest jak się tacy wożą...


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Samoobrona
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 07, 2010, 12:11:52 pm »
Skąd ja to znam :) . Na muay thai chetniej bym sie zapisał, choćby dlatego, że możesz tam używać nóg, a w boksie - nie :) .

tak czytam i czytam... -_-'a, dlaczego żaden  Polak nie wygrywa w MMA tylko jakis obcokrajowiec z naszym paszportem? Na głupim forum o l2 mamy chyba 10 miSZCZow samoobrony i ludzi ktorzy 1hitem sciagaja typa (moar AW frapz O.o!)-.-
w dupie byles gowno widziales, Krzysztof Soszynski, Tomasz Drwal mowi ci to cos? chociaz z tymi miszczami z l2 forum to sie zgadzam

@zovi, jaka tam kupe czasu. uwierz, ze 3 lata treningu i duzo umiesz
znam ich, ale zgodzisz sie ze wielkimi gwiazdami to oni nie sa :<. btw. w dupie nie bylem, podziel sie wrażeniami i opisz jak tam jest :)
Na pewno ciemno :) .No to akurat prawda, Krzysztof Soszyński bedzie teraz walczyl w UFC chyba 111, m.in bedzie tam walczył Mirko Filipović z Benem Rothwellem.

Polecam stronę mma-tv.net - możecie obejrzeć gale Pride/UFC na żywo.

Mamed Khalidov to jeden z najlepszych polskich fighterów MMA, a sukcesów w świecie jakichś ogromnych to nie ma.
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Samoobrona
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 07, 2010, 01:01:03 pm »
Skąd ja to znam :) . Na muay thai chetniej bym sie zapisał, choćby dlatego, że możesz tam używać nóg, a w boksie - nie :) .
Zapisz się na tekwondo. ^^
Ja myślę na to przejść, bo mnie zaintrygował ten sport.
A dokładnie kolega, co zajebiste rzeczy robi z nogami... :D
Dobrze, że trzymamy sztamę, bo ja z samymi rękoma bym taki wpierdol dostał... xD
Ciekawie to wygląda mianowicie.


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Samoobrona
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 07, 2010, 08:57:37 pm »
Skąd ja to znam :) . Na muay thai chetniej bym sie zapisał, choćby dlatego, że możesz tam używać nóg, a w boksie - nie :) .
Zapisz się na tekwondo. ^^
Ja myślę na to przejść, bo mnie zaintrygował ten sport.
A dokładnie kolega, co -_-'iste rzeczy robi z nogami... :D
Dobrze, że trzymamy sztamę, bo ja z samymi rękoma bym taki w-_-' dostał... xD
Ciekawie to wygląda mianowicie.
jak trenuje wtf to w starciu z innym stylem roznie moze  byc , a co do samego tkd, to moje zdanie jest takie ze tylko itf + fajnie to wyglada, nawet b fajnie ale jest mało praktyczne.


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Samoobrona
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 07, 2010, 09:19:05 pm »
Zależy jeszcze w jakich spodniach łazisz...
Ściągnąć gościa na jednego strzała z buta na dużej fighterze to wiesz...
W jeansach na 100% mało praktyczne, ale w luźnych spodniach nawet spoko...
Zapisze się za miesiąc i zobaczę jak to wygląda.
Jutro z kumplem zagadam na ten temat. :)


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Samoobrona
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 08, 2010, 08:18:18 pm »
MT FTW!! :D

piesci, lokcie, kolana, golenie, stopy -> w czym bys nie byl to zawsze znajdziesz sposob na obrone :d

I tez potrafi byc efektowne :P
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Samoobrona
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 08, 2010, 09:05:47 pm »
MT FTW!! :D

piesci, lokcie, kolana, golenie, stopy -> w czym bys nie byl to zawsze znajdziesz sposob na obrone :d

I tez potrafi byc efektowne :P
parter


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Samoobrona
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 08, 2010, 10:46:36 pm »
MT FTW!! :D

piesci, lokcie, kolana, golenie, stopy -> w czym bys nie byl to zawsze znajdziesz sposob na obrone :d

I tez potrafi byc efektowne :P

na obrone najlepszy jest assembler - mowisz ze umiesz w nim programowac - on niewie co to jest ale rozkazy procesora go zaciekawia i kolesiowi wyoopodwiadasz i massz luz na osiedlu gdzie mianuja cie hakerem ;D


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Samoobrona
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 09, 2010, 12:04:56 am »
MT FTW!! :D

piesci, lokcie, kolana, golenie, stopy -> w czym bys nie byl to zawsze znajdziesz sposob na obrone :d


parter

LOL ze niby tajski jest efektywny w parterze? ahahahaha  :D

stojka - MT
stojka->parter - judo
parter - judo/bjj


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Samoobrona
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 09, 2010, 12:37:18 am »
MT FTW!! :D

piesci, lokcie, kolana, golenie, stopy -> w czym bys nie byl to zawsze znajdziesz sposob na obrone :d


parter

LOL ze niby tajski jest efektywny w parterze? ahahahaha  :D

stojka - MT
stojka->parter - judo
parter - judo/bjj
Chyba nie o to mu chodziło, ale OK.

Co do tego co napisałeś to według mnie:
stójka ->parter - zapasy
Stójka też mi się wydaje, a parter, to tobie chyba chodzi o dźwignie, duszenia itp. a zapomniałeś o "ground and pound"( połóż i dołóż :P ), do czego jak najbardziej MT się nadaje (ze względu na to łokcie).
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Samoobrona
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 09, 2010, 09:16:54 am »
MT FTW!! :D

piesci, lokcie, kolana, golenie, stopy -> w czym bys nie byl to zawsze znajdziesz sposob na obrone :d

I tez potrafi byc efektowne :P
parter


chodzilo mi o ubranie..bo tam chlopaki mowia, ze jak masz jeansy to trenujac tkd moze byc ciezko sie obronic. A ja stwierdzilem, ze trenujac MT, jakbys nie byl ubrany to zawsze cos znajdziesz na obrone..jak nie mozesz podniesc nog bo masz zbyt obcisle spodnie to masz lokcie, piesci etc etc

Wiadomo, ze kazda SW ma swoje slabe strony ale i tak <3 MT

Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Samoobrona
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 09, 2010, 11:51:39 am »
MT FTW!! :D

piesci, lokcie, kolana, golenie, stopy -> w czym bys nie byl to zawsze znajdziesz sposob na obrone :d


parter

LOL ze niby tajski jest efektywny w parterze? ahahahaha  :D

stojka - MT
stojka->parter - judo
parter - judo/bjj
widze twoja inteligencja jest hmmm skromna


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Samoobrona
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 09, 2010, 01:49:08 pm »

chodzilo mi o ubranie..bo tam chlopaki mowia, ze jak masz jeansy to trenujac tkd moze byc ciezko sie obronic. A ja stwierdzilem, ze trenujac MT, jakbys nie byl ubrany to zawsze cos znajdziesz na obrone..jak nie mozesz podniesc nog bo masz zbyt obcisle spodnie to masz lokcie, piesci etc etc

Wiadomo, ze kazda SW ma swoje slabe strony ale i tak <3 MT
Nom...
Ubiór ma dużo do gadania.
Ja chodzę np w luźnych sztruksach, w jeansach na razie nie śmigam, bo powyrastałem od lata... :shock:

Ja się w to pobawię :P
Jak nie będę mógł nic nogami, to mi mój boks ukochany zostaję...:D
Szkoda, że u mnie nie ma capoeiry... :(
Ciekawe to może też być...


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Samoobrona
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 09, 2010, 02:47:57 pm »
jest wystarczająca. w parterze mt sie nie nadaje do niczego.. lezac na kims ani go nie kopniesz, ani nie bedziesz bić łokciami, skoro masz wystarczajaca przewage do bicia pięścią (co w parterze sprawdza się o wiele lepiej). mt jest świetne do walki w stójce w duzej grupie, gdzie ograniczone ruchy pozwalają ci złapać przeciwnika w klincz i tam dokonać dzieła zniszczenia kolanami i łokciami. i o to tutaj chodzi przede wszystkim. co do kopniec w mt - tez sprowadza sie to do tego aby podejsc do przeciwnika blisko - maja ogłupic, wyprowadzic z punktu rownowagi, sciagnac garde..


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Samoobrona
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 09, 2010, 08:50:39 pm »
jest wystarczająca. w parterze mt sie nie nadaje do niczego.. lezac na kims ani go nie kopniesz, ani nie bedziesz bić łokciami, skoro masz wystarczajaca przewage do bicia pięścią (co w parterze sprawdza się o wiele lepiej). mt jest świetne do walki w stójce w duzej grupie, gdzie ograniczone ruchy pozwalają ci złapać przeciwnika w klincz i tam dokonać dzieła zniszczenia kolanami i łokciami. i o to tutaj chodzi przede wszystkim. co do kopniec w mt - tez sprowadza sie to do tego aby podejsc do przeciwnika blisko - maja ogłupic, wyprowadzic z punktu rownowagi, sciagnac garde..
błąd
ogarnij sie plebanie ze nie zrozumiales tego co napisalem , idz lepiej szukac const pt na dexa a nie pieprzysz jakies gowna o ktorych kazdy wie , odsylam cie do mojej sygny.


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Samoobrona
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 09, 2010, 08:57:18 pm »
Zastanawiałem się też nad kyokushin, mój tato się kiedyś tego uczył. Fajne jest to, że jest to pełno kontaktowe, bo masz ciosy łokciem, kolanem, typowe kopnięcia, ciosy też typowe, chyba parę dźwigni.

Aha, dowiedziałem się jakie są u mnie kluby(?) sztuk walk.
- Vale tudo (coś jak MMA)
- Aikido
- Kyokushinkai
- Capueira
- Tekwondo
- Shotokan(tak się to pisze ?)

I pewnie jeszcze parę, ale moje miasto raczej należy do tych mniejszych (trochę ponad 50 tys), więc nie mam co spodziewać się na coś super fajnego :P .

Tak na poważnie to zastanawiam się nad Vale Tudo, lub Kyokushinkai.
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Samoobrona
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 09, 2010, 09:28:34 pm »
- Capueira
- Tekwondo

Te dwie polecam :P

Kyokushinkai git, ale po 3 latach ćwiczeń...kolega dopiero po 3 latach zaczął się dobrze bić...


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: Samoobrona
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 11, 2010, 12:07:11 am »
Niedawno chodziłem na treningi Taekwondo ITF+ Judo. Połączenie masakryczne bo masz nogi+ręce, a do tego parter.
Lecz trenerzy się pokłócili i ten od Judo odszedł, a ten od tkw zrobił samo WTF.  I Lipa.

Osobiście podoba mi się KB, ale nigdzie nie ma go u mnie w mieście :/






  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Samoobrona
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 11, 2010, 08:20:59 am »
Mnie Capueira intrygować zaczyna.
Dowiedziałem się, że u nas jest ona...tyle, że kolesie po 24 lata trenują...i tylko w lecie, bo żaden nie jest zawodowcem... :(
Kurwa, trzeba na coś nowego się zapisać...
Już 11 dni nie chodzę na nic!  :shock:
To jest nie do pomyślenia....! :x


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Samoobrona
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 11, 2010, 06:12:01 pm »
i tak judo jest the best <3


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Samoobrona
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 11, 2010, 06:19:58 pm »
Byś się zdziwił...
Przy dobrym strikerze doby judoka chuja zrobi...taka prawda...
Ale i tak będziesz trzymał przy swoim.
Vale tudo, czy krav maga wydają mi się skuteczniejsze, choć to podobne...są skuteczniejsze!


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Samoobrona
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 11, 2010, 07:15:53 pm »
Byś się zdziwił...
Przy dobrym strikerze doby judoka -_-'a zrobi...taka prawda...
Co innego zapaśnik :P
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Samoobrona
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 11, 2010, 07:42:51 pm »
Zapaśnik to co innego.
W zapasach Judo owni.


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Samoobrona
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 11, 2010, 07:50:25 pm »
eno, tak to mozna mowic wiesz, o wszystkich, "kto jest dobry w czyms, to by bleble". prawda jest taka ze judo to swietny sport to bicia sie 1vs1. calosc polega na sprowadzenia oponenta do parteru, a w parterze nic nie sprawdza sie lepiej niz judo. a i kumaty judoka wie jak unikać pewnych ciosow (chociaz, jasna sprawa, to tez nie jest nic prostego, np. vs zawodnik MT jest bardzo duzy problem, ponieważ bardzo dobrze bije sie w klinczu, a w judo klincz ma doprowadzić do rzutu, tutaj wychodzi przewaga mt jezeli chodzi o ciosy lokciami i kolanami), ale radziłem sobie już z karatekami czy ludzmi po krav madze (moze tez nie byli to jacys turbodymomeni, ale -_-'ami tez nie byli :p).

w walce 50% to szczęście - komu wejdzie lepszy cios, kto kogo ubiegnie, kto sie lepiej ustawi, czy ktoś sie potknie czy nie itd itd.
no ale to moj osobisty pogląd.. :)


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Samoobrona
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 11, 2010, 08:14:20 pm »
To idioci po krav musieli  być albo mieli wersje okrojoną.
Ta krav maga co w wojsku uczą to jest skuteczna chyba zawsze i wszędzie.
Bo to do unicestwienia xD
Hmmm...
1vs1 na imprezie jedynie gdzie nie ma ,,ustawki".
Na ,,ustawkach" w parterze się nie bije...przynajmniej u mnie tak jest.

Najważniejsze jest by nie dostać, na na ,,fajtery" to tylko strikerzy mogą się porywać.
Ja sobie muszę coś wynaleźć... xD
Boks zaczyna mnie nudzić...
A frajda z judo jest?
Do judo chyba siłka musi dochodzić, bo coś czuję, że bez krzepy mało się zdziała.
Jak frajda to muszę się zorientować czy nie ma tego u mnie... :D

Pewnie fajnie wygląda z Twoich oczu jak gościem pomiatasz jak szmatą i miotasz o ziemię xD