Witaj
Gość

Wątek: Quest na Stridera.. Pomocy -_-"  (Przeczytany 4248 razy)

  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Quest na Stridera.. Pomocy -_-"
« dnia: Luty 11, 2007, 10:14:36 pm »
 Dzień dobry:)

 Proszę wybaczyć jeśli podobny temat był już poruszony na forum. Przed napisaniem tego postum przejrzałam tematy i nie znalazłam podobnego.. Zawsze jednak mogłam coś przeoczyć..

 W każdym bądź razie.. przechodząc do sedna sprawy:)

 Mam małego hatcha na 55 poziomie (słodki jest^^). Postanowiłam zrobić quest na dużego smoczka.. I już na tym etapie zaczeły się problemy. Otóż nie mogłam wziąć tego q w hunters v. Moi znajomi, po przekazaniu im smoczka mogli to zrobić.. I tutaj mam pytanie pierwsze - czemu tak się dzieje?^^
Ma to związek z tym że moi koledzy/koleżanki zrobili wcześniej q na hatcha a ja nie (smoczek jest kupiony - ale i tak go kofam^^) ?

 Druga sprawa.
 Kolega wziął q i poszliśmy wesoła kompanią bić drzewko.. Poszliśmy w 3 osoby.  Wszystko przez pewien czas szlo okej. Smoczek bije drzewko, my sprawnie likwidujemy strażników. Ale.. Zawsze musi być jakieś "ale" :/ Otóż gdy drzewko zostało "zabite" przez smoczka pojawiło się kilkanaście mobów które sprawnie zlikwidowały i smoczka i nas. Śmieszne o tyle że mamy lvl blisko 60.. Po zabiciu drzewka  smoczek został zatruty - to tak jeszcze mi się przypomniało.

 Co się dzieje? Moby zabiły nas w tempie zbliżonym do operacji jakie przechodzą starzejące się gwiazdy filmowe;) Znajomy kraś który ma prawie 4k życia padł w kilka chwil..

 Proszę o pomoc:))*


 Anastazja


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Quest na Stridera.. Pomocy -_-"
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 11, 2007, 10:18:40 pm »
Anastazja. Dlaczego nie mogłaś wziąć questa nie wiem, może miałaś ponad 80% ekwipunku zajęte albo coś...
Ale co do samego zadania, to jak to pięknie gdzieś na pewno jest napisane TY NIE MOŻESZ zabić tego drzewa. Masz je bić póki listek nie zniknie, ale nie zabijaj ;) bo efekty już poznałaś. Jak drzewo zacznie ledwo dyszeć zastopuj smoka, poczekaj aż się roślinka odnowi(albo sama ją ulecz) i bij dalej.
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Quest na Stridera.. Pomocy -_-"
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 11, 2007, 11:46:15 pm »
Zapewne nie moglas wziac questa bo:
-jak napisal Siena, moglas miec za duzo smieci w plecaku (niekoniecznie 80%, czasami nawet ma sie mniej i nie mozna wziac questa).
-masz za duzo aktywnych questow.
A co do questu, nie polega on na mordowaniu drzewek tylko na zebraniu przez smoczka nektaru czy tam listka, wiec nijak ma sie to do niszczenia natury i dobrze, ze zaplaciliscie za swoje zabijajac biedne drzewo :<<<<


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Quest na Stridera.. Pomocy -_-"
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 12, 2007, 12:49:36 am »
 
 Dziękuję.. Wiecie to może trochę głupie ale czasami zapomina się o czymś takim jak to że nie można mieć ponad 80% rzeczy w plecaku.. :oops: Ech..

 Postąpię zgodnie z Waszymi wskazówkami tj. nie będę zabijać drzewka.. Hmm a ktoś mi mówił że tak trzeba:P
  Jeśli się uda go zrobić (quest) dam Wam znać:)

 I tak na marginesie w realu nie skrzywdziłabym żadnej roślinki:P ^^

 Pozdrawiam i buziaki:)*




-----------------------------------

 Udało się:) Dziękuję za pomoc:)*
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2007, 09:44:12 am wysłana przez Anastazja22 »


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Quest na Stridera.. Pomocy -_-"
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 02, 2010, 12:08:16 am »
Witam czy moglibyście odpowiedzieć na mój problem a polega on na tym że kiedy mój hatchling atakuje drzewo nie pojawiają się strażnicy tylko drzewo atakuje mojego hatchlinga i zabija go na 2 uderzenia :(


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Quest na Stridera.. Pomocy -_-"
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 02, 2010, 08:04:50 am »
Zmień serwer...

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;