Witaj
Gość

Wątek: Pailaka  (Przeczytany 4095 razy)

  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Pailaka
« dnia: Wrzesień 28, 2010, 08:11:31 pm »
Moze mi ktos opisac pailake 36?


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Pailaka
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 28, 2010, 08:12:44 pm »
;D


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Pailaka
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 29, 2010, 07:56:23 am »
Ten filmik jakiś dziwny.
1. Postać 40 lvl. OK. GWolf "na plecach". Wilczek staje się Great na 55 lvlu. czyli 15 lvli różnicy. Jego nick powinien być na czerwono, jak nic. A jest biały...
2. Kraś w ogóle nie podnosi i nie używa HP potek i celestial potek, które chwilami są bardzo przydatne. O resistach na water/fire nie wspominając...
3. Ostatni boss - kotek, wali dużo więcej AoE skilli. Przy tym pieskowi w ogóle nie spada HP(sic)!! Wiem, że jak robiłem tą paliakę ze zwykłym pieskiem, zostawiłem go w korytarzu zaraz po wyjściu z wody i padł po 1szej salwie skilli bossa... A było daleko...

Reasumując - można z tego filmiku rozeznać się co do lokalizacji bossów, ale przebieg walk może wyglądać zupełnie inaczej.

Pozdawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Pailaka
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 29, 2010, 10:15:55 am »
Tu masz wszystko opisane.

http://l2vault.ign.com/View.php?view=Guides.Detail&id=438

Ogolnie to sprawdz sobie tylko, gdzie jest ostatni boss. Pozostale bossy znajdziesz latwo, po prostu idziesz przed siebie i patrzysz do komnat ;) Melee fighterem pailaka zajmuje okolo 25-30 min, te dodatkowe potki nie sa potrzebne, ale moga ulatwic sprawe. Ja ich nigdy nie uzywalem szczerze mowiac. Duale...tu roznie, mozesz zalozyc jak chcesz, maja skill ofensywny i heal. Czasem zakladalem, czasem nie. Jak padniesz mozesz wrocic.

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Pailaka
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 29, 2010, 07:53:42 pm »
Jak robisz pierwszy raz Pailake proponuje Ci zrobic makra na bossy zeby je szybciej namierzyc. Filmik jest rzeczywiscie tylko do lokalizacji dobry.


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: Pailaka
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 30, 2010, 05:28:25 am »
LOL?

Kraś używa topC grade sprzętu i ma bufy. Z czymś takim nawet SE (z młotkiem) jest w stanie solować te bossy wręcz.
Filmik jest ok, a wilka się po prostu tak expi.
Ja osobiście nie użyłem ani jednej potki z paliaki (nawet ich nie podnosiłem) (na offie)

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Pailaka
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 30, 2010, 07:49:01 am »
LOL, Brzydal
1 - 0:58 - dostaje z dropa jakiś dziwny buff, którego nigdy nie widziałem na żadnej postaci na której robiłem paliakę
2 - bijąc bossy krasia HP prawie stoi w miejscu. Mając PL set, common top C biżuterie, chyba common młotek (nie widać dobrze) nie mam pojęcia jaki musi mieć PDef i MDef, żeby go bossy w paliace bily po 60-70. A tyle udało mi się odczytać.
3 - ja na krasiu używałem potek. Biłem Yaksa +6 health w Composite secie +6. Biżuterie miałem nie common wszystko na +3. I biły duuuuużo mocniej.

Wiesz, ja nie powiedziałem, że się nie da. Pewnie, że się da. Po to jest zrobiona solo. Ale na pewno nie w taki sposób jak na filmiku.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: Pailaka
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 30, 2010, 08:50:16 pm »
Mi HP też stało jak paliake robiłem Może na ostatnim trochę spadało (a robiłem chyba na 7 postaciach). Tylko na SE (bił wręcz) trochę spadało (ale ten miał heala)

A buff wygląda jak kaczuszka :P Może jakiś event? (chociaż nie przypominam sobie takiego bufa z żadnego) A może to jakiś priv. Who cares, filmik jest ok :P

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...