Witaj
Gość

Wątek: [Konkurs]Quest "Supply Check"-małe co nie co na początek ;)  (Przeczytany 5106 razy)

  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 7

[Konkurs]Quest "Supply Check"-małe co nie co na początek ;)
« dnia: Marzec 19, 2011, 07:57:12 pm »
Rozpocznę od paru informacji:
*wszelkie błędy oraz poprawki proszę wysyłać/zgłaszać na pm
*opinie proszę wystawiać wg regulaminu konkursu
*quest był robiony na serverze l2 divinity, który cieszy się sporym online'em oraz wg mnie dobrymi plikami, co udowadnia treść oraz zgodność questów...
*praca jest tylko i wyłącznie moja, screeny robione dziś, na pracę nakładam niepisane prawo autorskie, chcesz wrzucić moją pracę gdzieś tam, zapytaj!
*questy robione/opisywane są na/pod kronikę freya!
*w ten sposób będą zaznaczone "niebieskie napisy" jakie mamy kliknąć/widzimy podczas rozmowy z npc!
*w ten sposób będą oznaczone itemy jakie otrzymamy podczas wykonywania questa.

Ok to zaczynamy!
1.Quest możemy zacząć już na 2lvl. Zaczynamy go w kamael village u npc Marcela, która stoi przy yyyy południowej bramie, tam na dole :D :


2.Po rozpoczęciu rozmowy klikamy na quest standardowo, później wybieramy [Supply Check] i następnie Say you will help. No bo przecież pomożemy :D

3.Ok! Rozpoczeliśmy quest, Marcela wyśle nas do Warehouse, by pogadać z Benisem ;) A Benisa spotkamy dokładnie tutaj o każdej porze:

Niestety nie pamiętam czy tylko z nim rozmawiamy czy należy kliknąć quest.Ale na pewno nic więcej.
Otrzymujemy od niego Warehouse Manifest Po tym nakazuje nam wrócić do npc Marcela, no do marcelki. :)

4.Dotarliśmy do npc Marcela. Rozmawiamy z nią,klikając kolejno na quest oraz [Supply Check (In Progress)] ona zabiera warehouse manifest oraz prosi o rozmowę z Trader Nike (ta panna z fajnymi zderzakami co sprzedaje sosy) w Grocery Shop.

5.Biegniemy do Grocery shop, rozmawiamy z trader Nike (w międzyczasie zdobywamy numer telefonu), daje ona nam Grocery Store Manifest po czym nakazuje wrócić do npc Marcela.


6.Rozmawiamy z npc Marcela, klikając kolejno na quest oraz [Supply Check (In Progress)] ona zabiera Grocery Store Manifest no i to już praktycznie koniec questa.

7.Otrzymujemy nagrodę:
*Wooden Breastplate
*Leather Shoes
*Wooden Helmet
*Gloves
*Wooden Gaiters
*trochę adeny, ja dostałem ponad 12k, co wystarczy na spory zapas shotów
;)



No i brawo! Razem z TeViNeM ukończyłeś quest Supply Check! Więcej screenów nie chciało mi się wrzucać :) W razie wątpliwości proszę pisać tutaj bądź na pm, chętnie pomogę  8)  Nie obchodzi mnie to czy Wam się to spodoba czy nie, po prostu mi się nudziło, a nie mam zamiaru grać byle gdzie, wolę wziąć udział w konkursie i może nawet komuś pomóc...                                             Pozdrawiam. :)

*All pictures Uploaded by Imageshack.us :D
*Czas wykonania Questa:2-7minut
*Czas pisania poradnika wraz z robieniem screenów i przerwami:2 godziny :D

P.S.Czekam na opinie! ;>
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2011, 09:40:24 pm wysłana przez tevin »