Witaj
Gość

Wątek: [Konkurs]Quest Walk Of Fate-Czyli jak nazbierać na commony D ;)  (Przeczytany 5163 razy)

  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 7

[Konkurs]Quest Walk Of Fate-Czyli jak nazbierać na commony D ;)
« dnia: Marzec 19, 2011, 09:41:16 pm »
Rozpocznę kolejny raz od paru informacji:
*wszelkie błędy oraz poprawki proszę wysyłać/zgłaszać na pm
*opinie proszę wystawiać wg regulaminu konkursu
*quest był robiony na serverze l2 divinity, który cieszy się sporym online'em oraz wg mnie dobrymi plikami, co udowadnia treść oraz zgodność questów...
*praca jest tylko i wyłącznie moja, screeny robione dziś, na pracę nakładam niepisane prawo autorskie, chcesz wrzucić moją pracę gdzieś tam, zapytaj!
*questy robione/opisywane są na/pod kronikę freya!
*w ten sposób będą zaznaczone "niebieskie napisy" jakie mamy kliknąć/widzimy podczas rozmowy z npc!
*w ten sposób będą oznaczone itemy jakie otrzymamy podczas wykonywania questa.

Quest Walk Of Fate to dobrze znane przez weteranów, proste do wykonania i przede wszystkim krótkie zadanie.

1.Rozpoczynamy go pomiędzy 21 a 36 lvl w Orc Village u npc Livina:


Rozmawiamy z nią, po czym klikamy na quest później [Walk Of Fate], następnie I'll do it. Po tej krótkiej rozmowie wyskakuje nam tekst, z którego wnioskujemy że musimy poznać npc Karuda, którego możemy znaleźć w Crypt of Disgrace:


2.A więc pędem do gatekeeper'a! Lecim na Town Of Schuttgart i z Schuttgart na Crypt Of Disgrace. Jest jedno ale, od freyi bodajże to już nie jest lokacja z wilczkami 20+ o ile dobrze pamiętam. Teraz są tam moby 80+, a na dodatek lądujemy kawałek od tego npc, a nie tak jak to było przed frey'ą pod samym Karudą, tak jak na załączonym obrazku:


3.Zbiegamy z górki, w dół oczywiście, a po lewej będzie spory podbieg, taki że Kowalczyk by miała z nim problemy:


4.Gdy już wbiegniemy, na wprost zauważymy pewne ruiny:


5.Po drugiej stronie będzie stał npc Karuda:


6.Rozmawiamy z nim, kolejno:Quest--->[Walk Of Fate(In Progress)]--->I was asked to find out how she is.



7.Otrzymujemy nagrodę:
*112876 exp
*5774 sp
*Scroll: Enchant Armor (D)
*22308 adena
przy adena quest rate x1. Ja osobiście dostałem 111540, szkoda że nie kg cukru <joke> :D


No i brawo! Razem z TeViNeM ukończyłeś quest Walk Of Fate!Screenów chyba wystarczy :) W razie wątpliwości proszę pisać tutaj bądź na pm, chętnie pomogę  8)  Nie obchodzi mnie to czy Wam się to spodoba czy nie, po prostu mi się nudziło, a nie mam zamiaru grać byle gdzie, wolę wziąć udział w konkursie i może nawet komuś pomóc...                                             Pozdrawiam. :)


*All pictures Uploaded by Imageshack.us :D
*Czas wykonania Questa:5-10minut
*Czas pisania poradnika wraz z robieniem screenów i przerwami:1 godzina :D


P.S.Jeszcze jakiś quest? ;> Czekam na opinie!
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2011, 09:44:55 pm wysłana przez tevin »