Witaj
Gość

Wątek: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.  (Przeczytany 162010 razy)

  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 18, 2011, 09:33:54 pm »
Chce zagrac ucznikiem orkiem mystykiem.

Rozszumię ze jedynym wyjściem, jezeli nie mialem orka 76+ z 3 profka (ru off), lub gdy serwer jest świeży (eu) jest zrobienie subki i dual klasy tak? Czy zeby zrobic dual klase muszę mieć na mainie 85? Czy dużo stracę grajac subklasa jaka "mainem", tak jak do tej pory robilem grając inspektorem?

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 18, 2011, 10:11:09 pm »
robisz wcka do 85 przebudzasz, robisz mu sube lucznika expisz ja do 85 przebudzasz i masz orka mistyka lucznika
retired


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 12

  • Fluttershy <3
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 19, 2011, 12:50:22 am »
... może mi ktoś powiedzieć ile ciasteczko czekoladowe odnawia vita w GoD ?
... gram w wowa na Burning Onion ^_^


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 19, 2011, 12:56:47 am »
... może mi ktoś powiedzieć ile ciasteczko czekoladowe odnawia vita w GoD ?
Jak masz ten napis VP na pasku vita to odnawia do tego P
Nie warto

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 12

  • Fluttershy <3
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 19, 2011, 01:12:24 am »
lol ciastko odnawia tylko tyle o.o... a ten gorszy (różowy) eliksir na vita za 18 ile odnawia o.o !?
... gram w wowa na Burning Onion ^_^


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 19, 2011, 01:20:29 am »
lol ciastko odnawia tylko tyle o.o... a ten gorszy (różowy) eliksir na vita za 18 ile odnawia o.o !?
Biorąc pod uwagę to, że kiedyś 1 ciasteczko ładowało Vit do pełna, zgadnij(Generalnie to nie sprawdzaliśmy ale to chyba oczywiste)

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 19, 2011, 04:38:15 pm »
a czapki na vita sa? mozna dalej w gc sobie nabijac?
retired


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 19, 2011, 04:40:55 pm »
a czapki na vita sa? mozna dalej w gc sobie nabijac?
sa ale slabo leci i mozesz ich uzyc tylko 5 na tydzien (10 jesli masz PA)
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 19, 2011, 05:49:58 pm »
a czapki na vita sa? mozna dalej w gc sobie nabijac?
sa ale slabo leci i mozesz ich uzyc tylko 5 na tydzien (10 jesli masz PA)
1. Słabo leci
2. W GoD jeżeli mob jest dla Ciebie czerwony (nie różowy, różowy jest już ok) to nie dostajesz nic expa ani sp

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 19, 2011, 05:55:54 pm »
5x uzyc czapke ? tzn kupuje czapke na tydzien ale moge jej uzyc np. tylko 5 razy np. pierwszego dnia (10 z pa) a potem skil sie nie odpala?
retired


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 19, 2011, 06:16:25 pm »
5x uzyc czapke ? tzn kupuje czapke na tydzien ale moge jej uzyc np. tylko 5 razy np. pierwszego dnia (10 z pa) a potem skil sie nie odpala?
Dokładnie.

Testowane osobiście ;p bo się nagle w fogu okazało, że nie można użyć bo limit wyczerpaliśmy <_<

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 19, 2011, 07:26:01 pm »
5x uzyc czapke ? tzn kupuje czapke na tydzien ale moge jej uzyc np. tylko 5 razy np. pierwszego dnia (10 z pa) a potem skil sie nie odpala?
Dokładnie.

Testowane osobiście ;p bo się nagle w fogu okazało, że nie można użyć bo limit wyczerpaliśmy <_<
to samo mialem :D nauzywalem czapeczek a pozniej sie dziwilem ze nie moge uzyc PC clubu   :noob:
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 19, 2011, 07:56:05 pm »
zmienily sie w god wymagania czy nadal l2 wyprzedza o 7 lat mozliwosci sprzetowe "zwyklych" ludzi na mass pvp?
bo patrzac po frapsach to wcisneli jeszcze wiecej starych animacji skilli w jedno...
;p

//Acid -- Spam 5%.
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2011, 07:24:48 am wysłana przez Acid »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 19, 2011, 07:57:38 pm »
sporo osob twierdzi, że działa im nawet ciut lepiej niż poprzednio (o ile nei grali na jakimś totalnym drewnei jak np. ja). Na pewno nei powinno działać gorzej niż działało, mimo wielu nowych "fajerwerków".
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 20, 2011, 12:31:03 am »
Zwłaszcza między 18-21 ;p


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 20, 2011, 01:05:55 am »
mówimy o wymaganiach sprzętowych ; p


BTW info od Azimuta, że zamówili podobno jakieś monstrualne serwery i będą one zainstalowane w ciągu ... 2 tyg...

Z jednej strony fajnie, bo pewnie już nie będzie dało się zgonić winy na lagi serwera, ale jeżeli przyjdzie czekać 2 tyg...?  >.<
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 20, 2011, 01:40:55 pm »
Nie chcę zaśmiecać znowu tematu Lancera o samego Goda wiec moze tu mi ktoś odpowie

Jak wygląda sytuacja z tymi nowymi itemkami?
Jeśli dobrze rozumiem to zamiast commonów lecą teraz te w woreczkach które po "otwarciu" otrzymują niebieską kropkę i do tego momentu da się je tradować. Po następnym kliknięciu  przypisane są już do postaci( broń otrzymuje losowe SA).

Gdzieś rzuciło mi się w oczy, że te armory normalnie dają bonusy i można do nich wbić atri(prawda to)? Jeśli tak to w takim razie jaką przewagę mają zwykłe armory? Czy te wyższe grady ponad to co mozna kupić w luxury też lecą w takiej formie?


  • Wiadomości: 316

  • Pochwał: 1

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 20, 2011, 02:44:22 pm »
Po rozpakowaniu części armoru/broni możesz otrzymać jeden z 3 rodzajów: blessed (da się tradować), normalny (da się tradować), common (nie da się tradować). Każdy rodzaj możesz enchantować/augumentować/wbijać atri. Commona można zmienić na zwykłego za pomocą specjalnego scrolla (nie wiem skąd go wziąć). Słyszałem też, że nie można wbić bonusu pvp za fame do commonów.
Lancer:
Specnaz team
Naver - Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 20, 2011, 03:21:27 pm »
PvP moda nie można w ogóle wbijać do itemów R+, Unbinding scroll jest dostępny do kupienia za itemki z kampanii.


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 24, 2011, 01:39:04 am »
a jak to jest ze skillami ? Np. grajac soulhoundem mialbym przed 4 klasa steal buff , leopolda, warpa itp to czy po 4 klasie te wszystkie skille by mi sie wykasowaly i moglbym uzywac tylko nowych skilli z 4 profki czy to jest tak ze one mi zostana i bede mial te skille z 4 profki ale takze z pozostalych tez ?

Czy te "dual class" to cos takiego jak 2 mainy na 1 postaci czy te skille sie jakos lacza ?


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 24, 2011, 01:52:57 am »
a jak to jest ze skillami ? Np. grajac soulhoundem mialbym przed 4 klasa steal buff , leopolda, warpa itp to czy po 4 klasie te wszystkie skille by mi sie wykasowaly i moglbym uzywac tylko nowych skilli z 4 profki czy to jest tak ze one mi zostana i bede mial te skille z 4 profki ale takze z pozostalych tez ?

Czy te "dual class" to cos takiego jak 2 mainy na 1 postaci czy te skille sie jakos lacza ?
Dual-class to po prostu możliwość wyexpienia 1 suby powyżej 80 aż do 99 w raz z przebudzeniem

Skille zostaje ale żeby wziąć nowe, musisz wymienić te stare+ przy samym przebudzeniu pokazuje Ci się lista skilli które zostaną usunięte automatycznie

Z tego co wiem Delios zostawił sobie steal divinity żeby kraść ludziom noblessy ;p

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 24, 2011, 09:12:53 am »
co trzeba zrobić w q na 1 profe w 3 salce ?


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 24, 2011, 09:29:59 am »
co trzeba zrobić w q na 1 profe w 3 salce ?

Po pierwsze primo nie wchodzić do niej,
po drugie primo zabijać mobki w korytarzu biegnące w kierunku npc który Ci pomaga.
Jak zniknął piorunki iść dalej.
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 24, 2011, 10:40:23 am »
dzieki Bubacz


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Pytania i odpowiedzi początkujących (i nie tylko) odnośnie L2 GoD - temat zbiorczy.
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 24, 2011, 02:16:30 pm »
a jak to jest ze skillami ? Np. grajac soulhoundem mialbym przed 4 klasa steal buff , leopolda, warpa itp to czy po 4 klasie te wszystkie skille by mi sie wykasowaly i moglbym uzywac tylko nowych skilli z 4 profki czy to jest tak ze one mi zostana i bede mial te skille z 4 profki ale takze z pozostalych tez ?

Czy te "dual class" to cos takiego jak 2 mainy na 1 postaci czy te skille sie jakos lacza ?
Dual-class to po prostu możliwość wyexpienia 1 suby powyżej 80 aż do 99 w raz z przebudzeniem

Skille zostaje ale żeby wziąć nowe, musisz wymienić te stare+ przy samym przebudzeniu pokazuje Ci się lista skilli które zostaną usunięte automatycznie

Z tego co wiem Delios zostawił sobie steal divinity żeby kraść ludziom noblessy ;p

czy np. u daggera pojawia sie skill backstab z wywolywaniem krwawienia czyli po przebudzeniu uczac sie tego skilla usuwa mi sie backstab i bleed ?

Ale jak Delios mogl wybierac skille ?  to trzeba wybierac ktore sie zostawia ?