Witaj
Gość

Wątek: Jaka klasa na Classic x3-5  (Przeczytany 2150 razy)

  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Jaka klasa na Classic x3-5
« dnia: Maj 03, 2020, 03:33:46 pm »
Hejka.
Zaczynam przygodę z Classikiem.
Raczej gram solo + box .
Proszę o podpowiedź jaką rasą i klasą zagrać.
Z magów myślałem o necro a z malle destro lub tyrek.
Macie jakieś wyrobione zdanie o serwerach  l2europa classic X5 , lub LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3
Rozwżam też grę na Raidfight interlude X3
Z góry dziękję
POZDRAWIAM


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka klasa na Classic x3-5
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 03, 2020, 04:43:24 pm »
Hejka.
Zaczynam przygodę z Classikiem.
Raczej gram solo + box .
Proszę o podpowiedź jaką rasą i klasą zagrać.
Z magów myślałem o necro a z malle destro lub tyrek.
Macie jakieś wyrobione zdanie o serwerach  l2europa classic X5 , lub LINEAGE 2 CLASSIC (PTS 1.5) - VANILLA x3
Rozwżam też grę na Raidfight interlude X3
Z góry dziękję
POZDRAWIAM

Na Europie pewnie full buff więc boxy ino do zarabiania kasy na autofarma. Main koń nuk wl na boxy łuk albo nuk do zarabiania kasay. Wcześnie czy później i tak się połączy z jakimś mid serwerem z naciskiem na wcześnie x5 to może z miesiac

Vanillia to już box płatny z maga to necro + se jak kupisz premium. Melle słabe na 1.5 ale polecam tyrka ( można z dropa premium kupić ale pierw trzeba dropnac, zwykły zjadacz chleba nie wydropic więc co 2 miesiąc premium darmowe będzie)

RF to il można mieć 3 konta o il już chyba wszystko zostało powiedziane


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Jaka klasa na Classic x3-5
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 03, 2020, 07:55:23 pm »
RF czy Tales to padaki cash-grabbery.
Przeczytaj to:
https://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=64469.0

Europe chyba niewiele się różni w idei -wstaje co kilkanaście tygodni i pada, chłopcy dopóki będą mieć jakąkolwiek kasę z tych serwerów  będą doić frajerów w stałym cyklu.

Vanilla x3 1.5 - no cóż, taką kwotę jaką chcą za premium account to ja płaciłem kiedyś na retailu, a to jednak, wbrew propagandzie, priv java a nie l2off.
Ale i tak z tych co wymieniłeś bym wybrał właśnie ten.
Zrób sobie maina jakiego lubisz i wbijaj, zobacz, może znajdziesz party albo zapisz się do klanu, zawsze łatwiej załapać się na party z bufferami.
Sam wtedy sobie ocenisz czy warto grać i czy warto wydać kasę na premium.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka klasa na Classic x3-5
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 03, 2020, 09:12:05 pm »
A powiedzcie mi Panowie czy Eleven Wizard ma jakieś szanse na PVP czy raczej tylko pod PVE jest.
Da się nim grać na selfbufach?Czy nieodzowny jest dualbox z se?
Będę grał necro lub Eleven Wizard. Proszę o podowiedź która z tych postaci sobie lepiej poradź
POZDRAWIAM



  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka klasa na Classic x3-5
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 03, 2020, 09:21:00 pm »
A powiedzcie mi Panowie czy Eleven Wizard ma jakieś szanse na PVP czy raczej tylko pod PVE jest.
Da się nim grać na selfbufach?Czy nieodzowny jest dualbox z se?
Będę grał necro lub Eleven Wizard. Proszę o podowiedź która z tych postaci sobie lepiej poradź
POZDRAWIAM


Ogólnie na classicu nisko ratowym bez pt nie opłaca się grac. Necro jest zajebisty na pvp i farmę chociaż trzeba czekać na cdl bo strasznie drogie kości. Jak już chcesz boxa to se dobry dla maga i jakbyś chciał kiedyś spoila na zarobek to se się przyda.