Witaj
Gość

Wątek: o Sigel Knight słów kilka...  (Przeczytany 77412 razy)

  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: o Sigel Knight słów kilka...
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 28, 2011, 10:41:06 am »
(...)Inną ciekawą opcja(też dla ludzi z kamykiem) jest krasnal. Dużo CON i STR, fajne skille rasowe, świetny wygląd, jak dla mnie, możemy crafcić shoty i bizu, klan nas doceni na siege, jak będziemy rozwalać mury golemami. (...)
hmmm a to nie jest tak, ze po przebudzeniu z krasia znikają WSZYSTKIE skille craftera i dostaje skille któregoś tanka humana - nie wiem, pala albo DA? Tak jak healerzy przebudzeni z czegokolwiek innego niż bish/SE/EE dostają umiejętności bishopa? Zostają tylko skille rasowe... Czy tez golemy i inne machiny oblężnicze oraz craft tez do nich się zaliczają?
No pewnie znów się przyczepi Alarion, że jestem noob...

Pozdrawiam

golemy, craft to są skille rasowe
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

  • Aut vincere, aut mori
Odp: o Sigel Knight słów kilka...
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 01, 2011, 12:20:22 am »
Czy u TK zostaje life cubic? Bo przeglądając youtube natknąłem się na filmik TK z oly i po przebudzeniu miał life cubica.
                            "Aggressive Support" :ork_5_3:


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: o Sigel Knight słów kilka...
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 01, 2011, 12:47:06 am »
zostaje ale jest wymieniany na Knight frenzy, coś jak stara ikona pala, więc nie opłaca się go zostawiać.
Żaden skill sprzed 4 proffki u tanka nie jest lepszy od jego wymiennika na 4 proffce.
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


Odp: o Sigel Knight słów kilka...
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 01, 2011, 07:35:27 am »
Kolejny plusik za rozwijanie poradnika. :)


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: o Sigel Knight słów kilka...
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 02, 2011, 07:50:57 pm »
hmmm dzisiaj z ciekawości wgrałem na chwile zangielszczenie i przy opisie last jugment jest, że zabiera 30% speeda, po czym wgrałem spowrotem ruska wersję i jest -10%. jeszcze ciekawiej sie zrobiło jak poszedłem z rolansem na koloseum
www+zerk 219 speed z debuffem 180
bez zerka 211 172
bez niczego 178 139

jak widać w każdym przypadku odejmuje 39 speeda, co w każdym jest innym %...
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: o Sigel Knight słów kilka...
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 05, 2011, 06:21:21 pm »
Widać w końcu tanki są potrzebni trochę i powiem szczerze że od xxx czasu gra przyciągnęła moją uwagę.


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: o Sigel Knight słów kilka...
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 05, 2011, 06:51:38 pm »
Tank nie jest potrzebny tylko trochę. W każdym normalnym party tank to obowiązek :)
W oczekiwaniu na Eu Innova.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: o Sigel Knight słów kilka...
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 05, 2011, 10:14:27 pm »
I tak ma być.


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: o Sigel Knight słów kilka...
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 10, 2011, 07:58:14 pm »
 :bump:
kolejna aktualizacja, tym razem dział poświęcony walkom na oly
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: o Sigel Knight słów kilka...
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 10, 2011, 08:03:39 pm »
Świetna robota, planujesz wrzucić jakieś filmy z oly?


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: o Sigel Knight słów kilka...
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 10, 2011, 10:19:12 pm »
Świetna robota, planujesz wrzucić jakieś filmy z oly?

no mógłbym o tym pomyśleć, ale to raczej w styczniu już...
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: o Sigel Knight słów kilka...
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 11, 2011, 01:54:55 am »
Na poczatku posta napisales ze rasa nie ma wiekszego znaczenia a pozniej w akapicie o oly ze elfy radza sobie najlepiej. Zbieg okolicznosci? Bo po statach czy skillach rasowych nie widze zeby byli lepsi.


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: o Sigel Knight słów kilka...
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 11, 2011, 01:05:26 pm »
Na poczatku posta napisales ze rasa nie ma wiekszego znaczenia a pozniej w akapicie o oly ze elfy radza sobie najlepiej. Zbieg okolicznosci? Bo po statach czy skillach rasowych nie widze zeby byli lepsi.
Na początku jak pisałem o wyborze, chodziło mi o to, że nie ma rasy lepszej od innych do grania, na pvp i pve spisują się wszystkie bardzo podobnie. Skille rasowe i różnice w statach mają głównie znaczenie na klasowych walkach na oly(nie dla wszystkich oly jest ważna, ale jak zaznaczałem dla tanka powinno to mieć znaczenie ze względu na QHpoty). W przypadku elfów i ludzi te staty są bardzo podobne i szczerze nie wiem czy ten większy dex odgrywa takie znaczenie, chociaż ludzie mają więcej str. Według mnei to może być zbieg okoliczności bo jednak przed GoD dużo pt miało tanka, ale nie każde. Po wejściu GoDa na Lancerze zauważyłem, że większość swsów przebudziłą sie w tanka, a co za tym idzie jest ich wielu, wic duża szansa, że trafi się grupa lepszych graczy.
Aczkolwiek tutaj też pojawia sie mała sprzeczność bo ja walczyłem z tankiem elfem tylko raz ;p pozostałe walki z tankiami to ludzie, a było ich wiele... Także wydaje mi się, że to być może nie tyle zbieg okoliczności, co fakt, że na elfach trafili się akurat w miarę ogarnici gracze.
Dodam jeszcze, że dye +9 con na oly daje wielkiego boosta, nie tyle na klasówce bo to ma każdy tank, ale w walkach z magami,healami i wojami dużo daje.
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: o Sigel Knight słów kilka...
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 11, 2011, 01:45:19 pm »
No i znowu dzięki za odpowiedz, plusa jakiegoś powinieneś dostać  :)


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: o Sigel Knight słów kilka...
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 12, 2011, 05:37:16 pm »
Pytanie o instancje w SOA:
Obudziłem się w tanka z Blade Dancera (stąd durne pytania), mam 86, set Vorpal heavy (all 60 resista, kilka ma 60+, wszystko OE na +3) z taczą i tylko dynasty sword +3 focus (wiem, cienizna, ale nic innego nie jestem w stanie na szybko zdobyć, może kiedy sprzedam stare duale na coś zbiorę).
W takim configu i z buffami z koktaili (nie mam buffera) poszedłem sprawdzić SOA i... padłem jak mała dziewczynka. Jeden mob zjadał mi ~40% HP, mimo że pamiętałem o biciu skillami jedynie itp. Jak tak u diabła powinno się bić? Co trzeba mieć (z buffów, itemów), żeby w ogóle myśleć o robieniu tej insty?
Zeby się w ogóle nie zdyskredytować jako tank powiem tylko, że niedługo później byłem na party-expie w SOA i gdyby nie parę pechowych zagrań (jak respawn drugiej grupy na głowie, czy wpadniecie na spota war-tagów dla ludzi z mojego pty), generalny konsensus brzmiał: Dałeś radę. Czyli albo czegoś mi do insty brak, albo robiłem tam jakąs głupote...


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: o Sigel Knight słów kilka...
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 12, 2011, 05:52:27 pm »
Wejść na tą inste na buffie z potki to jak wejść bez buffa lul

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: o Sigel Knight słów kilka...
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 12, 2011, 06:58:00 pm »
Pytanie o instancje w SOA:
Obudziłem się w tanka z Blade Dancera (stąd durne pytania), mam 86, set Vorpal heavy (all 60 resista, kilka ma 60+, wszystko OE na +3) z taczą i tylko dynasty sword +3 focus (wiem, cienizna, ale nic innego nie jestem w stanie na szybko zdobyć, może kiedy sprzedam stare duale na coś zbiorę).
W takim configu i z buffami z koktaili (nie mam buffera) poszedłem sprawdzić SOA i... padłem jak mała dziewczynka. Jeden mob zjadał mi ~40% HP, mimo że pamiętałem o biciu skillami jedynie itp. Jak tak u diabła powinno się bić? Co trzeba mieć (z buffów, itemów), żeby w ogóle myśleć o robieniu tej insty?
Zeby się w ogóle nie zdyskredytować jako tank powiem tylko, że niedługo później byłem na party-expie w SOA i gdyby nie parę pechowych zagrań (jak respawn drugiej grupy na głowie, czy wpadniecie na spota war-tagów dla ludzi z mojego pty), generalny konsensus brzmiał: Dałeś radę. Czyli albo czegoś mi do insty brak, albo robiłem tam jakąs głupote...
no ja jak chodziłem na inste to miałem vorpala 900 + broń vorpal+4 health. Buff od enchantera,a jak się kończył to buff z gwiazdki z eventu(odpowiednik bodajże buffa wc i pp 78).  Także myslę, że chodzi głównie o buff. Aura najlepiej rage. Brak health w broni powoduje, że weźmiesz na klatę dużo mniej mobów. Ogólnie to z health brałem ok 12-15 mobów i galaxy, reflect i spam skilli po next target. Jedyne na co 3ba uważać to: czasem mobowi krytnie za kilka k i wtedy dobrze mieć ud i elixir na hp; czasem mob zarzuca debuffa zmniejszajcego ilość hp co przy broni bez health może być bardzo odczuwalne. Na lvl 85-87 wychodzenie co kilka minut po nowe sonaty(disco) jest dosyć opłacalne bo znacznie przyspiesza bicie, potem już nie ma potrzeby.
Dodam jeszcze, że czasem pojawia sie gremlin kradnący nam q itemy. W sekunde po tym, jak nam ukradnie itemy użyjcie galaxy to odda je z nawiązką.
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: o Sigel Knight słów kilka...
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 12, 2011, 09:54:15 pm »
Więc najpiękniejszy aspekt HK - Touch of Death/Insane Crusher znikają ?  :beksa:


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: o Sigel Knight słów kilka...
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 12, 2011, 09:56:21 pm »
Więc najpiękniejszy aspekt HK - Touch of Death/Insane Crusher znikają ?  :beksa:
Nie.

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: o Sigel Knight słów kilka...
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 12, 2011, 10:07:44 pm »
Wg tej strony: http://boards.lineage2.com/showthread.php?p=3101228#post3101228 Nie widzę za bardzo, żeby Insane Crusher czy ToD były dostępne po zmianie na 4 profkę.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: o Sigel Knight słów kilka...
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 12, 2011, 10:39:52 pm »
Wg tej strony: http://boards.lineage2.com/showthread.php?p=3101228#post3101228 Nie widzę za bardzo, żeby Insane Crusher czy ToD były dostępne po zmianie na 4 profkę.
Brawo, aktualnie postarałeś się wyszukać informacji i znalazłeś odpowiedz!

Gratulacje z całego serca

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: o Sigel Knight słów kilka...
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 12, 2011, 11:30:12 pm »
To czemu napisałeś
Więc najpiękniejszy aspekt HK - Touch of Death/Insane Crusher znikają ?  :beksa:
Nie.
:(


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: o Sigel Knight słów kilka...
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 16, 2011, 03:14:26 pm »
Ponieważ Alarion mnie namówił na przejście na EU - dalsze aktualizacje wstrzymane do czasu dogonienia lvl z Lancera...
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Wiadomości: 209

  • Pochwał: 0

Odp: o Sigel Knight słów kilka...
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 27, 2011, 11:08:33 am »
Dyma czy wiesz dokladnie jak dziala power agressiona/aura of hate?
czy zalezy od p atacku?


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: o Sigel Knight słów kilka...
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 27, 2011, 01:20:21 pm »
Dyma czy wiesz dokladnie jak dziala power agressiona/aura of hate?
czy zalezy od p atacku?
no na początku GoD na rusku chodziły pogłoski, jakoby atak miał znaczny wpływ na debuffy i agro. Ale, szczególnie na początku wielu tanków co przebudziło się z 3cioproffowych tanków miało jakieśtam bronie ++ z focusem itp, więc na koks zakładali c gr bronie z health i z tego co wiem nie narzekali, żeby agro nie wchodziło. Ja kilkakrotnie tankowałem moby krwiście czerwone jak chodziłem do orbisu z największymi koksami z klanu i moje skille nie wchodziły prawie wcale, natomiast agro wchodziło i trzymało się wyśmienicie.
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D