Witaj
Gość

Wątek: Jaki mag?  (Przeczytany 11736 razy)

  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 0

Jaki mag?
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 12, 2006, 08:49:20 pm »
A jak se radzi na siege albo mass pvp?
Macie moze jakies screeany albo filmiki z SK
Każdemu zdarza się być głupcem
przynajmniej przez pięć minut dziennie.
Mądrość polega na tym,
by nie przekroczyć limitu. xD


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Jaki mag?
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 12, 2006, 09:05:23 pm »
ty pytasz o maga czy o SK ?

Ja bym polecal mimo wszystko Necrosa - napalilem sie na niego naprawde ta postac wymiata !!!
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Jaki mag?
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 12, 2006, 09:23:39 pm »
Cytat: Silverek
A jak se radzi na siege albo mass pvp?
sph raczej stoi w drugiej lini i wybija slabsze, oraz poobijane jednostki :)


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Jaki mag?
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 13, 2006, 11:28:11 am »
gram na hobby i mam teraz chcec zaczac tez  grac jakims magiem i waham sie  mieczy sorcererem a necro ale bardziej jestem za necro gdyz mi sie podoba bardzo tyle ze widze ostatnio cos malo na hobby ich jest i nie wiem czy to dlatego ze slabo sie nimi tlucze czy zbugowani ale mam ochote  nim zagrac napiszciemi czy naprawde necro jest w tyl z tym expieniem   czy moze na hobby necros jest zbugowany jakis :/


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 2

  • Sorry I'm Newbie ;( /// FameN'Glory
Jaki mag?
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 13, 2006, 11:30:43 am »
Pewnie za trudny dla ludzi do opanowania  :twisted: .


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Jaki mag?
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 13, 2006, 12:18:30 pm »
Zaryzykuje  :D   i zaczne nim grac bo  widze ze ciekawe rzeczy  mozna nim wyczyniac z jego  skilami na pvp  :P   kto kto gra necrem  od dluszgo zcasu.. z kim  necro ma problemy na arenie a z kim daje sobie latwo rade iczy lepszy jest do pvp n arenie niz sorc??


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Jaki mag?
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 13, 2006, 12:37:44 pm »
Necro z nikim nie ma problemów. Jedzie nawet archerów. Jest najlepszy, a to że jest mało Necro na Twoim serwie może być związane z cursed bone (Necro do każdego Death Spike potrzebuje 1cursed bone) na L2p są np. dropy z C4 (jest na kliencie C4) i np. kostki się nie dropią już w CT tylko na jakimś zadupiu gdzie nikt nie expi... Można kupić u specjalnego gostka kości, ale wychodzą cholernie droga (25event medali za 100cb, medale trzeba skupować PRZYNAJMNIEJ za 5k - łatwo policzyć, że jedna kostka kosztuje 1250a...) mobka bierzesz przyjmijmy na 2czary, czyli za same kostki Ci wyjdzie 2,5k + BSSy czyli mało opłacalne.


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Jaki mag?
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 13, 2006, 06:13:19 pm »
Wiedzialem ze cos musi byc z tymi necrami na Hobby  :evil:  a tak sie napalilem na granie nim .. a tu sie dowiedzialem ze jest strasznie zbugowany dlatego nikt nim nie gra :cry:  a szkoda.........


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Jaki mag?
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 13, 2006, 06:58:51 pm »
NO to zagrajcie sobie na extreme titan lub kastien, tam c.bone mozna kupowac :) tanio i duzo :D


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Jaki mag?
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 13, 2006, 07:32:02 pm »
ja tam i tak nekrosa będe robic taka mi ochota na niego naszla :]
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 2

Jaki mag?
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 13, 2006, 08:50:41 pm »
Night, słyszałem, że na officjalu strasznie drogi jest necro, podobnie jak archerzy. Tak Btw najdalej w piątek dołaczam do was :P
Knowledge Reigns Supreme Over Nearly Everyone


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Jaki mag?
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 13, 2006, 09:02:38 pm »
Oj dymek
1) to grats i czekamy czekamy !!!!!!!!!
2) to kurde nie wiedzialem ze taki drogi :/ ale co tam jakos moze będzie
3) jak co to zrobie ES wczesniej bo ES jest tani  i zarabia duzo :]
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 2

Jaki mag?
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 13, 2006, 11:05:57 pm »
Mam znajomego Necro na Lionna chyba i on pisał, że jak expi i kupuje bsps + CB to wychodzi na duży minus, i musi bawic sie w handel itp. :P

Jak dobrze pojdzie to w srode wieczorem juz bede gral, ale nadal nie wiem kim :P
Knowledge Reigns Supreme Over Nearly Everyone


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 0

Jaki mag?
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 15, 2006, 02:26:04 pm »
A na 5x(infinity) jak sie bedzie gralo necrem? I w ogóle to tymi jego sumonami sie expi czy to sa tankerzy a on klatwami zabija... jak to jest :?:
Każdemu zdarza się być głupcem
przynajmniej przez pięć minut dziennie.
Mądrość polega na tym,
by nie przekroczyć limitu. xD


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 3

Jaki mag?
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 15, 2006, 04:46:53 pm »
ja ogólnie summonow wylacznie na pvp uzywam, na expienie jest tylko ciezarem. poza necro od pewnego czasu swiata nie widze. gram na l2p i rzeczywiscie ciezko jest o cursed bones, na szczescie wspieraja mnie kum,ple i jakos daje rade. necro nie jest latwa postacia do grania, ale gdy juz sie pozna jego mocne i slabe strony, pogra sie troche to naprawde gra nim dostarczy mnostwo przyjemnosci. polecam kazdemu kto nie uwaza ze szczytem jego mozliwosci jest gra spellsingerem. necro naprawde jest w stanie pokonac kazdego zarowno na arenie jak i w terenie otwartym, poza tym naprawde jest mozliwe wygranie z wiecej niz jednym przeciwnikiem naraz


  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 0

Jaki mag?
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 16, 2006, 06:14:24 pm »
Jeszcze pare pytan:
-czy oplaca sie grac necrem w party czy to bardziej solo
-jak wyglada najprostrze zabijanie mobow(jak dzialaja te klatwy(jak macie jakies filmiki z expa to plz link))
Caly czas nie wiem czy SPH czy NECRO... :(  :(  :(
Każdemu zdarza się być głupcem
przynajmniej przez pięć minut dziennie.
Mądrość polega na tym,
by nie przekroczyć limitu. xD


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 3

Jaki mag?
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 17, 2006, 03:31:00 pm »
Ogólnie necro w party spełnia podobną rolę co sps czy sorcerer, czyli nukera; na rzucanie klątw po prostu szkoda many bo nim skończymy ich rzucanie to mob już i tak pewnie bedzie leżał, necro jest bardzo przydatny na raid bossy bo Curse Gloom efektywność nie tylko naszych czarów podniesie ale wszystkich magów w party, Anchor też na moby jako tako włazi i w razie czego możesz komuś uratować tyłek (albo sobie)
Osobiście to przed farmowaniem sprawdzam sobie wszystkie okoliczne mobki i przeliczam ile mi mp pójdzie na każdego moba przy danej kombinacji czarów i szukam tańszych rozwiązań, czasami warto zacząć od Curse Gloom i walnąć 2 razy moba ale jeśli po 2 razach na przykład jeszcze mobek "dycha" to trzeba się zastanowić czy taniej nie będzie zastąpić Glooma Death Spike. Mamy również mocny Poison więc można zatruć takiego na przykład golema i pozwolić mu się wykrwawiać podczas gdy my ładujemy w jakiegoś innego potworka. Jednakże najczęściej powinniśmy otwierać Gloomem, potem w zależności od szybkości potworka albo seria z Death Spike albo naprzemiennie nuke i sleep, po walce wrzucamy Body to Mind i Corpse Life Drain albo wrzucamy 2 razy Body to Mind i otwieramy walkę z nowym mobkiem od Vampiric Claw który nam stracone przy B2M HP odnowi, można tak w kółko^^
Krótki opis klątw:
 - Curse of Chaos - szczególnie podoba mi się męczenie nim łuczników:D obniża celność ataków przeciwnika
 - Curse Weakness - obniża physical attack przeciwnika (całkiem przyjemnie:D)
 - Curse Gloom - Obniża magic defense ofiary
 - Anchor - chyba najpiękniejszy skill - paraliżuje przeciwnika i wtedy możemy z nim zrobić wszystko na co pozwala nam gra:D
 - Curse Fear - bardzo zabawny skill, sprawia że wróg traci kontrolę nad ruchami swojej postaci i rzuca się do ucieczki ilekroć się do niego zbliży rzucający klątwę
 - Curse Discord - sprawia że mobek rzuca się na najbliżej stojący cel
 - Curse Poison - truje, po prostu
 - Poisonous Cloud - jak wyżej tyle że hurtem
 - Silence - zmora magów, czasowo pozbawia przeciwnika zdolności do korzystania z jego magicznych skilli, wszystkich:D
 - Forget to pokrótce zredukowanie agresji potworka, dzięki czemu nie rzuci się na nas gdy obok niego przejdziemy
 - Curse Disease - zmniejsza efektywność leczenia w sumie rzadko jest czas na rzucanie tego w mass pvp, plusem jest dość długi czas trwania
 - Mass Slow - spowalnia wszystko czego nie rozpozna jako przyjaciela w niewielkim obszarze, niestety wymaga od nas dojścia do przeciwnika na odległość shield stuna czy deadly blowa co może być bardzo ryzykowne

Kochany NCSoft wprowadził jakiś czas temu 3rd occupation change, dzięki czemu nasz Necromancer staje się Soultakerem i otrzymuje nowe klątwy:
 - Curse of Abyss - obniża p.def, evasion, speed, m.attack, casting speer i szanse na magiczne uderzenie krytyczne (piękne)
 - Curse of Doom - ufff, z takim czymś to tylko łucznik może jeszcze walczyć bo Doom uniemożliwia używanie zarówno magicznych jak i fizycznych skilli
 - Mass warrior Bane - hurtem pozbawia okolicznych wrogów buffów zwiększających attack speed i moving speed
 - Mass Mage Bane - podobnie jak powyższy, tyle że znikają buffy na casting speed i magic attack

Mam chyba dzisiaj dzień do rozpisywania się, sorki jak kogoś zanudziłem

P.S. wiem że te skille są już opisane ale mam świadomość że nie zawsze stanie chęci bądź czasu by solidnie poszukać (co nie znaczy że można omijać Search button)

Pozdrawiam, mam nadzieję że to co napisałem komuś się kiedyś przyda


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Jaki mag?
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 17, 2006, 05:05:22 pm »
Cytat: Nightbird
tak ale necro ma wymiatarskie klątwy i najwiecej HP + CP z wszystkich magow.


Najwiecej HP z magów ma OL i WC. Nekro ma przeniesienie obrazen na servitora ale to nie sa dodatkowe HP. A nawet jezeli je wliczymy to po tym jak WC high lvl chant of life to raczej zaden mag sie rownac nie moze ;)

A tak w ogole to ciekawi mnie fakt dlaczego WC i OL sa pominieci zgrabnie w tym temacie :P to ogolnie sa swietni magowie (choc przydzwonic pałą też potrafią)
najsilniejsze drainy ktore oddaja 80%HP , bardzo wysoki p def jak na magow i najwiekszy m def w grze. Mnostwo buffow i debuffow, mass root OL wymiata poprostu. maja od zarąbania m atk.

chyba warto o nich wspomniec co?  :roll:  :D  :wink:

EDIT:
R2D2 zapomnialem dodac ze naprawde fajnie opisales nekrusia :D gtz


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 6

  • afk na długi czas
Jaki mag?
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 17, 2006, 05:18:36 pm »
Heh chciałbym tez dodac ze z tym necrem to wcale nie jest tak zle. Pozniej jak juz dostanie skill CDL'a to zbija HP i bez korzystania z kosci normalnie miażdzymy wrogów :> Wtedy death spike juz nie jest uzywany w exepieniu tylko w pvp, ale jezeli tylko (grajac necrem ) widzi sie tanie cursed bone, to trza kupowac.Póżniej mogą się przydać.

Pozdro
Na pochybel S K U R W Y S Y N O M ;]


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 3

Jaki mag?
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 17, 2006, 05:40:46 pm »
Dziękuję za docenienie moich bazgrołów Shamanie:)

W sumie WC też trochę grałem i jednak chyba ulegnę pokusie i conieco o nim napiszę.

Zacznę może od tego że nie lubię gdy ktoś zakłada WC fisty albo, broń Boże, duale, Hammer Crush jest często zupełnie pomijanym skillem a z własnego doświadczenia wiem że bardzo się przydaje w pvp, może nie wejdzie 3-4 razy z rzedu ale wystarczy ten jeden udany raz i naprawdę bardzo nam pomoże. Dagger, duale czy fisty odczuwalnie zmniejszają nasze accuracy co przy poprawnie działającym skillu Chant of Vampire pozbawi nas częsci HP które moglibyśmy odzyskać gdybyśmy trafili, inna sprawa że blunt wcale tak mało obrażeń nie zadaje.
Nie będę tu po raz kolejny mówił jakim to świetnym zawodnikiem na pvp jest WC, wszyscy to już dawno wiedzą a jeśli jeszcze nie wiedzą to niech zobaczą na własne oczy. Walcząc bluntem, w robe bądź BW Light secie (jestem absolutnym przeciwnikiem pozbawiania orków ich casting speeda i dodatkowych MP płynacych z posiadania robe) wcale nie mamy tak dużych problemów z gubieniem HP, jeden drain i sprawa załatwiona, do tego jeszcze   efekt Chant of Vampire i ewentualnie Chant of Revenge przy walce z meele classes i czujemy sie jakbyśmy stali w heavy armor i to z włączonym UD (no troche przesadziłem ale jest fajnie)
Poza orc mystic nikt nie ma do dyspozycji zarówno Stuna jak i Sleepa, toteż nawet gdy dostaniemy Silence mamy całkiem spore szanse by wygrać walkę, inni magowie nie mogą ciągle przed nami uciekać bo nam Silence minie a oni nas nawet nie uderzą, spokojnie więc zbliżamy się do maga aż w końcu gdy jest na wyciągnięcie maczugi wlepiamy mu Stuna i napieprzamy po łbie coby nam vampire ewentualną utratę HP wynagrodził. Grając Necromancerem właściwie tylko z WC miałem spore problemy, niezależnie od tego kto nam staje na drodze, jeśli jesteśmy zieloni, mamy maczugę i wiemy jak mamrotać zaklęcia to właśnie my jesteśmy w lepszej sytuacji niż agresor:D

Wszystkie taktyki i opis wszystkich skilli u WC to strasznie męcząca sprawa a ja zaraz wychodzę na koncert T.Love więc pozdrawiam wszystkich i zachęcam do dyskusji w tym temacie (szczególnie trzeba wynagrodzić brak uwagi orkom jak to trafnie zasugerował Shaman)


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Jaki mag?
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 18, 2006, 09:31:28 am »
Jak tylko wroce z wyjazdu sluzbowego to dodam tez cos od siebie o WC.

Ale mam wielgachna nadzieje ze jest ktos kto pogrywal jaki czas OL i sie wypowie :P


  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 6

  • afk na długi czas
Jaki mag?
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 18, 2006, 12:03:29 pm »
Heh jeśli musze ;)
OL jest świetną postacią do pvp... nie nie jest świetną... na lvlu 70+ jest najlepszą postacią do PVP.  Świetnie kaleczy przeciwnika (te wszystkie jego seale... mniam) , a gdy się zamieni w Dominatora, to może  wygrać walke 3 (a nawet więcej )vs 1 (jak ktoś nie wierzy, prosze zerknąc na jego soul of despair).
Jest to jednak postać do klanu, samemu nie mamy szans jej wyexepić do takiego poziomu... doskonale nadaje się do party magów i jednego daggera ( wygląda to tak: PW zbiera moobki na siebie, rzuca FD, a Overlord seal of blinding, magą pozostaje już tylko naładowanie obszarówek :D).

Co dajemy takiemu orkowi w łapsko:

Tutaj tylko blunt (jeżeli solujemy, ale jak już powiedzialem to postac do klanu...) , a jeżeli mamy klanowe party to broń z dużym m.atk.
Ubieramy go zawsze( prawie) w robe, jego cast.speed jest tak mały że nie oplaca się go ubierac w co innego. W exepieniu w party możemy również za tanka (tylko w takim przypadku zakładamy heavy...). w mass pvp i siege wlatujemy w oddziały worga i rzucamy wszystkie klątwy jakie się da ;) Co jakis czas drain, kogos ogłuszymy, buffniemy swoje ally no i będzie git. OL to postać bardzo klimatyczna, jednak to nie jest postać dla n00bów.

Pozdro

Ps: Jeżeli ktoś się nei zgadza z czyms co tu napisałem, to niech napisze, podyskutować zawsze można ;)
Na pochybel S K U R W Y S Y N O M ;]