Witaj
Gość

Wątek: H5 Open Beta Testy  (Przeczytany 10636 razy)

  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: H5 Open Beta Testy
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 06, 2011, 12:36:44 pm »
mi osobiście nie chce się grać od zera na serwie gdzie wszyscy już latają w dynasty setach zapewne i w icarusach i vesperach, do tego pełno ludzi lata w epicach, a kolejnych antków, czy valdków nie przybędzie ~~


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: H5 Open Beta Testy
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 06, 2011, 12:43:29 pm »
Nowy serwer sie otwiera jak jest za dużo graczy a nie jak jest za mało, otwierając nowy serwer stary umiera.


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: H5 Open Beta Testy
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 06, 2011, 01:00:29 pm »
Moje niedopatrzenie :F co nie zmienia faktu, że lepszym rozwiązaniem byłoby postawienie nowego serwera :x

po co skoro ludzi grających jest na 1 serwer?
po to żeby sprowadzić nowych graczy, bo ten merg jak dla mnie był ciulowy, na x5 nic się nie działo, żaden klan pewnie nie sklecił chociaż jednego vesper seta, a na x15 ich kilka było :x no i zaczynać na starym serwie też nie jest za fajnie dla nowych graczy ;x
i co im po tych vesper setach jak h5 wejdzie? kazdy random bedzie mogl sobie takiego sklecic
a co do zaczynania na starym serwerze, dla nowych graczy jest o wiele prosciej niz od zero tutac itemy, gdzie nie ma zadnej gospodarki, na nowych serwerach w calkiem innym celu sie zaczyna :p
jedyne co moze bolec to epiki, a dokladniej to tylko antharas i valakas, bo jak go nie przynerfia, to nikt go nie ubije


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: H5 Open Beta Testy
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 06, 2011, 01:15:41 pm »
Moje niedopatrzenie :F co nie zmienia faktu, że lepszym rozwiązaniem byłoby postawienie nowego serwera :x

po co skoro ludzi grających jest na 1 serwer?
po to żeby sprowadzić nowych graczy, bo ten merg jak dla mnie był ciulowy, na x5 nic się nie działo, żaden klan pewnie nie sklecił chociaż jednego vesper seta, a na x15 ich kilka było :x no i zaczynać na starym serwie też nie jest za fajnie dla nowych graczy ;x
i co im po tych vesper setach jak h5 wejdzie? kazdy random bedzie mogl sobie takiego sklecic
a co do zaczynania na starym serwerze, dla nowych graczy jest o wiele prosciej niz od zero tutac itemy, gdzie nie ma zadnej gospodarki, na nowych serwerach w calkiem innym celu sie zaczyna :p
jedyne co moze bolec to epiki, a dokladniej to tylko antharas i valakas, bo jak go nie przynerfia, to nikt go nie ubije
Smoki beda oslabione, poza tym z reszta sie zgadzam, paskud samemu moze faktycznie byloby ciezko ale jak zaczniesz z jakas ekipa to szybko sie farmi ;p
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: H5 Open Beta Testy
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 06, 2011, 02:42:40 pm »
no ja bym wolał nowy serwer, bo bym się może i w kręcił znowu do gry, a na starym to tak ciulowo trochę, bo bym w jakimś mage pt zagrał najchętniej jakimś olkiem, albo palkiem :P
raziell, solo z boxami mając trochę zaparcie idzie się wyfarmić pięknie, myślę, że każdy lol klna będzie w stanie klepać tezzę, freyę i zakeny, a to w sumie też dobry boost, do tego epici z oly i tw jewele.


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: H5 Open Beta Testy
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 06, 2011, 02:46:56 pm »
Ostatnio cię przecież na hb widziałem:P z jakimś pt latałeś w dodatku miałeś vespera;x
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 357

  • Pochwał: 1

Odp: H5 Open Beta Testy
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 06, 2011, 03:29:07 pm »
Ostatnio cię przecież na hb widziałem:P z jakimś pt latałeś w dodatku miałeś vespera;x

na boxie
@PSN: pardinek
pogram: bc2, bf3, mw, mw2, mw3, bo, bo2, moh, moh wf,  fifa11 pogram !


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

  • Generał zamieszania
Odp: H5 Open Beta Testy
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 06, 2011, 06:37:30 pm »

raziell, solo z boxami mając trochę zaparcie idzie się wyfarmić pięknie, myślę, że każdy lol klna będzie w stanie klepać tezzę, freyę i zakeny, a to w sumie też dobry boost, do tego epici z oly i tw jewele.
potwierdzam czarna manodajka  spokojnie z dwoma boxami idzie sie wyexpic i generalnie dofarmic  do s wlacznie  a na h5 z tego co tam wyczytalem bedzie jeszcze latwiej, juz nie mowiac o pomanderach  pytanie  brzmi jedynie  co to za zabawa grac  z boxami:P

jedynie co mi sie nie podoba to  a grade  w sklepie troche za bardzo ulatwili zabawe

jak wstanie jakis nowy serwer dajcie znac  kusi mnie  bo z 4  dodatkowymi skilami  ogrom mozliwosci  dochodzi


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: H5 Open Beta Testy
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 06, 2011, 10:11:37 pm »
co za problem sie wyfarmic na rpg, 2x dziennie mozna miec raty x45 przez godzine

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

  • Generał zamieszania
Odp: H5 Open Beta Testy
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 10, 2011, 03:09:04 pm »
gdzie najlepeij zglaszac bledy z test serwera bo jak zobacze na nowym serwie to  co 10 minut temu  tos ie w....


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: H5 Open Beta Testy
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 10, 2011, 06:38:31 pm »
gdzie najlepeij zglaszac bledy z test serwera bo jak zobacze na nowym serwie to  co 10 minut temu  tos ie w....
http://www.rpg-club.com/en/f/index.php/topic,19007


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

  • Generał zamieszania
Odp: H5 Open Beta Testy
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 16, 2011, 03:24:05 pm »
udalo sie komus wbic  bron blesem na +4 i wiecej  ?

dorwal ktos skila na test serwerze z livestona do agumentacji testowalem  topy midy  high  i lipa boksy z coinami sie mi koncza:P