Witaj
Gość

Wątek: JEDNO DUZE PYTANIE! MUSISZ TO PRZECZYTAC  (Przeczytany 1772 razy)

  • Wiadomości: 252

  • Pochwał: 0

JEDNO DUZE PYTANIE! MUSISZ TO PRZECZYTAC
« dnia: Sierpień 05, 2011, 01:39:21 pm »
Zwracam sie z prosba do tych ktorzy nie graja juz na x15 xD ma ktos moze jakis stuff? wrocilem do gry i mam teraz lekkie -_-' bo wszystko jest w -_-' drogie xD i moze ktos odda z dobrego serca jakies niepotrzebne itemy .Chetnie tez przygarne jakiegos wc z covem ^^ plz plox .Pamietajcie byla merga wiec jesli ktos mial itemy na x5 to sa juz na x15 i tez mozna mi je ofiarowac xD jak cos piszcie na priva:)  gory dziekuje :P
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2011, 01:45:28 pm wysłana przez Lebambel »
Abyss x7: Leathien Moonlllight Sentinel 78 sub necro 75/ex hero:D
Celes:Leathien Sagi 77/ sub cardi x77/Titan 76/AW x6:(   
l2 Existance x7:Onix Dominator 80<3 sub sh 75 ex hero:D


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: JEDNO DUZE PYTANIE! MUSISZ TO PRZECZYTAC
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 05, 2011, 02:43:06 pm »
Życzę powodzenia, ale zastanawia mnie dlaczego ktoś kto poświęcił czas na osiągnięcie danej rzeczy na RPG, miałby Ci to oddać, jak ceny na Allegro są niczego sobie ? ;)
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: JEDNO DUZE PYTANIE! MUSISZ TO PRZECZYTAC
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 05, 2011, 03:32:02 pm »
Życzę powodzenia, ale zastanawia mnie dlaczego ktoś kto poświęcił czas na osiągnięcie danej rzeczy na RPG, miałby Ci to oddać, jak ceny na Allegro są niczego sobie ? ;)
bo niektorych niepotrzebnych rzeczy, to chocbys sie zesral - na allegro nie sprzedasz, a dac komus zlom zawsze mozna :D


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: JEDNO DUZE PYTANIE! MUSISZ TO PRZECZYTAC
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 05, 2011, 03:36:34 pm »
Życzę powodzenia, ale zastanawia mnie dlaczego ktoś kto poświęcił czas na osiągnięcie danej rzeczy na RPG, miałby Ci to oddać, jak ceny na Allegro są niczego sobie ? ;)
bo niektorych niepotrzebnych rzeczy, to chocbys sie zesral - na allegro nie sprzedasz, a dac komus zlom zawsze mozna :D

Mogę mu dać 20KK na rozruch i agr set jeww common xD, COV jest przydatny nawet 78 :D
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON