Witaj
Gość

Wątek: Szukam Klanu rpg x3  (Przeczytany 2021 razy)

  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Szukam Klanu rpg x3
« dnia: Październik 01, 2012, 02:30:40 pm »
Witam, tak jak w temacie napisałem szukam klanu na serwer RPG Club x3. Na samym początku chce zaznaczyć że gram w tą grę około 8-9 lat i mam bardzo duże doświadczenie z wielu serwerów (pvp hight rate, low rate, mid rate ) więc i szukam klanu gdzie ludzie wiedzą co robią i przede wszystkim są to ludzi dojrzali. Grę na tym serwerze chce potraktować jako miły dodatek do wieczornego odpoczynku więc i czas w niej spędzany będzie skromny chodź pewnie trafia się dni gdzie nie odejdę od laptopa (stare nawyki)

W Lineage 2 głównym moim zadaniem  byo zawsze robienie najwiekszego dmg i dominacja na mass pvp czyli przeważały postacie takie jak PR,destryer,th,aw.Na Rpg club chciałbym zagrać , bardziej pod typowa gre rpg pve czyli po prosotu jakimś sumonerem.
Jak razie mam na oku Sumonera czarnych elfów i to chyba nim rozpocznę przygode na ruskiej ziemi .

Jeśli chodzi o wiek to  ze startem serwera będe miał 24lata więc ekipa której szukam , chciałbym zeby była przynajmniej  pełnoletnia + i co najważniejsze zorganizowana w działaniu tzn : Nie chce mi sie siedzeć na Ts czy VT gdzie nostop ktoś kogoś wyzywa oraz gdy trzeba rozganizować ekipe pojawia sie syndrom AFK czyli nagle nikogo nie ma bo coś... Gram w tą grę tak jak wspomniałem ponad 8lat więc nie będe pisał o doświadczeniu bo podbijałem jak i broniłem kazdy zamek, byłem zwykłym graczem jak i liderem clanów zajmowałme sie strategiami ataków i obrony organizowałem pojedynki wewnątrz klanowe,eventów, status hero,spoil itd itd itd itd.... Jest tego zbyt dużo by opisywać więc po prostu niech czas spędzony w tej grze będzie wyznacznikiem samym w sobie.

Myślę ze tym krotkim opisem przedstawiłem czego oczekuje od ewentualnego klanu .


PS: Mam ochotę na spokojną grę w fajnej ekipie ( nie musimy ownować wszystkich po prostu ma sie dobrze grać )

pozdrawiam  ^_^

Kontakt priv lub gg 10530241


« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2012, 09:53:59 pm wysłana przez Jelon »


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Szukam Klanu rpg x3
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 01, 2012, 05:07:11 pm »
powodzenia z koniem
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Szukam Klanu rpg x3
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 03, 2012, 10:08:55 am »
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Szukam Klanu rpg x3
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 03, 2012, 07:32:18 pm »
Proszę o zamkniecie tematu może on też zostać usunięty