Witaj
Gość

Wątek: Łuk czy Dagger?  (Przeczytany 2547 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Łuk czy Dagger?
« dnia: Lipiec 30, 2011, 08:36:48 pm »
Witam.
W Lineage'a 2 nie grałem od czasów Chronicle 2 więc mam spoooooro braków (obecnie gram na Freya), także prosiłbym o pomoc w decyzji. Zastanawiam się jaka klasa będzie odpowiednia na pierwszą postać (przyjemna w expieniu i ogólnie PvP) - Łucznik czy Daggerowiec? - to tak ogólnie lecz zaraz potem nasuwa się pytanie odnośnie rasy. Samemu udało mi się tylko dojść do tego, że jeśli będzie to Łucznik to SR albo HE, natomiast jeśli Daggerowiec to TH bądź AW... i w tym właśnie miejscu potrzebowałbym Waszej pomocy w wyborze. Pozdrawiam :)


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: Łuk czy Dagger?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 30, 2011, 09:02:12 pm »
freya dagger, jezeli masz zamiar grac dlugo i miec dobry sprzet to pw na end game bije reszte na głowe
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Łuk czy Dagger?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 31, 2011, 11:59:24 am »
Hmm... ze sprzętem to ciężko powiedzieć jak będzie, zależy to od wielu rzeczy.... Mówisz PW z dobrym sprzętem, czyli rozumiem, że AW i TH są mniej zależni od sprzętu?


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: Łuk czy Dagger?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 31, 2011, 01:28:12 pm »
chyba chodzi mu o to, ze jezeli masz zamiar cos osiągnąć, a nie zatrzymać się przy A gratach, to na end game, gdy już będziesz miał odpowieni set etc. PW przewyzsza innych daggerów z takim samym sprzętem. ja sie pod tym nie podpisuje, bo nie wiem. jezeli chcesz postac przyjemna w expie i do tego dobra na pvp, to raczej ciezko cos takiego w L2 ogarnąć. łucznikiem exp nie należy do najgorszych, ale daggerem czasem idzie się osrać jak solo biegasz na nizszych lvlach. jeżeli się ogarnia, to do PVP lepszy jest dagger IMO, ale ja preferuje styl gry łucznika. Wszystko zależy od upodobań.


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Łuk czy Dagger?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 30, 2011, 09:13:08 pm »
A jak jest z taką sytuacją, tyle, że na Interlude? Bo odkopałem płytkę z IL i chętnie bym pokarał botów, o ile to po rocznej przerwie jest możliwe :P



Szukam serwera...


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Łuk czy Dagger?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 31, 2011, 05:58:48 pm »
Jeśli low rate to łucznik, daggerem się za długi i trudno farmi poza tym trzeba mieć dobry sprzęt, dobre pt, żeby się nim fajnie bawić, bo szybko płuczesz się z many. Jeśli high rate to main TH suba HE :P

We ride together, we die together.