Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Franz :P  (Przeczytany 380487 razy)

  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2250 dnia: Styczeń 05, 2010, 04:11:31 pm »
Nie wiem jak na lunie, ale na franzie z lvlem 76 to mozesz co najwyzej pograc w pokemony, a nie myslec o pvp.



  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2251 dnia: Styczeń 05, 2010, 04:11:40 pm »
Kurcze... :D ale tu postujecie(jest down serwerów na/eu) :D podzielam opinie cattywitch odnośnie pkt 1/2/3 :) Mi już kilka gier które mają online xxxx nie przypadły do gustu a L2 to coś kompletnie innego ^^




  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2252 dnia: Styczeń 05, 2010, 04:14:40 pm »
znowu zaczynacie niekończące sie dyskusje nt botow, botowania, petycjonowania etc..
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2253 dnia: Styczeń 05, 2010, 04:18:02 pm »
Ja tylko dodałem "wisienkę" na torcie :D ja się już w tej sprawie nie odzywam >< (Bo każdy zna moje zdanie...)




Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2254 dnia: Styczeń 05, 2010, 04:33:53 pm »
no to powiedz panie madry dlaczego zdarzaly sie takie sytuacje ze NCSoft banowal 1-2 party expaice na HB z jednego klanu/ally a z drugiego juz nie mimo ze farmily na nastepnym najblizszym spocie ktory mozna bylo zauwazyc jezeli nie mialo sie wlaczonego alt+p, sugerujesz ze ludzie z NCSoftu maja tak -_-'owe komputery ze musza biegac na alt+p i nie widza na duza odleglosc?
"panie madry inaczej" a gdzie sie zdarzalo, kolega kolegi Ci o tym opowiedzial?

ja widzialem bany na Lunie, najpierw TB dostali bana, to byl placz, ze T ich raportowalo, potem bana dostalo T to znowu DA ich raportowalo itd. a prawda jest taka, ze bana dostali ci co na walkerze jechali i ot cala filozofia

nie widziales banow tylko efekty


kolega kolegi powiedzial ci o banach? a moze gany nakrecil kolejny genialny fraps i pokazal na nim jak ktokolwiek dostaje bana?


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2255 dnia: Styczeń 05, 2010, 05:54:42 pm »
nie widziales banow tylko efekty
w przeciwienstwie do Ciebie wiem co pisze,  bo widzialem tak efekty jak i samego bana (ktorego osobiscie wylapalem), natomiast nie mam znajomosci w NC soft by byc pewny w jaki sposob sa one rozdawane, niemniej za kazdym razem powodem jest glownie walker a nie petycje

kolega kolegi powiedzial ci o banach? a moze gany nakrecil kolejny genialny fraps i pokazal na nim jak ktokolwiek dostaje bana?
o czym ty pieprzysz? jak nie masz co pisac to sobie . postaw

Nie wiem jak na lunie, ale na franzie z lvlem 76 to mozesz co najwyzej pograc w pokemony, a nie myslec o pvp.
pewnie mozna na bocie siedziec, na 83 dostac bana i konczyc gre, klnac na petycje (zajebista zabawa) ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2010, 06:01:11 pm wysłana przez Kard »
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2256 dnia: Styczeń 05, 2010, 07:44:54 pm »
Mechano banned ? czyzby koniec ally?

sorki nie ja wymysliem te petycje, tak juz jest ze z czasem ludzie zaczynaja tak robic - nie wnikam kto zaczal (zapewne HB) - mnie osobiscie to wisi jak juz wspomnialem kilka razy :)
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • Wiadomości: 83

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2257 dnia: Styczeń 05, 2010, 08:02:29 pm »
Mechano banned ? czyzby koniec ally?

sorki nie ja wymysliem te petycje, tak juz jest ze z czasem ludzie zaczynaja tak robic - nie wnikam kto zaczal (zapewne HB) - mnie osobiscie to wisi jak juz wspomnialem kilka razy :)

Jeśli Ci wisi nie komentuj tematu, bo skoro nie odpowiesz, ani nie pokażesz dowodów to nie mów o nich. Jeśli są poproszę, możesz mi nie wierzyć, masz prawo, ja napisałem swoje OS nie robi takich rzeczy. "Zapewne HB" -> nie powiedziałem ja powiedziałeś Ty, ja się mogę zgodzić. Głupota - nadal tak twierdzę.

Killashandra DoomCryer - OS


  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2258 dnia: Styczeń 05, 2010, 09:27:20 pm »
zgadzam sie, ale to nie ja twierdze ze OS wysyla petycje przekazuje tylko info jakie zaslyszalem - i wiadomo ze wróg wroga bedzie o to oskarzał .... jak zawsze....
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • Wiadomości: 83

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2259 dnia: Styczeń 05, 2010, 09:36:54 pm »
Prawda.

Zasłyszane chciałbym gdzieś potwierdzić :) Ocais here ?
Killashandra DoomCryer - OS


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2260 dnia: Styczeń 05, 2010, 10:36:10 pm »
znowu zaczynacie niekończące sie dyskusje nt botow, botowania, petycjonowania etc..


Masz rację Arrisa, lepiej powrzucać znów na Pana białego, albo wiem! Najlepiej nie pisać nic...? Ohh w8! Jeszcze są uber dramy z ru ofem! Hmm jak mi się trudno zdecydować co wybrać...?


kard nie kluc sie bo alarion gra teraz w aiona i wszystko inne to zlo - tak samo bylo jak gral w l2 takze nie przejmuj sie  :oops:

Mef, zamilknij, bo jeżeli byś przeczytał chociaż dokładnei co pisałem, to byś się zgodził, że jedynie na chłodno opisuję realia ofa. Nigdzie na dodatek w tych przemyśleniach nei zestawiam L2 z Aionem, bo widzę, że dosyć trudno te gry zestawiać. One są po prostu zupełnie inne. Tylko jedno jest pewne, że grind w L2 jest tak okrutny, że sam mówiłeś niedawno, że ci się koksać nie chce. Dlaczegoż to? :<

Głos w dyskusji zabrać mogę, a jeżeli masz coś konstruktywnego do przekazania, zapraszam do rozmowy. A inaczej to wracaj to  do działu ru ofa, dexa, czy cholera wie, gdzie ty tam grasz, bo decyzje zmieniasz dość często ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2261 dnia: Styczeń 05, 2010, 11:18:11 pm »
wlasciwie to wole nic nie pisac nic znowu zaczynac wielka wojne antyboterska QQ
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2262 dnia: Styczeń 05, 2010, 11:39:43 pm »
Alarion idz sobie na forum aiona

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 29

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2263 dnia: Styczeń 06, 2010, 12:13:22 am »
ja wszytko "wyjaśnię", kto podesłał scren itp go NC.... hm czy pamiętacie wypowiedz pewnej osoby?? ze ma niedaleko do NC softu ??:D wiec wszytko jasne otóż ta osoba uczyniła jak że "okrucienną" żeź



Wczorja po przeczytani Dartha wypowiedzi od razu napisałem do Liko OS o tym, i okazało się ze pierwsze slyszy, i zaprzeczał temu. Nie wydaje mi się zeby jakikolwiek gracz z OS posunął by się do czegoś aż tak głupiego by podsyłać raporty czy huj wie co do NC czy GM...... idiotyzm.... i nie bronie tu nikogo ale pisze co mi Liko napisał wątpię żeby kłamał

Ocais Pozdro :P


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2264 dnia: Styczeń 06, 2010, 12:36:34 am »
@Kard
Zrozum że tu nie chodzi o to, że wyłapali za używanie walkerów ale o to, że wyłapali nie wszyscy tylko dziwnym trafem jedna strona serwera. A party botów z drugiej strony barykady hasało sobie radośnie tuż obok. I jak możesz mówić ze w 500 osób na luinie dobrze się gra? przy tej liczbie graczy wysiadł totalnie rynek, na olimpiade nikt nie chodzi bo wszyscy boja sie farmerów z T zamiast masowo ruszyć dupe i zacząć walczyć im wiecej ludzi walczy na oli tym bardziej liczą sie umiejętności gracza. Nie wspomnę o TW który przy takiej ilosci graczy traci sens bo jedyne co można zrobić zeby klepać odznaki to założyć klan altów i dziergać go w jakimś ustronnym miejscu albo na zasadzie niech każdy z klanu zapisuje sie gdzies gdzie chce i tyle. A dzieki temu że T które o dziwo tez botowało ale jakimś dziwnym cudem bana nie załapali mogło rozjechać was w niedziele na sapwnie w zamku  A wszystko to przez politykę ncsoftu najpierw jest "hardkor i banujemy wszystkich potem niech robią co chcą a na koniec tych co wygrają plebiscyt na ilośc petycji roku" Ja jestem ciekaw który genialny klan zastosował tą genialną taktykę po raz pierwszy normalnie nobla im..........

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2265 dnia: Styczeń 06, 2010, 01:31:17 am »
Alarion idz sobie na forum aiona

Wracaj do płakania, że nei masz party na ru ofie i że ci się koksać nie chce i zroluj jeszcze ze 3 postać na jakieś mega gówno pokroju SE/WC (mef chyba ma cały czas tego tego WC, czemu nikogo chętnego na tak uber zajebistą postać nie ma? :<)

Masz coś jeszcze do pisania/? Jak nie, to wracaj do koksania i namawiania braciszka by ci koksał dalej SE.  :oops:

Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Banned
  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 0

  • Apricoted ^^
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2266 dnia: Styczeń 06, 2010, 07:00:36 am »
old alarion'z party got'z teh rage : O
We Are Linux. Will Assimilate You. Resistance Is Futile.


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2267 dnia: Styczeń 06, 2010, 07:09:57 am »
Alarion idz sobie na forum aiona

Wracaj do płakania, że nei masz party na ru ofie i że ci się koksać nie chce i zroluj jeszcze ze 3 postać na jakieś mega -_-'o pokroju SE/WC (mef chyba ma cały czas tego tego WC, czemu nikogo chętnego na tak uber -_-'istą postać nie ma? :<)

Masz coś jeszcze do pisania/? Jak nie, to wracaj do koksania i namawiania braciszka by ci koksał dalej SE.  :oops:


myslalem ze sam tym grales  :oops: a jak niewiesz jak jest to sie nie odzywaj  :shock:
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2268 dnia: Styczeń 06, 2010, 10:21:57 am »
alarion na chlodno komentuje retaila chociaż nie gra na nim juz z pol roku :)
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2269 dnia: Styczeń 06, 2010, 10:39:21 am »
Alarion idz sobie na forum aiona

Wracaj do płakania, że nei masz party na ru ofie i że ci się koksać nie chce i zroluj jeszcze ze 3 postać na jakieś mega -_-'o pokroju SE/WC (mef chyba ma cały czas tego tego WC, czemu nikogo chętnego na tak uber -_-'istą postać nie ma? :<)

Masz coś jeszcze do pisania/? Jak nie, to wracaj do koksania i namawiania braciszka by ci koksał dalej SE.  :oops:



Nigdy nie plakalem o zadne pt, solo wykoksam szybciej a const z moim 1h online dziennie  ie ma sensu, Roluje bo mam taki fanuj ci do tego a Lukasza  nie musz o nic prosic bo wie ze po 75 bufy mu sie skoncza.

To jest forum o l2, ludzie postujacy tu w 90% graja w l2 i maja w pizdzie wywody jaka ta gra jest chujowa skoro w nia graja. Idz sobie na forum MeLoveYou tam masz polaczkuf prawiczkuf bedziesz mial zajebiste dramy i okazje do pisania kilometrowych postow z ktorych nic nie wynika i ktorych i tak nikt nie czyta.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2270 dnia: Styczeń 06, 2010, 11:24:55 am »
@Kard
Zrozum że tu nie chodzi o to, że wyłapali za używanie walkerów
tak dostali z powodu petycji  :o , jaki tam walker, wszyscy 100% legith
tak to jest od lat, ze nigdy nie banuja wszystkich botow tylko jakas czesc, a historie mozna wszystkiemu przypisac, w DA ludzie banow nie dostaja chodz chyba jestesmy jednym z ostatnich klanow przeszkadzajacych T

przy tej liczbie graczy wysiadł totalnie rynek, na olimpiade nikt nie chodzi bo wszyscy boja sie farmerów z T zamiast masowo ruszyć dupe i zacząć walczyć im wiecej ludzi walczy na oli tym bardziej liczą sie umiejętności gracza.
Nie masz pojecia o oly, ciezko by T na niej nie wymiatalo skoro 80% serwera to T, bo kazdy sie juz poddal i do nich dolaczyl, my pvp mamy kiedy chcemy, wczoraj T nigdzie bota nie ustawilo, ganialo za nami pt zlozone z samych hero :) i wielki placz byl na hero czacie, ale co Ty mozesz o tym wiedziec?

A dzieki temu że T które o dziwo tez botowało ale jakimś dziwnym cudem bana nie załapali mogło rozjechać was w niedziele na sapwnie w zamku
Ty chyba na innym serwie grasz, wlasnie w ostatnim czasie najwiecej banow i to topowych party z T dostalo, wiesz to, ze nas rozjechalo (choc musili spore sily zaangazowac), jest spowodowane miedzy innymi takimi dupkami jak Ty, ktory jest w ally z ktorym wspolpracujemy, przychodzi na zamek i wstawia sobie title "nie pomagam DA" i wiecznie jakies dramy kreci, jak sie zle bawisz to sobie gre zmien, proste


 
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2271 dnia: Styczeń 06, 2010, 03:15:04 pm »
Quentim jestes ograniczony, bo sam ci powiedzialem, ze moglbym z wami grac na ru ofie, ale warunki swoje podalem. mogę grać nawet bishopem, ale w życiu mnei na buffpeta nie namówicie. SE przynajmniej musiał robić coś pół na pół z debufowaniem i buffem/healem, poza tym, jako lider party robiłem wszystko, by każdy był zadowolny i mógł grać profką którą lubi. Wiesz, też bym sobie powycinał fragi takim zerkiem słonia, dlatego często wchodziłem i operowałem jego postacią, ale grałem w L2 na tyle długo, że zdawałem sobie sprawę, że lepiej ustąpić trochę ze swoich zachcianek, by reszta party dobrze funkcjonowała i była zadowolona.

Źle to robiłem? Ok, szkoda tylko, że jakoś nikt pretensji wczesniej (poza darthem ; p ) nie zglaszal.

Tylko widzisz, jest taka sprawa: Co innego jest grać takim LolSElol w full pełnym const. pt, gdzie naprawdę widzę potencjał w melee party (swoją drogą, czy po tych uber zmianach, ee przypadkiem znów nei wyparł SE, mając możliwość brania sigmy?? Pytam się, bo realiów ostatniej kroniki już nie znam, a na forach jakoś nikt nie pisze), a co innego solo, czy tam duo, czy trio (bo nie wiem kto poza Mefem i Toba i Łukaszem tam gra jeszcze).

Kolejna sprawa, mówisz ciągle o tym swoim casualowym graniu 1h dziennie, tylko coś z yamim nam sie wydaje, ze nie raz jest to sporo wiecej, biorąc pod uwagę twoj lvl, relol i pisanie po forach w poszukiwaniu dram, ktore tak kochasz ; )

Ale skoro już się upierasz, że grasz tą 1 h dziennie, bo powiedzmy, że twoj braciszek pracuje jak mały chińczyk, to czego oczekujesz w tej grze? Odpowiedz mi na to jedno pytanie:

Co chcesz osiągnąć w grze, gdzie grając 1 h dziennie, mając do roboty następujące rzeczy:

- exp conajmniej do okolo 76 (wiem ,ze to nei of, ze trzeba miec 83 by sie bawic, niemniej nie wmowisz mi, ze l2 (albo jakiekolwiek inne mmo) ma jakiś kurewsko wielki potencjał PvP na przedziale low-midle lvls. To jest zabawne, ale do czasu. Bo ncsoft nei tworzyl i nie rozbudowywal aspektu PvP dla przedzialu 30-74, tylko +74

- zebranie jakiegoś niezgorszego sprzętu na swój lvl, czyli manor, albo chodzenie po rynku, albo spoil , albo cholerny fart przy koksaniu, co tak czy siak absorbuje sporo czasu. no i fajnie by bylo miec jeszcze swojego craftera, albo chociaz kumpla co go ma, a jak nei to grindujemy! ; )

- siege/TW/forty/RB. Rzeczy, które ogólnie progresu kosmicznego twojej posatci nei dają (na bank nei takiego jak OE skilli, sprzętu, lvl) i jest super zabawą, no własnie, ale ile osób ma taki 60 lvl (podejrzewam, że w tych granicach twój lvl oscyluje + - 5 lvli )? 1/3 serwera? Strzelam, popraw mnie jeżeli się mylę, ale też nei uwierzę, że nie ma jakiś kozaków na serwerze, co wpadną w full party S grade i rozmiotą hołotę co się bawiła na 60 lvlach. A na to godzinka to już na bank za mało, bo sama organizacja już dużo zajmuje ; )

- skoro już przy tej organizacji jesteśmy, to ok, masz rację, możesz lecieć na inq. cały czas i wiem, że umiałbyś bez party expić dłuższą chwilę, ale ile dasz rade tak pociągnąć? do 78? 80? A, że w party będziesz biegał? No to sam doskonale wiesz, po naszym starym party ile czasami zebranie towarzystwa zajmowało (przeciętnie około godziny ; p ) L2 jest grą, gdzie bez odpowiedniego zaplecza w postaci supportu na tym high lvlu nei ma co się ruszać za specjlanie. Ok, możesz sobie wbijac random PvP na HS w duo z jakimś daggerem, ale to jest sczyt twoich ambicji? Jeżeli nie, to gz w skompletowaniu party: SWS/BD/WC/EE/Bish +3 DD w 10 minut xD.

A chyba każdy przyzna, że najlepsze PvP i filmiki powstawały własnei z Pt vs Pt.


powtórzę pytanie, które z tych aspektów osiągniesz w 1 h dziennie i w jakim czasie? ; )


I jeżeli chcesz quentim tylko pisać "QQ wracaj na swoje forum itd. itd" to nie pisz po prostu nic ^^

Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 184

  • Pochwał: 1

  • PATOLOGICZNIE GRZECZNY CHŁOPAK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2272 dnia: Styczeń 06, 2010, 03:34:38 pm »
(swoją drogą, czy po tych uber zmianach, ee przypadkiem znów nei wyparł SE, mając możliwość brania sigmy?? Pytam się, bo realiów ostatniej kroniki już nie znam, a na forach jakoś nikt nie pisze)

Ta, EE normalnie na 76 może wziąć sigme :))
Teon
Sagittarius 80, Eva's Saint 77, Grand Khavatari 79 - Banned

Sagittarius 83+ Retired.

Lancer
SwS 5X - Active.


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2273 dnia: Styczeń 06, 2010, 03:45:41 pm »

A chyba każdy przyzna, że najlepsze PvP i filmiki powstawały własnei z Pt vs Pt.

szczerze to wole filmiki gustava/dmv/GA1/gangzty czy kogokolwiek innego kto bawil sie w gank (niekoniecznie na uberpr0elofullbuffie) niz ogladac nudne Pt vs Pt (niektore sa fajne ale i tak wole gank ^^;) QQ
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #2274 dnia: Styczeń 06, 2010, 04:07:44 pm »
ee+stygma > se+3/4skille(nie pamietam ile dokladnie dostal se skilli do linkowania)
wc to nie buffpet - tak samo jak i aktywni bd/sws, na pt vs pt te klasy czesto maja wiekszy zapierdal i wiecej do ogarniecia niz dd - to z reguly rozni dobre pt od slabych
mnie aion ani nie przekonal ani nie wciagnal, niby fajna gra ale narkotykiem jak l2 nie jest
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/